mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:19 
Cytuj  
Kod:
po nowym patchu set z PVP za 10 range bedzie minimalnie gorszy od tier 2 epickiego pod wzgledem damage


Tier1 Felheart -- 132
Tier2 Nemesis -- 204
TierPVP -- 125

Więc chyba jednak od Tier1 będa niewiele gorsze :D

Z drugiej strony pomyśl było by niedorzeczne jakby sety za 10 były lepsze od Tier2 gdyż na Nemesisa pracujesz miesiącami rozpracowując nie łatwe BWL do tego zbierasz DKP i liczysz na szczęście w Dropach a Set za 10 zbiera się niewiele ponad miesiąc przy średnim graniu


_________________
"Only the strong survive"

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:22 
Cytuj  
btw TierPVP za 13 - 182 wiec też mniej od Tier 2 fakt że dwie części mniej ale taki jest przywilej PVE :D


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 11:12 
Cytuj  
tylko ze te dwie czesci pozostale masz za reputacje z battlegroundow taki jest przywilej PVP :o bracer z WSG ma 22 dmg od spelli czyli tyle co tier 3 warlocka , matematykiem to ty nie jestes :)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 11:29 
Cytuj  
Ale to nie jest cześć setu :D
Do tego w PVE mozna zdobyć Neck,Ring,Trinkiety,Back,OffHand,Staff itp.
czyli kolejne około 200DMG

tego w PVE nie zdobędziesz :P

tu nie trzeba być matematykiem to są fakty :P


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 11:37 
Cytuj  
tier 1 jest o wiele gorszy od PVP setu z 10 rangi , a ty sobie dalej wmawiaj ze jest lepszy i licz 6 itemow vs 8 :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 11:57 
Cytuj  
pawel020 napisał(a):
tier 1 jest o wiele gorszy od PVP setu z 10 rangi , a ty sobie dalej wmawiaj ze jest lepszy i licz 6 itemow vs 8 :)


a tak zapytam w czym jest gorszy? w zadawaniu dmg czy moze w ilosci inta a moze w ilosci resow? (pytam bo nie mam pojecia)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:34 
Cytuj  
Cytuj:
tier 1 jest o wiele gorszy od PVP setu z 10 rangi , a ty sobie dalej wmawiaj ze jest lepszy i licz 6 itemow vs 8


właśnie może ja cię nie zrozumiałem może jest i lepszy w Intelekcie albo Staminie (tego nie sprawdzałem) a co do
Inscreases damage and healing done by magical spells and effects up by..
to weź sobie Noobie kalkulator i policz :o


_________________
"Only the strong survive"

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:42 
Cytuj  
@Jaw3lz tyle ze z tego dmg odlicz bracery i pasek lub do pvp seta dodaj reward z ab i wsg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 12:47 
Cytuj  
Wiem ze tam tu jest 6 a tu 8 ale set to set
i chyba jak pawel020 pisał że set PVP jest lepszy od Tier1 to brał to pod uwagę


Cytuj:
dodaj reward z ab i wsg


Równie dobrz można zastąpić wristy i pasek random itemami z MC, ZG które też będą lepsze


_________________
"Only the strong survive"

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:12 
Cytuj  
Generalnie T1 i T2 maja zbalansowane wysokie statsy +resisty. Oczywiscie jesli chodzi o +dmg to random epiki z BWL/AQ beda zawsze lepsze, ale z drugiej strony bonusy tez sa ciekawe (z punktu widzenia maga np. - pelen T1 to -15% threat, pelen T2 to -threat (ch... wie ile ..), 25% promien aoe (imba) i 10% szans na POMa.


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 14:08 
Cytuj  
jaw3lz ->>> noobem sobie mozesz nazwac swoich rodzicow ,przeciez to oni spartaczyli robote

fabianek -> w zadawaniu dmg

pozdrawiam i koncze temat:)


Ostatnio edytowano 14 cze 2006, 14:19 przez pawel020, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 14:10 
Cytuj  
@up a mozesz odpisac na moje pytanie kilka postow wyzej?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 16:23 
Cytuj  
człowieku zastanów się o czym ty mówisz jeśli byłbyś chociaż troche inteligentny nikt nie nazawał by cię "NOOBem" poprostu popatrz w te śmeszne cyferki i zobacz że tych z Tier1 jest więcej niż tych z PVP rank 10

Czy to takie ciężkie ?? wydaje mi się że tu ktoś inny ma problemy z matematyką


_________________
"Only the strong survive"

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 16:52 
Cytuj  
Po pierwsze bycie noobem a bycie inteligentnym to zjawiska niezalezne. Po drugie, Jaw3lz, jakbys byl tak mily, to zsumuj nam PvP r10 i Tier1 dla maga doliczajac nam 2 brakujace itemy wristy WSG i waist AV. Jesli zas nie chcesz ich doliczac, to odejmij 2 itemy z tier1 i porownaj. Jakbys nie zrobil PvP > Tier1, mily czlowieku. Jesli masz jakies watpliwosci co do tego, ze itemy za rep nie sa "pvp" to sprobuj je pozyskac bez pvp - gl. Przy nastepnej odpowiedzi, prosze, jak NOOBowi, zsumuja tutaj te bonusy do dmg zanim zaczniesz kogos wyzywac.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 16:59 
Cytuj  
Po pierwsze tylko że na początku nasz "NooB" twierdził że PVP10 ranga jest lepsza od Tier2

Kod:
po nowym patchu set z PVP za 10 range bedzie minimalnie gorszy od tier 2 epickiego pod wzgledem damage


Po drugie itemy za repa z BG to nie części setu o ile wiem i nie dostaje ich się za nabitą range tylko za reputację równie dobrze można farmować repa do Cenarion Hold i mówić dolicz do 6 cześć setu itemy z Cenarion Hold a będzie lepszy od Tier 2 :P


_________________
"Only the strong survive"

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 17:06 
Cytuj  
Ja nie odnosze sie do tego co ktos pisal - odnosze sie do tego co Ty pisales. Ze itemy PvE > PvP.
Cytuj:
Wiem ze tam tu jest 6 a tu 8 ale set to set
i chyba jak pawel020 pisał że set PVP jest lepszy od Tier1 to brał to pod uwagę


Cytat:
dodaj reward z ab i wsg


Równie dobrz można zastąpić wristy i pasek random itemami z MC, ZG które też będą lepsze

QFT.
Jesli zastapisz czesci z Tier1 randomami to nie jest to juz Tier1 set. Jesli dodasz do setu pvp itemy z CC to nie jest juz to set PvP. Itemy z rep chocby z Twojego CC to itemy, kt. mozna uzyskac BEZ PvP - mozesz mi powiedziec jak uzyskac itemy z AB/WSG/AV bez PvP ? Prownywanie setu 8p z 6p jest bez sensu. Wiec jesli podjales sie takiego porownania ( a podjales sie ) i przyjales wersje, ze dodajemy itemy z repa ( a przyjales po zmianie zdania ), to sie tego trzymaj i nie pisz, ze T1 > PvP, bo to nieprawda. Prawda natomiast, ze na niejednym servie predzej nabijesz exalted z tymi frakcjami ( WSG/AB/AV ) niz dobijesz rank10.

I to tyle. Nastepnym razem zanim kogos obrazisz, zastanow sie czy sam swoja postawa nie narazasz sie na wysmianie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 17:19 
Cytuj  
Panowie czy mozna miec rownoczesnie i buff z demonic sacrifice oraz demona ?
Jesli tak to na czym polega trick ?

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 17:22 
Cytuj  
Cytuj:
Jesli zastapisz czesci z Tier1 randomami to nie jest to juz Tier1 set. Jesli dodasz do setu pvp itemy z CC to nie jest juz to set PvP. Itemy z rep chocby z Twojego CC to itemy, kt. mozna uzyskac BEZ PvP


Ale to nie są Itemy z Setowe tylko jakieś Randomy za Repa więc Tier1>PVP

Cytuj:
mozesz mi powiedziec jak uzyskac itemy z AB/WSG/AV bez PvP


W przypadku AV były spore możliwość lecz Blizz zmienił system naliczenia Repa i teraz jest to mało efektywne

Kod:
 Prownywanie setu 8p z 6p jest bez sensu. Wiec jesli podjales sie takiego porownania ( a podjales sie ) i przyjales wersje, ze dodajemy itemy z repa ( a przyjales po zmianie zdania ), to sie tego trzymaj i nie pisz, ze T1 > PvP, bo to nieprawda




PRAWDA bo itemy za repa PVP powtażam nie są częścią SETU tylko komletnie czymś innym a łączy je tylko jedno PVP

i nie przyjełem wersji zę dodajemy itemy z repa bo powtarzam to NIE SĄ CZĘŚCI SETU

Cytuj:
Prawda natomiast, ze na niejednym servie predzej nabijesz exalted z tymi frakcjami ( WSG/AB/AV ) niz dobijesz rank10


Pokażasz mi gościa który farmując repa na AV dobił jakoś sensowną rangę ? Wiele osób gra na AV tylko ze względu na repa i dla jakiegoś itemu więc TO NIE JEST CZĘŚĆ SETU

Więc reasumując Blizz dał PVE 8 część a PVP 6
I PVE ma przewagę nad PVP
1. Większ liczba DMG
2. Większa liczba części w secie

Cytuj:
I to tyle. Nastepnym razem zanim kogos obrazisz, zastanow sie czy sam swoja postawa nie narazasz sie na wysmianie


Narazie to ty narażasz się na wyśmianie bo próbujesz do PVP set dodać jakieś itemy które do nie go nie należą
To tak jak ja bym do Tier2 dorzucił Staff of Shadow Flame i mówił PVE jest najlepsze


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 17:29 
Cytuj  
jaw3lz --> zrozum ze tak sie nie porownuje setow ,dla ciebie pewnie tier 1 jest lepszy nawet od Doomcaller's Attire z AQ ktory ma tylko 5 czesci
http://www.thottbot.com/?set=499#

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 17:31 
Cytuj  
Cytuj:
jaw3lz --> zrozum ze tak sie nie porownuje setow ,dla ciebie pewnie tier 1 jest lepszy nawet od Doomcaller's Attire z AQ ktory ma tylko 5 czesci


Tylko że to ty masz problem bo ty zrobiłeś porównanie tych setów dodając itemy które nie mają nic wspólnego z tym setem
A dodająć te itemy za repa na BG nadal uważam że itemy na poziomie MC są lepsze niż PVP10ranga i tak musi zostać bo 10Ranga to EasyMOde a MC i ciągłe rajdowanie to kawał roboty


_________________
"Only the strong survive"


Ostatnio edytowano 14 cze 2006, 17:33 przez Jaw3lz, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.