mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 12:32 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Lol, racja Desh.
Nie mam chomika, ale miałem kiedyś komornika
wiesz co ja tez raz miałem komornika (chomika tez) i dlatego zamiast się ukrywać prowadze poprawne życie nolifa :lol:
moga mnie sprawdzac do woli byle by mnie jakiś noob na rollu w SM nie zhackował :P


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:08 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Qraczek poprosze o quote gdzie wspomnialem a to ze ty farmujesz hoggera i masz z tym kompleks to twoja sprawa nie musisz tego wylewac na forum.


A nie ma problemu ... strona 5 tego topicu

Fabianek napisał(a):
tak jak moja raid grupa ubila nefariana bo raid leader sie nie przygotowal sadzac ze bedziemy bog wie ile wipowac na chromaggusie.


BTW, nic mi nie wiadomo na temat jakiegokolwiek kompleksu. Zreszta Hogger jest trudniejszy bo trzeba go poszukac, a nie siedzi jak balwan na tronie i czeka az przyjdzie 40 osob i spusci mu wpier*ol :P

Fabianek napisał(a):
a twoje rozumowanie jest smieszne bo z niego wynika ze:
Uwazam ze CT_RA jest nieuczciwy ale uzywam bo wiem ze mnie nie zbanuja bo by musieli zbanowac 99% graczy.


Odwolalbym sie do reading comprehension, ale za duzo tego ostatnio na tym forum wiec napisze inaczej. Wypowiadajac sie troche wczesniej na temat EULI (ze to narzedzie do egzekucji wszystkich podejrzanych) zasugerowales ze de facto "blizzard ma zawsze racje". Nigdzie nie napisalem ze CT_RA jest nieuczciwy. Sugeruje tylko, ze posuwajac sie bardzo daleko w rozumieniu cheatow Blizz moglby uznac ze CT_RA to cheat, bo robi cos za Ciebie.

Fabianek napisał(a):
A odnosnie umowy:
najpierw ja przeczytaj dokladnie a pozniej zabieraj zdanie na temat jej paragrafow. jesli umowa nie lamie konstytucji (w tym wypadku nie wiem czyjej polskiej, europejskiej czy amerykanskiej to juz by musial sie prawnik [ale to nie na tym forum] wypowiedziec) to moga napisac w niej pisac co tylko im sie podoba a ty klikajac na accept sie z tym zgadzasz i zadek UOKiK zadnego kraju czy organizacji ci nie pomoze. jesli uwazasz ze umowa moze byc nieprawomocna mimo ze nie lamie konstytucji? poczytaj kodeks cywilny PL i EU


Nie jestem prawnikiem, nie znam KC na pamiec, a w pracy mam niestety za malo czasu zeby znalezc odpowiednie paragrafy (KC to ponad 200 stron), ale na szybko znalazlem 2

Cytuj:
KC art 385

W razie wątpliwości uważa się, że niedozwolonymi postanowieniami umownymi są te, które w szczególności,
[...]
11) przyznają tylko kontrahentowi konsumenta uprawienie do stwierdzania zgodności świadczenia z umową


Czyli moim zdaniem (z podkresleniem na moje zdanie, choc zapewne interpretacji tego moze byc milion) oznacza w duzym skrocie, ze niedozwolone jest zaznaczenie w umowie ze tylko Blizz ma prawo stwierdzac czy jest wszystko w porzadku, czy nie. Ty natomiast sugerujesz, ze
1) Blizz ma zawsze racje
2) Blizz ma na pewno zawsze racje
3) Jesli Blizz nie ma racji - patrz punkt 1

a specjalnie dla Ciebie wygrzebalem cos takiego

Cytuj:
KC art 82

Nieważne jest oświadczenie woli złożone przez osobę, która z jakichkolwiek powodów znajdowała się w stanie wyłączającym świadome albo swobodne powzięcie decyzji i wyrażenie woli. Dotyczy to w szczególności choroby psychicznej, nierdorozwoju umysłowego albo innego, chociażby przemijającego, zaburzenia czynności psychicznych.


A wlasciwie nie wiem czemu napisalem ze tylko dla Ciebie ... bargaw, napisz do Blizza, ze kazdy kolejny patch powodowal u Ciebie zly stan psychiczny, podczas sciagania wypijales butelke wodki i potem klikales umowe nieswiadomie ...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:10 
Cytuj  
To jest tak, jest sobie temat i pojawiaja sie Qraczek i Fabianek ( ew zamienic duet na marcinek i cashasty...) temat idzie jedna droga, a duety ida sobie w inna powiekszajac swoje epeeny, odpisujac jeden do drtugiego. Ja wam zrobie osobny topic, w ktorym sobie bedziecie mogli odpisywac, a tutaj prosze skonczyc.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:18 
Cytuj  
edit: na prosbe lutusa skasowalem reply :)


...gdzie nasz topic w koncu nie moge reply trzyba caly czas w schowku ;-)

i tez wypraszam sobie porownania


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 lut 2006, 14:20 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:18 
Cytuj  
Wypraszam sobie porownywanie :P

Zreszta napisalem jak najbardziej na temat (jak rzadko - musze przyznac ...) , sugerujac ze jesli Blizz zastrzegl sobie prawo do racji absolutnej to od takiej umowy mozna sie odwolywac.

BTW Shadhun - co to za nagroda i gdzie dokladnie mam odebrac ?


Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
:o :o

"Account Status:
Suspended
This account has been suspended and cannot be used for playing at this time. "

po prostu bosko...chce sobie zagrac, a tu mi wyskakuje w oknie logowania "has been closed and and is no longer available to use " :wtf: :wtf:, a w accaunt management ten account status...

help...../cry


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 13:58 
Cytuj  
15 sekund na wow-europe.com:

suspension = zwieszenie

3 Hour Suspension
3 Hour suspensions are assigned when a player needs to be removed from the game for a short period of time or when the player has repeated an action he/she has been previously warned for. 3 Hour suspensions reinforce the unheeded education given via a Warning or on the first instance of a policy violation that we do not consider minor. These should be assigned when the importance of policy adherence needs to be stressed, but the violation is not excessive. The following are true of 3 Hour suspensions:
Relatively minor account penalty
Somewhat common
Brief service interruption
72 Hour Suspension
72 Hour suspensions are assigned when a player needs to be removed from the game for an extended period of time or the player has repeatedly violated policy in a relatively brief period of time. 72 Hour suspensions are somewhat rare, as they are only given for serious policy violations or repeated policy abuse. The following are also true of 72 Hour suspensions:
Serious account penalty
Somewhat rare
Extended service interruption

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
exploitowles (speed hacki albo inne takie mogles miec w tle odpalone) albo harrasowales kogos (slownie albo np. psujac hunterowi epic quest) albo masz cos nie tak z platnosciami (np. niecaly rok temu mozna bylo grac mimo ze sie nie zaplacilo)?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 18:28 
Cytuj  
Pytanko, czy za to że jade na pre paidach, a przy tworzeniu gry podałem fałszywe konto bankowe może polecieć banik? Jeśli taq, to są jakieś przykłady?


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 18:34 
Cytuj  
Mi za taki numer numer (fake cc) zablokowali płatność kartą. Po za tym działa wszystko ok.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 20:15 
Cytuj  
Cytuj:
I'm unsure of the validity of this but I found it a VERY interesting read and knew it must be shared here. These are NOT my findings I found them on another website. Since URLs are now allowed here I cannot post its origin.

At the mercy of the mods (please remove this line if you see fit) the below was front page news on torrentspy's site.

I recently performed a rather long reversing session on a piece of software written by Blizzard Entertainment, yes - the ones who made Warcraft, and World of Warcraft (which has 4.5 million+ players now, apparently). This software is known as the 'warden client' - its written like shellcode in that it's position independant. It is downloaded on the fly from Blizzard's servers, and it runs about every 15 seconds. It is one of the most interesting pieces of spyware to date, because it is designed only to verify compliance with a EULA/TOS. Here is what it does, about every 15 seconds, to about 4.5 million people (500,000 of which are logged on at any given time):

The warden dumps all the DLL's using a ToolHelp API call. It reads information from every DLL loaded in the 'world of warcraft' executable process space. No big deal.

The warden then uses the GetWindowTextA function to read the window text in the titlebar of every window. These are windows that are not in the WoW process, but any program running on your computer. Now a Big Deal.

I watched the warden sniff down the email addresses of people I was communicating with on MSN, the URL of several websites that I had open at the time, and the names of all my running programs, including those that were minimized or in the toolbar. These strings can easily contain social security numbers or credit card numbers, for example, if I have Microsoft Excel or Quickbooks open w/ my personal finances at the time.

Once these strings are obtained, they are passed through a hashing function and compared against a list of 'banning hashes' - if you match something in their list, I suspect you will get banned. For example, if you have a window titled 'WoW!Inmate' - regardless of what that window really does, it could result in a ban. If you can't believe it, make a dummy window that does nothing at all and name it this, then start WoW. It certainly will result in warden reporting you as a cheater. I really believe that reading these window titles violates privacy, considering window titles contain alot of personal data. But, we already know Blizzard Entertainment is fierce from a legal perspective. Look at what they have done to people who tried to make BNetD, freecraft, or third party WoW servers.

Next, warden opens every process running on your computer. When each program is opened, warden then calls ReadProcessMemory and reads a series of addresses - usually in the 0x0040xxxx or 0x0041xxxx range - this is the range that most executable programs on windows will place their code. Warden reads about 10-20 bytes for each test, and again hashes this and compares against a list of banning hashes. These tests are clearly designed to detect known 3rd party programs, such as wowglider and friends. Every process is read from in this way. I watched warden open my email program, and even my PGP key manager. Again, I feel this is a fairly severe violation of privacy, but what can you do? It would be very easy to devise a test where the warden clearly reads confidential or personal information without regard.

This behavior places the warden client squarely in the category of spyware. What is interesting about this is that it might be the first use of spyware to verify compliance with a EULA. I cannot imagine that such practices will be legal in the future, but right now in terms of law, this is the wild wild west. You can't blame Blizz for trying, as well as any other company, but this practice will have to stop if we have any hope of privacy. Agree w/ botting or game cheaters or not, this is a much larger issue called 'privacy' and Blizz has no right to be opening my excel or PGP programs, for whatever reason.


Ktoś może to wkleić na forum blizza?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 22:11 
Cytuj  
Old Old Old.

To ma już z 6 miesięcy...


Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 21:30 
Cytuj  
wlasnie otrzymalem takie cos


Account Name: MAFOS
Type of Violation: Suspected Compromised Account
Details of Incident: Unauthorized Account Access
Consequences for Account: Account Suspended until account ownership verified

Greetings,

As we have not yet received a reply from a mail we have sent previously, we are sending you this email requesting your account details for your convenience.

We have suspended this account s access to the World of Warcraft servers until such time as the ownership of the account can be verified. To verify ownership, you will need to contact us and supply all of the following information:

CD Key: Located in your World of Warcraft box.
Account Name: The account name you are using.
Name: The full name that the account was created with.
Address: The address information given when the account was created, including country.
Zip/Postal Code: The zip/postal code that was given when the account was created.
Your Secret Question and Answer.

Please note that, without all of the information that has been requested, we cannot remove the suspension on this account.

If you wish to review our current Rules and Polices, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/

Regards,

Syliccan
Account Administration Team
Blizzard Europe


wiecie dlaczego mogli to wyslac ?? qmple mi mowia ze prawdopodobnie ktos chcial sie wlamac na moje konto :roll:


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 21:48 
Cytuj  
wyglada na to ze probuja upewnic sie czy konto nie bylo sprzedane...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 21:52 
Cytuj  
a ja bym raczej sie obawial ze ten mail to falszywka... ostatnio nawet pisali na forum blizza o czyms takim:/


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 22:24 
Cytuj  
Czy przypadkiem nie było gdzieś takiego zapisu że "Blizzard will never ask you for your account password, for any reason"?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 22:50 
Cytuj  
Bylo, ale gdzie w tym mailu prosza go o haslo?


Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 23:02 
Cytuj  
We have suspended this account s access <--- literowka do tego...

no nie prosza nigdzie o haslo tylko o CD-KEYa...[/list]


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 00:40 
Cytuj  
OMFG a co za problem zalogować się i sprawdzić czy działa czy nie?...


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 06:34 
Cytuj  
jakby dzialalo to chyba bym tego tutaj nie pisal :o


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.