mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
przeciez nikt nie zmusza by grac w gildii obcojezycznej


no tak się składa , że jestem w takiej gildi :) ,ba sam jestem twórcą :)
Na moim serverze jest mało rodaków (jedna gildi Inner Equilibrium) , a żeby była gra ciekawsza wypadałoby być w gildi :)

BTW. Najwięcej mamy szwedów i rosjan :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:10 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
BTW. Najwięcej mamy szwedów i rosjan :)
To samo na Stormscale. O ile do naszych braci za wschodniej granicy nic nie mam to szwedzi w wiekszosci dzieciaki wychowane pod parasolem.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Przemo19 napisał(a):
BTW. Najwięcej mamy szwedów i rosjan :)
To samo na Stormscale. O ile do naszych braci za wschodniej granicy nic nie mam to szwedzi w wiekszosci dzieciaki wychowane pod parasolem.



zgadzam się. szwedzi , dunczycy i norwegowie to w rzeczywistosci 18<
:/

Cytuj:
Wole nastoletnich szwedow niz podstarzalych pojebanych ruskow ktorzy nie potrafia zlozyc jednego zdania po angielsku.


A u nas bys sie zdziwil. BO rosjanie bardzo dobrze mowia po angielsku.
Bez problemu jest sie z nimi dogadac.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:01 
Cytuj  
roball napisał(a):
mowie z wlasnego doswiadczenia


I to jest klucz do wypowiedzi. Zgodze sie Przemem w tej dziedzinie. Mamy w gildii paru Rosjan i oprocz doskonalej znajomosci angielskiego sa oni przy okazji cholernie komunikatywni :)

A juz na pewno lepiej sie nimi gada niz z 15letnimi Finami czy Szwedami (chociaz nie mam nic przeciwko nim)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:06 
Cytuj  
zgadzam sie z Qra, rosjan jakich spotkalem w sieci nie tylko w WoW:
- bardzo dobrze znaja jez. eng (moze agenci CIA ;-)
- maja wysoka kulture osobista
- sa bardzo pomocni i uczciwi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:09 
Cytuj  
@roball bo mmo spiewa tanczy blyska jedna wielka imprezowa choinka ;-) a ludzie lubia swiecidelka :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 17:07 
Cytuj  
Roball a rosyjskiego nie uczyli w szkole?:P

ja tez czasami gram z ludzmi zza wschodniej granicy - dzieki temu moge podszkolic swoj rosyjski - chyba wkoncu zainstaluje cyrilice :)

myslalem ze nauka rosyjskiego w podstawowce na nic sie nie przyda - a tu jednak :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 20:52 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Roball a rosyjskiego nie uczyli w szkole?:P

ja tez czasami gram z ludzmi zza wschodniej granicy - dzieki temu moge podszkolic swoj rosyjski - chyba wkoncu zainstaluje cyrilice :)

myslalem ze nauka rosyjskiego w podstawowce na nic sie nie przyda - a tu jednak :)


To musisz byc rocznik '78 albo wczesniejszy chyba :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:49 
Cytuj  
Moim zdaniem znać angielski na poziomie "medium" to znaczy płynnie mówić i pisać w mowie potocznej (czyli takiej jaka używana jest na serwerach), mając kłopot jedynie z niektórymi rzadszymi zwrotami.

Co ciekawe, na naszym serwerze ponad połowa graczy to Hiszpanie, Turcy i Chorwaci, ale nie ma czegoś takiego żeby ludzie spamowali w narodowych językach. Reszta to Anglicy i Skandynawowie. Całkowicie niekumaci to się trafiają bardzo, bardzo rzadko, przeważnie Hiszpanie.

Nie spotkałem się z przejawem dyskryminacji, wyjąwszy pewnego kolesia sławnego przez 5 minut


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.