mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zemus napisał(a):
jak takis szcwany to sam zrob, z checia potestuje.


masz problemy ze zrozumieniem pytania?

Cytuj:
widzial ktos w sieci wiarygodny przelicznik miedzy healing / mana restore / mana / hp / %crit spells / int / sta / spi ?


masz problemy ze zrozumieniem wypowiedzi?

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
@kikas, jesli chcesz mnie quotowac to naucz sie copy/paste bo zle przepisales 'postuw' z tego co widze:(


Przepisalem tak jak bylo przed edycja :]


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:42 
Cytuj  
@Zemus naucz sie odpowiadac na pytania :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Zemus naucz sie odpowiadac na pytania :P


zebys Ty sie do tego stosowal, to by prawie trollow nie bylo.

nie wiem jakim cudem stwierdziles ze moja wypowiedz jest odpowiedzia na twoje pytanie. Gratuluje reading comprehsion (wiem ze to zazwyczaj twoj txt, ale niestety az sie prosiles). Idz sobie flamowac gdzies indziej.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:17 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Chcialem sie wypowiedziec na temat ostatnich poczynan dzialania blizza:

Sciagnolem sobie 2 filmiki:
Jeden z priestem PvP z nowymi talentami i dosc dobrym gearem
A drugi z PvP druta feral z gearem pvp rank 14

I doszedlem do wniosku ze powinni zdecydowanie poprawic DMG druida bo jak dla mnie narazie moze on isc tylko w Resto zeby byc przydatnym zarowno w PvP jak i PvE

Takie jest moje zdanie :)


PvP rank 14 dla druta to nie jest dpsowy set.... owszem jest on bardzo dobry do PvP bo ma sie w nim stosunkowo dobre statsy do wszystkiego <walka jako melee i caster> ale set do dps to:

Dla builda feral +str+agi+stamina+ap+%crit
Dla builda balance: Cloth itemy+spelldmg +spellcrit

wtedy mozna mowic o dps. jak uda mi sie jeszcze dorwac pare feral itemow do mojej wymarzonej kolekcji to sie respecne na jakis czas i sam cos skrece, wtedy bedzie widac ;)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:43 
Cytuj  
Ja moge byc i balance (bylem nawet moonkinem pare godzin :]). Z zalozenia nie nosze cloth, skoro moge nosic leather, nie bede nosil szmat. Cale szczescie, ze tego typu gratow leather (spell dmg i crit) juz troche zrobili, ciagle zbieram 8)
Ps. Sporo nowych gratow takich jest w aq. 2 juz mam :wink:

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 21:22 
Cytuj  
@Bigi wlasnie szukam takiego filmiku druida nastawionego na maxa feral bo jednak setPvP14 jest bardziej hybrydowy


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 00:37 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Ja moge byc i balance (bylem nawet moonkinem pare godzin :]). Z zalozenia nie nosze cloth, skoro moge nosic leather, nie bede nosil szmat. Cale szczescie, ze tego typu gratow leather (spell dmg i crit) juz troche zrobili, ciagle zbieram 8)
Ps. Sporo nowych gratow takich jest w aq. 2 juz mam :wink:


nie ma leatherow takich z +spelldmg... jest pare tylko, mozna policzyc na palcach jednej reki - i ciezko je zdobyc... ;/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 13:44 
Cytuj  
GZ, teraz mozesz wrocic do resto speca i farmowania instancji.

Mam 2x60 druida horde i alliance, i zaluje ze drugi raz rollalem ta klase. W endgame nie ma miejsca na wybryki typu feral, zwlaszcza w miejscach typu AQ.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 14:50 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Ja moge byc i balance (bylem nawet moonkinem pare godzin :]). Z zalozenia nie nosze cloth, skoro moge nosic leather, nie bede nosil szmat. Cale szczescie, ze tego typu gratow leather (spell dmg i crit) juz troche zrobili, ciagle zbieram 8)
Ps. Sporo nowych gratow takich jest w aq. 2 juz mam :wink:


Niestety ale zawsze druid bedzie healer bot. Nie bedzie mial nawet w 25 % takiego wybory leatherowego sprzetu do balance jak cloth userzy. przyklad ignorowania druida przez blizzard to chociazby Don Rodrigo band z AV, gdzie jest niedostepny dla druida.
Druid mial byc hybrydowa klasa, a niestety w high end instance musi robic za healerbota, nie ma miejsca na sowe/feral drooda ( mis/kot) w party


Ostatnio edytowano 19 mar 2006, 00:00 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 17:06 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
GZ, teraz mozesz wrocic do resto speca i farmowania instancji.

Mam 2x60 druida horde i alliance, i zaluje ze drugi raz rollalem ta klase. W endgame nie ma miejsca na wybryki typu feral, zwlaszcza w miejscach typu AQ.


Dokladnie Nestor. Za Chiny ludowe bym tera druida nie rollnal czy tez shamana. Hybrydy w tej grze smierdza, chociaz to wina blizza, a nie samego konceptu.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 02:08 
Cytuj  
eee - co za roznica co sie robi w instancji? i tak cel jest tylko 1 - wyfarmienie przedmiotow. a prawda jest taka ze healer sie nigdy nie nameczy ;) schody sie zaczynaja poza onstancja jak przychodzi do PvP albo farmienia - ale jak ma sie 2 sety i w miare wybalansowany build (czyli te konieczne 31 pkt w resto i nie wiecej) to nie jest tak zle... najlepiej zrobic sobie alta DD albo rerolnac sie na rogue/hunta/locka/maga, ktorzy sa stworzeni tylko do 1go :>

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 02:08 
Cytuj  
ciach - zamiast edytuj dalem cytuj ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 04:15 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
eee - co za roznica co sie robi w instancji? i tak cel jest tylko 1 - wyfarmienie przedmiotow. a prawda jest taka ze healer sie nigdy nie nameczy ;)


no czy sie nie nameczy to zalezy:
- w pug duzo latwiej zlapie grupe niz dd
- w gildii ma duzo trudniej niz dd, dd to ma 1 target i jedyne co musi robic to uwazac zeby nie przeagrowac

Cytuj:
schody sie zaczynaja poza onstancja jak przychodzi do PvP albo farmienia - ale jak ma sie 2 sety i w miare wybalansowany build (czyli te konieczne 31 pkt w resto i nie wiecej) to nie jest tak zle...


jak na druida nie jest, ale pytanie czy jest dobrze?

Dla porownania (recap ftw), moj drood przy build 0/20/31 ap 1000+ 20% crit ma dps taki jak moj mage lv54 w green/blue crapach, tak wiec itak lepiej zrobic sobie alta ubrac go w fajne crafty / blue boe z epic bossow i mozna sie bawic w farmienie.

nie ma sie co oszukiwac reso, a nawet feral 11/33/7 poprostu smierdza jak chodzi o dps a co za tym idzie o grind nie mowiac juz o jakims burst dmg bo tego poprostu drood nie ma. Druid imho jest jak paladyn nie da sie zabic ale i on niczego nie zabije(pomijam skrajne przypadki 3 critow ravage + 2xshred pod rzad)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 07:17 
Cytuj  
Widze dobra znajomosc gry "paladyn niczego nie zabije" i drut tez.
Moze poprostu czasem wyjdziesz z instacij i pobserwujesz ?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 12:24 
Cytuj  
drut napisał(a):
Widze dobra znajomosc gry "paladyn niczego nie zabije" i drut tez.
Moze poprostu czasem wyjdziesz z instacij i pobserwujesz ?

No ale faktem jest, ze ostatnio poszedlem sobie zrobic herbate, jak wrocilem to bylem na mouncie bity przez druta jakimis swiecidelkami. Zsiadlem z mounta, poczekalem az sie odwiaze to zielsko i poszedlem mu przyjebac. I przyjebalem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 13:06 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
drut napisał(a):
Widze dobra znajomosc gry "paladyn niczego nie zabije" i drut tez.
Moze poprostu czasem wyjdziesz z instacij i pobserwujesz ?

No ale faktem jest, ze ostatnio poszedlem sobie zrobic herbate, jak wrocilem to bylem na mouncie bity przez druta jakimis swiecidelkami. Zsiadlem z mounta, poczekalem az sie odwiaze to zielsko i poszedlem mu przyjebac. I przyjebalem.


Kiepski druid :)

Feral druid potrafi zadac dmg, jak sie go wyposazy w najlepsze dostepne itemy w grze. W srednich jest kiepskawy.

Hybrydy nie maja miejsca w endgame, tyle na temat.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Kiepski druid :)

To fakt, mogl costam poczarowac. Pewnie dopiero co dingnal 60 (zreszta, ja tez dopiero co dingnalem:).
Chociaz bylem bliski smierci jak zaczal mnie bic w misku. Prawie umarlem ze smiechu.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 18:45 
Cytuj  
drut napisał(a):
Widze dobra znajomosc gry "paladyn niczego nie zabije" i drut tez.
Moze poprostu czasem wyjdziesz z instacij i pobserwujesz ?


http://www.youtube.com/watch?v=c0_odIZo ... adin%20dps


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 61
Dołączył(a): 8.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 19:24 
Cytuj  
Mam takie małe pytanko. Przeczytałem chyba całe 50 stron tego tematu. I wciąż do końca nie wiem czy balance + res druid(to ten co ma dmg skille?) jest przydatny po nabicu 60 lvl? Gra dochodzi do mnie we wtorek a ja się wciąz waham miedzy druidem a palem. Kim jest ciekawsza gra?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.