mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 23:10 
Cytuj  
nie po prostu mnie znudzil tutorial , a ze dotarlem do momentu gdzie sie nauczlem jak atakowac cele ... :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 23:29 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Chyab ze wogole macie plan zby nie bylo podzialu na frakcje i faktyczny free pvp to juz wogole nie wiem jak to sobie wyobrazacie. To by musial byc jeden serwer z zupenie inna gra wlasciwie

Tutaj praktycznie skonczyles dyskusje, chyba, ze ja tematu nie rozumiem (spiacy jestem, sorry :D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 02:35 
Cytuj  
Ten Darkfall wygląda ciekawie, ale jakoś tak strasznie średniowiecznie... Do mnie takie klimaty kompletine nie przemawiaja, gra może być super ale poprostu nie dam rady :)
Cytuj:
Chyab ze wogole macie plan zby nie bylo podzialu na frakcje i faktyczny free pvp to juz wogole nie wiem jak to sobie wyobrazacie. To by musial byc jeden serwer z zupenie inna gra wlasciwie

Czy ktoś pisał o braku frakcji. Uuuuueeeaaa one sa wpisane w Warcrafta od zarania dziejów :P

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 08:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Czy ktoś pisał o braku frakcji. Uuuuueeeaaa one sa wpisane w Warcrafta od zarania dziejów :P

jak nie od zarania to przynajmeniej od czasu pierwszej wojny xD
ale gdyby świat się zmieniał - np. tarren mill zostało zjechane czy coś, to byłoby fajnie.
eventy by były jakies przynajmniej.w


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 09:57 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
To i tak nic w porownaniu z tym co sie dzieje w eve, jesli nie znasz skali tego co sie dzieje to zaluj :) W wowie jak nie pojdziesz do instance to najwyzej nie dostaniesz lootu, w eve jak nie bedziesz online 24/7 to za 2 dni nie bedziesz mial gdzie mieszkac a caly twoj ekwipunek bedzie we wrogiej bazie do ktorej nie bedziesz mogl wleciec.. Drobna roznica :P

I potwierdzam, eve to ciezka praca, wow jest przy tym jak partyjka w mario ;]


W 0.0 Ofc, w Empire mozna sobie grac 2 godziny dziennie i luz;]
No ale empire to taki wielki n00b zone.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 10:07 
Cytuj  
EVE to EVE, kto troche pograł wie, że ta gra to nr1. Jest tylko jedno ale i dlatego przerzuciłem się na warcrafta - jak siadam przed kompem chce mieć fun a nie pełne portki lol. teraz stosuje taki system - WoW około 4 miesiecy wakacje, EVE 2-3 miesiace, i znowu WoW ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 10:09 
Cytuj  
PvE WoW >> All. Tu sie zgodze. W Farmingu PvE WoW doszedł poprostu do miszczostwa. Bijąc każde inne MMO pod tym względem. Problem jest taki, że na dłuższą mete to cholernie nudzi bo nic się nie zmiena. Przeciwnicy zachowują się tak samo (czyt. są durni) a cała ich trudność polega na pakowaniu w nich coraz wiecej/hp/mp i silniejszych skilli. To nie to samo co walka z żywym przeciwnikiem po którym nigdy nie wiadomo czego sie spodziewać.. :]

EvE jest to ideał :D. Nie gram tylko dlatego, że poprostu nie mam czasu żeby spedzić przy nim kupeeeee godzin :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 10:18 
Cytuj  
Wlasnie odstraszyl mnie PVE farming. Moze dlatego ze do 60 dobilem 2 klasy ktorych jedynym celem istnienia w rajdzie jest naciskanie guzika heal? Sorry nie dla mnie. Pvp na bg tez mnie dobilo w koncu.
Czekam na jakies zmiany w systemie PVP. Model jakis link do tych zapowiedzi w 1.12?
Co do EVE, Sharg czemu pelne portki? Fakt ze ja nie poznalem EVE w jakiejs konkretnej czesci z racji ze robie sobie Smartass n00ba z maxowanymi learningami na start;\

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:17 
Cytuj  
Ktos sie moze orientuje jaki jest max online na jednym serwerze wow?

btw. wlasnie mi sie przypomnialo jak sie jakis dev kiedys wypowiadal na temat BG miedzy serwerami, mysle ze to by odmienilo oblicze wowa:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:21 
Cytuj  
Max na serwerze to zależy od serwera i ustawionego capa. CZasami 5k czasami 2k.. :]

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:21 
Cytuj  
A jak wyglada l2 teraz, bo jak grałem to chronicle 2 było oficjalna łatka i najlepiej sie lewelowało w max 2 osoby ^^.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:23 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Ktos sie moze orientuje jaki jest max online na jednym serwerze wow?

btw. wlasnie mi sie przypomnialo jak sie jakis dev kiedys wypowiadal na temat BG miedzy serwerami, mysle ze to by odmienilo oblicze wowa:>


Max online to z 4-5k osob pewnie...

A co by takie bg miedzy serverami zmienilo? Dalej grind, tylko ze z ludzmi z innych serverow:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 13:05 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Co do EVE, Sharg czemu pelne portki? Fakt ze ja nie poznalem EVE w jakiejs konkretnej czesci z racji ze robie sobie Smartass n00ba z maxowanymi learningami na start;\


tzn. moze zle sie wyrazilem. generalnie jak gram w WoW i ide klepać hordeczke to jedyne co mi grozi to wizyta na cmentarzu. log in kiedy chce, log out kiedy chce, nic nie trace nic nie zyskuje.

jak chce polatac w EVE to

- musze liczyc sie ze stratą statku - kupa kasy - kupa czasu
- musze liczyc sie ze strata poda - no comments :o
- musze wiedziec kogo moge zabic kogo nie, sojusze nie sojusze, wojny przymierza i wogole.

ogolnie wyprawa w 0.0 to wiecej czasu i wysilku niz skok do BlackRockMountain ;) tak mniej wiecej 10 razy tyle

jak mowilem EVE to doskonala gra, najlepsza, tylko ze problem w tym ze to troche wiecej niz gra. mnie to po prostu męczy na dłuższą metę, nie mam juz zajawki na granie >10h na dobe.

ale wracajac do topicu

chce miec mozliwosc zrobienia jakies krzywdy graczom w WoW bo inaczej nie ma zabawy

gimme hc pvp shard!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 13:16 
Cytuj  
Statek jak statek, gorzej z PODem, no ale jak sie nie ma sklerozy i pamieta o robieniu nowego to nie boli;] A co do straty implantow, coz od tego sa jumpclony zeby nie latac na pvp z full implant setem.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 13:27 
Cytuj  
Cytuj:
jak mowilem EVE to doskonala gra, najlepsza, tylko ze problem w tym ze to troche wiecej niz gra. mnie to po prostu męczy na dłuższą metę, nie mam juz zajawki na granie >10h na dobe.

ale wracajac do topicu

chce miec mozliwosc zrobienia jakies krzywdy graczom w WoW bo inaczej nie ma zabawy


Dokładnie się z tobą zgadzam. Przez pierwsze kilka miesięcy grania w EVE praktycznie nie ma wiekszego przymusu wylatywania z Imperium. Tam sprawa jest dość jasna. Wiadomo gdzie i kogo można bić. Wiadomo gdzie co jest. Stacji pełno. Handel kwitnie. Nie ma żadnego problemu.
Po wylocie do Lawless space zaczynają się time/isk sinks. Wszystko kosztuje straszliwe pieniądze (statek, skille, utrzymanie statku itp). Wszystko co jest w 0.0 jest wyprodukowane albo przywiezione przez graczy. O wszystko jest trudno. Nietrudno tylko o wrogów, którzy czekaja tylko na twoją słabość, żeby wygryźć kawałek twojego terytorium. Granie na zadowalającym poziomie zaczyna pochłaniać więcej czasu niż jesteś w stanie wygospodarowac nie będąc 12-latkiem lub bezrobotnym... I tak niestety będzie z każdą grą, która umozliwia nielimitowane PVP. Nie da się tego oddzielić.

Stanowczo zgadzam się, że w WoW powinna być jakaś możliwość zrobienia wrogowi krzywdy. Bo jak na razie to jedyne co może cię spotkać to chwilowa niemożliwość zakończenia questa lub wizyta u kowala, który naprawi twoje uzbrojenie za pare monet... Not enough

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 14:03 
Cytuj  
Whut si EvE?? plxx sy me..

Pozatym to dział WoW. A jeśli chodzi o open PvP to jeden taki realm by nie zaszkodził.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 16:39 
Cytuj  
Lekki OT. Ale to chyba dobre miejsce na takie pytanie.

Z tego co slysze to EVE to gra dla prawdziwych 24/7 pro playerow. Czy poswiecajac tej grze 2-3 godzinki dziennie mozna tam cokolwiek osiagnac? Miec jakis fun z tej gry?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 16:58 
Cytuj  
Trudno powiedziec. Ja poswiecam mniej niz 2-3 godzinki i jakis tam fun mam. A latam w regionie daleko od empire.


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 17:02 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Lekki OT. Ale to chyba dobre miejsce na takie pytanie.

Z tego co slysze to EVE to gra dla prawdziwych 24/7 pro playerow. Czy poswiecajac tej grze 2-3 godzinki dziennie mozna tam cokolwiek osiagnac? Miec jakis fun z tej gry?

Grałem w EVE przez ponad ,15 roku nie poświęcając na granie wiecej niż 2-3 godziny dziennie. Mozna się w ten sposób wspaniale bawić. Jednak w pewnym momencie zaczniesz myslec "A co by było gdybym zaczął latać Capital Shipem albo chciał z moją korporacją postawić własną stację?" No i wtedy zaczynają się schody, bo takie przedsięwzięcia zajmują kupę czasu.

Na http://www.eve-online.com jest 14 dniowy free trial. Spróbuj. Na pewno nie zaszkodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 19:38 
Cytuj  
Tak na marginesie wiecie może czyj był pomysł żeby World Of WARCraft Zrobić World Of Farmcraft ? Przecież świat warcrafta to z definicji jest pogrązy w totalnej wojnie miedzy dwoma frakacjami w nie wlaniu jakiś durnych potworów.. Tego kto to wymyślił powini za jaja powiesić :E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.