mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 21:37 
Cytuj  
wersja długa:

Utworzyłem ten temat ponieważ lista gildii nie dostarcza satysfakcjonujących mnie informacji.

Po wielu perturbacjach w grze, jestem zmęczony brakiem możliwości znalezienia dobrej gildi, czyli takiej która nie rozpada się ponieważ :
- polaków było zbyt niewielu na serwerze i rozeszli się bez słowa
- obcokrajowa : pokłócono się o łup i oficerowie wyszli
- utkneła na poziomie MC, bo BWL to inna bajka i za dużo tam wipe
- jest zbyt duża, co w końcu prowadzi do rozbicia
- którą tworzą same tardy - przeklinać pewnie, byleby w dobrym towarzystwie
- która nie histeryzuje z błahych powodów
-inne

Otóż chciałbym utwożyć nową postać na jakimś serwerze, nowym czy starym, aby móc po prostu cieszyć się grą z innymi. Klasa obojętna. Chciałbym aby była to gildia progress, tzn robiąca postępy w BWL lub w AQ40 - nie ze względu na łupy, ale ze względu na to iż mówi to dużo o zgraniu/umiejętnościach/zaparciu gildii. Żebym mógł w spokoju levelować - owszem, potrafię zrobić 60 w miesiąc, ale wolałbym to robić bez narzuconego odgórnie tempa - po prostu gra for fun.

Dotychczas posiadam 2 60tki, uważam się za dobrego gracza, potrafię grać każdą klasą, wiem bardzo dużo o grze. Mam duże doświadczenie w ZG i MC, małe w BWL i AQ. Uczę się szybko.

Byłbym wdzięczny za wskazanie mi serweru i gildii która mogłaby na mnie skorzystać i vice versa :)

krótka wersja:

Proszę bardzo o wskazanie mi postępowej gildii która przyjełaby nowego gracza. Link to strony były mile widziany.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:05 
Cytuj  
Ciezka sprawa, gildie z progresem jak napewno wiesz nie przyjmuja low lvl graczy, czesto tez wogole nie prowadza rekrutacji. Natomiast gildie ktore przyjmuja levelujacych graczy nie sa gildiami, ktore daja gwarancje progresu.

Spis gildii zamieszczony w jednym z topickow daje jedank jakis poglad na to ktorym serwerem sie zainteresowac i na ktora gildie zwrocic uwage. Sporo gildii zamiescilo tam linki do swoich stronek, warto pozagladac, poczytac forum, popytac znajomych, poczytac posty osob gildie taka reprezentujacych. Sam sposob opisu gildii w polaczeniu z tym co dany member wypisuje chocby tutaj na mmorpg.pl w roznych topickach powie Ci sporo.

Jesli oczekujesz ze w topicku tym nagle specjalnie dla Ciebie zareklamuje sie kilka gildii to sie zawiedziesz. Niestety ta wiedze musisz zdobyc sam.

Inne wyjscie - sam zaloz gildie, kto wie moze wlasnie Tobie sie uda. :wink:


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:14 
Cytuj  
No własnie dwie dotychczasowe 60 się nie udały z powyższych powodów, a teraz jest już za puźno na dołączenie do innej gildii. Mam też powoli dosyć edukowania osób jak używać CTRA, lub jak zainstalować TS.

Tak, próbowałem już założyć własną gildię
http://www.vini.digitalbiatch.com/

Miałem cichą nadzieję że jest jakiś ukryty popyt na dobrych graczy ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:50 
Cytuj  
Mysle, ze popyt jest, jednak jest on ukierunkowany pod wzgledem klasy, levelu, czesto sprzetu. Nie wiem jakim graczem jestes i byc moze w stosunku do Ciebie regula ktora zaraz zacytuje nie ma zastosowania jednak zawsze gdy ktos mi pisze/mowi ze jest dobry we wszystkim to nasuwa mi sie zdanie - jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. :wink:

Jesli bylbym na Twoim miejscu przejrzalbym te opisy gildii, przejrzal ich strony wynotowal te ktore wydaja sie sensowne, sprawdzil na ktorym serwerze tych sensownych jest najwiecej i tam zaczal grac. Gdy osiagnalbym jakis wymagane przez te gildie lvl staralbym sie do nich dolaczyc.

Moge Ci napisac ze moja gildia jest super, ze jakis tam progres ma ale progres bedacy wynikiem dobrej zabawy, a nie gry dla samego progresu, ze graja u mnie sami fajni, kulturalni ludzie na poziomie i wgole jest och, ech tylko co to Ci da? Jaka masz pewnosci, że to bedzie to czego szukasz? Nikt Ci tu nie da gwarancji zadowolenia jakiej zdaje sie oczekujesz. :wink:


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 06:53 
Cytuj  
Owszem, rozumiem że cennym nabytkiem dla gildi jest 60tka, dobrze wyekwipowana, znająca się na rzeczy i oólnie o miłym obejściu. Chętnie przetransferowałbym swoją postać do takiej gildii .... ale jak wiemy, nie mogę.

Zostaje mi utworzenie nowej postaci. W mojej sytuacji, gdy levelowanie jest już tylko rutyną, przyjemność z niego jest nikła, dlatego nie chciałbym się znów obudzić "z ręką w nocniku" po tym, jak dobiję 60.... pozatym, cały czas do 60tki, jest świetnym okresem na czytanie guild chatu, poznawanie gildii.

"Dobry do wszystkiego ..." - gra wymaga pewnego poziomu umiejętności od wszystkich klas, ale dla każdej z nich mechanika gry, jej środowisko pozostają te same. Jeśli Mtankowałem w mc i zg, to zakładam że znam się trochę na aggro management. Grałem druidem i warlockiem u znajomych, próbowałęm wszytskiego na PTR ... i myślę że rozłam pomiędzy łowcą a kapłanem nie jest tak duży jak pomiędzy filologią germańską a inżynierią.

Nie, nie szukam l33t 24farmerów, ale gildii któa jest:

-polska; będzie mi łatwiej się do niej dostać nie będąc 60tką
-która jest dostatecznie duża i silna aby próbować sił w end game, bo nie ukrywam chciałbym je zobaczyć
- która jest "player friendly", tak jak się reklamują wszystkie, ale średnia wieku wynosi powyżej 15 lat :)

Owszem, żekomo idę na łatwiznę po prostu pytając bez uprzedniego research ( a to nie prawda ), ale już sam fakt że ktoś odpowie na mój temat jest świetnym źródłem informacji.

To co, Maiori Cede przyjełoby takiego low levela na trial ??:P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 07:44 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Ciezka sprawa, gildie z progresem jak napewno wiesz nie przyjmuja low lvl graczy, czesto tez wogole nie prowadza rekrutacji. Natomiast gildie ktore przyjmuja levelujacych graczy nie sa gildiami, ktore daja gwarancje progresu.


To jedna z najwiekszych bzdur jakie czytalem. Jedna z ciekawszych gildii w EU przyjmie chetnie doswiadczonych graczy nawet jesli ich postac na serwerze to lv1 - http://www.inner-sanctum.dk . Uber nie jestesmy w koncu dopiero 7 kill C'thun'a :( na swiecie, ale napewno nie mozna nam odmowic zaparcia w dazeniu do celu i jako jedna z niewielu ally gildii mamy ubite wszystkie bossy w grze. Strona obsysa ale mozna poogladac screeny i znalesc link do threada o rekrutacji.

PS Gearem nie musisz sie martwic my szybko ubieramy ludzi. Hynter ktory mial miesiac temu same green/blue w tej chwili ma full T2. Jednak jesli EPIXXX!!!oneone!11!!eleven > rest to nie jest to gildia dla Ciebie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 07:55 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
To jedna z najwiekszych bzdur jakie czytalem. Jedna z ciekawszych gildii w EU przyjmie chetnie doswiadczonych graczy nawet jesli ich postac na serwerze to lv1


Brzmi to jak el dorado ... ale przeczytawszy oficjalne wymagania:

Cytuj:
Level Requirements: We only accept applicants of level 60. If you apply previous to attaining level 60, your application will not be approved until you reach level 60.


Cytuj:
Playtime Requirements: Members are expected to play enough hours per week to keep up with the bulk of the guild - 30+ hours per week, 6 days a week on average; our minimum raid schedule is 20:30 - 00:30 CET weekdays and 19:00 - 02:00 CET on weekends.


Cytuj:
Equipment Requirements: Applicants should have equipment from the level 55+ instances in most slots, i.e. BRD, BRS, Scholomance, Stratholme, Dire Maul. The most important thing is your chosen equip shows you understand what gear your class needs to fulfill their role in a large raid group.


mam pewne wątpliwości czy mówimy o tej samej gildii

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 07:59 
Cytuj  
O tej samej. Levelujesz bez taga, w koncu nie wiemy jakim jestes czlowiekiem (czy nie popsujesz opinii gildii na przyklad). Na lv 60 dostaniesz triala, jak go przejdziesz to dostaniesz invite. No to tyle ode mnie jesli chcesz jakis wiekszych szczegolow napisz na [email protected]

Cytuj:
Żebym mógł w spokoju levelować - owszem, potrafię zrobić 60 w miesiąc, ale wolałbym to robić bez narzuconego odgórnie tempa - po prostu gra for fun.

w miesiac?? hmm chyba jednak nie pasujesz do nas. Ludzie co zrobili rerolla z innego serva leveluja postacie w ~10-14 dni


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:02 
Cytuj  
a widzisz Fabianek jednak haczyk jest, a to co pisalem o invite 1-10 lvl gracza przez tzw pro gildie nie jest zadna bzdura a juz napewno nie najwieksza jaka czytales :wink: , moze Twoja gildia jest wyjatkiem choc ja tak nie uwazam, poki co byles zdaje sie w stanie zaproponowac naszemu rozmowcy jakas forme "stowarzyszenia" z gildia bez specjalnych praw, a nie czlonkowstwo w gildii. Do tego ktos taki zdaje sie spotkalby sie u Was z silna presja na wykoksanie 60lvl i pewnie dostalby liste blue itemkow do zdobycia zeby sie zlapac na tego triala. Nasz kolega zdaje sie ma nieco inne wyobrazenie o przyjemosci plynacej z gry w rozsadnej gildii. :wink: Zasady Twojej gildii nie odbiegaja wcale tak bardzo od zasad w innych gildiach i o tym pisalem. Ze juz nie wspomne o wersji oficjalne wymagan, tej wersji powinnismy sie trzymac.

Kazda z gildii biegajacej juz po MC w pewnym momencie stawia w wymaganiach lvl 60, takie wymagania stawia Bastion, Zakon Elune, LK, LA czy Maiori Cede jasne, ze sa odstepstwa od reguly ale wtedy oczekuje sie, ze taka osoba bedzie hmm mocno zaangazowana w zdobycie lvl, no chyba ze sa to gildie dla ktorych liczba gildowiczow nie ma specjalnego znaczenia badz jest to osoba ktora ma dobre referencje.


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:14 
Cytuj  
Razel napisał(a):
a widzisz Fabianek jednak haczyk jest, a to co pisalem o invite 1-10 lvl gracza przez tzw pro gildie nie jest zadna bzdura a juz napewno nie najwieksza jaka czytales :wink: , moze Twoja gildia jest wyjatkiem choc ja tak nie uwazam, poki co byles zdaje sie w stanie zaproponowac naszemu rozmowcy jakas forme "stowarzyszenia" z gildia bez specjalnych praw, a nie czlonkowstwo w gildii.


napisz na adres podany przeze mnie powyzej to dostaniesz szczegoly o zasadach dla ludzi z po za servera. Wiem tyle ze 6 (albo 7 nie jestem pewien 7dmej czy rollnela czy od freezowala account) osob rollnelo z innego serva i sa albo initiate albo member of IS. Wiec domyslam sie ze warunki sa dosc dobre skoro tyle osob zdecydowalo sie porzucic swojego toona i zaczac zabawe od poczatku. Dhaxar z tego forum pisal juz do nas w tej sprawie moze jego zapytajcie o szczegoly :] pewnie bedzie wiedzial cos wiecej.

Cytuj:
Do tego ktos taki zdaje sie spotkalby sie u Was z silna presja na wykoksanie 60lvl i pewnie dostalby liste blue itemkow do zdobycia zeby sie zlapac na tego triala.


nie zgaduj tylko napisz to sie dowiesz.

Cytuj:
Zasady Twojej gildii nie obiegaja wcale tak bardzo od zasad w innych gildiach i o tym mowilem.


no to porownajmy zasady invite dla ludzi grajacych juz na servie ( a nie rollujacych z innego):
- IS - blue gear odpowiedni dla danej klasy
- Nihilum - Good gear. Some Zul’Gurub / Molten Core level gear is practically required source: http://www.nihilum.co.uk/apply/
- LowKick - z dobrym sprzętem (minimum tier 0,5 - zalecany full epic gear!!) source: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=362392#362392

jest mala roznica prawda? ;-) Do tego oferujemy ludziom z innych servow miejsce w naszych szeregach.

Zreszta uwazam ze to kazdego indywidualna sprawa czy chce rollnac czy nie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:34 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Uber nie jestesmy w koncu dopiero 7 kill C'thun'a na swiecie

Ales ty skromny :D

Zreszta czlowiek dosyc wyraznie szuka gildii ktora przyjmie go od 1go lvlu i w ten sposob da mu czas na poznanie gildii w trakcie lvlowania a przed rajdowaniem.

/me enters Troll Stance

Lvlowanie do 60ki w 10-14 dni ? Hmm ... Powiedzmy ze trzeba ok 8 dni played zeby wylevelowac toonka. Zeby to zrobic w 12 dni (przyjalem srednia z podanych przez Ciebie dwoch wartosci) trzebaby grac jakies hmm ... 16 godzin dziennie :P no super :D ... ale z drugiej strony jest sie wtedy czlonkiem gildii, ktora miala 7mego killa Cthuna na swiecie ... yey ! :D Btw, kiedy na farm status ? Bo czepianie sie "Nefa na farm status" troche mi sie juz znudzilo :P

Ninja edit: Tygodniowo > dziennie


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 11:42 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:39 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Uber nie jestesmy w koncu dopiero 7 kill C'thun'a na swiecie

Ales ty skromny :D


TBH w porownaniu do nefa to gildia zrobila spory krok wstecz. no ale coz moze w naxx bedzie lepiej.

Cytuj:
Zreszta czlowiek dosyc wyraznie szuka gildii ktora przyjmie go od 1go lvlu i w ten sposob da mu czas na poznanie gildii w trakcie lvlowania a przed rajdowaniem.


no coz no to pozostaje zyczyc good luck. afaik nikt nie kupuje kota w worku chyba za "happy guild" aka china gold farmers na silvermoon.

Qraczek napisał(a):
/me enters Troll Stance

Lvlowanie do 60ki w 10-14 dni ? Hmm ... Powiedzmy ze trzeba ok 8 dni played zeby wylevelowac toonka. Zeby to zrobic w 12 dni (przyjalem srednia z podanych przez Ciebie dwoch wartosci) trzebaby grac jakies hmm ... 16 godzin tygodniowo :P


chyba dziennie? ;-)

Cytuj:
Btw, kiedy na farm status ? Bo czepianie sie "Nefa na farm status" troche mi sie juz znudzilo :P


moze dzis :P zobaczymy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 16:32 
Cytuj  
Dziękuję wszytskim za ten topic hijack i bump jednocześnie :)

Po pierwsze, nigdzie nie napisałem że szukam pro gildii. Co prawda, niczego mi do takiej nie brakuje, no może poza chęcią spędzania 8 godzin dziennie przed monitorem. Pewnie, zdarzały mi się kilkunastogodzinne sesje, ale nazajutrz nie musiałem się nikomu tłumaczyć jeśli wogóle się nie pojawiłem.

Chyba jest małe nieporozumienie. Nie szukam gidlii która farmuje nefa, przez co dołączę się do free epików, nie nie. Szukam gildii postępowej. Player freindly. Inner Sanctum tu nie pasuje .... jest zbyt hardcore.

Referencje ? Jakie by was satysfakcjonowały ? Myślę że Dwutlenek i Keeper ( z tego forum ), z którymi grałem na dotychczasowym serwerze mogliby powiedzieć że nie jestem kompletnym tardem. ( btw , gildia w której byliśmy - The Marauders - rozpadła się właśnie z wyżej wymienionych powodów )

Rozumiem że nikt nie chce niesprawdzonych low leveli. Załużmy, że nabiję 60, wówczas czeka mnie również trial. Osobowość raczej podczas levelowania mi się nie zmieni. Skill ? To można sprawdzić na starym serwerze ... a co jeśli nabiję 60 i sorry Winetou, recruitment closed ?

Czy nie ma gildii która szukała by po prostu gracza, osobowości, a nie brakującej klasy do MC ? Gdzie rozmawia sę na TS/Vent nawet jeżeli olaboga outgearujesz rozmówcę ?

Uderzę więc chyba BL, ze względu na ilość polskich gildii. Wyleveluję do 60tki. Złożę aplikacje do konkretnych gildii wg jakiejś tam kolejności. I jedyne co będę miał to nadzieję, podczas tego długiego i nudnego level grindu bez słowa z nikim -.-

Doradzcie chociaż klasę na BL proszę

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:00 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Priest


Ta priestem sie wszedzie dostaniesz:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:31 
Cytuj  
nie wszedzie :)


_________________



**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:40 
Cytuj  
właśnie utworzyłem dwarf priesta na BL *wishes himself good luck*

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 18:17 
Cytuj  
podaj jeszcze ksywe :)

a co do referencji, to rzeczywiscie moge wystawic jak najlepsze :) Jeden z najlepzych graczy jakich mialem okazje poznac. Zawsze milo, przyjemnie i sprawnie sie gralo :D

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 18:47 
Cytuj  
Polecam Caern Morghen - byłem w tej gildi przez ponad rok i nie było tak źle.
Gildia rozwojowa i z tego co mi wiadomo niedługo przejdą na farm status MC (tak tak wiem nie ma się czym chwalić, ale jak się spojrzy na to, że 50% osób tam ma rodziny, dzieci i gra po pracy tylko to chyba nie jest tak źle)

Masz linka http://cmg.1hand.pl/

Jeśli się nic nie zmieniło od czasu kiedy odszedłem to przyjmą cię już na 15 lev :] - kłopoty z leczeniem zdaje sie maja cały czas - strona ofkoz Horda :]

NA serwerze udeżaj do Guzza badź Kaerlica - jakby mieli wątpliwości to podaj, że cię Theghar namówił ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 13
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 19:33 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
właśnie utworzyłem dwarf priesta na BL *wishes himself good luck*



To juz nie ma problemów na BL? czyli lagów i kosmicznych kolejek? Proszę o odp bo bardzi bym chciał pograć na nim ze względu na ilość polskich graczy
Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 20:03 
Cytuj  
problemy na BL to chleb powszedni, tutaj nie graja mieczaki. :wink:


_________________
Maiori Cede

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.