mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 23:23 
Cytuj  
kurcze przegapilem emigracje z jakims tam powodow
i coz nieche zaczynac od zera na serwie gdzie moi maja same 60
dlatego pytanko jest gdzies serwer gdzie sie wlasnei na nowo ksztaltuje polska gildia PVE i gdzie mozna by przyjemnie pograc ?

dzieki za info


Posty: 11
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 23:29 
Cytuj  
Ja z kolegami zakładamy niedlugo gildie (chyba Relict jeszcze dołączy 8)

server " Boulderfist" a aż tak dużo ludzi na 60 lev nie biega więc jest po równo :P :P


Ostatnio edytowano 13 cze 2006, 23:30 przez Tripus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 23:29 
Cytuj  
Nie mój server.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 23:40 
Cytuj  
moj znaczy jaki ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 00:12 
Cytuj  
MooD napisał(a):
moj znaczy jaki ?


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=377281#377281 TEN


Posty: 26
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 08:24 
Cytuj  
Również proponuje grać na Boulderfisćie. Dużo 60 nie ma, ale jest wystarczająco, żeby można było robić w przyszłości jakieś rajdy. Wszytsko sie ładnie rozwija.

Zapraszam!


_________________
You are NOT prepared!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:41 
Cytuj  
zomfg ile mozna robic takich samych topicow z takim samym pytaniem;/


_________________
http://rince.mybrute.com/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:45 
Cytuj  
kreda napisał(a):
zomfg ile mozna robic takich samych topicow z takim samym pytaniem;/


Okolo 10 miesiecznie (takie luzne spostrzezenie) :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:09 
Cytuj  
No to zapraszam na Ravenholdt, gildia Warcry, glownie pve, pare osob pvp, mamy w planach tez rp, do konca miesiaca ZG i potzreba nam ludzi bo mamy narazie 70 osob z czego polowa 50+ i 15 60-tek, duzo doswiadzczonych graczy, wiec zapraszam do powaznej gildii :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:23 
Cytuj  
no off ale imho duza gildia =/= powazna gildia dlatego ze ze wzgledu na duza liczbe graczy progress bedzie sporo mniejszy niz w przypadku dedykowanych 48-50 graczy dlatego ze trzeba wiecej osob ubrac

edit: powazna gildia to dla mnie taka dla ktorej liczy sie progress a nie siedzenie przy ognisku.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 30
Dołączył(a): 8.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:29 
Cytuj  
Hmmm ja bym zaprosił na Dreanor stary serwer PVE, co prawda sporo 60, ale Polaków mamy troche zamało, starcza by robić 20 (znam 43 osoby z 60lvl z Polski) osobowe instacje. Wczoraj padł Hakkar. Większość z nas nie jest nolifami i rajdy robimy dwa trzy w tygodniu, a wakacje będzie mniej osób więc będzie mniej rajdów i więcej pomocy w levelowaniu no i troche jest osób, które nie dawno dołączyły i mają niski poziom. Na 40 osobowe instacje trzeba angolojęzycznych brać, a chcemy zostać Polską gildią. A zlevelować postać jak już ktoś to raz zrobił, drugi raz z praktyki wiem idzie szybko :):)

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
edit: powazna gildia to dla mnie taka dla ktorej liczy sie progress a nie siedzenie przy ognisku.

Myslisz ze kogos kto rolluje postac na nowym serwie majac za soba BWL mysli tylko o epixach (epeenach)?
Powazna = bez greedujacych malolatow bedacych w gildii dla itemow i nowych bossow (co po pierwszym killu przeklada sie znow tylko na itamz)

Jezeli ktos preferuje spokojna gre, siedzenie przy ognisku czy bzdury na guild chacie zamiast: "do poniedzialku macie wyfarmic XXX resa XX i po 4 flaski kazdego rodzaju", to droga wolna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:37 
Cytuj  
hmm zastanawiam sie w takim razie jak okreslibys moja gildie, nihilum, d&t, EJ :o

niepowazne?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmm zastanawiam sie w takim razie jak okreslibys moja gildie, nihilum, d&t, EJ :o

niepowazne?


Skromnys Fabienne - nie powiem ... :) ...
No ale w sumie Nef na farm status ...(NO CO ? DAWNO NIE BYLO)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:09 
Cytuj  
Jezu jak można mieć tak nasrane w głowie :o.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:13 
Cytuj  
@up i 2xup czy ktos was nauczyl czytania ze zrozumieniem? macie problem z odpowiedzia to offtopicujecie?


@qra nie trolluj z tym nefem lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:21 
Cytuj  
Naprawde polecam ci leczenie, widze ze zatracasz całkowicie poczucie tego co jest ważne.

Cytuj:
hmm zastanawiam sie w takim razie jak okreslibys moja gildie, nihilum, d&t, EJ

niepowazne?


Nie wiem, nie byłem w żadnej z tych gildii. Nie moge ci powiedziec jakie sa tylko na podstawie tego jaki mają progress.


Określanie gildii poważną tylko ze wzgledu ze zabila kupke pixeli szybciej niż inne jest po prostu... Fabiankowe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:26 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up i 2xup czy ktos was nauczyl czytania ze zrozumieniem? macie problem z odpowiedzia to offtopicujecie?

@qra nie trolluj z tym nefem lol


Szkoda ze nie 7up ... to tak na marginesie.

Odpowiem Ci jesli nalegasz


Cytuj:
no off ale imho duza gildia =/= powazna gildia dlatego ze ze wzgledu na duza liczbe graczy progress bedzie sporo mniejszy niz w przypadku dedykowanych 48-50 graczy dlatego ze trzeba wiecej osob ubrac

edit: powazna gildia to dla mnie taka dla ktorej liczy sie progress a nie siedzenie przy ognisku.


Dobrze generalnie ze dodales "dla mnie". Twoja definicja gildii "powaznej" jest conajmniej kontrowersyjna. Dla kazdego w tej grze liczy sie co innego. Dla Twojej gildii liczy sie progress. I fajnie. Ale uszanuj to ze inni czerpia np. przyjemnosc z wypadu w 40 osob * lvl 1 na Hoggera, i sprawia im to wieksza radoche niz Servers First Kill - i raczej nie nalezy ich klasyfikowac jako niepowaznych.

A nastawienie na progress dzieli raczej gildie hardcoreowe od casuali - a nie powazne od niepowaznych.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ale uszanuj to ze inni czerpia np. przyjemnosc z wypadu w 40 osob * lvl 1 na Hoggera, i sprawia im to wieksza radoche niz Servers First Kill - i raczej nie nalezy ich klasyfikowac jako niepowaznych.


hmm a ty myslisz ze ja nie rajdowalem lv1 hoggera albo nie siedze przy ognisku? jedna z najwiekszych gildiowych (ofc jeszce nie bylem w obecnej gildii) imprez ktora dopiero przycmila impreza z okazji ubicia raga byla impreza zoorganizowana przeze mnie i qmpla z okazji ding na 60tke i zakupu 100% mountow.


edit: zapewne kazdemu (lub prawie kazdemu) trafily sie gildie co chcialy rajdowac nie wiadomo co a kiedy przyszlo co do czego to ludzie nawet resow nie wyfarmili nie wzieli potow etc. ja bylem w takiej gildii przez 3 miechy co z tego ze ludzie fajni skoro sie porywaja z motyka na slonce wipujac na (prawie) kazdych trashach. Albo robimy cos na powaznie albo dajemy sobie spokoj i nie organizujemy rajdow na niewiadomo co.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 14 cze 2006, 13:38 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Ale uszanuj to ze inni czerpia np. przyjemnosc z wypadu w 40 osob * lvl 1 na Hoggera, i sprawia im to wieksza radoche niz Servers First Kill - i raczej nie nalezy ich klasyfikowac jako niepowaznych.


hmm a ty myslisz ze ja nie rajdowalem lv1 hoggera albo nie siedze przy ognisku? jedna z najwiekszych gildiowych (ofc jeszce nie bylem w obecnej gildii) imprez ktora dopiero przycmila impreza z okazji ubicia raga byla impreza zoorganizowana przeze mnie i qmpla z okazji ding na 60tke i zakupu 100% mountow.


Ty naprawde nie rozumiesz o co chodzi ?
To wspaniale ze zrobiles super impreze. rly.

Tylko jesli zamiast siedzienia godzinami w instancji po 5 lub wiecej godzin dziennie innych bawi lvlowanie 40 kolejnych altow i gadanie na guildchacie to nie znaczy to ze sa niepowazni. Kumasz ? :)

Tylko prosze Cie - nie pisz mi ze ty tez lvlujesz alty i zrobiles super impreze jak pierwszy raz ubiles Murloka w Wailing Caverns, albo Van Cleefa w Deadmines.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.