mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 18:05 
Cytuj  
Witam
Mam pewien problem a zapewne ktos z was rozwieje jakies moje watpliwosci i wytlumaczy troche. A wiec tak mialem oplacone konto od poczatku miesiaca bo tak mi sie zaczyna okres rozliczeniowy z Blizzem i jeszcze normalnie gralem w srode, jednak w czwartek juz gdy probowalem wejsc do gry zaskoczylo mnie ze mam nie zaplacony abonament a powinien byc do 1 czerwca gdy wszedlem do account managment to konto okazalo sie frozen i jak probuje zmienic subskrypcje albo dodac karte pre paid to wyskakuje mi nastepujacy komunikat:

Cytuj:
Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

Konto oplaca mi kumpel ktory mieszka w stanach i oplaca on tez swoje konto na EU jednak nie bylo z tym zadnych problemow nigdy wczesniej i teraz tak jest nie wiem czemu tak sie stalo, jego konto nadal normalnie dziala on nie ma w tym momencie zadnych takich problemow. Prosilbym abyscie mi wytlumaczyli w czym moze byc problem. Maila do Blizza wyslalem ale jak narazie nie doczekalem sie zadnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam


Posty: 18
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 18:54 
Cytuj  
:-? :-? hmmm Prubowales wejsc na swój acc i wmiejsce ramek wpisac Nr Karty Pre-paid ??


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 23:41 
Cytuj  
Niestety nie moge bo jakakolwiek proba oplaty pre paid albo karta platnicza konczy sie tekstem ktory zacytowalem w pierwszym poscie.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 02:21 
Cytuj  
Vorgath napisał(a):
Witam
Konto oplaca mi kumpel ktory mieszka w stanach i oplaca on tez swoje konto na EU jednak nie bylo z tym zadnych problemow nigdy wczesniej i teraz tak jest nie wiem czemu tak sie stalo, jego konto nadal normalnie dziala on nie ma w tym momencie zadnych takich problemow. Prosilbym abyscie mi wytlumaczyli w czym moze byc problem. Maila do Blizza wyslalem ale jak narazie nie doczekalem sie zadnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam


Mam pytanko: Czy kumpel ma dostep do Twojego konta, czy tylko np. podal Ci nr swojej karty kredytowej, a reszte robisz sam? Czy moze kumpel oplaca konto zdrapkami?

Po drugie sprawdz dokladnie full payment history, tam zawsze masz napisane od kiedy do kiedy miales oplacone konto.

Mam jedno podejzenie. Prawdopodobnie kumpel podal Ci tylko nr swojej karty kredytowej, natomiast reszte danych typu billing adress etc...masz zapisane na siebie. Blizz byc moze sprawdzil, ze dane na karcie i billing adress sie nie zgadzaja (karta kradziona...) i zablokowal Ci mozliwosc jakicholwiek zmian formy platnosci....to tylko czysta hipoteza....


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 14:25 
Cytuj  
Wiec tak kumpel ma dostep do mojego konta i to on sam wpisywal numer karty kredytowej. Co do full payment history to mam zaznaczone tylko ten miesiac darmowy, chociaz jeszcze odrazu jak on wpisal swoj numer karty to bylo wszystko ok i nastepne pobranie gotowki mialo byc 1 czerwca. Co do Twojej hipotezy to mozliwe chociaz jak bo konto jest na moje dane a karta jak wiadomo ma inne dane chociaz jak gralismy na US przez pol roku to bylo tak samo i nie bylo z tym zadnych problemow.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 15:18 
Cytuj  
Skontaktuj sie z supportem tak bedzie najlepiej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.