mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:39 
Cytuj  
;]
Dopisze jeszcze troszke. Jezeli zalezy ci na PvP (a wcale to na 60 lvl nie jest najfajniejsze, bo zanim nie bedziesz dobrze ubrany wszystkie epixy beda cie zjadaly) mozesz levelowac do 17 i levele 17-19 robic na Battlegroundac (za wygrane dostajesz troche expa), podobnie 27-29 etc.
Dzieki temu poznasz lepiej klase swoja i inne (bo nie ukrywajmy, PvE rogue to 3 skille na krzyz) i wyrobisz sobie reputacje u BG frakcji = fajne PvP itemki.
Pewnie build pod PvP w trakcie levelowanie moze byc byc nieco inny, ale najlepiej maltretuj o to Deshrooma, bo w taki sposob leveluje atm.

Jako profesje polecam oczywiscie mining/engineering (granaty, trinkety i inne zabawki). To pierwsze potrzebujesz, zeby wygodnie rozwinac to drugie (najtaniej jest wg tego poradnika http://www.xs4all.nl/~brt/wow/guides/sk ... ering.html )


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:40 
Cytuj  
Platinus napisał(a):

1+2+3+4= przestańta ludzie mówić mi co mam lubić, jak się cieszyc grą , etc

jeżeli jednak ktos byłby taki dobry odpowiadając na moje podstawowe pytania:
- co robic na początku żeby szybko levelowac
- w trenowanie czego inwestowac
- co kupic, co zbierac, etc
to chetnie poslucham

ponownie tez prosze o kontakt ze mną wieczorkiem lub gg (nr 179725) osobe/osoby które mogą mi pomoc (odpowiadajac na pytania jezeli sie pojawia)


mowisz ze lubisz pvp wlasnie o to chodzi - pvp jet tez na nizszych poziomach i wyzwanie to jest zabic goscia pare lvl wyzszego :),
- tu sie szybko lvl, a w miedzy czasie jest (jesli masz ochote) caly czas pvp
- trenujesz umiejetnosci w casie gry uzywajac np. miecza
- handlu nie rozgryzlem jeszcze, ale podobno na serwie ktorym gram jest jeszcze mala populacja i te ceny nie sa jakos okreslone, co do zbierania i zarabiania, w grupie ktora gramy najlwiecej kasy ma Druid ktory zbiera roslinki (herbalizm) i robi z nich potki (alchemia) ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 12:20 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
jeżeli jednak ktos byłby taki dobry odpowiadając na moje podstawowe pytania:
- co robic na początku żeby szybko levelowac
- w trenowanie czego inwestowac
- co kupic, co zbierac, etc
to chetnie poslucham


- rob questy na poczatku, zreszta jestem zwolennikiem robienia questow, zamiast grindowac caly czas.
- w co ci wygodniej, bo trenujesz walczac w PVE, ale polecam sie wyspecjalizowac w 1 rzeczy. dla roguea - daggery
- kupuj sprzet ktory ci sie moze przydac, ale jak bedziesz czesto na AH wchodzil to albo szybko zostaniesz bez kasy, albo bedziesz kupowal golda od chinczykow ;) jak chcesz to wez herbalizm/mining i zbieraj/kop a potem sprzedawaj na AH - to zarobisz troche kasy


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 12:42 
Cytuj  
Questy przynosza ładnego expa i kaskę , szczególnie te połączone z grindem , jeśli bys chciał wygrindować sobie levelki to najlepsze są swordy , weź sobie minning/herbalizm i sprzedawaj na AH , ziółka szczególnie te wysokolevelowe schodzą po coraz bardziej niewiarygodnych cenach.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:46 
Cytuj  
co to znaczy grind , grindowac?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:49 
Cytuj  
Zabijac jednego moba za drugim w jednym spocie w celu :
Zdobycia kaski
Zdobycia expa

Jako sword rogue możesz to robic praktycznie bez downtime.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:51 
Cytuj  
Co to znaczy downtime?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:54 
Cytuj  
bez zadnego opoznienia.. mozesz gridnowac nonstop bez odpoczywania, uzywania bandazy regenrowania many i zycia przy pomocy wody/zarcia itp

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:03 
Cytuj  
ostatnie pytanie przed wieczorem : (obiecuje :evil: )
oka, jak znalezc polakow na BL/horde


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:09 
Cytuj  
/join polska chcoaz watpie ze tam ktos siedzi

mozesz tez porozgladac sie za polskimi gildiami

po horde stronie to chyba theDust i mroczny legion a po alliance bastion Lowkick moze fire of dune.. ie wiem na blu nie gralem juz z rok i nie orientuje sie dorbze - -

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:23 
Cytuj  
lary napisał(a):
[chociaz cos w tym jest - ze ta gra zaczyna sie dopiero od 60lvlu ;)]

Ta gra na 60 levelu sie konczy, przynajmniej dla mnie. Bo ile mozna lazic w kolko do tych samych nudnych instancji i miec nadzieje, ze akurat dla mnie wypadnie jakis epic? Wole zamiast tego zrobic nowa postac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ta gra na 60 levelu sie konczy, przynajmniej dla mnie. Bo ile mozna lazic w kolko do tych samych nudnych instancji i miec nadzieje, ze akurat dla mnie wypadnie jakis epic? Wole zamiast tego zrobic nowa postac.

X.

Big lol, az szkoda komentowac.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:34 
Cytuj  
Każdy w tej grze znajdzie coś dla siebie. A najwyraźniej X szuka trochę czegoś innego niż reszta. To chyba nic złego?Oczywiście do momentu, gdy nie dotyczy dzieci do 15 roku życia.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:42 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Big lol, az szkoda komentowac.

Alez skomentuj, tyle, ze merytorycznie. Co, poza raidami i bg masz do roboty na 60 lvlu? Bo wyobraz sobie, ze mnie naprawde nudzi po raz tysieczny zasuwac w raidzie z nadzieja na epixa, a i BG mi sie znudzily po ktorejs dziesiatce razy. Tylko nie mow, ze zamiast tego moge farmowac kase, bo wiem, ze moge. Moge tez cala mase nudnych, oklepanych i powtarzalnych rzeczy, ze swiadomoscia, ze nic nowego juz w tej grze nie zobacze. A jak nie zobacze, to rownie dobrze moge sobie napisac "game over".

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:20 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Xanth napisał(a):
Ta gra na 60 levelu sie konczy, przynajmniej dla mnie. Bo ile mozna lazic w kolko do tych samych nudnych instancji i miec nadzieje, ze akurat dla mnie wypadnie jakis epic? Wole zamiast tego zrobic nowa postac.

X.

Big lol, az szkoda komentowac.
całkowicie się zgadzam z Xanth'em. Po lvl 60 już wiesz co masz robić przez kolejny rok (które questy i które instance) do 60 lvl robisz co chcesz.

levelowanie do 60 lvl zawsze moze wygladac inaczej, gra po 60 lvl zawsze wyglada identycznie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:37 
Cytuj  
Ja tez sie nudze po 60lvl, jak doleveluje, lape sie na chwile do jakiejs gildii cykamy jakies 40man i wymiekam (wiadomo ze ta gildia to taka co to sie rozwija - no generalnie mozna sie pozygac przy n-tym runie). Jedynie pvp troszke ratuje sytuacje, podoba mi sie - z tym ze mam w d.. rank bo czasem musze zrobic sobie przerwe tydzien/dwa i po ranku. Wpasc z ekipa na jakis wyrownany team i jest naprawde fajnie. Ale ostatnio odkrylem ze rownie dobrze bawic sie mozna pvp na nizszych levelach, wiec juz wogole nie musze miec 60 :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:53 
Cytuj  
dokładnie mam to samo - znajomi mówia "Ty lvluj a nie siedzisz ciągle na BG" a ja im odpowiadam "A po *** mi lvl 60" a oni już wtedy nie bardzo potrafią powiedzieć po co mi właściwie lvl 60 :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:56 
Cytuj  
no o gustach sie nie dyskutuje
od siebie opge dodac ze mi bardzo podoba sie gra po 60 lvl i zawsze jest cos ciekawego do roboty :)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:13 
Cytuj  
No, raczej mimo wszystko na nizszych lvlach to dupa, a nie pvp. Teraz w grp8, bodajze, powstal premade twinkow z frostmane na 29lvl lol - pala z crusaderem itp - imba "fun".

PvP w tej chwili w ogole nie istnieje - sa tylko farmerzy i twinki. Na AV PvE totalne. Po co bic 60 ? Mi sie wydaje, ze jedynie w takim celu, ze na 60lvl majac nawet blue, masz wieksze szanse zlozyc kolesia w max epaxach niz na 29/39 czy nawet 49 w walce z premadem twinkow, lol. Ciekawe, kiedy nerfna te enchanty jakim "lvl req" albo cosik :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:20 
Cytuj  
akurat nie mam twinka i nie mam problemu złozyć kolesia nawet z enchantami bo jade na stunlocku. co do sygnatury to uważam że 80% to skill a że twinkami grają zwykle ludzie na altach to wydają się tacy straszni bo poprostu umieją grać.
lvl 60 bede miał - robie pół lvl dzienie na kamieniach :P

a co do porównania to na lvl 60 jak wejdziesz ubrany w tier0 a spotkasz tier3 ze wszystkimi enchantami jakie są to poczujesz jakbyś trafił nie do tego przedziału lvlowego :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.