mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:55 
Cytuj  
Jak juz bedziesz mial R14/Conqueror to z jakimkolwiek buildem bedziesz sobie radzil.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:06 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Jak juz bedziesz mial R14/Conqueror to z jakimkolwiek buildem bedziesz sobie radzil.


agree


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 18:29 
Cytuj  
Ja mam pytanie na temat macra,które zminiało by za pierwszym odpaleniem stance na berserk,za drugim odpalało berserker rage'a,a za trzecim przechodziło w def stance. Wiem,że była już mowa o macrach,ale tego nie było na pewno.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:04 
Cytuj  
W kombinacji Alliance + PVE takie macro nazywa sie Dwarf Priest. Taki malenki offtop na koniec dnia :)

A zeby nie bylo za calkowicie offtopuje to spytam, bo jakos ciezko mi do tej pory uslyszec konkretna odpowiedz (ja wiem .. jestem naiwny sadzac ze w topiku na 130 stron uzyskam konkretna odpowiedz).

Mam sobie warka. Warke. Gnomke ofc. Lvl obecnie 40, Herod wyfarmiony do 0 (nie ma to jak miec friendly roga na 60 lvlu) - czyli beret, ramionko, gacie i toporek (ja wiem .. questowy lepszy, ale Ravager mi sie po prostu podoba). I teraz pytanie - czy warto sie jak najszybciej przebierac w plate , czy moze ubierac sie w plate jakby cos dropnelo. Dodam tylko ze poki co (i tak na pewno zostanie do 60go lvlu) nie gram z randomami (mam traume z 3godzinnego nieskonczonego Deadmines) a to znaczy ze warka nie wie jeszcze co to znaczy "tankowac", i jeszcze dlugo sie nie dowie.

BTW, gnom w helmie z Heroda wyglada fenomenalnie. Fe-no-me-nal-nie ! :D

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 17:59 
Cytuj  
ja bym ci polecal cos potankowac bo jak wejdziesz do mc i po 5 sekundach ci sie giant urwie to nie bedzie czasu na nauke...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:30 
Cytuj  
no troche juz tankowalem ... onyxie, thrashe w mc itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:56 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dodam tylko ze poki co (i tak na pewno zostanie do 60go lvlu) nie gram z randomami (mam traume z 3godzinnego nieskonczonego Deadmines) a to znaczy ze warka nie wie jeszcze co to znaczy "tankowac", i jeszcze dlugo sie nie dowie.

generalnie problem polega na tym że dopóki każdy z nas był noobem debilem to noobiarstwo tak nie bolało :P (mam nadzieje że każdy przyzna że był taki kiedyś na lvl 20)
teraz jak bym miał leczyć albo tankować z randomami to bym sie pociął, ale rogal spoko zawsze vanish i sie smieje :P

ostatnio w UBRS miałem 8 wipów ale chciałem trinket q skonczyć - efekt wyleciał rend na mouncie i 50 % ludu zmasakrował, ledwo dobiliśmy renda i wypadło eye of rend. rolowali tylko ci co zyli jak zsiadł z mounta :PPP
wygrałem jako jedyny na need z rolem 2 :P


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:11 
Cytuj  
Pytanie: czy ktos bawil sie 'nowym' BRE na test realmach? Zastanawiam sie jak czesto procuje i czy jest sens wymieniac Zin'rokha.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:43 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
...czy warto sie jak najszybciej przebierac w plate , czy moze ubierac sie w plate jakby cos dropnelo


Na 40 lv trudno znalezc cos co jest plate i ma dobre staty. Greeny narazie tego setu nie przebija. Warto isc do RFD po http://www.thottbot.com/?i=5703 i ewentualnie http://www.thottbot.com/?i=3520[/url]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:50 
Cytuj  
mam warka z 2ma blue itemami i reszta zielonych na 54 lvl... ma wiecej agi niz str i 28% na crit lol :P szybko sie go lvluje z MS`em na moongose elixir :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Dodam tylko ze poki co (i tak na pewno zostanie do 60go lvlu) nie gram z randomami (mam traume z 3godzinnego nieskonczonego Deadmines) a to znaczy ze warka nie wie jeszcze co to znaczy "tankowac", i jeszcze dlugo sie nie dowie.

generalnie problem polega na tym że dopóki każdy z nas był noobem debilem to noobiarstwo tak nie bolało :P (mam nadzieje że każdy przyzna że był taki kiedyś na lvl 20)
teraz jak bym miał leczyć albo tankować z randomami to bym sie pociął, ale rogal spoko zawsze vanish i sie smieje :P

ostatnio w UBRS miałem 8 wipów ale chciałem trinket q skonczyć - efekt wyleciał rend na mouncie i 50 % ludu zmasakrował, ledwo dobiliśmy renda i wypadło eye of rend. rolowali tylko ci co zyli jak zsiadł z mounta :PPP
wygrałem jako jedyny na need z rolem 2 :P


To nie do konca tak. Oczywiscie - kazdy kiedys byl noobem. Tylko ze problem polega na tym, ze w ktoryms momencie konczy sie noobiarstwo, a zaczyna zwykla glupota. Np. poslugujac sie moim przykladem z DM
- pullowanie kolejnej grupy mobow jak jedna jeszcze nie skonczona
- pullowanie mobow podczas gdy healer jest bez many
- hunter walczacy melee bo "tak woli" (czy musze mowic jak oszalamiajacy dmg zadaje melee hunter na 20 lvlu ?)
itd. itd.

O co mi chodzi - mozna robic bledy. Ale tylko balwan powtarza bledy nawet po tym jak mu 4 osoby mowia ze robi zle.

Na szczescie im pozniej tym prawdopodobienstwo trafienia na calkowitego kretyna/kretynow w PUGu spada. Szkoda jednak ze nigdy nie spada ono do zera. I nawet w UBRSie mozna trafic na idiote ktory np. wbiegnie do whelp roomu w UBRSie Leeroy Style - i to nie dlatego ze robi to dla zartu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
rozróżniam 2 rodzaje noobów:
1. noob - nie umie bo sie nie nauczył jeszcze, czyta, rozumie i sie stara
2. pseudo noob - nie umie grać bo nauczył sie źle, wie najlepiej, nie czyta i nie rozumie.
nie musze mówic jak daleko staram sie trzymac od nr2 - zawsze chetnie pomagam i bronie nr1 (bo wiem że sie stara i że nie zrobi tego samego błedu)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:17 
Cytuj  
Noob - koszmarna przypadłość:)
Wczoraj sam się zachowałem jak noob castnąłem fear na moba w instancji :) nie będę mówił jaki train przyjechał:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:26 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Noob - koszmarna przypadłość:)
Wczoraj sam się zachowałem jak noob castnąłem fear na moba w instancji :) nie będę mówił jaki train przyjechał:):)
ten shout powinien byc najodleglejszym przyciskiem w woja UI
choć spotkałem woja który po 3cim wipe z powodu jego feara kolejny raz przeprosił i dodał że on nie chce tego wciskac (że niby podswiadomie)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:36 
Cytuj  
Moze panna mu kazala, zeby dostal traumy i nie gral wiecej :D

ja nie chce tego wciskac, to te glosy, one mi kaza.. ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:12 
Cytuj  
u nas na probach Emperor twins w AQ40 magowie z glidii dostali nakaz wyp***olenia wszystkich czarow aoe z UI" :D chyba podzialalo bo padli tego samego dnia :D

bo jak jakis uzyl jakiegokolwiek zaraz zgraja malych zoltych robaczkow biegala za healerami i interuptowala im spelle ;)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:59 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mam taki pomysl na Grind-Solo-Warriora:
Zacznijmy od talentow:

Duzo zalezy tez od tego co chcesz farmowac. Jesli mob ma dosyc duzo hp to warto dac punkty w Improved Intercept, co 20 sek bedziesz mogl zestunowac moba, czyli przez 23 sek mob bedzie w stunie 6 sek. Jesli mob jest naprawde twardy (jakis 60 elite) to naprawde sie przydaje. A w pvp to sa 2 najwazniejsze punkty fury buildu.

Nieocenione jest tez imp berserker rage. Nie masz tactical mastery wiec z zalozenia, wiekszosc czasu bedziesz spedzal w zerg stance. aby robic intercepty bedziesz potrzebowal jakiegos wyjsciowego rage'u - imp berserker rage swietnie spelnia to zadanie.

Skoro twoim zalozeniem sa szybkie bronie to zrezygnowalbym z DW Specialization. Przynajmniej w czesci. Pamietaj , ze standardowo offhand jest o 50 % slabszy od mainhanda. Wrzucenie 5 punktow spowoduje, ze dwoj offhand bedzie bil z sila 62,5 %. przy szybkich dagerach bedzie to zupelnie iluzoryczna roznica.

Masz np. 1000 AP. i offhand np. core hound tooth o speedzie 1.6 i max damagu 110.

Bez talentow w DW bedziesz bil za:
(1000 / 14 * 1.6 + 110) * 0.5 = 112 (nie licze redukcji armoru)
Z 5 talentami w DW bedziesz bil za:
(1000 / 14 * 1.6 + 110) * 0.625 = 140

Duza roznica ? Taka sobie. Jak wrzucisz ze dwa talenty to bedziesz mial roznice rzedu 15 dmg na hicie.

W arms Imp HS jest swietne, ale imo o wiele lepsze jest parry. znow zalezy co chcesz bic. Jesli celem jest mob, ktory z zalozenia ciebie nie skasuje to istotnie lepiej imp hs bo go po prostu szybciej zabijesz, ale jesli bijesz cos duzego, to dobrze tez poswiecic ta odrobine dps'u na rzecz defensywy. Inna sprawa, ze ty chcesz uzywac szybkich broni wiec imp hs tez wydaje sie niezbedne. ja bym walnal 2 w imp hs i 3 w parry.

Drzewko prot jest ok, ale zamiast 10 pkt ja preferuje dac 11. 2 do imp bloodrage (zamiast ponad 300 hp bedzie jakos 160 zabierac, a dzieki temu zupelnie uniezaleznisz sie od potrzeby zmiany stancy - czyli nie stracisz rage), no i last stand. bez last standa mozna przezyc, ale jak zaczepisz cos zbyt duzego to wlasnie last stand moze ci uratowac zycie. to taki wentyl bezpieczenstwa. zly pul, za duzo mobow czy cos, to wrzucasz last stand, piercing howl i run forest run ;)

Przez dlugi czas mialem build na grindowanie z koncepcja healingu. w tym celu zebralem heroism trinket, axe z hakkara (ten majacy wbudowany lifestealing, ale okazal sie niestety nieporozumieniem) i efekt naprawde byl bardzo dobry. bylem w stanie to ubic, czego zwykly MS war nie mogl, albo mial ogromne trudnosci. slabsze moby typu 50 elite to bijem na mase bez przysiadania, w winterspring 60 lvl elite frostmaule to w zergu. naprawde swietna sprawa. ja jednak uzywalem kombinacji Deathbringer (slow MH) + srednio szybki off ;) (fang of faceless), dzieki temu moglem w sumie zrezygnowac z Imp HS bo nie musialem tak polegac na hs'ach jak przy syzbkich broniach.

ten build co dajesz, sluzy raczej do wyciagniecia max dps (chociaz tak po prawdzie, w rajdzie jak chcesz max dps zrobic to 2 slow bronie masakruja), a max dps nie koniecznie jest taki swietny :) pamietaj, ze musisz moba zabic szybciej niz on ciebie, ale dps nie zawsze musi pomoc. takim parry jestes w stanie zignorowac caly jego cios.

podstawa to zalezy co chcesz bic. jak jakies low level (40-50) elite moby to rob max dps build, jak chcesz farmowac cos mocniejszego to zadbaj tez o nalezyte unikanie ciosow :)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:12 
Cytuj  
Moglby mi ktos podac jakis fajny build w procetcion!!!!!!!!!!!!!

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:07 
Cytuj  
Hope napisał(a):
Moglby mi ktos podac jakis fajny build w procetcion!!!!!!!!!!!!!


Nie zastanawiaj się tylko odrazu walnij 51 punktów w protection - zobaczysz wtedy taaaakie gwiazdy jak nikt inny na tym forum :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:08 
Cytuj  
Hope napisał(a):
Moglby mi ktos podac jakis fajny build w procetcion!!!!!!!!!!!!!
za 3 min w tym poscie

Arms Talents - 14 point(s)
Deflection - rank 5/5
Improved Charge - rank 2/2
Tactical Mastery - rank 5/5
Improved Overpower - rank 2/2

Fury Talents - 5 point(s)
Cruelty - rank 5/5

Protection Talents - 32 point(s)
Shield Specialization - rank 5/5
Anticipation - rank 5/5
Improved Bloodrage - rank 2/2
Last Stand - rank 1/1
Improved Shield Block - rank 1/3
Improved Revenge - rank 3/3
Defiance - rank 5/5
Improved Taunt - rank 1/2
Improved Shield Bash - rank 2/2
Concussion Blow - rank 1/1
One-Handed Weapon Specialization - rank 5/5
Shield Slam - rank 1/1

imo bardzo fajny, overpower i charge przydaje sie i w pvp na grindzie
wiecej w prot jest bez sensu


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.