mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 01:30 
Cytuj  
dla mnie zaczynanie gry od nowa nie ma sęsu teraz .... zanim zacznie sie prawdziwa radocha z gry to minie 6 miesięcy .. zanim na AH będzie cokolwiek minie tezpewnie z miech albo wiecej , ekonomia będzie kulała jak to zawsze na początku bo nie ma kasy na rynku , no i te niesamowite BG na lvl 10-19 albo 20-29 (o ile wogóle uda sie zebrać ludzi ) ... gdzie kazdy ma mniej niż połowe swoich normalnych skilli ... w życiu bym nie zaczynał teraz na nowym serwie (zwłaszcza ze obecne rpg i rppvp servy nie są zapełnione i nawet na nich widac braki na ah ... a stoją już 5 (??) miesięcy

no chyba że był bym znudzony graniem swoim stadem 60 obwieszonych epicami na innym servie ... lol ... dobrze że gram raz na tydzień i zanim ja do jde do końca gierki to wprowadzą w tym czasie kilka patchy i nie bedzie mi sie nudziło : p


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 07:09 
Cytuj  
A ja sobie wczoraj potestowalem nowe realmy. Super sprawa. Na /1 ciagle odbywal sie raid poziomow (ding lvl 8, ding first lvl 10). Od razu widac kto jest chinskim farmerem ;) Buduja sie nowe gildie (kazda obiecuje BWL, AQ itd.), buduje sie zespoly pvp. Super sprawa. I jakos tak "czysto" jest. Zawsze jest nadzieje ze sie dolaczy do ota takiej tam gildii co to ma 15 czlonkow, a ktora w przyszlosci bedzie lepsza od Nihilum czy Hi Goat itd. :lol:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 10:37 
Cytuj  
Nowe serwery mają też inne zalety;) za 23 HK można dostać 2 rangę w PvP:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 2
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:09 
Cytuj  
Blizzard uruchomił 2 nowe serwery w Europie
Scarshield Legion (RP PvP) i Xavius (PvP) - przeznaczone są dla graczy zupełnie nowych bądź mających chęć rozpocząć przygodę z WoW-em od początku. Nie przewiduje się więc żadnych migracji na nie z bardziej zaludnionych realmów

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja lubie nowe serwery gdzie samemu sie wszystko tworzy, puste AH, nikt nic nie moze enchantowac, skladac itd, kazda zielonka cenna, a jak sie juz cos osiagnie to i tak nie ma kto tego kupic, a potem pierwszy mount na serwerze lub wczesniej piersze swiecace bronie, nie wspomne juz o epikach :)

Ja tak mam na serwerze Quel'thalas (EU PvE) - stoi bodajże od 6 stycznia :lol:
Ten serw to był zdecydowanie dobry wybór na powrót do WoW ...

No i max latency miałem 300 ms (i to tylko raz) - a średnio mam 80-90 ms.

/edit:
Neonin dobrze gada :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:52 
Cytuj  
embe napisał(a):
Na Venture my czekamy zawsze na horde na WSG i AB, ktore najczesciej wygrywamy, za to AV przegrywamy zawsze, na Venture jest 1:1 w populcji i to jest super.

WSG przegrywamy z kretesem z niektorymi teamani aliance, ale z randomami juz nie jest tak zle. Co do Ab to bylem na 8 do tej pory, i przegralismy dwa. Wiec to "najczesciej wygrywamy" jest mocno dyskusyjne. AV - tu porazek sie praktycznie pos tronie hordy nie notuje. Ja bym z checia pochodzil na AB, ale rozgrywane sa bardzo rzadko. Nie wiem z czyjej winy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Na Venture my czekamy zawsze na horde na WSG i AB, ktore najczesciej wygrywamy, za to AV przegrywamy zawsze, na Venture jest 1:1 w populcji i to jest super.

WSG przegrywamy z kretesem z niektorymi teamani aliance, ale z randomami juz nie jest tak zle. Co do Ab to bylem na 8 do tej pory, i przegralismy dwa. Wiec to "najczesciej wygrywamy" jest mocno dyskusyjne. AV - tu porazek sie praktycznie pos tronie hordy nie notuje. Ja bym z checia pochodzil na AB, ale rozgrywane sa bardzo rzadko. Nie wiem z czyjej winy.


To sie zmienilo bardzo, miesiac temu to tylko AB sie gralo, fakt ze to glownie byly 2 teamy, khamrakk, dee & co vs carn/chiro/mikes/shinzo.

Czasem po 15 meczow pod rzad z malymi przerwami. Od czasu do czasu pojawiala sie jakas inna grupa, ale wiekszosc pvp bylo opartego o dostanie do jednej z tych dwoch grup. Zwyciestwa byly w miare rowno rozlozone ;]


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 07:02 
Cytuj  
Przy okazji nowych serwerow mam takie pytanie. Wielu ludzi wybiera serwery pvp poczym aktywnie uprawia na nich pve. Ja gram na serwerze pvp z wiadomych przyczyn (podpowiedz - w trakcie wybierania rodzaju serwera w okienku znajduje sie krotka charakterystyka). Czesto jednak spotykam ludzi ktorzy mowia ze pvp "jest do bani". Gdy sie pytam czemu graja pve na serwerze pvp w 9 na 10 przypadkow nie otrzymuje odpowiedzi :) Czy ludzie wybierajac nowe serwery nie czytaja o co chodzi z tymi pvp/pve ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 08:44 
Cytuj  
Ja moge powiedzieć dlaczego ja gram na PvP i uprawiam PvE :]
PvP to dla mnie taki mały dodatek jak mi sie nudzi to moge zachlastać biegnącego ally, a na PvE a nie mógłbym :]. Ot poprostu serwery PvP dają więcej swobody w działaniu. Ale i tak gram głównie PvE...

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:45 
Cytuj  
No tak. Tylko placze potem taki jeden czy drugi na oficjalnym forum serwera ze go gankuja i ze nie moze spokojnie robic reputacji :) Wystarczy przeciez tylko wybierajac nowy serwer poswiecic chwile na decyzje jak sie chce grac.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
To sie zmienilo bardzo, miesiac temu to tylko AB sie gralo, fakt ze to glownie byly 2 teamy, khamrakk, dee & co vs carn/chiro/mikes/shinzo.

Czasem po 15 meczow pod rzad z malymi przerwami. Od czasu do czasu pojawiala sie jakas inna grupa, ale wiekszosc pvp bylo opartego o dostanie do jednej z tych dwoch grup. Zwyciestwa byly w miare rowno rozlozone ;]


No teraz Ancient Circle wzięło sie za PvE, Khamrakk zaspokoił głód walki, gdy osiągnął 14 rangę, przeszedł do nas i mężnie stawia czoła wyzwaniom BWL. A po stronie ally zostały prężne teamy, które miażdżą random grupki. Tylko AV jest fajne, bo ciągnie się 3 godziny, jak wyjadacze wlezą na BG to akcja nabiera tempa i kończy się w godzinę - dwie. A rep leci...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:45 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Przy okazji nowych serwerow mam takie pytanie. Wielu ludzi wybiera serwery pvp poczym aktywnie uprawia na nich pve. Ja gram na serwerze pvp z wiadomych przyczyn (podpowiedz - w trakcie wybierania rodzaju serwera w okienku znajduje sie krotka charakterystyka). Czesto jednak spotykam ludzi ktorzy mowia ze pvp "jest do bani". Gdy sie pytam czemu graja pve na serwerze pvp w 9 na 10 przypadkow nie otrzymuje odpowiedzi :) Czy ludzie wybierajac nowe serwery nie czytaja o co chodzi z tymi pvp/pve ?


Najlepsze sa RPPVP gdzie duzo ludzi uprawia czyste PVP i maja gdzies jakies RP :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.