mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Btw, takie evul mhhroczny ten twoj avatarek nowy (mialem to wczesniej napisac)

Miło mi :P
tomugeen napisał(a):
A kogo oszukalem? Thralla?
Nikt nie kaze mi, czy mojej postaci walczyc aktywnie, moge sobie poobserwowac z dachu. Na kazdej wojnie byli ludzie ktorzy nic nie robili tylko krecili sie w poblizu walczacych, zbierali po walce co sie da, gwalicili co sie da i kradli, co sie da... do domu wracali jednak z tymi walczacymi w blasku i chwale ;]

Niby tak, ale jeśli tak jak napisali przedmówcy, więcej osób zrobiłoby tak samo, gra na BG straciłaby praktycznie cały "urok". Kiedy człowiek czeka parę godzin w kolejce, nie robi tego po to, żeby wybijać afkujących ludzi, tylko, żeby trochę powalczyć.

Od siebie dodam, że w życiu nie byłem na BG. Teraz oprócz postawy tomugeena, możecie flame'ować też mnie, gdyż wypowiadam się na temat, o którym nie mam pojęcia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 00:30 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Niby tak, ale jeśli tak jak napisali przedmówcy, więcej osób zrobiłoby tak samo....

Nie byloby wojen, a undeadzi mogliby miec dzieci z elfkami.

Nie byles na BG, wiec nie wiesz ze zbieranina 80ciu low pvp rank osob na AV nie ma w sobie zadnego uroku. Jak juz powtarzalem PvP to dla mnie fixed group na Warsongu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 00:52 
Cytuj  
Zalosne zaprawde powiadam wam, oszukujesz innych graczy ktorzy kurwa za ciebie sie mecza traca zycie psuja ekwipunek zebys ty sobie repa nabil>?? Jak to nie nazwac inaczej jak nie totalnym skurywsynstwem sorki naprawde za slowa ale juz stracilem cierpliwosc. P.s Dobrze wam za te ostrzezenia niech wam kurwa pobanuja konta to sie nauczycie grac uczciwie... ja sie tylko o to modle zeby blizz zaczal banowac... i ze bedzie wiecej zyczliwych ktorzy o takich leniuchach beda donosic...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 01:23 
Cytuj  
Nikomu nie kaze sie meczyc dla mnie, nabilem kolo polowy repa za czasow, kiedy trzeba bylo samemu zlootowac i przyniesc glowy elfow.
Teraz "samo leci", zreszta stalbym na dachu niezaleznie od tego czy ktos dla mnie biega, czy nie, podziwiam bitwe.
Dzieki temu czasem uda mi sie przypadkiem odbic opuszczony cmentarz pod baza czy cos, wiec doskonale spelniam swoja funkcje taktyczna.
Jezeli np. czytam ksiazke i slysze alianta pod dachem, to zeskakuje i robie mu krzywde, przeciez nie znize sie do poziomu alianta i nie przyjde do nich, niech oni przyjda do mnie ;]

czekam na opinie...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 01:30 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
traca zycie

Sad :( get a life plx.
kkkk20 napisał(a):
psuja ekwipunek zebys ty sobie repa nabil>??

O Rly? Ekwipunek sie nie psuje jak walczysz PvP.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 01:34 
Cytuj  
Obrazek
Nie dosc, ze leechowalismy repa, to jeszcze zabieralismy swoj procent honor pointow za zabitych aliantow....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
Jeszcze jak siedzisz przy kompie i pilnujesz sytuacji to ok, ale nie jak przyklejasz klawisz w czy tam inny, i wychodzisz z domu albo idziesz sobie spokojnie spac... Tajk jak wczesinej o tym mowiles


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 07:52 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
O Rly? Ekwipunek sie nie psuje jak walczysz PvP.


No to sie chyba juz zmienilo i sie teraz psuje.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:33 
Cytuj  
Well jak to lubi, ja wolałem siedziec sobie w fixed grupie do AV i nabić repa nie dosc ze mając fun to jeszcze w 10 x krótszym czasie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:18 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Zychoo napisał(a):
O Rly? Ekwipunek sie nie psuje jak walczysz PvP.


No to sie chyba juz zmienilo i sie teraz psuje.

Psuje sie jak Cie nadgryzie mobek i dokonczy player.
W MC po kilku zgonach mialem juz zolte niektore czesci ekwipunku a na BG moge siedziec pol dnia ginac w tym czasie 300 razy i dalej 100% durability.


edit:
Chociaz, w BG nie bylem od listopada to nie wiem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
gear sie psuje w pvp ale troche inaczej tzn psuje sie przez to ze go uzywasz (tak jak w pve) a jak zginiesz z reki innego gracza to nie dostajesz "bonusa" -10% durr.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
gear sie psuje w pvp ale troche inaczej tzn psuje sie przez to ze go uzywasz (tak jak w pve) a jak zginiesz z reki innego gracza to nie dostajesz "bonusa" -10% durr.

No tak, myslalem o tym 'bonusie'.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 19:22 
Cytuj  
AV jest popsute poprostu. Juz mam exualted i nadal chodzie i sie bawie. Ale nic juz nie lootuje... Po co? Oczywiscie to nie pomaga naszej stronie bo armorsa ani krwi nie oddaje :/

I oczywiscie scoreboard tez do niczego. Zawsze jakis Hunter lub Mage na pierwszym miejscu (Raz bylem w pierwszym miejscu na Hoardzie strony rougiem, ale to przez kradniencie ambushem). Czasem warrior dojdzie jak ludzie go lecza.

:D Prosze poprawiac moje pismo, bardzo to szanuje. 8)


_________________
League of Legends

Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2006, 19:30 przez Astax, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 19:27 
Cytuj  
Astax napisał(a):
AV jest popsute poprostu. Juz mam exualted i nadal chodzie i sie bawie. Ale nic juz nie lootuje... Po co? Oczywiscie to nie pomaga naszej stronie bo armorsa ani krwi nie oddaje :/

I oczywiscie scoreboard tez do niczego. Zawsze jakis Hunter lub Mage w pierwszym miejscu (Raz bylem w pierwszym miejscu na Hoardzie strony rougiem, ale to pszez kradniencie ambushem). Czasem warrior dojdzie jak ludzie go lecza.

:D Prosze porawiac moje pismo, bardzo to szanuje. 8)


raczej tylko literowki;)

mowi sie na pierwszym miejscu, i po "p" zazwyczaj jest "rz" tak wiec "przez" kradnięcie ambushem.
Nice polish;) oby tak dalej

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
a jest jeszce ten bug z questem na Ab gdzies kiedys czytalem bodajze post huragana ze jakos szybko nabija sie repa na Ab przez buga z questem... ktos mily moglby przypomniec o co w tym chodzilo i czy po 1.9 to jest jeszcze aktualne??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 07:18 
Cytuj  
quest na zajecie 4 punktow (oprocz farmy), trzymalem go cos kolo miesiaca i jak oddalem to wpadlo 1200 repa. random hordy dostaje przewaznie po zadzia na ab tak ze ciezko ten q zrobic. nadal aktualny.


_________________
..::Char profile::..

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 07:24 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
a jest jeszce ten bug z questem na Ab gdzies kiedys czytalem bodajze post huragana ze jakos szybko nabija sie repa na Ab przez buga z questem... ktos mily moglby przypomniec o co w tym chodzilo i czy po 1.9 to jest jeszcze aktualne??


Dajze spokoj i przechodz przez ulice jak inni normalni ludzie. Nie pchaj sie na na zoltym bo ani to honorowe ani bezpieczne.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 08:44 
Cytuj  
Na AV nawet jak ciebie mobki zabija, to nie tracisz durability. Ogolnie w calej grze, po PVP smierci ( jak ostatni cios zada player) nie traci sie durability. Jedyna strata dur ,to poza bg smierc z reki murlocka(no i innych mobow tez:P ). Oczywiscie od samego nawalania sie tez powoli schodzi


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:02 
Cytuj  
lutus napisał(a):
po PVP smierci ( jak ostatni cios zada player) nie traci sie durability

Hmm, jestem pewny, ze ostatnio mnie paladyn zaatakowal jak bilem moba i jak pala mnie dokonczyl to mialem -10%.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
a jest jeszce ten bug z questem na Ab gdzies kiedys czytalem bodajze post huragana ze jakos szybko nabija sie repa na Ab przez buga z questem... ktos mily moglby przypomniec o co w tym chodzilo i czy po 1.9 to jest jeszcze aktualne??


Dajze spokoj i przechodz przez ulice jak inni normalni ludzie. Nie pchaj sie na na zoltym bo ani to honorowe ani bezpieczne.


Panie co pan myslisz ze to mi sie podoba... jest i bug i chcem go wykorzystac inni to robia to czemu ja mam byc uczciwy i dostac po dupie, a zreszta tak do konca niewiadomo czy blizz nie robi tego celowo....


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.