mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 21:37 
Cytuj  
Skoro ktoś przeznacza swój czas przepracowany w RL na wirtualny gold, i to samo robi, tylko w drugą stronę "chinczyk" to o co chodzi?Na serverach najwyżej wzrośnie inflacja - ta uderzy w spekulantów, ale zwykli gracze handlujący od czsu do czasu tego nie odczują.
A celem gry jest rozgrywka i emocje z nią związane. Za całą resztę zapłacisz kartą ;)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 21:55 
Cytuj  
Mam pytanko... Czy blizzard może jakoś to wykryć?? A i w jaki sposób dostaje tą kase w WoW'ie?? Mail czy Trade??

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 22:01 
Cytuj  
Mail z textem. czyli , teoretycznie, odczytanie takiego maila to pogwałcenie prawa o tajności korespondecji. Czy blizz to moze wykryc? Moze. Czy to wykryje? Nie. Buissnes is buissnes


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 22:05 
Cytuj  
Aha... Ale czy to nie dziwne że postać na 30 lvlu czasem ma po 500 golda nawet.... W szczególności gdy nie ma maina na 60. Więc czy istnieje zagrożenie że u nisko lvlowych postaci nie jest to zbyt bezpieczne?? A i czy i jak często kupujecie golda?? Czy kiedyś ktoś dostał za to bana??

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 22:14 
Cytuj  
Dzięki za szybką odpowiedź bo szczerze mówiąc mam już dosyć farmienia 4h/7 tylko po to by moje alty były ub3r... Odłoze se troche kaski na realu i może kupie troszke, bo szkoda mi już mojego czasu.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 22:52 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Bajtek napisał(a):
Dlaczego mialem takiego pecha w zyciu i musialem urodzic sie w Polsce posrod milionow kretynow ?;/


Rozumiem, że pech, ponieważ obawiasz się zbyt silnej konkurencji do tytułu kretyna roku? 8)


Zajeb*** tekst, stary. Chyba z rodzicami i bratem musiales siedziec pol dnia przed kompem, zeby to napisac. Gratuluje! Udalo Ci sie mi dopiec. Oby tak dalej, a z pewnoscia bedziesz mogl sie ubiegac o nagrode Darwina.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:13 
Cytuj  
Obiektywnie patrząc ty masz większe szanse na Grand Prix


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:14 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Obiektywnie patrząc ty masz większe szanse na Grand Prix

Jedziesz, jedziesz, ziom... Brakuje Ci czegos w realu to musisz sie w necie wyszalec.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:23 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Mam pytanko... Czy blizzard może jakoś to wykryć?? A i w jaki sposób dostaje tą kase w WoW'ie?? Mail czy Trade??

Teoretycznie moze. W praktyce - nigdy tego nie zrobia. Oficjalnych badan nie robilem, ale mysle, ze duza czesc topowych gildii bazuje na kupowaniu zlota (sami sie zreszta przyznaja...). Ostra walka z tym procederem spowodowalaby hamowanie progresu, a to sie nikomu nie oplaca.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:23 
Cytuj  
Sprytnie sie bronisz Bajtku.
Tylko, ze w kazdym nastepnym poscie wychodzisz na jeszcze wiekszego idiote niz w poprzednim.
I nie odpowiadaj na ten post.Badz laskawy dla siebie.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:24 
Cytuj  
Ziom? Que?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:24 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Obiektywnie patrząc ty masz większe szanse na Grand Prix

Jedziesz, jedziesz, ziom... Brakuje Ci czegos w realu to musisz sie w necie wyszalec.

Wyjdz juz.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:44 
Cytuj  
Rzeczywiscie, tacy kretyni tylko w Polsce moga mieszkac. Kazdy mowi, ze kto inny jest idiota, a w rzeczywistosci sam jest jeb*** hipokryta... Szkoda slow, grajcie dalej. Milego zycia. Juz Was nie bede nie pokoil i darujcie sobie posty w stylu: 'dzieki'. Dzieciaczki...

'Wyjdz juz'. No tak, tylko takie pro smieszne brzdace w internecie sie chowaja, powodzenia.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 23:48 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bajtek napisał(a):
nie pokoil

Nie będziesz mnie pokoił ? :<

Ofc, mialo byc razem. Z tego co slyszalem w LA to myslalem, ze chociaz Ty jestes normalny, ale kazdy sie myli.

Btw co to znaczy 'pokoic' ? Chodzilo Ci o 'pokroic' ?:<

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 01:03 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Goatus napisał(a):
Bajtek napisał(a):
Dlaczego mialem takiego pecha w zyciu i musialem urodzic sie w Polsce posrod milionow kretynow ?;/


Rozumiem, że pech, ponieważ obawiasz się zbyt silnej konkurencji do tytułu kretyna roku? 8)


Zajeb*** tekst, stary. Chyba z rodzicami i bratem musiales siedziec pol dnia przed kompem, zeby to napisac.


Chyba niestety poczujesz się zawiedzony. Ten tekst wymyślił mój kurczak (tak, tak, polska wieś jest pełna takich stworów hehe...), akurat na maile odpisywał ("maila ślij!" xD) i przez przypadek zajrzał na to forum. Jak widać nie mógł się powstrzymać, widocznie jest kurczakiem patriotycznym i poczuł się urażony twoimi wypowiedziami :o

Cieszysz się że "pojechał cię" kurczak ziomas? :lol:

Bajtek napisał(a):
Oby tak dalej, a z pewnoscia bedziesz mogl sie ubiegac o nagrode Darwina.


Obawiam się, że chyba nie do końca pojmujesz zasady przyznawania tej nagrody.
Chyba, że sugerujesz, że twoja głupota jest tak zaraźliwa, że przejdzie po kabelkach na moją osobę i w jakiś magiczny sposób zmusi mnie do wyeliminowania mojej puli genów z procesu ewolucji >.>

<runs away scared>
:lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 06:43 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Mam pytanko... Czy blizzard może jakoś to wykryć?? A i w jaki sposób dostaje tą kase w WoW'ie?? Mail czy Trade??

Teoretycznie moze. W praktyce - nigdy tego nie zrobia. Oficjalnych badan nie robilem, ale mysle, ze duza czesc topowych gildii bazuje na kupowaniu zlota (sami sie zreszta przyznaja...). Ostra walka z tym procederem spowodowalaby hamowanie progresu, a to sie nikomu nie oplaca.


Prawda, oj prawda, caly raid na flaskach przez 10h to tylko ebay ;) W kazdej gildi co mysli o progresie w naxx jest sporo osob co kupuja golda, reszta juz kupila i nim obraca generujac sobie ciagly zysk i kase na poty.
Blizz nie zartowal mowiac ze Naxx to bedzie jzda bez trzymanki. Aq przy tym to instance dla casuali ;)


http://www.wowsupplier.com/ Ceny maja nizsze od itemgarden, moze ktos kozystal z ich uslug i cos by napisal?

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 09:06 
Cytuj  
Generalnie chciałem poruszyć trzy wątki:
1) wyzywanie się: nie za bardzo chce mi się tu rozpisywać ale poziom wypowiediz paru osób mnie po prostu przeraża
2) do 'honorowych farmerów' brzydzących się kupowaniem złota: ja na razie nie miałem takiej konieczności ale jak będę potrzebował kasy to nie zawacham się jej kupić. Czemu? W ciągu godziny bez gildii mogę wyfarmić 10-20g max. na 500g daje 25-50h. pracując tyle czasu w nadgodzinach mam prawie 1/2 wypłaty dodatkowo. Więc lepiej mi jest posiedzieć w robocie i wydać stosunkowo niewiele RL kasy i kupić złoto niż farmić coś do orzygania co skutecznie powoduje znudzenie grą.
Pozatym.. Obstawiam ze połowa płaczących jakie to skurwysyństwo kupowanie golda to dzieci które nie mogą odłożyć z kieszonkowego wiec farmią godzinami :/

3) Pytanie: a u nas na allegro ktoś kupował?

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 09:12 
Cytuj  
Na Allegro jest najdrożej dlatego się nawet do tego nie przymierzam. Chyba kupie w ItemGarden bo najtaniej. Często tam kupujecie?? Jak szybko przesyłke dostajecie??

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 09:27 
Cytuj  
http://www.offwow.com/ ja kupiłem tutaj po akceptacji płatnosci karta i skontaktowaniu sie z nimi golda dostałem asap .Polecam


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 09:28 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Generalnie chciałem poruszyć trzy wątki:
1) wyzywanie się: nie za bardzo chce mi się tu rozpisywać ale poziom wypowiediz paru osób mnie po prostu przeraża


spx przyzwyczaisz sie :) link "Ignore" jest bardzo przydatny ;-)

Cytuj:
2) do 'honorowych farmerów' brzydzących się kupowaniem złota: ja na razie nie miałem takiej konieczności ale jak będę potrzebował kasy to nie zawacham się jej kupić. Czemu? W ciągu godziny bez gildii mogę wyfarmić 10-20g max. na 500g daje 25-50h. pracując tyle czasu w nadgodzinach mam prawie 1/2 wypłaty dodatkowo. Więc lepiej mi jest posiedzieć w robocie i wydać stosunkowo niewiele RL kasy i kupić złoto niż farmić coś do orzygania co skutecznie powoduje znudzenie grą.
Pozatym.. Obstawiam ze połowa płaczących jakie to skurwysyństwo kupowanie golda to dzieci które nie mogą odłożyć z kieszonkowego wiec farmią godzinami :/


wiesz dla mnie gra to fun, skoro blizz tak postawil poprzeczke ze trzeba miec tone golda widocznie analitycy wyliczyli ze jest to mozliwe i fakt jest to mozliwe sposobow na zarobek jest conajmniej kilka:
- obracanie towarami na ah
- crafting, mimo ze ubogi mozna na nim zarobic i to calkiem niezle
- sprzedawanie BoPow z mc i bwl
- zwykly farming mobow bleh :/

mysle ze to kwestia osobistej decyzji czy kupowanie golda za RL cash jest fair czy nie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.