mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:33 
Cytuj  
Przetestuję dzisiaj czy działa;)

Hehe czyli zostaje tylko właściwie SM/Ruin albo dobry +dmg gear. Full destro się nie sprawdza w instancjach? No i pytanie co zrobić z aggro:( ale to juz chyba musi blizz fixnąć:(

I jeszcze jedno pytanie czy jak NF procnie to bonus z itemków + dmg jest taki sam dla SB normalnego (3 sec cast) i tego insta po NF?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:34 
Cytuj  
Neonin napisał(a):

I jeszcze jedno pytanie czy jak NF procnie to bonus z itemków + dmg jest taki sam dla SB normalnego (3 sec cast) i tego insta po NF?:)


Yeap


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:43 
Cytuj  
jestem nf/sl a jak robilem jakies ubrsy, schola etc. to zawsze bylem 2-3 w ostatecznosci 4, proponuje poszukac jakiegos +dmg gear ;]


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
Neonin napisał:
Hehe czyli zostaje tylko właściwie SM/Ruin albo dobry +dmg gear. Full destro się nie sprawdza w instancjach?


Ja ostatnio przetestowałem w krótkim czasie chyba wszystkie możliwe kombinacje buildów (do end-game PvE) i takie oto mam wnioski:

SM/Ruin - spójrzmy na aff tree. poza siódmym punktem nie dostaje się absolutnie nic pożytecznego (wyłączając SM i NF). Pakować 30 punktów tylko dla +10% shadow dmg i rzadkiego NF imo nie warto. Ktoś mółby powiedzieć, że amp.curse lub SLife. W end game PvE locki cursują CoS, CoE, więc amplify do niczego. SLife, hmm, na AV super, poza tym... moby giną zazwyczaj zanim mi immolate zejdzie, więc 30s czekać na dmg porównywalne z searing pain :roll: to nieporozumienie . Nie wspominając już o najważniejszym, braku imp.imp i demonic embrance. Krótko - może być, ale hp jest wtedy żałosne, dmg nienajgorszy, a też manę ssie mocno.

SL/NF - tutaj już nieco lepiej. Fajny w PvP. Dalej szkoda tych 30punktów w aff, ale przynajmniej nie ma szans na aggro (z MD imp). Tylko po co komu w lock, co krituje rzadko i poniżej 1k? Ludzie raczej liczą na dmg dealera z +42 stamina jak biorą locka (no i może jeszcze taxi), a tutaj dmg nie osiągniemy nawet średniego.

Wszystkie DSac. SL buildy - zapomnijcie o nich od razu. Żadne party ani raid nie pozwoli Wam sac'nąć demona, albo grać innym niż imp. Miałem spory spam, jak sobie sac'nąłem voida dla regenu na Hakkarze, bo te trucizny oraz mana dawały się we znaki.

MD/Ruin - Bardzo ładnie wypada w PvE ale... no właśnie- to, że life tapa nie ma lepszego to idzie przeżyć, ale nie zniosę tutaj, że podstawowy atak warlocka, corruption, trwa aż 2 sekundy i trzeba się zatrzymać, żeby wypalić. Ogólnie jeden z lepszych do raidowania, ładnie aggro kontroluje. Jeśli komuś to corruption nie przeszkadza, polecam.

Destro 7/8/36 - to jest mój build. Rezygnuje on z powyżej 7 affliction, bo nic specjalnego tam imo nie ma. Ma staminę i impa rozbudowanego. Ludzie mówią ' pożeracz many'. Nieprawda. Conflagrate jest tanie 'jak barszcz' a crituje na 1536, Immolate initial na 1k. Shadow bolty latają na ponad 1,2k, nie wspominając już o SBurn. Broniłem się przed destro cały czas, uważając że to nie w stylu locka. Ale gdy porównałem, doszedłem do wniosku, że pakując punkty w destro, nie traci się prawie nic z damage over time. Bo aff drzewko bardzo mało wnosi w Doty, niestety. Gdyby był jakiś AoE corruption, czy stackowane corruption, to bym się chwili nie wahał. A Destro dużo jednak wnosi w PvE. Aggro jest tutaj problemem, na który jedyny sposób jaki mam, to aggrometer addon i pilnować się. Jako, że jest to build PvE, rezygnujemy z +%crit searing pain. I tutaj mały mój eksperyment: mianowicie polecam improved firebolt. W ciężkiej sytuacji w raidzie (jak również w PvP) włączenie impa daje miły efekt (wiem, wiem, impem się nie atakuje, ale mówię tu np. o sytuacji, gdzie party zaczyna zdychać). Demonik w ciągu ok12 sekund potrafi wywalić (wraz z maną) ponad 1500dmg. Wali tymi srzałami jak opentany, jeden nie doleci, a on już wypuścił drugiego. Ulepszone AoE jest w tym buildzie piękne. Jak się dobierzemy z magiem, to potrafimy iść tylko (oczywiście nie we dwoje i nie licząc bossów) przez całem BRSpire, ja hellfire, on te swoje :lol:

Konkluzja - wg. mnie jesdyne słuszne buildy do end-game PvE to Destro i MD/Ruin. Bez ruina to lockem spełnia się rolę barda w party, czy innego tam gawędziarza - koszmarnie długie i słabe shadow bolty czynią tę klasę mało przydatną.


Te wszystkie dane (dmg) pochodzą od mojego locka, który ma 2 epiki (rękawice tier0,5 i Robe of the Void). Uprzedzam, że te opinie dotyczą grania w grupie PvE, więc proszę ich nie negować buildami do levelingu czy PvP.

Pozdrawiam,
at

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Mogę prosić o komentarz innych locków?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
IMO do group PvE tylko 2 buildy sie licza - sm/ruin i destro, destro i +dmg gear to generowanie ogromnych ilosci threata, ciezko jest kontrolowac moba i w kazdej chwili moze sie on znalezc na nas, sm/ruin daje mniejszy boost do dmg i co za tym idzie mniejszy threat daltego wiekszosc lockow PvE ma wlasnie taki build (zdaje egazmin tez w PvP). Osobiscie 'liznalem' build destro ale ze obecnie wole PvP to sie respecnalem na nf/sl, o sm/ruin wiem tylko z relacji innych lockow via gildia i fora (ale jesli mialbym sie jeszcze raz respencac na build PvE to zdecydowanie sm/ruin). Btw. Z nf/sl jest dosyc ciewkawie na PvE, mimo iz jest to maly boost do dmg jednak zdarza mi sie aogrowac, przydaje sie wtedy owe dodatkowe hp z peta (jesli to void lub felhunter), przydaja sie tez instant SB, w razie braku many zawsze mozna tapowac a potem drainowac, wiec praktycznie nigdy nie jestesmy wylaczeni z walki.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 07:18 
Cytuj  
Tier 0 i 0.5 ma najlepsze bonusy na PvP. Darmowy fear sie przydaje:). Chciałbym sie spytac czy on ma dimishing?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 12:49 
Cytuj  
Tier 0 totalny crap - praktycznie nic z +dmg lub +crit szkoda czasu nawet zeby to zbierac (mam dwie czesci ale tylko dla +200 armora), tier 0.5 bardzo podobnie (ma +2% crita, 1% hit i +101 damage). Widzialem juz lockow szalejacych z tymi setami po BG i imho raczej sie kiepsko sprawdzaja lepiej juz pozbierac jakies randomowe itemy z jakims +dmg (mowie oczywiscie o jakis starych serverach gdzie ludki chodza juz ubrane w full 2.0 albo cenarion set (2.5?)).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 18:51 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:48 
Cytuj  
cenarion to chyba t1 :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 18:53 
Cytuj  
przepraszam, racja koplo mi sie z doomcaller's set (z aq40)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:39 
Cytuj  
cenarion to set druida na dodatek, a doomcallerka to lock-tier

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:10 
Cytuj  
nie mówiłem, że tier 0 jest uber. Powiedziałem, że ma przydatny bonus.
Taki rogue 10s nie bedzie mogł bić bo go fearnie. Sprawdzone.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 08:24 
Cytuj  
http://kr.img.dc.yahoo.com/b4/data/dci_game/ddde3.wmv

DrakeDog is back!


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:26 
Cytuj  
nic specjalnego nie pokazał;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 12:00 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Konkluzja - wg. mnie jesdyne słuszne buildy do end-game PvE to Destro i MD/Ruin. Bez ruina to lockem spełnia się rolę barda w party, czy innego tam gawędziarza - koszmarnie długie i słabe shadow bolty czynią tę klasę mało przydatną.

Te wszystkie dane (dmg) pochodzą od mojego locka, który ma 2 epiki (rękawice tier0,5 i Robe of the Void). Uprzedzam, że te opinie dotyczą grania w grupie PvE, więc proszę ich nie negować buildami do levelingu czy PvP.


SM/Ruin, MD/Ruin, 9/21/21 - wszystkie sa buildami pve.

SM/Ruin ma z tego najwiekszy dps potencjał (chyba ze sie ma w raidzie duzo warlocków, takze uzycie DS jest realne, albo aggro jest problemem) - słabsze raid utility od reszty.

przy MD/Ruin praktycznie nie uzywa sie corruption, co jest jakies 90-100 dps przecietnie. Pozatym nieposiadanie improved life tap to jest porażka. MD jest za to calkiem fajne w pvp.

9/21/21 - bez DS nie ma zadnego bonusu do dmg, bardziej raid utility z improved imp/improved healthstone, a DS nie mozna zrobic czesto w raidzie - za to imho, znakomita do farmowania z sacnietym voidem - 0 downtime.

(to sa buildy, ktore uzywalem/uzywam w endgame pve - nie chodzi mi o ubrs, gdzie moze rzeczywiscie destruction ma szanse ze wzgledu na przecietnie krotkie zycie mobów)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:00 
Cytuj  
Mozecie sie podzielic bindami? bo probuje cos stworzyc ale nie jest to zbyt 'uzyteczne'.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 sie 2006, 00:11 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
Nie chce mi sie przepisywac, po ikonach domyslisz sie, co jest co. 1 (LICK) to jakies macra do ataku petami.

Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 08:58 
Cytuj  
Panowie jakieś przemyślenia dotyczące przyszłych buildów?:)
Full Affi + demo? A może full Demo+ Affi?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
sm/sl albo nf/fg ;p


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 15:58 
Cytuj  
To mnie zaskoczyliście liczbą wypowiedzi;). Śledząc temat dla magów (skasowali moje odpowiedzi;)) dochodzę do wniosku że może w końcu zaczniemy być czymś więcej w end game pve poza serwisem taxi, dawcą stonów i bufem hp;)
No i wreszcie detect ivisib. zacznie być przydatne;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.