mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 11:42 
Cytuj  
Godzina 12:40, aktualnie online ludzi na VN:

Horda:

60 lvl - 166osob
1-60 lvl - 493

Alliance:

60 lvl - 213
1-60 lvl - 483

Kolejki byly hoho dawno temu jak jeszcze nie byl zwiekszony cap na servie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Polecam poczekac na jakis nowy, moze dadza ( moze ) bo z tego co wiem nowe ( "nowe" ), ktore obecnie sa, sa pelne epicow co nie umila zabawy.


Nowy serwer to ryzyko iz po pierwszej fali i kolejkach nagle staje sie low.
Pozatym popatrz na veknilash np ile ten serwer ma a juz jest zapelniony epixami jesli chodzi o alliance. Zreszta autor tematu pyta o serwer z duza iloscia polakow po stronie hordy.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 11:52 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Skad bierzesz takie info ? ;]


Odpalam moda Census ktory robi cos takiego:
Obrazek
i mam aktualne info :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 11:55 
Cytuj  
A co moze robic na starym serverze?
Jedyna opcja to leveling jakiegos healera i modlenie o dostanie sie do jakies gildi.
Przeciez pvp na starym servie nie ma sensu dla nowej postaci przynajmniej narazie.
Na nowym serverze ma szanse dostac sie do jakies porzadnej gildi, zdobyc wysoka range pvp etc.
A ekonomia to zaden argument, posluguja sie nim tylko Ci co wogole nie wiedza jak zarabic w grze.
Dlatego polecam Ravenhold.Calkiem przyjemnie sie gra po stronie alliance, nie wiem jak u hordy.
Probowalem takze zalozyc chara na Boulderfist, ale po tak idiotycznym spamie na lfg skasowalem 6 lv postac i wynioslem sie =D


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:05 
Cytuj  
no tak bo /leave 4 jest trudne do zrobienia :wtf:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:07 
Cytuj  
Tu chodzi raczej o community, o ludzi na serverze. Jak sie tak zachowuja to znaczy ze nie bedzie sie przyjemnie grac.


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:16 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Siegfried napisał(a):
Polecam poczekac na jakis nowy, moze dadza ( moze ) bo z tego co wiem nowe ( "nowe" ), ktore obecnie sa, sa pelne epicow co nie umila zabawy.


Nowy serwer to ryzyko iz po pierwszej fali i kolejkach nagle staje sie low.
Pozatym popatrz na veknilash np ile ten serwer ma a juz jest zapelniony epixami jesli chodzi o alliance. Zreszta autor tematu pyta o serwer z duza iloscia polakow po stronie hordy.

Rzeczywiscie, mozliwe, ze masz racje i to duzo tej racji. Z nowych serverow + horda to Jaedenar ( czy jakos tak pisane ) jest godny polecenia, nie za mocno rozwiniety ( ponoc ) plus wyrownany stosunek sil ( choc to moze byc minusik dl afanow bg, chociaz... jaki tam minusik i tak sie da szybko PODOBNO dostac ).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:21 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Tu chodzi raczej o community, o ludzi na serverze. Jak sie tak zachowuja to znaczy ze nie bedzie sie przyjemnie grac.


lol pokaz mi server (procz rpg) gdzie nie spamuja

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:33 
Cytuj  
Postal napisał(a):
lol pokaz mi server (procz rpg) gdzie nie spamuja


Nie ma takiego, chodzi o to ze na jednych jest mniej dzieci, a na innych wiecej.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:34 
Cytuj  
Dokladnie, jak wchodzisz i slyszysz OMFG WHERE IS HOGGER itp... to sie grac odechciewa..


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 12:50 
Cytuj  
Swoja droga nie dawno dali nowy PVE (Aerie Peak) wiec moze nie dlugo bedzie PVP (Lethon jak w US), tylko mam nadzieje ze dadza jeden, a nie tak jak ostatnio dali 3 + chwile potem kolejny Jadenar, a teraz wszystkie sa recomended bo sie wiara rozproszyla. Wole czekac w kolejce niz grac na ghost servie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 13:27 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
A co moze robic na starym serverze?
Jedyna opcja to leveling jakiegos healera i modlenie o dostanie sie do jakies gildi.
Przeciez pvp na starym servie nie ma sensu dla nowej postaci przynajmniej narazie.
Na nowym serverze ma szanse dostac sie do jakies porzadnej gildi, zdobyc wysoka range pvp etc.
A ekonomia to zaden argument, posluguja sie nim tylko Ci co wogole nie wiedza jak zarabic w grze.
Dlatego polecam Ravenhold.Calkiem przyjemnie sie gra po stronie alliance, nie wiem jak u hordy.
Probowalem takze zalozyc chara na Boulderfist, ale po tak idiotycznym spamie na lfg skasowalem 6 lv postac i wynioslem sie =D


Tylko ze on szuka serwera gdzie jest duzo polakow po stronie hordy i naprawde biorac pod uwage ilosc polskich gildi na bl i zroznicowanie jesli chodzi o postepy w pve to chyba nigdzie nie jest latwiej zrobic"kariere":)
Na nowym serwerze do dobrych gildi lapia sie przeciez tez glownie gracze majacy kupe czasu i doswiadczenia. Dobra gildia na nowym serwerze po miesiacu robi MC a po dwoch BWL. NA starym jak mu sie uda gdzies zachaczyc epiki posypia sie lawinowo. Co to za problem w dwa trzy tygodnie wyposazyc nowego membera? Tak naprawde liczy sie czy umie grac i czy jest aktywny.
Ja szukajac polskiej gildi wolalbym isc na serwer gdzie jest takich gildi sporo i istneija od dluzszego czasu zamist liczyc ze cos powstanie na nowym i nie rozpadnie sie po miesiacu.
Naprawde jestem przekonany ze rozsadna osoba po stuknieciu 60 i zdobyciu blue itemkow bez pproblemu na bl znajdzie polska gildie

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 13:37 
Cytuj  
Po 1.5 roczenej przygodzie z BL (nie gram juz ze 3miechy) jakbym mial teraz zaczynac grac od nowa to za cholere przy wyborze serva nie kierowalbym sie takim kryterium "gdzie gra najwiecej polakow" :wink: No offence ale dla mnie to jest raczej na minus niz plus danego serva jezeli jest na nim od cholery naszych rodakow.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 13:50 
Cytuj  
Ja bym wybral chromagusa, server w miare swiezy i medium population.
Na starych serverach niby jest full ale ciezko znalezc party do instanta, no i ciagle cie ktos gankuje.

Na chromagusie jest duza polska gildia po stronie hordy --> ignis mare dla low lev i resurrection dla 55+

A co do nowych to prawde przez miesiac, dwa jest full a pozniej nagle recomended.
Popełnilem ten sam bład robiac chara na haumarusie, bylo fajnie az pewnego dnia ludzie poznikali :-)
Nawet gankowac nie bylo kogo takie puchy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 14:02 
Cytuj  
Bo ludzie sobie dla odprezenia robia alty, pograja miech/dwa i wracaja na maina farmic MC/BWL/AQ/Nax:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 14:42 
Cytuj  
@ Vercin
Znajde gildie nawet jak zrobie rogue? :P
A tak powaznie to masz racje, ale nie jest latwo dostac sie do gildi gdzie sa rotacje na raid i ludzie z danej klasy musza czasem czekac tydzien na dany raid.
Dlatego mozesz probowac na starym servie, ale druidem lub priestem dla reszty klas tak naprawde nie ma miejsca.Takie jest moje zdanie.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 10:02 
Cytuj  
A moze ktos z was chce zamienic troche golda, mam 200g na Ravenholdt, ale juz nie bede tam gral, chetnie zamienie na podobna ilosc golda na starym dobrym deathwingu.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 01:12 
Cytuj  
hmm, nie bardzo mialem do wyboru temat, pasujacy do tego pytania no ale trudno padlo na to.

Czy jest juz przyblizona eta na nowe serwery i czy blizz wogole wrzuce nowe realmy before exp pack ?

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 02:39 
Cytuj  
Lonek napisał(a):
hmm, nie bardzo mialem do wyboru temat, pasujacy do tego pytania no ale trudno padlo na to.

Czy jest juz przyblizona eta na nowe serwery i czy blizz wogole wrzuce nowe realmy before exp pack ?

Pozdrawiam

ostatnio nowy PVE sie pojawił.
ludzie ciagle czekaja na nowy PvP.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 02:43 
Cytuj  
Lonek napisał(a):
hmm, nie bardzo mialem do wyboru temat, pasujacy do tego pytania no ale trudno padlo na to.

Czy jest juz przyblizona eta na nowe serwery i czy blizz wogole wrzuce nowe realmy before exp pack ?

Pozdrawiam


Lonek gdzies na oficjalnym forum w General Thread jest niebieski stickie... find a sie dowiesz ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.