mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:03 
Cytuj  
Cytuj:
keke chcialbym zobaczyc jak zabijasz undead fury warriora (najlepiej z rank 14) z tym swoim smierdzacym bildem.


lol jak bym mial rank 14 moim lockiem to bez problemu;q co za bzdurne pytanie bosze koles ^^;;

Cytuj:
ale jak mu powiedzialem zeyb nagral film jak zabija Themba undead fury warrior rank 14 czy epic undead rogue z trinkietem to on i kolesie z jego gildii zaczeli mnie gnoic , zebym sie zamknal itd filmu do tej pory nie zobaczylem , taki to zniego skilled lock.

no i dobrze ci powiedzieli bo pierdolisz od rzeczy i nie mozesz sie przyzwyczaic do stuacji ze lockowie ownuja warriorow jak chca no ;q

Cytuj:
2540 chodzi o to , ze ty grasz po stronie hordy , wy nie musicie tak kombinowac jak alianckie locki.


reroll horde and l2p ^^

Cytuj:
Zreszta warriorzy , z ktorymi walczyles nie byli kumaci . Kazdy szanujacy sie war pojedzie ten twoj noobi bild


byli bardziej kumaci od ciebie nie wiem o ktorym buildzie mowa ale zaloznmy.

full demo (soul link build) :Q obrzucasz klatwami walisz dc sb+drain life +shadow burn i gg cos jeszcze ? // przyczym warrior robi tobie gowno bo 30%dmg na peta ...

full destro (obecny build): szarza wrka , seduce ( niech ci bedzie on gra undeadem !!!) , dc ponowny seduce curse of elementals soul fire immolate+conflagrate , seduce sb+immolate+conflagrate+shadow burn ;q
sb mozna zastapic gnomish dead rayem jak ktos posiada ;D
nie wspomne o tym ze lock ma darmowego potka plus jeszcze jeden ktore potrafi uleczyc baaardzo duzo ;q

tak wiec prostujac wszystko na koniec L O C K >> w a r r

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:28 
Cytuj  
Ja tak spytam przez ciekawosc.
Czy nie moze sie zdarzyc, ze warek zaszarzuje, za przeproszeniem pierdolnie Cie 3 razy toporem przez glowe a Tobie do wyboru pozostanie "Use Soulstone" albo "Release Spirit" ? Pytanie oczywiscie czysto akademickie, ale z drugiej strony leveluje obecnie warka (warke raczej ... gnomka ofc) i nie ukrywam, ze zdarzylo mi sie 1 lub 2 takie spotkania z lockami na porownywalnym lvlu ...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:30 
Cytuj  
No to jest dowód że walczysz z niekumatymi wojami abys to wykonal to Woj chyba by musial stac i patrzec jak to wszystko castujesz nie ruszajac sie z miejsca.
Nie zmienia to faktu że wojownicy sa najlatwiejsi do zabicia bo 95% nawet nie dochodzi do locka.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:39 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
shaman w tier1,tier2 nie pokona warriora w blue jak ten mu hamstring założy.
Itemz>Skill niestety;/ Warlock poza Rogue to jedyna klasa która może nadrobić itemy skillem.

Śmiem wątpić ...


EDIT: Ok więcej konkretów: Nieraz mi woj władował hamstringa i jakoś wygrywałem - choć nie zawsze ale to już inna para kaloszy.
To tak jakby napisać, że jak dostanie fear od locka to już przegrałeś :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, 14:50 przez Farin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:45 
Cytuj  
Panowie więcej konkretów mniej osobistych wycieczek plz:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:51 
Cytuj  
Zależy od warka...ja jak tylko widze, że mam [charge stun] albo [intercept stun] daje zawsze wwwww, coś jak w przypadku rogusów:P czasem pomaga.
Hamstring i Wingclip są chyba bugniete bo nieraz mnie trzymali spamując to jak jechalem na wilczku

P.S. czy ktoś może przetestować Demonic Sacrifice + rezz demona(goblin jumper cables,pala,shaman,priest,drood)
podobno można z master demonologist otrzymać +25% dmg tym sposobem

inny build:
Copy the complete URL below:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5102000100


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 16:16 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
P.S. czy ktoś może przetestować Demonic Sacrifice + rezz demona(goblin jumper cables,pala,shaman,priest,drood)
podobno można z master demonologist otrzymać +25% dmg tym sposobem

Nie trzeba testować, to działa... na Succuba i na VW
z Succuba +25% shadow i 10% reszta ew. + 3% z SL, ale nie zalecane...
Jak działa poswiecenie i ress VW mozesz zobaczyc na filmie do ktorego link wkleiles... widac , ze gosc ma buffa z DS , MD i SL
nie ma buffa z impa... ma wszystkie redukcje które opisales oraz do tego
regen hp ... w normalnych warunkach jest niedozaj.....

Jesli chodzi o ress peta to najlepsze są kabelki XL...
Pozdro

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 16:25 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
No to jest dowód że walczysz z niekumatymi wojami abys to wykonal to Woj chyba by musial stac i patrzec jak to wszystko castujesz nie ruszajac sie z miejsca.
Nie zmienia to faktu że wojownicy sa najlatwiejsi do zabicia bo 95% nawet nie dochodzi do locka.


ale ty jestes tepy koles kuzwa ;q nie wiesz do czego sluzy seduce ??

najpierw poczytaj troche bo widac ze nie masz zielonego pojecia o grze a wchodzisz w dyskusje i prawisz swoje prawdy ;q ktore sa gowno warte


@down
^^ a gdzie ja sie tam posluzylem lacina ? :roll:
btw. temat jest o warlocku a nie sposobie wypowiedzi


Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, 17:00 przez 2540, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 16:32 
Cytuj  
2540 napisał(a):
Aerii napisał(a):
No to jest dowód że walczysz z niekumatymi wojami abys to wykonal to Woj chyba by musial stac i patrzec jak to wszystko castujesz nie ruszajac sie z miejsca.
Nie zmienia to faktu że wojownicy sa najlatwiejsi do zabicia bo 95% nawet nie dochodzi do locka.


ale ty jestes tepy koles kuzwa ;q nie wiesz do czego sluzy seduce ??

najpierw poczytaj troche bo widac ze nie masz zielonego pojecia o grze a wchodzisz w dyskusje i prawisz swoje prawdy ;q ktore sa gowno warte

nie popisuj sie juz ta swoja podworkowa lacina i mentalnoscia spod zielonej klatki

przeczytaj kilka swoich postow wstecz, owszem temat jest o locku jednakze znajduje sie on na forum ktore ma wlasne prawa


Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, 17:28 przez Siegfried, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:03 
Cytuj  
O inteligent sie odezwal gratki jesli masz czas wykastowac SB i immolate podasz 4 seduce bo ja mam demonologi i 4 seduce trwa tyle co ledwo zdarze SB castnac.No ale jesli ty masz czas na to to chyle czoła przed mistrzem.
I nadal twierdze że ci wojownicy sa jacys lewi i pewnie kiedys do tego dojdziesz jak spotkasz jakiegos który umie walczyc.
A z tego co piszesz tutaj to wychodzi że mamy nowego guru który wszystkich zabija i jest nie do pokonania

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 18:28 
Cytuj  
Jak wojowie moga byc lewi ? Misiu, kochany. Jak lock Cie wypatrzy pierwszy, to podchodzi Cie succubem na niewidce i przyjmujesz seduce - jestes juz w combat, wiec nie ma mowy o charge. Uzywasz raciala UD i dostajesz death coila. Mija Twoje 5 sekund boskosci i dostajesz drugi seduce. Dostajesz obnizenie elemental ressow i soulfire ( tak, nic nie mozesz zrobic w tym czasie chocbys byl ubermasta Warlordem z rank 99 ). Nawet jak nie critnie, a lock ma chociaz te 200+dmg, to soulfire zzera Cie juz za poltora kawalka z palcem w du..e. Zanim zdazysz odpalic execute ( ktorego nie mozesz od reki odpalic, bo jestes na 25y, a lock na 30 ), dostajesz shadowburn i trzeci seduce. W tym czasie przyjmujesz obnizenie shadow ressa i shadowbolta + DoTs, a lock cierpliwie czeka az padniesz. Co tutaj ma skill do tego ? Totalnie nie pojmuje.

Lock ze sprzetem rzedu rank14 nie musi sie nawet bawic za bardzo w seduce lock - starczy mu jeden seduce a potem sobie moze spokojnie czekac, az woj padnie oblozony DoTami. Lock i hunter to sa po prostu dwie IMBA klasy na dzis dzien i tyle - chocbys nie wiem jak byl wyskillowany i elo pr0 ziom, to po prostu nie dasz rady, tak samo jak woj nie zlozy maga, tak samo nie zlozy locka z succubem.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 7
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
Affliction Talents - 20 point(s)
Suppression rank 5/5
Improved Corruption rank 5/5
Improved Curse of Weakness rank 0/3
Improved Drain Soul rank 0/2
Improved Life Tap rank 2/2
Improved Life Drain rank 0/5
Improved Curse of Agony rank 3/3
Fel Concentration rank 0/5
Amplify Curse rank 1/1
Grim Reach rank 2/2
Nightfall rank 2/2
Improved Drain Mana rank 0/2
Siphon Life rank 0/1
Curse of Exhaustion rank 0/1
Improved Curse of Exhaustion rank 0/4
Shadow Mastery rank 0/5
Dark Pact rank 0/1
Demonology Talents - 0 point(s)
Improved Healthstone rank 2/2
Improved Imp rank 0/3
Demonic Embrace rank 0/5
Improved Health Funnel rank 0/2
Improved Voidwalker rank 3/3
Fel Intellect rank 0/5
Improved Succubus rank 0/3
Fel Domination rank 1/1
Fel Stamina rank 0/5
Master Summoner rank 2/2
Unholy Power rank 5/5
Improved Enslave Demon rank 0/5
Demonic Sacrifice rank 1/1
Improved Firestone rank 0/2
Master Demonologist rank 5/5
Soul Link rank 1/1
Improved Spellstone rank 0/2
Destruction Talents - 31 point(s)
Improved Shadow Bolt rank 2/5
Cataclysm rank 5/5
Bane rank 5/5
Aftermath rank 0/5
Improved Firebolt rank 0/2
Improved Lash of Pain rank 0/2
Devastation rank 5/5
Shadowburn rank 1/1
Intensity rank 0/2
Destructive Reach rank 2/2
Improved Searing Pain rank 0/5
Pyroclasm rank 0/2
Improved Immolate rank 5/5
Ruin rank 1/1
Emberstorm rank 5/5

czy moglbym prosic o skomentowanie mojego planowanego buildu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 21:11 
Cytuj  
Taka mala rada: zamiast postowac to w formie textowej zrob na stronce WoWa w talent calculatorze swoj build i postnij linka.
Ciezko taki zapis ogarnac wzrokiem nie mowiac o ocenianiu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 21:19 
Cytuj  
@Demandread

no jeden co zna sie na rzeczy :D

@aerii

jak masz build w demonologie i uzywasz suki to nie wiem jak ty grasz wogole co ty robisz ?:D

pozatym jak seduce moze tobie trzymac mniej niz 4sec ?;q moze jeszcze nie dojzales do tego i nie wiesz ze jak uzywasz seduce nie mozesz rzucac dotow ^^

btw. jezeli sadzisz ze jestem guru to bardzo mi milo ...

-edit-
no obejzalem ten twoj build chociaz nie podoba mi sie ;q albo full destro albo full demo takie mieszanie to nie masz ani soul linka ani conflagrate lepiej sobie wykmin cos innego

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 22:38 
Cytuj  
to powiedz mi co ty robisz jak woj pmysli i nie rzuci sie na ciebie tylko na suke bo tak kazdy u mnie robi który mysli i jak jaknie mam dostepnego Fel Domination to jest spory problem ale wiem ty jeste Uber gośc który zaraz cos wymysli tylko jestem ciekaw co.
Tylko nie mów że suka zdarzy rzucic 2 seduce bo dostaje na dzien dobry z pięści i siedzi cicho a gienie w 1 sekunde a wtedy zostajesz ty bez seduce bez feara.

P.S. Ja nie spedzam 10h dziennie na BG a ani Soul Link ani Conflorgate jest malo przydatne w Instantach jesli sie nie chodzi z randomami

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 22:53 
Cytuj  
Jak bije succuba to od razu rzucasz fear, zeby zuzyl skilla - nie mow mi, ze zmiana stancji i zabicie sukkuba zabiera wojowi mniej niz 10sec. Wtedy ze spokojem masz dla siebie ok 15sec na fearlock + death coil na dodatkowy shadowbolt - wiec co sie zmienia ? Bierzesz na siebie 3-4 ciosy, zamiast zadnego.

Powaznie, nie mam pojecia jak lock moze dostawac po dupie od woja. Fakt, ze nie masz SL i poszedles w ruin, to IMO selfnerf, ale Twoj wybor. Ja z crap stuffem skladalem wojow w t1, to jak Ty z takim sprzetem mozesz miec problemy ? No idea...

Nie widzialem Cie w akcji, nie osadzam, ale po tym co piszesz, to Ci zacytuje Shadhuna - L2P.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 00:40 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Cytuj:
Nie za latwo? Niech jeszcze bedzie bez sprzetu i stoi na jednej nodze. Jaki jest sens porownywania przedstawicieli roznych klas przy duzej roznicy sprzetu?


haha ale ty zabawny jestes
wzialem za przyklad tego kolesia poniewaz kolo (Alcabiades) byl lockiem z rank 14 , wiec sprzetem sa rowni . Kolo pokazuje w filme jak to one shot lub two shots ludzi czy 2v1 , jaki to on skilled lock . Chodzi o to , ze hordziackie locki za bardzo cwaniakuja jacy to sa oni masta itd . Ja chcialem zeby mi pokazal jak walczy ( jaki on to ma skill ) 1v1 z tym warriorem lub jakims undead rogue z epickim sprzetem , tak ze dwie , trzy walki . Powiedz mi czemu nie nagral tego filmu ? Czyzby sie obawial ze nie da rady go zabic lub tego undead rogue i nie chcial osmieszyc UBER SKILLA .
Zreszta kazdy bez klapek na oczach widzia jak hordziacy exploituja w bgs fear i to ze alianci nie sa immune na niego .

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 01:12 
Cytuj  
Moze po prostu mial w dupie co Ty chcesz ? More whine, lol.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 01:45 
Cytuj  
2540 napisał(a):
Cytuj:
lol jak bym mial rank 14 moim lockiem to bez problemu;q co za bzdurne pytanie bosze koles ^^;;

Cytuj:
no i dobrze ci powiedzieli bo pierdolisz od rzeczy i nie mozesz sie przyzwyczaic do stuacji ze lockowie ownuja warriorow jak chca no ;q


chyba sie samo przez sie rozumie , ze nie porownywam bym kolesie w epikach z jakim lockiem , ktory nosi na sobie zielone czy niebieskie smieci . Ten lock byl rank 14 , wiec roznicy w sprzecie nie ma . I tu wkleje tobie to co napisalem zoltanowi .
Kolo pokazuje w filme jak to one shot lub two shots ludzi czy 2v1 , jaki to on skilled lock . Chodzi o to , ze hordziackie locki za bardzo cwaniakuja jacy to sa oni masta itd . Ja chcialem zeby mi pokazal jak walczy ( jaki on to ma skill ) 1v1 z tym warriorem lub jakims undead rogue z epickim sprzetem , tak ze dwie , trzy walki . Powiedz mi czemu nie nagral tego filmu ? Czyzby sie obawial ze nie da rady go zabic lub tego undead rogue i nie chcial osmieszyc UBER SKILLA .
Ja gram alianckim lockiem wiec do niczego nie musze sie przyzyczajac


Cytuj:
reroll horde and l2p ^^


/target 2540
/laugh

oj wiele bys sie musial douczyc oj wiele gdybys zaczal grac po stronie aliantow lockiem


Cytuj:
byli bardziej kumaci od ciebie nie wiem o ktorym buildzie mowa ale zaloznmy.

full demo (soul link build) :Q obrzucasz klatwami walisz dc sb+drain life +shadow burn i gg cos jeszcze ? // przyczym warrior robi tobie gowno bo 30%dmg na peta ...

full destro (obecny build): szarza wrka , seduce ( niech ci bedzie on gra undeadem !!!) , dc ponowny seduce curse of elementals soul fire immolate+conflagrate , seduce sb+immolate+conflagrate+shadow burn ;q
sb mozna zastapic gnomish dead rayem jak ktos posiada ;D
nie wspomne o tym ze lock ma darmowego potka plus jeszcze jeden ktore potrafi uleczyc baaardzo duzo ;q


chodzilo mi o destro .
Kumaty warrrior to warrior , ktory mysli i nosi ze soba : Elixir of Detect Lesser Invisibility , Elixir of Demonslaying , Elixir of Detect Demon , Restorative Potion czy farmi Crystal Restore tubbers , dragons oraz wiele inny rzeczy . Warrior , ktory jest alchemikiem , inzynierem . Mozna wymieniac by jeszcze wiele.
Napewno nie walczyles z kumatym warriorem dla ktorego pvp > pve

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 07:10 
Cytuj  
za ty ty grales i zawsze przy sobie masz 1000 miliardow potionow i jak widzisz locka odrazu kazdy lykasz peewnie i z 40 yardow mu moba odkryjesz peeewnie a to ze masz kompleksy ally//horde to juz twoj problem i sam sie z nim uporaj a nie mi pierdolisz ze nie potrafie grac bo gram po stronie hordy.

a co do tego typa tez bym sie nie trudzil jak jakis jelop by mi pisal ze jestem no skill bo nie potrafie ubic udead rogue zapewniam cie ze ten kolo zabil nie jednego kozaka kroy mysli ze jak masz WOTF to jest nie zniszczalny i kazdy lock to dla niego bulka z maslem


btw. jak bierzesz sobie na tasme jakis lockow z ranka 14 to wejdz sobie na stormscale siedz cale dnie pod ogiem moze kiedys spotkasz kolesia o nicku Yuber (lock14rank) nikt go jeszcze nie rozwalil na duelu od kad widzialem najwieksze szanse mial priest rowniez z 14 rankiem ale zaden warrior nie ma zadnych szans bo zeby wykonczyc warriora albo jaka kolwiek inna klase w solo z takim sprzetem wystarczy jedno seduce pozniej goscia klatwami wykanczas i wszystko

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.