mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:54 
Cytuj  
Rozumiesz pojęcię ułamków ? 3/4 to nie 4/4, czyli ponad 25% tamtejszych przeciwników umiało grać, czyli co czwarty. Jeżeli do tego dodać że walczył z samym daggerem ( było tam minimum 8 playerów ) , czyli zjechał przynajmniej dwóch doświadczonych graczy SAMYM skillem ? No i co teraz "filozofie" ?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:56 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
ponad 25% tamtejszych przeciwników umiało grać, czyli co czwarty

Rozumiesz pojęcię ułamków ? (cytat - zeby nie bylo)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:00 
Cytuj  
Rogue nie jest slaba klasa. Wiecej... to jest klasa stworzona do PvP.

Nie mowiac juz o rogalu z cooldawnami, ktory ma wtedy pewne zwyciestwo co 5 min, a i bez nich ostro wymiata.
Zaznaczam, ze mowie z perspektywy 60 sword combat rogue (bez daggerow, 0 pointow w subtetly tree -info dla poczatkujacych).

Sam sie ostatnio przekonalem, ze wszystko sprowadza sie do skilla, a w drugiej kolejnosci do geara.
Jednym beda lepsi w klasie a inni w klasie b, nawet jesli obiektywnie jedna ma jakas przewage nad druga. Wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji kto w jakiej grze czuje sie lepszy.

Ja np nie moglem przyzwyczaic sie do pvp warkiem... wolny, ciagle brakowalo mi rage, za nim ja mialem to juz mialem 50% hp... a gear mialem naprawde dobry. Ktos inny z takimi itemami pewnie by wymiatal.

Zaczalem grac roguem i od poczatku mialem wrazenie jakby ktos ta klase stworzyl dla mnie. Zaznaczam jeszcze raz sword roguem, daggery olalem po pierwszych kilku levelach wiec ich nie znam.
Z roguem jest super zabawa w world pvp. Ze stealthem mozna naprawde fajnie sie bawic. Ale rowniez na BG rogue jest mocny.
W przewazajacej wiekszosci koncze AB lub WSG w pierwszej piatce killing blowow.
Nie ma nic przyjemniejszego niz wpasc w zerg spamujac ss i eviscarate, skaczac jak szalony przy uzyciu myszki, a za nim ktos sie zorientuje co sie dzieje ty uzywasz vanish, a twoje konto wzbogaca sie o kilka kb.

Co do warka to uwazam, ze jego powinni wybierac ludzie, ktorzy koncentruja sie na pve. Przynajmniej w obecnym ksztalcie tej klasy. PvP jesli nie masz super gearu, healera na bg to pasmo frustracji, nie mowiac juz o 1vs1 gdzie warrior jest bardzo slaby. Warki dla skilled sword rogue z cooldownami to ez mode. Caly czas w stunie, blind, odejscia, restealth jak sie umie to sie wygrywa.
W pve natomiast moze tankowac, wielu sie to podoba wielu rowniez tego nie lubi.

Tak wiec unikajmy stwierdzen, ze jakas klasa jest slaba a jakas nie jak rowniez definicji, ze grajac roguem jestes skazany na jechanie ludzi po plecach. W tej chwili panuje opinia, ze sword combat rogue i dagger rogue
sa rownie dobre w pvp z tym, ze swordy maja przewage nad plate users, a daggery nad cloth. Dodatkowo sword build jest najlepszym buildem rogue do pve.

pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:07 
Cytuj  
@up
piekny post powiem tylko tak:

Grając Wariorem nigdy nie bałem się żadnego Rogala
Grajac Rogue kazdy Warrior to dla mnie wyzwanie
z tego co pamietam każda klasa oceniała rogala jako najłatwiejsza klase do pokonania w duelu - nie łatwa o nie , poprostu najłatwiejsza z dostępnych

nie powiedziałem że zawsze wygrywałem Wojem i że czesto przegrywam Rogue - przedstawaim swoje odczucia
wiem wiem nie umiem grać - może sie kiedyś naucze :wink:

generalnie podoba mi sie rogal w pvp, podoba mi sie dagger rogal bo naprawde trzeba sie czesto spocić i walki sa dłuższe :wink: a za każdą pomyłke jest "kara"


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@up
piekny post powiem tylko tak:

Grając Wariorem nigdy nie bałem się żadnego Rogala
Grajac Rogue kazdy Warrior to dla mnie wyzwanie
z tego co pamietam każda klasa oceniała rogala jako najłatwiejsza klase do pokonania w duelu - nie łatwa o nie , poprostu najłatwiejsza z dostępnych

nie powiedziałem że zawsze wygrywałem Wojem i że czesto przegrywam Rogue - przedstawaim swoje odczucia
wiem wiem nie umiem grać - może sie kiedyś naucze :wink:


Ciekawe - ja mam podobne wrazenia - i chyba jest to w miare reprezentantywne, bo roga mam na 43 a warka na 45 poziomie to generalnie podobne eventy (chociaz nie ukrywam, biegalem ostatnio warka po StV i mnie strasznie rog o 2 lvle nizszy karcil ...i to bez wzgledu, czy ja z mobem, czy on z mobem, czy ja zaczynalem, czy on zaczynal - po prostu dostawalem wpierdziel :().

Powinienes jeszcze dopisac, "grajac warriorem zabilem kiedys biednego siedzacego gnoma w Silithiusie Arcanite Reaperem" - NIE ODPUSZCZE !

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:18 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Rozumiesz pojęcię ułamków ? 3/4 to nie 4/4, czyli ponad 25% tamtejszych przeciwników umiało grać, czyli co czwarty. Jeżeli do tego dodać że walczył z samym daggerem ( było tam minimum 8 playerów ) , czyli zjechał przynajmniej dwóch doświadczonych graczy SAMYM skillem ? No i co teraz "filozofie" ?



Skad ci sie ponad 25% wzielo to nie wiem, ale 1/4 to dokladnie 25% O_o... Wracajac do tej 1/4 to byli ludzie podstawieni, albo moze udawali afk :\ dunno, dla mnie byli po prostu miesem treningowym, bo doswiadczenie to chyba w pisaniu na czacie mieli.

Simo powiedzmy, ze obiektywnie to oceniles, jednak 1 vs 1 kazdy player ze skillem odpowiadajacym rownym tobie z tym ze on gra inna klasa, pojedzie cie bez problemu. Wiem ze to zalozenie czysto teoretyczne, ale dokladnie tak jest...

Co do ultimate skillow, jak warek wlaczy rekle to tez pojedzie i to pol radiu za 1 razem. Chodzi o to zeby nie wyfruwac ze wszystkich CD vs 1 przeciwnik.

Moze pomyslicie ze to przechwalki, ale bylem bardzo dobrym graczem pvp jako rog, tudziez dlatego ze doskonale znalem inne clasy i swoje mozliwosci CD i orientowalem sie w timingach, wychodzeniu z combat itd. Ale playerow takiego typu ktorzy graja roguem znam za cala moja gre dokladnie 8 albo 9... W tej chwili prawie zaden nie gra pvp, bo BGs posysaja, a duele over & over sa nudne:\ .

Wniosek z tego jest taki dla mnie w tej chwili, a nawet juz od dluzeszgo czasu ze: any class wykluczajac po tej stronie rogue skilled > any skilled rog.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:21 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Powinienes jeszcze dopisac, "grajac warriorem zabilem kiedys biednego siedzacego gnoma w Silithiusie Arcanite Reaperem" - NIE ODPUSZCZE !

rogal na 40 lvl vs warrior jest bardzo mocny to co pisze odnosi sie do postaci endgame
ogólnie warrior nawet na 60 bez sprzetu jest słaby ale już warrior tier1 vs inna klasa tier1 jest b. mocny

czego chcesz :D odszkodowania ? pewnie farmiłeś moje moby. nie widziałeś stickersów z napisem NIE DOTYKAĆ !!
to był przypadek :roll:

ogólnie imo warrior szaman albo warlock a dla znudzonych rogal :P


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czego chcesz :D odszkodowania ? pewnie farmiłeś moje moby. nie widziałeś stickersów z napisem NIE DOTYKAĆ !!
to był przypadek :roll:


Tak - 200g .. to dlugi ureguluje :D
I wyrownania strat moralnych

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:38 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
czego chcesz :D odszkodowania ? pewnie farmiłeś moje moby. nie widziałeś stickersów z napisem NIE DOTYKAĆ !!
to był przypadek :roll:


Tak - 200g .. to dlugi ureguluje :D
I wyrownania strat moralnych
moge Ci wynagrodzić w naturze - wybór nalezy do Ciebie 8)


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
czego chcesz :D odszkodowania ? pewnie farmiłeś moje moby. nie widziałeś stickersów z napisem NIE DOTYKAĆ !!
to był przypadek :roll:


Tak - 200g .. to dlugi ureguluje :D
I wyrownania strat moralnych
moge Ci wynagrodzić w naturze - wybór nalezy do Ciebie 8)


Zastanawiam sie czy zaraportowac ze offtopa czy molestowanie :P


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:34 
Cytuj  
zdecydowalem bede gral Hunterem. WoWa bede mial moze za tydzien chyba że pośpieszą sie z dostawą:)


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:36 
Cytuj  
lol dużo tych postów a ja tylko zapytalem sie kim grac:) dzieki wszystkim


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:39 
Cytuj  
a narazie powracam do pirackich serwerów nabije 250lvl w godzine i po grze, nastepna postac

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:56 
Cytuj  
Maveric napisał(a):
a narazie powracam do pirackich serwerów nabije 250lvl w godzine i po grze, nastepna postac

pwned. Do tego 3 posty pod rzad ;p

to nie bylo tylko pytanie "kim grac"... takie pytania zawsze wywoluja klotnie typu moja klasa>twoja klasa itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 20:20 
Cytuj  
Jesli jestes nowy na legalnym WoW-ie to polecam zagrac na serwerze rp pvp bo jest spokojniej i wybrac Huntera, łatwo i przyjemnie :)


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
Tak tylko co ten hunter w sobie ma ze jest taki dobry patrzylem na Allakhazam jego skille i wcale nie ma takich dobrych?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 20:47 
Cytuj  
Trapy, pety, bardzo duży dps range to mało ? :)


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:00 
Cytuj  
no nie ale niewiem co to jest dps


Posty: 26
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:07 
Cytuj  
Damage per Second - Czyli ze dużo obrażen zadaje :wink:


_________________
You are NOT prepared!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:10 
Cytuj  
Maveric napisał(a):
no nie ale niewiem co to jest dps


Dps: Damage per second = Obrazenia na sekunde.

A jesli chodzi o gogue - niby taki slaby, ale jak dostane crita 1,6k z ambush w plecy i potem stun to wesolo nie jest:) (mowie z pozycji maga).


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.