mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
grats ja poluje na obie czesci (buty juz mam) ale nie wiem czy starczy mi samozaparcia drood stal sie dla mnie taki nudny


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
grats ja poluje na obie czesci (buty juz mam) ale nie wiem czy starczy mi samozaparcia drood stal sie dla mnie taki nudny


Nudny ? To przestan farmic [..] :P

Albo zrespecuj sie na feral i zacznij biegac po BG ... u mnie drudzi sobie chwala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
grats ja poluje na obie czesci (buty juz mam) ale nie wiem czy starczy mi samozaparcia drood stal sie dla mnie taki nudny


Ja zauwazylem, ze mam okresy, w ktorych lubie healowac i okresy, w ktorych lubie sobie pobiegac w feral i czy to pofarmowac, czy tez pobawic sie w BG - dlatego tak lubie mojego drooda, bo jeden respec, albo bardziej uniwersalny build i mozna robic z powodzeniem jedno i drugie. Na razie mi sie drood nie znudzil, szybciej znudzi mnie sama gra, niz ta postac :) Ostatnio zauwazylem, ze faktycznie, poza raidami w tej grze to ja obecnie nie mam duzo do zrobienia :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
Pio napisał(a):
grats :)
na macke tez poluje :wink:


thx :) Teraz mniej zabawna strona jej posiadania: trza wyfarmowac matsy na +55 healing hyhy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
grats ja poluje na obie czesci (buty juz mam) ale nie wiem czy starczy mi samozaparcia drood stal sie dla mnie taki nudny


Nudny ? To przestan farmic [..] :P


nie da rady bo przez null dkp spadne bardzo szybko w rankingu i zobacze item za pol roku.

raggnarok napisał(a):
thx :) Teraz mniej zabawna strona jej posiadania: trza wyfarmowac matsy na +55 healing hyhy.


o_O ja wole +22int bardziej uniwersalne, kwestia gustu :D a coraz czesciej mysle o enchancie +30 spell dmg, a co nie sama instancja druid zyje ;-)


poki co leveluje 3 alty na raz lol (rogue,war,mag) - czyt. tluke resty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:32 
Cytuj  
Cytuj:
o_O ja wole +22int bardziej uniwersalne, kwestia gustu :D a coraz czesciej mysle o enchancie +30 spell dmg, a co nie sama instancja druid zyje ;-)

poki co leveluje 3 alty na raz lol (rogue,war,mag) - czyt. tluke resty


Ta, nie zamierzam sie nawet klocic, co lepsze, +22 czy +55 :) Osobiscie preferuje +healing, poniewaz czesto biegam z buildem mniej czy bardziej feral (obecnie 30/21), takze many mam wystarczajaco dzieki HotW, a +healing rekompensuje brak talentow w Resto. No a poza tym leczenie przy uzyciu Rank3/4 HT jest calkiem przyjemne :>

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ta, nie zamierzam sie nawet klocic, co lepsze, +22 czy +55 :)

ja rowniez poprostu co kto woli :) dlatego coraz czesciej zastanawiam sie nad +30spell dmg ;-) useless jako heal bot ale ma ladny glow z pewnoscia unikalny wsrod healbotow ;-)

Cytuj:
Osobiscie preferuje +healing, poniewaz czesto biegam z buildem mniej czy bardziej feral (obecnie 30/21), takze many mam wystarczajaco dzieki HotW, a +healing rekompensuje brak talentow w Resto.


ja uzywam 0/20/31 (niestety od lv40 gram z innervate i jakos bez innervate nie umiem sobie wyobrazic solowania :) bo zawsze zapominam wode z if od jakiegos maga wziasc)

Cytuj:
No a poza tym leczenie przy uzyciu Rank3/4 HT jest calkiem przyjemne :>


ja uzywam rank6 (1,2k heal) mam jakies ~300 healing mialem wiecej ale znefrowalem sie na rzecz mana pool.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:18 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ta, nie zamierzam sie nawet klocic, co lepsze, +22 czy +55 :)

ja rowniez poprostu co kto woli :) dlatego coraz czesciej zastanawiam sie nad +30spell dmg ;-) useless jako heal bot ale ma ladny glow z pewnoscia unikalny wsrod healbotow ;-)


Hyhy moze i ma, na tyle esteta nie jestem, zeby dla glowa robic enchanta na tyle drogiego :P Bo jak sam napisales, dla drooda jest to enchant wlasciwie nieprzydatny...

Cytuj:
Osobiscie preferuje +healing, poniewaz czesto biegam z buildem mniej czy bardziej feral (obecnie 30/21), takze many mam wystarczajaco dzieki HotW, a +healing rekompensuje brak talentow w Resto.


ja uzywam 0/20/31 (niestety od lv40 gram z innervate i jakos bez innervate nie umiem sobie wyobrazic solowania :) bo zawsze zapominam wode z if od jakiegos maga wziasc)


Hyhy. Ja wlasciwie bardzo rzadko pije podczas solowania/grindingu. Po walce wystarcza zazwyczaj rzucenie regrowth+rejuv i atakuje nastepnego moba. Innervate za to jest bardzo przydatne w pvp, tutaj faktycznie moze czesto zycie uratowac :)

Cytuj:
No a poza tym leczenie przy uzyciu Rank3/4 HT jest calkiem przyjemne :>

ja uzywam rank6 (1,2k heal) mam jakies ~300 healing mialem wiecej ale znefrowalem sie na rzecz mana pool.


Osobiscie glownie uzywam HT4 (leczy obecnie za 890-910 non crit z feral buildem 30/21, wiec dodajac +10% healingu z talentow leczylby za jakies 980-990 gdybym biegal w resto). Healingu mam obecnie +550 (wciaz bez enchanta na macke i zdjalem klasowego trinketa na rzecz trinketa z ZG), many hmm, w feral buildzie self-buffed 7600, w resto buildzie powinieniem miec z AI jakies 7.1k many i +600 healing (z enchantem). Wiecej many mi raczej nie potrzeba :) Generalnie imho +healing jest bardziej wydajniejszy niz inwestowanie glownie w mane. Mozna uzywac nizszych ranks HT, rejuv tickuje naprawde wspaniale, no i combo NS+HT(max rank) moze z taka iloscia healingu wyciagnac MT z bardzo powaznych klopotow jak critnie HT :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:29 
Cytuj  
moze kiedys jak doleveluje rogue i maga to zorbie sobie full reso +healing drooda ale poki co jesli musze cos grindowac to niestety droodem.

Jak gram sam to mam jakies 4k hp i 3,5k mana za to 950+AP w kocie (nie jest to uber duzo ale wystarcza do sensownego grindu) przy build 0/20/31. Ale jak grinduje z kims szczegolnie z magiem to grinduje w caster form a wtedy przydatny jest mana pool i +dmg :) wiec to nie tylko dla glow'a.


A ze tak zapytam po co ci kasa? przeciez nie wydajesz na nic innego jak enchanty i naprawy. Na ah dla siebie nic nie znajdziesz (no po za powiedzmy libramami na enchanty)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
moze kiedys jak doleveluje rogue i maga to zorbie sobie full reso +healing drooda ale poki co jesli musze cos grindowac to niestety droodem.


Oh, ja tez grinduje droodem :) Dlatego czesto miewam wlasnie mocno feral build. Chociaz jak wspomnialem mam okresy, ze czysta satysfakcje sprawia mi healing, wtedy biegam w full resto buildzie :)

Cytuj:
Jak gram sam to mam jakies 4k hp i 3,5k mana za to 950+AP w kocie (nie jest to uber duzo ale wystarcza do sensownego grindu) przy build 0/20/31. Ale jak grinduje z kims szczegolnie z magiem to grinduje w caster form a wtedy przydatny jest mana pool i +dmg :) wiec to nie tylko dla glow'a.


No dobra, ale +30dmg? To nie tak duzo naprawde, dla samego grindu imho nieoplacalne. Swoja droga, sam przymierzam sie teraz do podobnego builda co twoj, z tym ze 1/17/32. Podstawa do szybkiego grindu to Blood Frenzy imho, reszte mozna spokojnie zrekompensowac sprzetem. 1 punkcik w NG, moze uratowac zycie jak ktos bedzie chcial przygankowac, no i 32 punkty w resto pozwala sie cieszyc prawie w pelni tym drzewkiem :) Przetestuje w praniu dam znac jak sie sprawuje. Ah, w osprzecie typowo pod grind kotem mam 1010AP i 26% crit (build 30feral/21 resto).

Cytuj:
A ze tak zapytam po co ci kasa? przeciez nie wydajesz na nic innego jak enchanty i naprawy. Na ah dla siebie nic nie znajdziesz (no po za powiedzmy libramami na enchanty)


Kase potrzebuje glownie na zmiany builda wlasnie. Byl taki okres, ze robilem 2x respec w tygodniu, jak nie mielismy BWL i Raga na farm status - wtedy biegalem w full resto i full feral buildach w tym samym tygodniu. Teraz tez dosyc czesto zmieniam build. Pozarlo i pozera mi to sporo kasy :) Do tego, jak napisales, naprawy, matsy na enchanty, libramow osobiscie nie kupuje, chodza u nas po 200g minimum, wole liczyc na szczescie i pofarmowac je z guildies - na razie wychodze na tym ok :) Najwiecej kasy zra chyba jednak alty - mounty, itemy, tradeskille, idzie na to troche golda :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najwiecej kasy zra chyba jednak alty - mounty, itemy, tradeskille, idzie na to troche golda :)


mi tego nie mow mm ambicje maga ubrac w same epixxy dostepne po za mc/zg/bwl ;-) na szczescie juz jestem blizej konca niz poczatku mam najdrozszy item, pattern i skldniki nawszystkie krafty tylko musze z guild banku troche fiery/lava core wydebic ale to jak juz go doleveluje ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 19:29 
Cytuj  
Ta, wlasnie dlatego ja se daje na razie na wstrzymanie z altami, za duzo kasy na to idzie :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 16:32 
Cytuj  
ktos ma jakis post blue jak sie ma BoS do drood'owego Subtlety czy sie stackuja? Bo zdania sa podzielone jedni mowia ze sie stackuja inni ze nie w=a w sumie ciezko to sprawdzic :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:16 
Cytuj  
Tak na dobrą sprawe to po co Ci subtlety jak macie tam u was babelkow?
Ja mam subtlety tylko i musze sie bardzo postarac zeby sciagnac aggro. Oczywiscie mowimy tu o farmowaniu Nefariana (gratz to meh) a nie zjebanych PUGs party do Stratholme gdzie i 80% zmniejszenie aggro by nie pomoglo.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:03 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Oczywiscie mowimy tu o farmowaniu Nefariana (gratz to meh) a nie zjebanych PUGs party do Stratholme gdzie i 80% zmniejszenie aggro by nie pomoglo.


nie, mowimy tu o AQ ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
A to przepraszam- nie byłem. Ale skoro trzeba tam miec -50% aggro z leczenia to zaraz wysle PMa do Marka24 i zrobi nam tu jesien sredniowiecza z Alliance EZ mode :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 10:04 
Cytuj  
kahR napisał(a):
A to przepraszam- nie byłem.


ja tezs nie ale ze wzgledu na decyzje liderow (nei wnikam w to czy sluszne czy nie) mocno rekomendowany jest jeden prawidlowy 44 reso build a ja sie zastanawiam tylko czy jest sens wkladac 5 talentow w obnizanie aggro bo jak sie nie stackuja to 5 talentow w plecy i szukam blue posta co by miec pewnosc.

kahR napisał(a):
Ale skoro trzeba tam miec -50% aggro z leczenia to zaraz wysle PMa do Marka24 i zrobi nam tu jesien sredniowiecza z Alliance EZ mode :wink:


lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 11:21 
Cytuj  
Ja tam subtlety nie mam i jaos w BWL nigdy nie sciagnalem agro healujac w BWL. Pewno bym dal gdybym mial jakiegos alta farmera, ale niestety druidem musze zarabiac na wlasne utrzymanie i narazie build z resto 44 wogole nie biore pod uwage.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 13:29 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Ja tam subtlety nie mam i jaos w BWL nigdy nie sciagnalem agro healujac w BWL. Pewno bym dal gdybym mial jakiegos alta farmera, ale niestety druidem musze zarabiac na wlasne utrzymanie i narazie build z resto 44 wogole nie biore pod uwage.


to ~100g (z bossow w mc/bwl/zg/ony) tygodniowo ci nie wystarcza?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
A ja mam problem :
-Mam teraz questa na Bear form. I jak jestem w tym mieście w Darkshore (Auberdine czy jakoś tak), to mam iść cały czas na południe, aż za mostek i dalej, czy robię jakiś błąd?
-W jakie talenty inwestować? Balance, feral combat i restoration?
-Czy herbalizm (mam już 150 punktów) i alchemia (125 punktów) to dobre profesje dla druida? Czy może pobawić się w leatherworking i enginery?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.