mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Farin napisał(a):
Mnie w sumie dziwi zafascynowanie wariorów swoim MS - przecież ten debuff można na spokojnie shamanem przeczekać - mowa oczywiście o sytuacjach 1v1. Tym bardziej, że mając odpowiednio wysoki poziom AP Bloodthirst na spokojnie zada podobne obrażenia, a efekt będzie lepszy.

To akurat nieprawda. Trzeba miec naprawde konkretne AP zeby Bloodthirst zblizyl sie damagem do MS (i wrzucony Deathwish pewnie). Faktem jest ze Bloodthirst duzo lepiej sie skaluje ze wzrostem AP, wiec pewnie ta roznica bedzie sie zacierac, ale na razie, gdzie naprawde dopaleni warriorzy maja kolo 1.5k AP self-buffed caly czas MS bedzie w wiekszosci przypadkow bil mocniej. No i debuffa przeczekac moze tak sobie, bo jest na 6s cooldownie, a debuff trwa 10s.


Zoltan czytaj ze zrozumieniem :p - pogrubięci moją wypowiedź którą cytujesz :p


Cytuj:
Chyba sobie coś pomyliłeś, OOM! przynajmniej na serwerze Stormreaver oznacza nic innego jak Out Of Mana Fakt faktem iż char z takim buildem zawsze będzie oom


Niczego nie pomyliłem :p
OOM - Out Of Mana - taką nazwę ma ten build(przynajmniej tak było) - bo raz przyłożysz pożądnie i na tym koniec.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:41 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
To zmien Bigi gildie na PvP i nie lamentuj...grales szamanem na takim buildzie??? Ja przerobilem swoim wszystkie mozliwe warianty i rzeczywiscie szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno totalne zarowno szaman jak i druid. Nie wiem jaki masz build na druidzie ale jesli zadajesz magiczne crity za 400 to wspolczuje takie crity mialem na levelu 35 druidem. Dla setu z MC nie warto sie bawic w resto juz lepiej sleczec na bg by zdobyc sety za PvP jesli chcesz zadawac konkretny dmg to wydaje mi sie ze innej mozliwosci nie ma MC,BWL =0 agi i str. Pamietam, jak robilem druida i poprosilem kumpla zeby mi pomogl zabic elity na 45 szamim resto bidak sie tak napocil ze raz nawet wipnol



Dobre ;) faktycznie moze lepiej nic nie pisac tak jak poprzednicy powiedzieli jesli sie nie wie czegos o danej klasie ;p

Sprzed do PvP mam mocny - z BWL i z MC/AQ20 - ale nie mowie tu o setach cenarion i stormrage bo to sprzed do healowania lol, odpal sobie moj profil i bagi poprzegladaj, co niektore graty do pvp mi sie tam walaja. Mialem feral druida przez 2 tygonie z 2ma niebieskimi itemami na sobie (reszta epic sta/str/agi att power/ )to trzaskalem krytykami po 2k z buildem w full DPS, ale teraz juz mam tylko 20 w feral i jak bije sie warriorem to crit za 400 w bearform to jest szczyt marzen, mowie warkach przez duze W czyli conajmniej full might set i tuf w lapie. A co sprzetu pvp akurat dla druida jest do dupy, bo ani w nim dobrze nie poleczysz ani dps szalu nie zrobisz... takie gowno hybrydowe... a jestem druidem, nie moge miec full dps builda bo DPS to nie profesja druida.... tak samo nie powinna byc szamana.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:47 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Zoltan czytaj ze zrozumieniem :p - pogrubięci moją wypowiedź którą cytujesz :p

To ja Ci powiem ile wynosi ten 'odpowiedni poziom' AP - ok 2500 dla Ashkandi. Wiesz juz dlaczego wiekszosc uzywa MS?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:12 
Cytuj  
Zoltan ale nie wypominaj mi kłamstwa w tekście jeśli go nie ma...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:16 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Zoltan ale nie wypominaj mi kłamstwa w tekście jeśli go nie ma...

Odpusc juz. Palnales oczywiste glupstwo, czemu sie po prostu nie przyznasz?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:27 
Cytuj  
Moja odpowiedź poszła na pm.
Skończmy spamowac.
Przyznam się że osiągnięcie podobnego rezultatu do MS przez Bloodthirst jest trudne do osiągnięcia ale nie niemożliwe :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:31 
Cytuj  
@BiGi
Cytuj:
A co sprzetu pvp akurat dla druida jest do dupy, bo ani w nim dobrze nie poleczysz ani dps szalu nie zrobisz... takie gowno hybrydowe... a jestem druidem, nie moge miec full dps builda bo DPS to nie profesja druida.... tak samo nie powinna byc szamana.


Porównujesz dwie _zupełnie_ różne klasy do siebie, bo są hybrydami. Ma to taki sens jak porównać Priesta i Rogue'a bo nie są hybrydami...

Czasem czytając wypowiedzi graczy alliance widzę, że horde'a powinna mieć odpowiednika palladynów tylko bez plate'a, bąbelków, buffów (najlepszych w grze) itd... czyli b. mierny dps w PvP i co najwyzej średnie buffy/heale w PvE.

Czytam ten wątek tylko dlatego, że jestem naiwny i mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej (niż wiem) o grze shamanem. Niestety przynajmniej połowa wpisów to wtręty nadaktywnych forumowiczów, którzy chociaż nie wiedzą za dużo na temat to czują potrzebe zabrania głosu :) Mam prośbę do moderatora by wziął się do roboty! :P

ps. wg mnie nie ma odpowiednika shamana podobnie jak nie ma odpowiednika palladyna - to tak na wypadek flame'u ^^


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:47 
Cytuj  
Buffchef pewien filozof powiedział, że porównywać można wszystko, choćby takie zwykłe jajko do planety naszej :p
Palladyn to dość uniwersalna klasa, trochę tego trochę tamtego :]
Shaman to uniwersalna klasa, trochę tego trochę tamtego :]
Żaden z nich nie jest wymagany do żadnego dungeona, tak jak dobry MT czy priest czy też dobry DMG. Choć trzeba przyznać, że jednak Palladyn jest o przydatniejszy w dungeonach bardziej niż shammi :[


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:03 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
NS to podstawa w PvP.


Nie zgodzę się z tym kompletnie, bo jeżeli okłada mnie więcej niż 1 to NS g... mi pomoże. Na bg mało kiedy dochodzi do walki 1vs1. Miałem różne buildy (420g na resety wtf :D, ale ostatecznie pozostałem przy 31/20/0. I tu dość istotnwa uwaga - wszystko zależy od tego jaki styl walki preferujesz. Każdy gra inaczej, mi NS niewiele pomagał, pozwalał przeżyć o 3 sekundy dłużej :D To podobnie jak z bąbelkiem loladyna - powiedzcie mi, po co on sobie to rzuca i się leczy skoro obok stoi 3 hordziaków i czeka aż ten bąbelek zejdzie?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:08 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Sprzed do PvP mam mocny - z BWL i z MC/AQ20


No nie ma nic bardziej wkur... niż banda wpadających pve'owców wyposażonych w sprzęt z bwl itp. i gra przeciwko grupie graczy, którzy robią tylko range a którzy po randze 10 nie mogą sobie już pozwolić na instance, bo inaczej ranga spadnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:31 
Cytuj  
@ tobi

Wielokrotnie mój dobrze rzucony NS przesądzial losy calego AB. Nie potrafisz tak? , trudno moze kiedys sie nauczysz :)

Hint : nie musisz rzucac tego heala na siebie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 08:14 
Cytuj  
Hehe, też racja :) Ale prawda jest taka, że na moim servie horda gra beznadziejnie (randomy), natomiast własny team nie potrzebuje takiego heala ;-)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:22 
Cytuj  
NS to moja zmora.... w PvP super sprawa bo druid z tym ma 3 zycia (2 po bashu) ale w instancji jak zaladuje komus heal crita za 5k z NS to juz mi zaden heal nie pomoze :D ta zgraja mobow ktra na mnie leci....

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:49 
Cytuj  
:o :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:52 
Cytuj  
to nie jest smieszne - od kiedy wyrwalem rank 11 Healing Touch z AQ20 gine w bwl/AQ40 2x wiecej ;) juz mnie nie dziwi jak death talon z 5ma sunderami rzuca sie na mnie wywijajac tym swoim badylem... dodam ze zawsze mam salvation :P

na bossach lecze nizszymi rankami bo inaczej by było źle ;D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:13 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Czasem czytając wypowiedzi graczy alliance widzę, że horde'a powinna mieć odpowiednika palladynów tylko bez plate'a, bąbelków, buffów (najlepszych w grze) itd... czyli b. mierny dps w PvP i co najwyzej średnie buffy/heale w PvE.

od keidy paladyn ma najlepsze bufy w grze? sadzilem caly czas ze najlepszym buffem w grze jest Motw lol

porownanie buffowania shamana do paladyna: 1 shamana rzuca 4 buffy na party (totemy), 1 paladyn rzuca 1 buffa na caly rajd. 20 v 5 dla shamana

w 5men party: buffy szamana rzadza 4 buffy na kazdego party membersa vs 1 buff paladyna 20 v 20

w 20men rajd: jest na rowni 4 buffy na kazdego party membersa to w sumie 20 buffow, 1 pala buffuje 1 blessem caly rajd wiec tez 20

w 40men rajd: buffy paladyna rzadza 1 buff na caly rajd vs 4 buffy na kazdego party membersa to 40 vs 20

odpuscie sobie komentarze w stylu a na co healerowi totem +agi, bo po stronie aly jest BoM ktory nie w p.. ni w oko healerowi.

Cytuj:
ps. wg mnie nie ma odpowiednika shamana podobnie jak nie ma odpowiednika palladyna - to tak na wypadek flame'u ^^


co do shaman vs pala: na low level gra shamanem jest duzo ciekawsza niz gra palem. Paladyna zdolalem wylewelowac do lv4 (lol) dalej juz nie mialem sily grac tym null dps, Shamana mam na 8smym i z kazdym lwevelem chce mi sie grac tym toonem coraz bardziej :]


BiGi napisał(a):
to nie jest smieszne - od kiedy wyrwalem rank 11 Healing Touch z AQ20 gine w bwl/AQ40 2x wiecej ;) juz mnie nie dziwi jak death talon z 5ma sunderami rzuca sie na mnie wywijajac tym swoim badylem... dodam ze zawsze mam salvation :P


ja siedze cicho i sie nie chcwale ze nie mam booka do HT i Reju ;-) w celu unikniecia w/w problemu :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:25 
Cytuj  
Jakie 4 buffy? Wszystkie (oprocz jednego) buffy dobre do instancji to air totem (agi, windfury, threat) i mozna wybrac tylko 1 air totem do postawienia. Ostatni w miare uzyteczny buff to strenght totem.
Prawda jest taka, ze paladyn ma najlepszy buff w grze (w dodatku skalujacy sie wraz z gearem) i jesli tego nie potrafisz zauwazyc to jestes lekko biased :roll: .

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:38 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jakie 4 buffy? Wszystkie (oprocz jednego) buffy dobre do instancji to air totem (agi, windfury, threat) i mozna wybrac tylko 1 air totem do postawienia. Ostatni w miare uzyteczny buff to strenght totem.


hmm earth totem, air totem, water totem, fire totem to 4 tak czy ja nie umiem liczyc?
- air - threat
- water - mana tide
- earth - strength
- fire - Flametongue Totem (jedyny mi znany ale zapewne sa tez i inne) oraz frost resistance totem (hint: walka z twins)

Cytuj:
Prawda jest taka, ze paladyn ma najlepszy buff w grze (w dodatku skalujacy sie wraz z gearem)


hmm no to porownajmy

imp blessing of wisdom - 40 mana / 5 sec
vs
mana tide - 240 mana / 3sec


naucz sie liczyc :P a skoro uwazasz ze 240 mana/3sec nie jest dobre do isntancji to zapytaj jakiegokolwiek ally healera co sadzi o takim buffie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmm earth totem, air totem, water totem, fire totem to 4 tak czy ja nie umiem liczyc?
- air - threat
- water - mana tide
- earth - strength
- fire - Fire Resistance Totem (jedyny mi znany ale zapewne sa tez i inne

mana tide dostajesz jesli wydasz 31 pktow talentow w resto. Bezuzyteczny w stosunku do 'kosztow' i malo ktory szaman go ma. Strength i threat wymienilem.
Fire resist totem - oczywiscie w kazdej instancji przydaje sie fire resist, prawda? Poza tym zapomniales wspomniec, ze Fire resist totem to w rzeczywistosci 'water' totem, wiec albo masz wybor miedzy fire resist albo mana tide/spring.
Chetnie poslucham tez o innych uber totemach, ktore sie przydaja w instancach (o ile takie sa oczywiscie).


Cytuj:

hmm no to porownajmy

imp blessing of wisdom - 40 mana / 5 sec
vs
mana tide - 240 mana / 3sec


naucz sie liczyc :P a skoro uwazasz ze 240 mana/3sec nie jest dobre do isntancji to zapytaj jakiegokolwiek ally healera co sadzi o takim buffie.

Mana tide to 31 pktow talentow w resto,a imp blessing of wisdom to ile? 10 ? W dodatku paladyn dostaje zwykla wersje tego blessa za free, nieprawdaz?
Buffy paladyna sa nieporownywalnie lepsze i tyle. Ciesze sie, ze nie chcesz przynajmniej sie klocic nt. BoK ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:48 
Cytuj  
o matko i co z tego ze pala buffy sa lepsze? moze i sa ale poza poza instancja to GIMP!
0 dps, owszem dobry paladyn zabije cie w duelu ale to trwa i trwa. Jest to typowa klasa PvE i to wszystko. Szaman ma slabsze buffy ale moze sie respecnac na PvP i pizgac ludzi na BG w pare sekund. Pala chodzby sie zesral i mial uber dps gear moze o tym pomarzyc - eot, takie porownanie jest nie na miejscu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.