mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:26 
Cytuj  
Robus napisał(a):
mylisz sie

w BG nie ma diminishing na honorze

jak nie wierzysz to sie ustaw z kims i sprawdz zabijajac go 10x w 1 Bg i nie bij nic wiecej w ten dzien


Ha, robiłem to, miałem umowę z gościem po stronie ally, który miał 14 rangę, po 5 zabiciu go 0 honoru.

Robus napisał(a):
poza tym: niegdy nie zastanawialo cie dlaczego masz wiecej honoru niz pokazuja modki ?? (jesli takowych uzywasz, np titan panel) Jesli cie zastanawialo to wlasnie to jest odpowiedz: mody nie uwzgledniaja ze bijesz w BG i zle zliczaja honor tam zdobyty.


Tyle, że titan panel w której ze starszych wersji idealnie liczył zdobyty honor. Nie doliczał tylko bonusów za oddane marki.

Robus napisał(a):
zreszta osobiscie cieszy mnie taki poziom wiedzy ludzi na tamat honoru :D, dzieki temu moglismy farmowac farmerow po prostu sie broniac, a oni nie rozumieli dlaczego ich zabijamy po 4 kilu ;P


A co, uważasz się za jakiegoś szczególnego znawce honoru? :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Dokładnie. Ale jest jeszcze coś co może być gorsze, zdarzyło się to na moim serwie. Otóz Ty farmujesz bg, starasz się zdobyć jak najwięcej honoru, bo chcesz zdobyć set warlorda czy nawet broń za hw a tu nagle pojawią się team 10 osób wszyscy w full tier2 + itemy z aq40 (z góry do dołu) i zaczynają farmować honor, bo jeden znich zapragnął zdobyć hw tylko "dla zabawy". Zrobił sie syf. Ludzie, którym zależało na hwl po prostu poddali sie, bo nie mieli szans z tym teamem, ponieważ CUi pokradli standingi od 1 do 10 (a ze standingiem 11 to mozesz zapomnąć o warlordzie a już o high warlordzie to w ogóle).

You f.... noob Fusion from Stromrage server! :evil:


kto wam broni zdobyc t2 + itemy z aq40? afaik instancja jest tak samo dostepna dla wszystkich a dodatkowo (co odroznia instancje od orbow) w kazdej porze dnia i nocy

takie ludki jak ty mnie rozwalaja sredio raz / dwa razy na tydzien (teraz ciwsza bo top gildie sa zajete naxx) byl whien hordy ze ally w epixach ich bije


Fabianek, ale są ludzie, którzy postanowili zdobyć itemy za HWL. Dla przykładu set szamana. Przejżyj sobie wszystkie tiery. Który jest dla enh shamana? Żaden! Zobacz co daje tier3. Porażka. Natomiast ludzi, który idą z full tier2 itd. na bg to po co idą? Dla zabawy. Ty idzesz do instancji KIEDY MASZ OCHOTĘ, O JAKIEJ GODZINIE CHESZ, SIEDZISZ TAM ILE CHCESZ. Ja natomiast chcąć coś osiągnać MUSIAŁEM TAM IŚĆ KIEDY NIE MIAŁEM OCHOTY, MUSIAŁEM TAM SIEDZIEĆ OD RANA I CAŁYMI DNIAMI. I tu jest problem. Gdzie ta sprawiedliwość? Gdyby itemy z rangi można było zdobywać tak jak te z instanców to ok.

A kto nam broni zdobywać itemy z aq40? Wy sami, gidie i inni. Idę sobie na bg a tu gildia do MC i krzyki "k... na bg siedzisz a pomóc gildii to nie?". Fabianek, zabrzmiało też egoizmem z Twojej strony, bo bądź co bądź jest dużo ludzi, którzy grają sami, którzy mają tylko 5h czasu w tygodniu aby pograć w WoWa. I co? Nie mogą zdobyć ani jednego ani drugiego.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 30 cze 2006, 13:33 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:30 
Cytuj  
to przeciez gra
grasz w nia chyba dla zabawy? - czy jestes moze z tych co inreal beda zabijac za to ze ktos cie skarcil w grze?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:35 
Cytuj  
redlum napisał(a):
to przeciez gra
grasz w nia chyba dla zabawy? - czy jestes moze z tych co inreal beda zabijac za to ze ktos cie skarcil w grze?


Bez komentarza.

I kończe się wypowiadać, bo zaczyna robić się offtop i jakieś dziwne teksty. Jak ktoś coś ma do zapytania, proszę na priva.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Fabianek, ale są ludzie, którzy postanowili zdobyć itemy za HWL. Dla przykładu set szamana. Przejżyj sobie wszystkie tiery. Który jest dla enh shamana? Żaden! Zobacz co daje tier3. Porażka. Natomiast ludzi, który idą z full tier2 itd. na bg to po co idą? Dla zabawy.


ja np. chodzilem po to zebym mogl kupic czarnego konika, niestety blizz mi to brutalnie przerwal gdy zabraklo mi 1,8 rangi :/ czyli ~2 tygodnie.

wiec wiesz ludzie rozne maja cele, ale ten kto gra for fun bg nie gra 24/7


TobiAlex napisał(a):
Ty idzesz do instancji KIEDY MASZ OCHOTĘ, O JAKIEJ GODZINIE CHESZ, SIEDZISZ TAM ILE CHCESZ. Ja natomiast chcąć coś osiągnać MUSIAŁEM TAM IŚĆ KIEDY NIE MIAŁEM OCHOTY, MUSIAŁEM TAM SIEDZIEĆ OD RANA I CAŁYMI DNIAMI. I tu jest problem. Gdzie ta sprawiedliwość? Gdyby itemy z rangi można było zdobywać tak jak te z instanców to ok.


wiesz to jest wlasnie sprawiedliwosc, dlaczego ty masz za 5h gry dostac to samo co inni za 16h?

oczywiscie honor system jest zjebany imho powinno byc cos w stylu laddera, jak wygrasz przeciwnikiem dostajesz wiecej honoru, a jak przegrasz to ci honor odejmuja, do tego jakis rank postaci i czesc. oczywiscie to sie tyczy tylko win/lose game a nie pojedynczych smierci bo wtedy kazdy by chcial przezyc i czekal az ktos inny za niego wygra gre. przy okazji rozwiazalo by to /afkowanie, ktore bylo plaga naszego teamu - hordzie bylo szkoda czasu aby z nami grac.

Cytuj:
A kto nam broni zdobywać itemy z aq40? Wy sami, gidie i inni. Idę sobie na bg a tu gildia do MC i krzyki "k... na bg siedzisz a pomóc gildii to nie?".


coz no to sami jestescie sobie winni.

Cytuj:
Fabianek, zabrzmiało też egoizmem z Twojej strony, bo bądź co bądź jest dużo ludzi, którzy grają sami, którzy mają tylko 5h czasu w tygodniu aby pograć w WoWa. I co? Nie mogą zdobyć ani jednego ani drugiego.


za to moga zdobyc epicki dla casuali ktorych w tej chwili jest sporo. Zaczynajac od craftow, przez tier 0,5 , epici za rep na bg, ktory rosnie ciagle i nie spada, quest rewardy na silithusie po obecna inwazje.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 30 cze 2006, 13:44 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Fabianek, ale są ludzie, którzy postanowili zdobyć itemy za HWL. Dla przykładu set szamana. Przejżyj sobie wszystkie tiery. Który jest dla enh shamana? Żaden! Zobacz co daje tier3. Porażka. Natomiast ludzi, który idą z full tier2 itd. na bg to po co idą? Dla zabawy.


ja np. chodzilem po to zebym mogl kupic czarnego konika, niestety blizz mi to brutalnie przerwal gdy zabraklo mi 1,8 rangi :/ czyli ~2 tygodnie.

wiec wiesz ludzie rozne maja cele, ale ten kto gra for fun bg nie gra 24/7


O tym teamie o którym wspomniałem, co robił HWL dla fanu, grał 20h na dobę. Prawdopodobnie sharował konto, ale blizz nie znalazł dowodu :(


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:40 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A co, uważasz się za jakiegoś szczególnego znawce honoru? :lol:


nie, ale po 8 miesiacach na BG przynajmniej wiem ze nia ma diminishing za kile w nich :P (w tej chwili nie gram juz pvp wogle bo nie ma po co = szkoda czasu i nerwow grajac rogalem :P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:45 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
O tym teamie o którym wspomniałem, co robił HWL dla fanu, grał 20h na dobę. Prawdopodobnie sharował konto, ale blizz nie znalazł dowodu :(


no to ciezko to nazwac funem, pewnie koles gra(l) aby zwiekszyc e-peen :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:55 
Cytuj  
Robus napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
A co, uważasz się za jakiegoś szczególnego znawce honoru? :lol:


nie, ale po 8 miesiacach na BG przynajmniej wiem ze nia ma diminishing za kile w nich :P (w tej chwili nie gram juz pvp wogle bo nie ma po co = szkoda czasu i nerwow grajac rogalem :P)


Lekarz kazał przytakiwać, wiec przytakne :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
Na AV nigdy nie siedze w rajdzie.

I tacy własnie na BG najbardziej mnie wkurzają. Lazi taki i robi bóg wie co. Nie slucha rozkazów. Farmi jakby od tego zycie zależało.
Zero pomyslunku, Zero team play. Zwyczajny ciężar dla drużyny - nie ważne jak dobry by nie był.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 14:26 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Lekarz kazał przytakiwać, wiec przytakne :lol:


Mi lekarz nie jest potrzebny :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 14:26 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Fabianek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Dokładnie. Ale jest jeszcze coś co może być gorsze, zdarzyło się to na moim serwie. Otóz Ty farmujesz bg, starasz się zdobyć jak najwięcej honoru, bo chcesz zdobyć set warlorda czy nawet broń za hw a tu nagle pojawią się team 10 osób wszyscy w full tier2 + itemy z aq40 (z góry do dołu) i zaczynają farmować honor, bo jeden znich zapragnął zdobyć hw tylko "dla zabawy". Zrobił sie syf. Ludzie, którym zależało na hwl po prostu poddali sie, bo nie mieli szans z tym teamem, ponieważ CUi pokradli standingi od 1 do 10 (a ze standingiem 11 to mozesz zapomnąć o warlordzie a już o high warlordzie to w ogóle).

You f.... noob Fusion from Stromrage server! :evil:


kto wam broni zdobyc t2 + itemy z aq40? afaik instancja jest tak samo dostepna dla wszystkich a dodatkowo (co odroznia instancje od orbow) w kazdej porze dnia i nocy

takie ludki jak ty mnie rozwalaja sredio raz / dwa razy na tydzien (teraz ciwsza bo top gildie sa zajete naxx) byl whien hordy ze ally w epixach ich bije


Fabianek, ale są ludzie, którzy postanowili zdobyć itemy za HWL. Dla przykładu set szamana. Przejżyj sobie wszystkie tiery. Który jest dla enh shamana? Żaden! Zobacz co daje tier3. Porażka. Natomiast ludzi, który idą z full tier2 itd. na bg to po co idą? Dla zabawy. Ty idzesz do instancji KIEDY MASZ OCHOTĘ, O JAKIEJ GODZINIE CHESZ, SIEDZISZ TAM ILE CHCESZ. Ja natomiast chcąć coś osiągnać MUSIAŁEM TAM IŚĆ KIEDY NIE MIAŁEM OCHOTY, MUSIAŁEM TAM SIEDZIEĆ OD RANA I CAŁYMI DNIAMI. I tu jest problem. Gdzie ta sprawiedliwość? Gdyby itemy z rangi można było zdobywać tak jak te z instanców to ok.

A kto nam broni zdobywać itemy z aq40? Wy sami, gidie i inni. Idę sobie na bg a tu gildia do MC i krzyki "k... na bg siedzisz a pomóc gildii to nie?". Fabianek, zabrzmiało też egoizmem z Twojej strony, bo bądź co bądź jest dużo ludzi, którzy grają sami, którzy mają tylko 5h czasu w tygodniu aby pograć w WoWa. I co? Nie mogą zdobyć ani jednego ani drugiego.





A u nas na serwie gildie stricte PvP farmuja i Bgs i instancje dla epików i bez problemu łączą jedno z drugim więc sie da.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 16:06 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
A u nas na serwie gildie stricte PvP farmuja i Bgs i instancje dla epików i bez problemu łączą jedno z drugim więc sie da.


Wiesz, to albo jeden z nowszych serverów gdzie aby zrobić rangę 10 wystarczy 4x wejść na AB, albo Ci ludzie robią rangę do 12 max ponieważ po randze 12 jest to no life i bez przebywania po 10h na bg można zapomnieć o HWL.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 18:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

kto wam broni zdobyc t2 + itemy z aq40? afaik instancja jest tak samo dostepna dla wszystkich a dodatkowo (co odroznia instancje od orbow) o kazdej porze dnia i nocy


Dobrze wiesz jak kazdy inny na tym forum ze zdobycie epixow z aq40 jesli sie teraz jest na poziomie (strzelam) dragonow w bwl nie jest latwe a wrecz niemozwlie wiec nie ma sensu takich rzeczy wypisywac.

Problem gosci w pve epixach jest w pvp u mnie na servie jest pare teamow po stronie hordy i ally kazdy ma 3-5 core memberow ktorzy robia honor i do tego doprasza sobie roznych ludzi w epixach. Wygrywaja te teamy ktore zaprosza najbardziej epix ludzi.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 19:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
A u nas na serwie gildie stricte PvP farmuja i Bgs i instancje dla epików i bez problemu łączą jedno z drugim więc sie da.


Wiesz, to albo jeden z nowszych serverów gdzie aby zrobić rangę 10 wystarczy 4x wejść na AB, albo Ci ludzie robią rangę do 12 max ponieważ po randze 12 jest to no life i bez przebywania po 10h na bg można zapomnieć o HWL.


Ten serwer nie jest nowy to TheM.rangi 11-14 włącznie.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 21:02 
Cytuj  
No to nie mów, że gościu który ma 50% warlorda i dąży do HWL nagle robi sobie 4h przerwy i idzie do MC.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 21:08 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dokładnie. Ale jest jeszcze coś co może być gorsze, zdarzyło się to na moim serwie. Otóz Ty farmujesz bg, starasz się zdobyć jak najwięcej honoru, bo chcesz zdobyć set warlorda czy nawet broń za hw a tu nagle pojawią się team 10 osób wszyscy w full tier2 + itemy z aq40 (z góry do dołu) i zaczynają farmować honor, bo jeden znich zapragnął zdobyć hw tylko "dla zabawy". Zrobił sie syf. Ludzie, którym zależało na hwl po prostu poddali sie, bo nie mieli szans z tym teamem, ponieważ CUi pokradli standingi od 1 do 10 (a ze standingiem 11 to mozesz zapomnąć o warlordzie a już o high warlordzie to w ogóle).

Roznie bywa. U nas jak wchodzily gildie PVE w swoich swiecacych kompletach na BG to mozna sie bylo glownie posmiac, bo kolesie totalnie nie wiedzieli o co chodzi w PVP.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 22:24 
Cytuj  
Hehe, też się zdarzało :D a to aliant na wsg wybiega z flagą z tunelu i wsiada na mounta a to loladin biegnie z flaga i nagle rzuca sobie bąbelek :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 22:31 
Cytuj  
Bosh jak czytam wasze wypowiedzic to mam ochote wpasc z bomba do blizza i kogos tam uktrupić :/ Sprowadzanie PvP li tylko do farmienia honoru i rangi to już jest poprostu chore ;/. Mam nadzieje ze wypier.. honor z BG.. I jego farmienie zostanie na maksa utrudnione. (chociazby poprzez zlinkowanie BG, teraz ju zaden team nie bedzie wiedzial czego sie spodziewac). Honor tylko za outdoor pvp. Za BG powinno sie tylko repa dostawać. A im wiecej ludzi w radzie tym wiecej honoru.
Jeszcze zrozumie farmienie PvE. Bo ono tylko do tego sie nadaje, ale farma PvP to już poprostu durnota do kwadratu. To w zalozeniu ma być wojna a nie kolejne pole dla krów...

BTW. I co wam przyjdzie z rank 14 ?. Z czystej nie wymagajacej zadnego myslenia farmy punkcikow ?. W tedy to już nie jest gra tylko wzykle zapier.. sie. Lepiej isc machać łopatą..

Zreszta co ja tam bede marudzil. Dobrze ze tu gdzie gram sa przynajmniej raidy na co popadnie (chyba codziennie jest jakis raid hordy albo ally na jakas wioche..). Zycze wszystkich farmera milego i bezmozgienie farminia punkcikow i zabijania sobie funu...
PS. Horego honor systemu nie komentuje bo każdy wie ze jest porabany :)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 22:37 
Cytuj  
Inside, rozumiem, ze farmowales honor i wiesz o czym piszesz ? To ,ze farming jest w ch..j nudny nie znaczy, ze nie wymaga myslenia. Ludzie to nie moby, gdzie starczy zrobic jedna rzecz i oni zawsze zachowaja sie tak samo. Gdyby rep byl za outdoor tylko, to daje glowe, ze polowy raidow, jakie masz zaplanowane bys nie zrobil ( no chyba, ze to pve server ), bo przed kazdym entrancem na odleglosc pol zony czekalyby teamy zeby cie zgankowac i cc, bo nie wiadomo kiedy nastepna gildia przyjdzie. I wtedy bys dopiero narzekal. Co Ci przeszkadza, ze ktos farmi honor ? Do tego sluza BG. Gdyby w BG nie bylo honoru, to mialbys jedno BG na dzien moze jakies otwarte ( przesadzam troche oczywiscie ) i tyle. Lepiej, ze jest farming niz jak w ogole mialoby pvp umrzec, a zamkniecie BG = zabicie jakiegokolwiek pvp.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.