mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 15:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ja się ciesze że został FoD przynajmniej jest z kim powalczyć na poziomie


hehe omfg : - )

sory cashasty ale Twoj poziom w tym momencie przeczy temu zdaniu :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 18:08 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post932056

Blizzard ma genialny pomysl wyslania kolo 25 gildii migrujacych z Deathwinga na server o medium pop;/ GJ!

Na DW jest 13k kont, na kazzaku 8k...


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 10
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:36 
Cytuj  
Witam kiedy mają być jakieś nowe realmy bez możliwości migracji na nie z innych serwerów chodzi mi o jakis serw RPPVP lub PVP

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:47 
Cytuj  
a czy jest możliwa migracja z serwa RP na RPPVP, czy musi być zawsze np RP -> RP?

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:48 
Cytuj  
Ravenholdt, albo ktorys z innych nowych serwerow, ale polecalbym raczej ravena ;)

zadnych kolejek, lagow tez raczej nie ma, szescdziesiatek po kazdej stronie jest moze po dwadziescia atm, serwerek jest rp wiec towarzystwo przednie, polskie gildie po obu stronach - czego chciec wiecej? ;)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:58 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
Ravenholdt, albo ktorys z innych nowych serwerow, ale polecalbym raczej ravena ;)

zadnych kolejek, lagow tez raczej nie ma, szescdziesiatek po kazdej stronie jest moze po dwadziescia atm, serwerek jest rp wiec towarzystwo przednie, polskie gildie po obu stronach - czego chciec wiecej? ;)



jak to czego?? PVP!

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:02 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
Ravenholdt, albo ktorys z innych nowych serwerow, ale polecalbym raczej ravena ;)

zadnych kolejek, lagow tez raczej nie ma, szescdziesiatek po kazdej stronie jest moze po dwadziescia atm, serwerek jest rp wiec towarzystwo przednie, polskie gildie po obu stronach - czego chciec wiecej? ;)

Zrobiłem tam dwa chary do lvl 20, ale serwer jest tak pusty, że nie ma z kim grac. O godz 10 rano po IF biega 3 ludzi a po SW 2. To mnie zniechecilo

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:03 
Cytuj  
Bo 10:00 rano to srodek nocy :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:35 
Cytuj  
Avan napisał(a):
NERD KING napisał(a):
Ravenholdt, albo ktorys z innych nowych serwerow, ale polecalbym raczej ravena ;)

zadnych kolejek, lagow tez raczej nie ma, szescdziesiatek po kazdej stronie jest moze po dwadziescia atm, serwerek jest rp wiec towarzystwo przednie, polskie gildie po obu stronach - czego chciec wiecej? ;)



jak to czego?? PVP!


Nie wiem czy zauwazyłes ze to serwer RP - PVP wiec i pvp jest i to w powiedzmy sredniej mierze ;] poki co wiekszosc lvluje

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 22:54 
Cytuj  
Avan napisał(a):

jak to czego?? PVP!


dobilem 51 i dzien w dzien gram bg na nizszych lvlach tez sie dalo moze nie tak czesto jak na 51+ ale dalo

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 23:15 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
Avan napisał(a):

jak to czego?? PVP!


dobilem 51 i dzien w dzien gram bg na nizszych lvlach tez sie dalo moze nie tak czesto jak na 51+ ale dalo

Jezuuu ludziee! Iterpunkcja! WTF? :roll:
Czegos takiego nie da sie przeczytac za pierwszym razem. Trzymajcie jakos poziom tego forum.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 23:16 
Cytuj  
jebac interpunkcje ;P ja nie mam problemow z przeczytaniem ludzi ktorzy jej nie stosuja

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 23:21 
Cytuj  
Bo nie znasz pojęcia czytania ze zrozumieniem. Idz jebac policje

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 00:39 
Cytuj  
...

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 11:18 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
Ravenholdt, albo ktorys z innych nowych serwerow, ale polecalbym raczej ravena ;)

zadnych kolejek, lagow tez raczej nie ma, szescdziesiatek po kazdej stronie jest moze po dwadziescia atm, serwerek jest rp wiec towarzystwo przednie, polskie gildie po obu stronach - czego chciec wiecej? ;)


Jest tam na serio super, wracają stare dobre czasy wowa - World PvP- raid na astaanar a obie strony może mają w nim 1-2 lvl 60

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 11:30 
Cytuj  
Avan napisał(a):
jak to czego?? PVP!

No przeciez tam jest pvp, wrecz na realm forum placza niektorzy ze za duzo pvp jak na rpg. Teraz dobijam do 49 i nie chodze, ale kumpel wlasnie charka zrobil i wczoraj doszedl do 19 i non stop w wsg siedzial. No ze czasami na innych przedzialach nie idzie? No jak jest dopiero z 20 ludzi na 60lvl po jednej stronie to ciezko wymagac zeby non stop na wsg siedzieli.

Libero napisał(a):
Zrobiłem tam dwa chary do lvl 20, ale serwer jest tak pusty, że nie ma z kim grac. O godz 10 rano po IF biega 3 ludzi a po SW 2. To mnie zniechecilo

Na deathwingu z populacja na kilkanascie tysiecy jak mialem troche wolnego i z rana wbijalem to taka sama pustynia byla, trzeba bylo usa wybrac moze ;).

Wbrew ostrzezeniom ze party nie znajde na takim serwerze bo malo ludzi - jak narazie zadnego problemu z tym nie mam, fakt ze glownie z gildia chodze no ale przeciez to tylko zaleta i wszystkie instancje obskakuje po kilka razy bez wielkiego szukania grupy (chodz rogue jest zatrzesienie). No i ten balans - niektorzy z was tego nie przezywali, ale grac na serwerze z ratio 1.6:1 a na 1:1 to jak zupelnie inna gra.
Podsumowujac: Ravenholdt bardzo mi sie podoba i polecam, fakt ze niezbyt ludny ale to ma tez swoje zalety czasami :). Jak ktos chce do polskich gildii i po jednej i po drugiej strone sa duze, a jak przyjdziecie beda jeszcze wieksze, a jak ktos ma obrzydzenie do rodakow to sa tzw gildie "pro" dla tych co nie maja kompletnie co z czasem zrobic ;).

Beliar napisał(a):
Jest tam na serio super, wracają stare dobre czasy wowa - World PvP- raid na astaanar a obie strony może mają w nim 1-2 lvl 60

Ja po raz pierwszy zobaczylem horde, ktora Southshore zajela, kiedys jak grywalem to sie lazilo po Tarren mill jak po swoim :P. No ale to wynikalo wlasnie z tamtego ratio.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 16:14 
Cytuj  
mowiac pvp mam na mysli to, ze jak spotkam jakiegos soczystego gnoma to moge go na marmoladę przerobić niezależnie czy to BG, czy nie

na RP hunterkiem czesto spotykalem undead magow z wylaczonym pvp i szlag mnie doslownie trafial...

PVP w terenie bardzo urozmaica grę

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 16:23 
Cytuj  
Avan napisał(a):
mowiac pvp mam na mysli to, ze jak spotkam jakiegos soczystego gnoma to moge go na marmoladę przerobić niezależnie czy to BG, czy nie

na RP hunterkiem czesto spotykalem undead magow z wylaczonym pvp i szlag mnie doslownie trafial...

PVP w terenie bardzo urozmaica grę

No i w czym problem na serwerze ktory jest jednoczesnie rp i pvp? Przeciez tu jest pvp jak na zwyklych serwerach pvp :har:. Ravenholdt nie jest rp, on jest rp-pvp. Nie mozesz sobie wylaczyc flagi w contested, co wiecej tutaj ludzie chetniej biora udzial w zabawach na podworku :P.
rp-pvp>pvp bo masz jedno i drugie - po co sie ograniczac.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 17:02 
Cytuj  
jak wyszly rp-pvp to na generalu tylko lecialy w kolko bluzgi za nie odgrywanie charow na prawo i na lewo, co mnie bardzo irytowalo
Mam nadzieje, ze juz sie ludzie uspokoili

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 01:02 
Cytuj  
Teraz nikt nie krzyczy, bo niewielu odgrywa. Dla wiekszosci RP-PVP = easy honor farm.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.