mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 22:44 
Cytuj  
mam szczera nadzieje na poczatek kwietnia np przyszla sroda :) a uwazam ta opcje za calkiem mozliwa ( oczywiscie jest to gdybanie ) jutro dadza 1.10 a za tydzien nowe realmy pod patch, oby ^^

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:54 
Cytuj  
Blue post na oficjalnym forum : nowe realmy powstana w US na poczatku kwietnia, a w EUR w polowie kwietnia - czyli stawialbym na okres swiateczny :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:40 
Cytuj  
The plan is to open new realms next week. We'll let you know the exact date, number of realms and their names and type as soon as possible so you may prepare the plans for invasion.



http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post917025

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:25 
Cytuj  
Witam!
Gralem w WoWa we wszystkie bety, a potem przez całe wakacje 2005 na BL PvP. Wiadomo kupe Polakow, tylko ze jak ja zaczalem grac to wiekszosc juz miala 60 lvl. Bylem w polskiej gildii po stronie hordy. Wszystko ok ponad 100 osob, atmosfera calkiem fajna ale wszystko sam robilem bo reszta byla zajeta wypadami do MC. Zawsze sie musialem prosic kogos kogo spotkalem zeby mi pomogl bo nie chcialem zajmowac czasu 60-levelowcom. Dobra a teraz do rzeczy.

W czerwcu jak juz bede po maturze chce wrocic do WoWa z kilkoma znajomymi. Chcialem sie was spytac jaki serv byscie mi polecili. Moze ktorys z tych nowych co maja powstac w kwietniu. Preferowal bym server mlody, ale zeby znowu nie bylo na nim tylko 500 kont :) Po prostu nie chce zeby znowu dookola mnie lataly same 60. Zastanawiam sie tez czy wybrac, PvP czy PvPRP. POwiem szczerze, ze nie kreci mnie latanie co 3 dni do MC czy BWL. Jasne od czasu do czasu.. zeby zdobyc itemki. Ale chcialbym tez jakies bitwy pomiedzy ally i horda miedzy gildiami. Nie chce serva zeby na kanale ciagle lecialo "ku.., lol, zajeb..." ale tez nie chce: "jestem krasnoludem kowalem, kupie sztabke.." , raczej tak po srodku. Zeby sie dalo wyczuc klimat ale bez skrajnosci. Teraz mam zamiar grac ze znajomymi wiec mam nadzieje, ze bede mialwieksza frajde niz ostatnio.

Wiem, ze mam za duze wymagania :P Ale jak gracie juz ponad rok napewno macie jakies zdanie i rozeznanie o serverach. Prosze o rade! Co wybrac?? Jaki serv?? Dzieki i pozdrawiam.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:35 
Cytuj  
MaRdoc, jako gość, który zebrał parę osób z różnych serwerów i bawi się całkiem przyjemnie w takiej właśnie niespiętej gildii, polecam Darksorrow. Dużo ludzi na niższych levelach, prawie nie ma kolejek, bawimy się świetnie Hordą. Sporo PvP, trochę PvE gildiowego, ale założenie jest jedno - żadnego nolife'a. Niemal sami ludzie żonaci/mężaci (a tak), niektórzy dzieciaci. Jeden z dzieciatych zrobił exalted na AV na 58 levelu, no ale on gra z pracy ;). Ogólnie z tego co widzę, dobrze byście się odnaleźli w tym co udało się mi i paru osobom skleić.


_________________
Ex-WoW junkie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:52 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
ale założenie jest jedno - żadnego nolife'a. Niemal sami ludzie żonaci/mężaci (a tak), niektórzy dzieciaci.

Ja tak mam podobnie na Quel'thalas (PvE, EU).
Większość osób z gildii to żonaci/dzieciaci itd., raczej w wieku >25 (chyba im znacząco średnią zawyżam :wink: ).
Grają jak mają czas, beż żadnego 24h in-game.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:52 
Cytuj  
/edit:
Prośba o wywalenie posta :oops:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:57 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
/edit:
Prośba o wywalenie posta :oops:
uzyj EDIT i zaznacz opcje Usuń ten post
BTW eraz nie możesz bo napisałem pod twoim :P możesz tego uzyc jak jest to ostatni post :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 13:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
uzyj EDIT i zaznacz opcje Usuń ten post
BTW eraz nie możesz bo napisałem pod twoim :P możesz tego uzyc jak jest to ostatni post :wink:

O, ja noob :oops:
Coś mi się z proxy w robocie powaliło i w efekcie 2 takie same posty wyszły.

Dzięki Desh - zawsze mogłeś napisać L2Post n00b ! :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:05 
Cytuj  
Jak gralem na Vebture to zebralismy dosc fajna gildie ze srednia wieku tak ~25, grał nawet 50-cio latek ale ogolnie takie typy jak my wymiekamy jak przyjdzie farmowac instancje i sie szybko zakonczyla zabawa, teraz zaczne grac gdzies, albo na nowym serwerze albo gdzie gdzie wlasnie jest spokojniej :)

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:01 
Cytuj  
Eee tam Embe jeszcze troche i zaczniemy robic instancje, troche po prostu Polskich 60-tek brakuje nam i tyle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:25 
Cytuj  
hehe... no tak, Claw było super ale jednak sie rozpadlo wszystko chyba znudow.
Jak jest na serwerze Quel'thalas, jak tam Horda sie ma i czy alliance dominuje bo szukam jakiegos pve, a ten dosc mlody widze jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak jest na serwerze Quel'thalas, jak tam Horda sie ma i czy alliance dominuje bo szukam jakiegos pve, a ten dosc mlody widze jest.

ZTCW to Horda ma się dobrze, chociaż jak zwykle jest ich mniej niż alliantów.
Sam gram w alliansie (dla odmiany :) ) ale z tekstów na oficjalnym forum serwera widać że są bardziej aktywni (jako pierwsi np. ublili Lucka).
Serwer jest fajny, pingi mam do niego świetne (średnio 80-90ms), a kolejka zdarzyła się tylko raz (od lutego) i to na całe 5 minut czekania.

Neonin może potwierdzić 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:46 
Cytuj  
No to chyba nie bede czekał i dla odmiany wlasnie zagram po stronie hordy, w statystykach http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2
widac ze 60-tek jest mało, a czekac na nowe serwery jakos trudno :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:13 
Cytuj  
Eeee PvE smierdzi :P
Wlasnie chodzi o PvP (najlepiej open PvP) na nie endowym stuffie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:32 
Cytuj  
Witam, sorki za mały offtop, ale wróciłęm z zza granicy, przez ostatnie 4 miesiące byłem odcięty od WoW i mam parę pytań:
1Czy blizz dalej wypuszcza nowe servery(chodzi mi o takie bez transferów postaci, żeby wszyscy zaczynali od początku)
2. Dużo sie zmieniło w addonach?Jakie polecacie( no wiem, że to totalny offtop :P ) :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
lathspell napisał(a):
Witam, sorki za mały offtop, ale wróciłęm z zza granicy, przez ostatnie 4 miesiące byłem odcięty od WoW i mam parę pytań:
1Czy blizz dalej wypuszcza nowe servery(chodzi mi o takie bez transferów postaci, żeby wszyscy zaczynali od początku)

tak
Cytuj:
2. Dużo sie zmieniło w addonach?Jakie polecacie( no wiem, że to totalny offtop :P ) :wink:


wczoraj byl patch ktory wyj.. w kosmos wiekszosc addnow wiec to nie jest najlpeszy moment na polecanie czego kolwiek ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:50 
Cytuj  
No to wznawiam abonament i czekam na nowy realm.Dzięki za szybką odpowiedz :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 10:50 
Cytuj  
lepiej najpierw poczekaj a pozniej wznow (pare eur w kieszeni)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:31 
Cytuj  
Nowe serwery maja byc w drugiej polowie kwietnia, ale czy nie beda to serwery do migracji, bo jesli tak to kicha.
Na forum blizza od dawna jest rekrutacja do gildii na nowe serwery.
Ja jednak czekam i zobacze co bedzie bo najprzyjemniej dla mnie gra sie na nowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.