mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:18 
Cytuj  
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,25338;core.html


Otym moim zdaniem było wiadomo już troche wcześniej . :] :har:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:23 
Cytuj  
O tym było też trochę wcześniej...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:25 
Cytuj  
Ale tu nie jest mowa o Gry-online.pl tylko o gry.wp.pl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:28 
Cytuj  
Artykuły są praktycznie o tym samym, z tym, że ten na GOLu jest dłuższy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Artykuły są praktycznie o tym samym, z tym, że ten na GOLu jest dłuższy.


No to pewnie Wp.pl ma spowolniony refleks ehh....... :] :wink:

i lubi pozerować ( podobny tekst ) .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
Dokładnie. Nie wiedziałem że polskie serwisy mogą tak nisko upaść. :-?

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:35 
Cytuj  
fajny OT tu macie chlopoki

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:50 
Cytuj  
Ciekawe czmu akurat gracze z Chin czują się pokrzywdzeni.......


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:53 
Cytuj  
Portale muszą o tym pisać , żeby zniechęcić polaków do gry w wow'a.
Po przeczytaniu mało kto będzie myślał na poważnie o kupnie gry , a przynajmniej ci którzy nie znają angielskiego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 22:24 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Portale muszą o tym pisać , żeby zniechęcić polaków do gry w wow'a.
Po przeczytaniu mało kto będzie myślał na poważnie o kupnie gry , a przynajmniej ci którzy nie znają angielskiego.


I wszystkim to na zdrowie wyjdzie.


_________________
Nestor#1522


Posty: 9
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 08:45 
Cytuj  
Ja sie zgadzam z wp.pl. Bylem raz z jakims wlochem w Stratholme. Ja bylem leaderem raidu, wiec szepnal do mnie: I don't English. You translate? Odpowiedzialem, ze okej sprobuje mu mowic w jak najprostszym jezyku o tym co ma robic. No i jakos doszlismy do Barona z malymi problemami typu: on nie pozwalal tankowi wyrobic aggro. Baron upuscil jakis sztylet (nie pamietam nazwy). Mielismy dwoch rogue w rajdzie, wiec powiedzialem mu, ze ma powiedziec need i rollowac, a on sobie go wzial... No coz... Musialem go bronic, ze nie potrafi angielskiego po czym oddal drugiemu rogue 30g, zeby na niego nie mowil ninja looter.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 09:36 
Cytuj  
Nie no sorry. Jaka tolerancja w ogóle? rozumiem, generalne kanały, gdzie jest naprawdę wiele osób, ale w party "brak tolerancji?" nigdy sie z takim czymś nie spotkałem. Jeżeli ktoś nie umie angielskiego, a jest z ludźmi którzy w tym języku operują to już jest jego problem, że nie rozumie o czym mówią - ale tolerować takie rzeczy się powinno, bo wymagać od ludzi języka angielskiego to można w szkołach a nie w miejscu, gdzie się człowiek luzuje • • •

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 09:56 
Cytuj  
To coś jakbyś pojechał sam za granicę i był oburzony, bo ludzie ni cholery cie nie rozumieją mimo, że przecież mówisz wolno i wyraźnie... po polsku.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 10:59 
Cytuj  
polecam kliknac w pierwszy screen od lewej i poczytac chat lol

a co do dyskryminacji, sorry ale jak gram na serwerze angielskim to mam prawo oczekiwac ze kazdy kto zalozyl na tym serwerze postac, mowi po angielsku. Nie mowi po eng, to sry kick az party. Skoro nie moge sie porozumiec to po co mi taka osoba w grupie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
polecam kliknac w pierwszy screen od lewej i poczytac chat lol

a co do dyskryminacji, sorry ale jak gram na serwerze angielskim to mam prawo oczekiwac ze kazdy kto zalozyl na tym serwerze postac, mowi po angielsku. Nie mowi po eng, to sry kick az party. Skoro nie moge sie porozumiec to po co mi taka osoba w grupie.


zgadzam się. Po to server jest ENG a nie np. RUS , że "urzędowym" językiem jest angielski ( w rzeczywistości również :) ) . Jeśli nie umiesz ang. to nie graj - proste dzieciak :]


Mój angielski stoi na poziomie "medium" wiele rzeczy nie rozumiem , i przyznaje się, że mam problem z gramatyką , ale dogaduje się bez problemu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:15 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Mój angielski stoi na poziomie "medium" wiele rzeczy nie rozumiem , i przyznaje się, że mam problem z gramatyką , ale dogaduje się bez problemu.


heh ja tez mam slownik kolo kompa jak sie zaczyna hardocore'owe gadanie to bardzo sie przydaje :), no i to ejst zaleta bo dodatkowo sie jezyk cwiczy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:17 
Cytuj  
przeciez gra jest po angielsku - jak ludzie chca wykonywac questy bez znajomosci tego jezyka nawet w minimalnym stopniu?

no chyba ze ktos kupuje postac na 60 lev - nie ma o niczym pojecia i jeszcze wogole nie zna angielskiego...

a za brak dobrego mowionego angielskiego zostalem wyrzucony juz kiedys z jednej z wiekszych gildi na Deathwingu


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:47 
Cytuj  
redlum napisał(a):
a za brak dobrego mowionego angielskiego zostalem wyrzucony juz kiedys z jednej z wiekszych gildi na Deathwingu


Ofiara represji i dyskryminacji jak w morde... :wink:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:07 
Cytuj  
Ja znam jezyk angielski na niskim poziomie, a jednak nie stanowi to problemu, dogaduje sie w najwazniejszych sprawach, znam swoje zadania w instancjach, nigdy nie mialem problemu z tego powodu, sam gralem do 48lvl, potem utworzylismy polska gildie.
Ogołnie uwazam ze jesli ktos ma troche oleju w glowie to mala znajomosc jezyka angielskiego nie stanowi problemu, przeciez nikt nie zmusza by grac w gildii obcojezycznej, a random raidy zazwyczaj skladaja sie z takiej mieszanki ze wiekszosc kuleje z angielskim :)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:12 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Smolik napisał(a):
Portale muszą o tym pisać , żeby zniechęcić polaków do gry w wow'a.
Po przeczytaniu mało kto będzie myślał na poważnie o kupnie gry , a przynajmniej ci którzy nie znają angielskiego.

Myslisz ty czasem logicznie ? co im da to ze zniechęca ? ROTFL


To , że wioskę będziemy uprawiać już tylko poza netem ~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.