mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Weź jeszcze kochany człowieku z MC jedną rzecz pod uwagę. Fire ma prawie każdy w resie dosyć wysokim jeżeli ma dungeon sety. A kto ma frost resistance? dlatego nigdy, przenigdy nikt tego nie absorbuje - chyba że mage vs mage którzy wrzucają sobie wardy.


Z takim drobnym ale, ze jak Ci frost zresistuje to w calosci. A to boli.

Osobiscie udalo mi sie kiedys wsadzic 3 frostbolty. W owce. Czy musze dodawac ze pozostala owca ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:35 
Cytuj  
Generalnie w odpowiednim sprzęcie mag moze sobie pozwolić na kazdy build w PvP :). To co napisałem powyzej było bardziej z "druidzkiej" (lecz nie tylko) perspektywy. Mag z takim buildem moze wygrac powiedzmy 1 na 10 razy z dobrym druidem, nie starcza mu po prostu dps-u (w sumie wina blizza, ze tego typu spotkanie wygląda tak jednostronnie :-?). A co do resów to prawda, raczej mało kto zakłada np. na wsg trinkiet na odbicie Frosta (jakies 90% magow farmujących honor to fire). Chociaz nawet z resami etc. Fire ma o wiele potęzniejszy damage niz Frost :P (i nie chodzi tutaj tylko o sam dps co o szybkosc nuke'a - PoM Fire wali prawie czar za czarem w przeciwienstwie do takiego powiedzmy Deep Frost).
Sporo moich znajomych przeszło z frost na fire własnie z racji niedostatecznego "niuka" w PvP.

PS. Wspolczuje wszystkim, ktorych rogale t0 jadą dwoma ciosami :].


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 3 sie 2006, 15:40 przez Bierzgal, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:38 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Osobiscie udalo mi sie kiedys wsadzic 3 frostbolty. W owce. Czy musze dodawac ze pozostala owca ? :P


WTB chance to spell hit? ;-)


Sobtainer napisał(a):
Testowałem wiele buildów. Naprawde. Fire, Srajer i te wszystkie bzdety. I moja odpowiedz brzmi. PvE Build zawsze ma większą przeżywalność na BG. Fire ma zajebisty Nuke, ale co z tego jak Cie rogal w t0 dwoma strzałami jedzie bo nie masz żadnego defa?


na video.google jest film jak frost mag dueluje sie z warkiem i rogalem uzywajac tylko frostbolt rank 1 ;-)

Bierzgal napisał(a):
.... To co napisałem powyzej było bardziej z "druidzkiej" (lecz nie tylko) perspektywy. ....


chyba 21+reso druidziej sproboj pojechac maga podobnie ubranego do ciebie a nawet gorzej jako moonkin


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 sie 2006, 15:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Osobiscie udalo mi sie kiedys wsadzic 3 frostbolty. W owce. Czy musze dodawac ze pozostala owca ? :P


WTB chance to spell hit? ;-)


Chcesz o tym porozmawiac ?

Mialem odpowiednio
1 na ZG enchancie na czapce
1 na ZG enchancie na spodniach
1 na rekawiczkach
1 na butach
6 z Elemental Precision (bylo to juz po revampie magow)

WTS bad luck raczej :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
na video.google jest film jak frost mag dueluje sie z wariek i rogalem uzywajac tylko frostbolt rank 1 ;-)


osobiscie pakuje w kazdego melle hordziaka rank1 od czasu jak zobaczylem ten film :). Miałem go na pachu, ale nigdy nie przyszło mi na myśl żeby tym zabić :). Wydaje sie nieprawdopodobne, ale działa wymsienicie. Na 40% hordziak staje w miejscu i juz rece podnosi od myszki :) wtedy jest najwiekszy ubaw :).

Fabianek napisał(a):
WTB chance to spell hit?


YY nie wiem co mam Ci odpowiedzieć, może napisz żeby wziąść PRECISION? :) n/c jeden wielki rachunek prawdopodobieństwa. Przykład? --->

Obrazek

Tak wiem, rozmawiamy o PvP, ale w PvE też jest jeden wielki rachunek który spłata Nam niespodzianki.


Bierzgal napisał(a):
PS. Wspolczuje wszystkim, ktorych rogale t0 jadą dwoma ciosami


Wiesz mi, że się zdarzało. I to nie w sposób kiedy miałem full buffy w teamie i taki rogal na dwa hity mnie dzgał. Kwestia zniknięcia 40% HP ze mnie z powodu innej walki i byłem dla takiego rogala pryszczem. A z Ice Blockiem takiej sytuacji nie ma.[/quote]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:14 
Cytuj  
no i z ice barrier bo w tym momencie ice barrier mozna miec na sobie zawsze. A apropo druidow (feral) to potrafie ich zabic bez wiekszych problemow. Jak druid sie zaczyna leczyc to po prostu wale frostbolty, zwykle wejda 2 zanim sie healnie, no a druidowi mana sie szybko konczy jak jest feral a bez many to wiele nie zdziala.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:23 
Cytuj  
mag tez bez many nic nie zrobi

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
Zabije cie z wand :evil: :evil: :evil: :evil: 8) 8)


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 01:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
21+reso druidziej sproboj pojechac maga podobnie ubranego do ciebie a nawet gorzej jako moonkin

Jest w tym co napisałeś trochę racji :). Nie wiem jak na innych serwerach lecz Moonkin build jest raczej bardzo nieczęsto spotykanym drzewkiem talentow, dlatego nawet o nim nie pomyslalem. Jesli chodzi o PVP są w sumie dwa dosyc popularne buildy (+ ew. jakas trzecia wariacja z 31 resto). Mianowicie OoC build -14/32/5 i hybryda feral/resto - 0/30/21 (ktorej sam w pewnym sensie uzywam).
Co do moonkinow... (to tylko moja osobista opinia) jest to bardziej "funnowy" build (np. dla tych ktorym sie znudzil stary styl gry). Imo nie jest zbytnio dobry ani w PvE (Nie ma co ukrywać, dps np. maga > dps moonkina. Chociaz magowie u nas uwielbiają aurę :)) ani w PvP (Tak, wiem, ze moonkin potrafi walnac Starfire za 4 kafle :P. Chodzi mi glownie o to, iz styl grania sową jest bardzo mało elastyczny i odrobinę prymitywny :P). Ot, taka zabawka.

niebezimienny => Argumenty w stylu "ja bije druidow na luzie" są chybione w tego typu dyskusjach :). Ty moze bijesz druidow (chociaz zaraza wie jacy ci twoi druidzi są :wink:), good for you. Za to ok. 95% pozostałych deep frostów nie :P. Tu nie ma za bardzo o co sie spierac, to bardziej fakt niz domysl. Frost ma CHOLERNIE ciezko z druidem i przyzna to prawie kazdy jesli trzezwo bez "dumy" spojzy na to wszystko :wink:. Kazda klasa ma z kims przewalone (jak np. rogue vs. hunter). Taka jest ta gra :P.

PS. Pheh, zrobiła sie z tego odrobinę druidzka dyskusja :P. Trochę nie do tego tematu ale coz... :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
Najwyrazniej mamy slabych druidow, ale naprawde jako frost nigdy ale to nigdy nie mialem problemu z druidem :o 30/21 (feral/resto) mamy druida w gildii i duelowalem sie z nim pare razy i za kazdym razem wyglada to tak ze udaje mi sie go wytracic ze stealth nova, coc zanim sie shapeshiftnie, no i uciekanie przed nim strzelajac instantami, ew. frostbolt jak sie zacznie leczyc no i tak mu sie konczy mana i po nim.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:35 
Cytuj  
@up powiedz mu:
1. zeby ubral +int / mana restore gear
2. byl przez cala walke w humanoid form
4. trzymal na sobie non stop reju hot
5. spamowal cie moonfire, skaczac dookola ciebie
6. na 20-40% (zalezy jaki masz gear) uzyl NS+HT
7. jak mu sie mana konczy niech zarzuci na siebie innervate

nie ma bata aby przegral :P jesli ci nie wejda 3 fartowne crity pod rzad.

w razie poly -> travel form


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:43 
Cytuj  
Ok powiem mu tak i sprobuje :p


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:13 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Kazda klasa ma z kims przewalone (jak np. rogue vs. hunter). Taka jest ta gra :P.


no tak, grunt to orientacja ;) jak rogue ma first-hit w walce vs hunter, to ten drugi moze co najwyzej liczyc ze dostaniemy 10min freeza :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
Sentry napisał(a):

no tak, grunt to orientacja ;) jak rogue ma first-hit w walce vs hunter, to ten drugi moze co najwyzej liczyc ze dostaniemy 10min freeza :P


Scatter w leb + trap , trinekt z pvp do sciagnecia poison (ile rogal zdarzyl zalozyc) i juz szanse sa 75% do 25% na korzysc hunta. Po revampie zobaczymy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 12:19 
Cytuj  
dlatego jedyna szansa na huntera to wlaczyc ice reflector jak konczysz stunlocka i liczyc ze sie uda


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up powiedz mu:
1. zeby ubral +int / mana restore gear
2. byl przez cala walke w humanoid form
4. trzymal na sobie non stop reju hot
5. spamowal cie moonfire, skaczac dookola ciebie
6. na 20-40% (zalezy jaki masz gear) uzyl NS+HT
7. jak mu sie mana konczy niech zarzuci na siebie innervate

nie ma bata aby przegral :P jesli ci nie wejda 3 fartowne crity pod rzad.

w razie poly -> travel form

Moonfire spam :]!! Niee, no nie podawaj ludziom tego typu taktyk bo potem będa sie z nich śmiali, ze walczą w lamerski sposob :P. Z magami bardzo dobrze sie walczy w misiu (wysokie hp, feral charge, bash etc.). Na luzie wytrzymuje sie cały nuke + mozna załączyc do tego regeneracje z rage. Ggy im sie kończy mana (a prawie zawsze sie kończy :]) mozna ich spokojnie w kocie dobic aby przyspieszyc walke.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:21 
Cytuj  
Jakos nie bardzo wyobrazam sobie zeby sie magowi skonczyla mana w duelu ... no chyba ze sobie 80 sztuk wody na poczatku zrobi to tak ...

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:40 
Cytuj  
Kumpel moonkin(30/21) 550 +dmg zciagnol mnie do 60% zanim nie przegral duela :] NS heal go uratowal na 80% potem nie bylo co zbierac. Jak ja kocham combustion+mqg+flash bomb. (tip, poly->jak wychodzi z poly shiftem rzucic flasha, odpalic makro i /golfcap na koniec duela)

Jak sie spotka mag i druid w tym samym levelowo sprzecie i obaj maja l2p to drood cienko przedzie :)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:48 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Kumpel moonkin(30/21) 550 +dmg zciagnol mnie do 60% zanim nie przegral duela :] NS heal go uratowal na 80% potem nie bylo co zbierac. Jak ja kocham combustion+mqg+flash bomb. (tip, poly->jak wychodzi z poly shiftem rzucic flasha, odpalic makro i /golfcap na koniec duela)

Jak sie spotka mag i druid w tym samym levelowo sprzecie i obaj maja l2p to drood cienko przedzie :)


Wlasciwie flash bomby juz dawno powinni nerfnac. Imo sa zbyt przegiete vs druid ;d.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 18:05 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Kumpel moonkin(30/21) 550 +dmg zciagnol mnie do 60% zanim nie przegral duela :] NS heal go uratowal na 80% potem nie bylo co zbierac. Jak ja kocham combustion+mqg+flash bomb. (tip, poly->jak wychodzi z poly shiftem rzucic flasha, odpalic makro i /golfcap na koniec duela)

Jak sie spotka mag i druid w tym samym levelowo sprzecie i obaj maja l2p to drood cienko przedzie :)



.. afaik moonkin to 31pkt w balance, wiec jak moze miec 30/21 i moonkina? tak samo nature's swift~, howto zmoonkinem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.