mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lutus napisał(a):
firemaw - tu sie moze udac i na 2-4g, ale pewnie niektorzy dojda do 20


Tyy ... to jakas osobista wycieczka ? :P


Jak tak dalej wam bedzie szlo, to mi rozpisany budzet zepsujecie :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
chociaż my jako clothy mamy trochę ułatwione wipowanie, bo tracimy znacznie mniej kasy od platów, zwłaszcza MT. • • •


od dawna koszt napraw jest ten sam dla wszystkich

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
od dawna koszt napraw jest ten sam dla wszystkich


Od jak dawna? :o


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
emesio napisał(a):
r_ADM napisał(a):
od dawna koszt napraw jest ten sam dla wszystkich


Od jak dawna? :o


Imo 1.8 - tbc

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:50 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
chociaż my jako clothy mamy trochę ułatwione wipowanie, bo tracimy znacznie mniej kasy od platów, zwłaszcza MT. • • •


od dawna koszt napraw jest ten sam dla wszystkich


rofl, nic praktycznie mi to nie dało znac i 1-szy raz słysze takie coś. jako mage nigdy nie przekroczyłem 4g za naprawę, który WAR na maxa na czerwono zapłaci 4g! jest ktoś taki tutraj który cały w durab na 0% płaci 4g za naprawę? imo, nie wiem skąd to wziąłeś :-) • • •

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:53 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
r_ADM napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
chociaż my jako clothy mamy trochę ułatwione wipowanie, bo tracimy znacznie mniej kasy od platów, zwłaszcza MT. • • •


od dawna koszt napraw jest ten sam dla wszystkich


rofl, nic praktycznie mi to nie dało znac i 1-szy raz słysze takie coś. jako mage nigdy nie przekroczyłem 4g za naprawę, który WAR na maxa na czerwono zapłaci 4g! jest ktoś taki tutraj który cały w durab na 0% płaci 4g za naprawę? imo, nie wiem skąd to wziąłeś :-) • • •


ja mam priesta i place 15g.... poczekaj na troche epikow, to zobaczysz jak koszt rosnie:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:02 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ja mam priesta i place 15g.... poczekaj na troche epikow, to zobaczysz jak koszt rosnie:)


Pewnie masz benediction. Bene ładnie podwyższa koszt napraw :)

Ale... hmmm, wydaje mi się że wciąż za armor cięższy płaci więcej. Broń być może tyle samo.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:08 
Cytuj  
emesio napisał(a):
lutus napisał(a):
ja mam priesta i place 15g.... poczekaj na troche epikow, to zobaczysz jak koszt rosnie:)


Pewnie masz benediction. Bene ładnie podwyższa koszt napraw :)

Ale... hmmm, wydaje mi się że wciąż za armor cięższy płaci więcej. Broń być może tyle samo.


za sama klate transcendence - 1g35s z tego co ostatnio widzialem, a benek jest tez w cenie:) najbardziej sie wkurzali nasi hunterzy na nefie na poczatku, jak na first killu popsuly sie im 3-4 bronie kazdemu, w tym xbow z chromka za ktory jak dobrze pamietam 3g w plecy za naprawe jest:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
nie przesadzaj fabian :-) ragnaorsa położyliśmy momentalnie, a wiara nam mówiła to samo, damy radę, streszcze po krótce przebieg bwl za tydzien u Nas - chyba, że się nie chcecie cieszyć z Nami i Naszych sukcesów ;) :) • • •


pozyjemy zobaczymy ragnaros, nef i wszystko inne przy vaelu to Hoggery. Jesli:
- nie macie szczescia (priest w grupie z druidami dostaje BA) to nie ubijecie go nawet bedac w full t2 ;-), priesci gina -> rajd ginie .Bez AoE heal'a lezysz i tego nie zmienisz
- brak odpowiedniego DPS -> nawet 20 priestow nie pomoze, lezysz i koniec.

Zreszta co Ci bede opowiadal dojdziecie do niego to zobaczycie sami :)

lutus napisał(a):
jezeli wezmiemy pod uwage , ze full repair z 30% dur to 10g :

razor - 20g max
vael - 20-30g maaaax
lootlord - 10g
firemaw - tu sie moze udac i na 2-4g, ale pewnie niektorzy dojda do 20
ebon - 10g to jest spokojnie max
firemaw - 0g ( no... 1,5g za first try i 1,5g za lolagro)
chromagus - 5-8g bez timelapse , 15g z timelapse
nef - no tu... ciezko mi powiedziec, my mielismy okolo 15 wipow do pierwszego killa, powiedzmy ze 40g max

Dorzucajac do tego wipe na trash mobach + vipe na 2,3,4 killach ( zawsze sie zdarzaja) - 40g



Podsumowujac - 170g za rozkminienie BWL na naprawy:)


pod warunkiem ze maja odpowiedni DPS na vaelu bo bez dps na odpowiednim poziomie to i 1000g nie pomoze.

Z drugiej strony zrobilsimy Firemawa, Ebonoroca, Flamegore w 1st try, Chromagussa w 2giej (bez time lapse, nesxt time mielismy time lapse i padl w 1st probie) Nefa w 2giej rzeczywistej (bo pierwsze 2 proby to raczej bylo poznanie bossa niz walka na serio)

* - mowie o vaelu z przed patcha niektorzy mowia ze go nerfneli ale ja jakos tego nie zauwazylem, bylo ciezko jest ciezko i tyle. 5xBA na priesta i matka boska nie pomoze.

Qraczek napisał(a):
Ot dobrze sie ustawiac i napieprzac :P Cala filozofia - cytujac dalej tamta osobe dodam ze w MC to raczej Domo jest najtrudniejszym bossem - a nie Ragnaros.


Dla mnie i tak najtrudniejszym bossem i robiacym najwieksze wrazenie byl i jest (i chyba bedzie) Lucek, bo to _pierwszy_ boss gdzie leje go 40 osob a zycie mu schodzi jak krew z nosa (pamietajcie ze jak szliscie do niego 1st raz to miesliscie blue / green cfrapy a nie epixxy[pomijajac krole bgs'y etc] )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 21:56 
Cytuj  
Nef down by GrimSoul 8) WTFowned

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 10:07 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Nef down by GrimSoul 8) WTFowned


grats. my we srode uderzamy na podboj BWL. To będzie WTF dopiero • • •


Posty: 5
Dołączył(a): 12.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 12:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
DirectC napisał(a):
Nef down by GrimSoul 8) WTFowned


grats. my we srode uderzamy na podboj BWL. To będzie WTF dopiero • • •


Razor i Vael a pozniej juz z gorki , my wczoraj chromagusa polozylismy spac
a na nefim mamy zielone i niebieskie wiec moze zrobimy faze 1 :)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 12:30 
Cytuj  
Generalnie faza 1 pierwsza jest chyba najtrudniejsza... potem jest z górki.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 13:06 
Cytuj  
...chyba ze magowie ustawia sie w zasiegu MT to jak dostana debuffa (i nie zdarza z zamiana w bryle lodu) to jest instant wipe bo dziwnym zrzadzeniem losu magowie w pierwszej kolejnosci robia poly na MT ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 17:17 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
...chyba ze magowie ustawia sie w zasiegu MT to jak dostana debuffa (i nie zdarza z zamiana w bryle lodu) to jest instant wipe bo dziwnym zrzadzeniem losu magowie w pierwszej kolejnosci robia poly na MT ;-)


Od tego jest OT budujacy hate ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 00:09 
Cytuj  
No to tak jak obiecałem :-) Razorgore The Untamed gryzie piasek @ equilibrity :-). Życzcie powodzonka na next bossie •••

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 09:59 
Cytuj  
Szybko Wam poszlo, gratulacje.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 10:25 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No to tak jak obiecałem :-) Razorgore The Untamed gryzie piasek @ equilibrity :-). Życzcie powodzonka na next bossie •••


nie da rady, jak macie odpowiedni DPS to lezy, jesli nie to nawet najszczersze zyczenia nie pomoga ;-) tak czy siak GL

a pro po pisania na realm forum o progresie raid grup polecam http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post23174

koles ma chyba jakis kompleks albo cos :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 10:50 
Cytuj  
btw Vaela, wchodzimy wczoraj, oczywiście ktoś musiał wejść pierwszy i gobliny spierd...... a tu ktoś rzuca tekstem "patrze nefarius nawala szlaufem vaela..." suchar? ale bez jaj, tak to wyglądało.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:25 
Cytuj  
Vael robi cisnienie na maxa hehe - wczoraj 2x wipe na nim - reszta padla od reki lacznie z nefem - nerf this boss plx ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.