mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
jesli dobrze rozumiem to w tych okolicznosciach ostatni "tick" dostajesz juz po zakonczeniu animacji, stad mozesz nie zarejstrowac faktu ze byl


Animacja jeszcze trwa w momencie kiedy juz ticka nie dostajesz - czyli ostatnie 2 sekudny widzisz evo na sobie ale nic Ci nie daje.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:24 
Cytuj  
A ja skopiowalem na PTR rogala...


bylem najwyrazniej pierwszy


....Hrogue


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:27 
Cytuj  
Też tak miałem. (Hwarlock), tylko kurde jak można skopiować jak PTR jeszcze nia ma :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:34 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
A ja skopiowalem na PTR rogala...
bylem najwyrazniej pierwszy
....Hrogue

Ja juz dawno (pare dni temu) kopiowalem Rogue i Hrogue byl zajety, wiec musiales jeszcze wczesniej ;)
Dancer i High as usual in Horde ;)

ale PTR jak nie ma tak nie ma...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 15:18 
Cytuj  
PEwnie po środzie będą. PEwnie i tak nie da sie na nie wbić wiec co tam..

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 16:54 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Arvold napisał(a):
Nigdy nie miałem okazji grac przymierzem :oops:


To powod do dumy.

Ile masz lat? (MagPS)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:02 
Cytuj  
koornik napisał(a):
MagPS napisał(a):
Arvold napisał(a):
Nigdy nie miałem okazji grac przymierzem :oops:


To powod do dumy.

Ile masz lat? (MagPS)

Pewnie wystarczajaco żeby czuć sie dumnym z tego że nie gra alliancem...

Gram Horda :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 17:21 
Cytuj  
hmm... ja tez nigdy nie gralem alliance ^^

Me=cool? :p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:13 
Cytuj  
Cytuj:
There won't be any major balance changes between Paladins and Shamans in the near future. It will however be looked at again after the release of the expansion to see if things need to be changed.

/rerolls


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:24 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
There won't be any major balance changes between Paladins and Shamans in the near future. It will however be looked at again after the release of the expansion to see if things need to be changed.

/rerolls


/rerolled :)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:27 
Cytuj  
Ja jednak zostane w hordzie, gralem easy mode aliantem i wcale nie bylo fajniej. ^^
Zreszta skoro zaplanowalem warlocka to nie usmiechalo mi sie wpadac na Undeadow co chwile...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:34 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
cypis napisał(a):
Cytuj:
There won't be any major balance changes between Paladins and Shamans in the near future. It will however be looked at again after the release of the expansion to see if things need to be changed.

/rerolls


/rerolled :)


Chryste Panie, ten dodatek to i chyba rozwiaze problem glodu w Afryce.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 00:06 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ciekawe jak horda ma teraz zabic Thaddiusa. Z szybkich obliczena forach wynika, ze warkowie/rogale traca okolo 50-70 dps w zwiazku z ta zmiana. Po prostu super :|.

No zmiana bardzo duza. W kwestii dps to najwiecej straci war. Latwo sobie wyobrazic sytuacje, ze np. Warrior uderza z Bloodthirst (lub MS), z Whirlwind, ale jeszcze ma na tyle rage'u, ze moze cos wrzucic. Wrzuca, kolejny instant - Hamstring (robiacy z 70 dmg :d) i w tym momencie procuje mu Windfury, a wiec robi dodatkowy damage i do tego dostaje niezla porcje rage'u. w momencie jak zejda cooldowny bedzie mial tyle rage, aby znow je uzyc.

Pamietam w jakims instancie jak mi niedawno shaman totem postawil to okolo 15 cleavow z rzedu zrobilem co by wskazywalo na zuzycie ok 375 rage :) No ale to wlasnie byl ten rage z procow od instantow (i jakies pojedyncze hity z ofa czy maina)

Mowiac krotko z instantow (czy dokladniej z procy na instantach) mozna bylo uzyskac generacje rage. Dodatkowy damage + free rage ? Imba :) Ta zmiana na pewno najbardziej uderza w dps warriorow chociaz powiedzialbym, ze paradoksalnie moze ciut mniej w tych max zorientowanych na dps (dual wield - tu i tak wiecej robi sie white damage'm bo same cooldowny nas ograniczaly. dzieki hamstring + windfury mozna bylo ciut abusowac "system"), a bardziej w MS warow czy ogolniej warow z 2handerami.

To rowniez nerf dla tankow. Kazdy kto tankowal to wie jak sie tankuje z windfury - rage sie wylewa z paska, a akurat tankujac to glownie na instantach sie jedzie.


Troche dziwi mnie to wszystko. Jestem w stanie zrozumiec to, ze np. nerfuja Windfury po to, aby troche utemperowac warow, no ale w porownaniu do Ally to jest teraz przepasc. I to zarowno pve jak i pvp (taki Blessing of Freedom to zamienia mnie w totalnego berserkera, praktycznie nie do zatrzymania.) Blizz przesadzil. Nie dosc, ze te buffy juz od pewnego poziomu byly zwyczajnie gorsze BOK + BOM to dla wara jakies +250 Attack Power, dla fury to praktycznie crity z Bt o 250 wieksze. Szamana totem to jakies +150 AP i dziala tylko w grupie , a nie w calym rajdzie (to jest dla mnie w ogole totalny lol - w hordzie zawsze ile sie trzeba nakombinowac z grupami, aby kazdy jakies te bufy mial). O HP bufie juz nie wspomne. 30 % less threat ? swoim warem rzadko kiedy wlaczam Deathwish bo zwyczajnie sie boje w pewnych walkach, a totem oczywiscie nie jest dla wszystkich. W dodatku trzeba go przestawiac, stawiac od nowa. Doskonale widze jakie to musi byc metne zadanie dla Szamana stawiac np. w takim Stratho warowi totem i ciagle ponawiac ta operacje bo poruszamy sie lotem koszacym. A palek - pyk, buffik i lecimy. Jeszcze do tego te kombinacje, ze szkolami. Zeby dostac pare totemow to trzeba kombinowac z 2-3 szamanami w grupie i oczywscie obejmie to tylko grupe czyli 2-3 os na krzyz w tym wypadku (nie liczac szamanow).

ps. a w ogole to wg stato 62 % graczy gra przymierzem, a 38 % horda. po takich zmianach jakie Blizzard serwuje zrobi sie jeszcze pewnie gorzej. Zabawne jest to. Tak dbaja o ten cholerny balans, tyle o nim slychac, a w podstawowej wydawaloby sie kwestii (balans frakcji) jest przepasc i oni jeszcze tymi zmianami ja powiekszaja. no chyba, ze chca zrobic aliantom taki ez mode, ze znudzeni przejda do hordy ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 02:56 
Cytuj  
Obrazek
Cytuj:
Hi Armadeous,

This is an intended change.

Enjoy.

lolz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 06:09 
Cytuj  
Edit: Nvm :>


Ostatnio edytowano 18 lip 2006, 06:53 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 06:14 
Cytuj  
Boshe i znowu shaman ma tylko dagger + shiled i crap healing staff na sobie, porazka :har:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 07:38 
Cytuj  
test serwery juz dzialaja z tego co widze to taki sam sprzet jak w ostatnio

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 07:50 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
test serwery juz dzialaja z tego co widze to taki sam sprzet jak w ostatnio


Ta porazka :/ Chcialem potestowac shmana enhanc i dupa, z takim daggerem + shield to moge na murlocki polowac.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 09:01 
Cytuj  
To jest zabezpieczenie anty-noobowe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 09:20 
Cytuj  
Cytuj:
Ferocious Bite: The Book of Ferocious Bite (Rank 5) now drops somewhere in the world.


lol? na co to komu, no nic kupi sie od chinczykow :D w miesiac po wyjsciu patcha za 50g

cypis napisał(a):
Ciekawe jak horda ma teraz zabic Thaddiusa. Z szybkich obliczena forach wynika, ze warkowie/rogale traca okolo 50-70 dps w zwiazku z ta zmiana. Po prostu super :|.


wiesz EZ mode ally nie dysponuje takim buffem a jakos sa gildie co go klada :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 18 lip 2006, 09:30 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.