mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:39 
Cytuj  
a, wlasnie, ludzie mowia ze jest exploit pozwalajcy np 60 lvlowi wejsc na bg dla 19, 39 itd.. niektorym sie nawet udawalo o,O

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:09 
Cytuj  
Wiec, skoro Ty bijesz na stunlocku, to twinki nie sa nieporozumieniem i nie psuja gry ? Pomyslales, ze woj, pala czy hunter ma problem ze stunlockiem, lol ? I jak mu wjezdza pala z autoatakiem za 250, to jest na 3-4ciosy. A teraz wystaw sobie 15 takich kolesi....

Peace

P.S. I tak, wiekszosc twinkow nie ma wiekszego skilla i jak gram rogiem, to tez kolesi z agi, crusader i bog wie czym jeszcze klade, ale nie kazdy ma luksus roga, sprint/vanish, gouge itp itd.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 18:41 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Wiec, skoro Ty bijesz na stunlocku, to twinki nie sa nieporozumieniem i nie psuja gry ? Pomyslales, ze woj, pala czy hunter ma problem ze stunlockiem, lol ? I jak mu wjezdza pala z autoatakiem za 250, to jest na 3-4ciosy. A teraz wystaw sobie 15 takich kolesi....
nie patrzylem na to z tej strony :har:


_________________
psn

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:08 
Cytuj  
czy są gdzieś jakies mapki ktore mozna wydrukowac a ktore maja naniesione nazwy potforków , latwiej byloby zaplanowac jakie questy przy okazji robic , wiem ze mozna kazdego potforkow na allakazamie znalezc ale to juz jest upierdliwe :)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:20 
Cytuj  
ja mam 2 pytanka
1) jak mozna zrobic aby biegac i miec kamere przed twarza bo gdy chce zrobic obrot kamery na twarz postac automatycznie sie obraca w danym kierunku
2) czy mozna sterowac za pomoca myszki ale nie tak jak w opcjach jest ze klikasz na cel i on do niego idzie tylko normalnie klikasz gdzies na ziemi i posatc tam idzie


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:26 
Cytuj  
a) Biegniesz i zamiast PPM uzywasz LPM ale nie mozesz puscic.

b) Jak nacisniejsz rownoczesnie PPM i LPM to Twoja postac pobiegnie ;P


_________________
forfiter

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:42 
Cytuj  
537h napisał(a):
2) czy mozna sterowac za pomoca myszki ale nie tak jak w opcjach jest ze klikasz na cel i on do niego idzie tylko normalnie klikasz gdzies na ziemi i posatc tam idzie


hm, w opcjach jak zaznaczyłem cos z mouse-move w opcjach (z pamieci pisze) to RMB albo LMB na ziemi powodowal ze tam sie szło.


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:08 
Cytuj  
psk napisał(a):
537h napisał(a):
2) czy mozna sterowac za pomoca myszki ale nie tak jak w opcjach jest ze klikasz na cel i on do niego idzie tylko normalnie klikasz gdzies na ziemi i posatc tam idzie


hm, w opcjach jak zaznaczyłem cos z mouse-move w opcjach (z pamieci pisze) to RMB albo LMB na ziemi powodowal ze tam sie szło.


jak ja wlaczylem ta opcje to tylko jak kliknalem na moba albo na npca to szedl w jego kierunku :(


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Alez skomentuj, tyle, ze merytorycznie. Co, poza raidami i bg masz do roboty na 60 lvlu? Bo wyobraz sobie, ze mnie naprawde nudzi po raz tysieczny zasuwac w raidzie z nadzieja na epixa, a i BG mi sie znudzily po ktorejs dziesiatce razy. Tylko nie mow, ze zamiast tego moge farmowac kase, bo wiem, ze moge. Moge tez cala mase nudnych, oklepanych i powtarzalnych rzeczy, ze swiadomoscia, ze nic nowego juz w tej grze nie zobacze. A jak nie zobacze, to rownie dobrze moge sobie napisac "game over".


Ja napisze jedno, jak wspoltworzyles gildie i grales w niej przez prawie pol roku, to jak dla mnie od 1lvl do 60lvl i wszystko co zwiazane z gra na 60lvl jest zajebistą przyjemnościa.
Nie wyobrazam sobie isc i robic nastepna postac lub isc do gildii tylko po ty chodzic na raidy, nuuuuda, cala satysfakcja i przyjemnosc to cos zrobic wspolnie z innymi.
Przykladem jedt nasza gildia, wielu nie dawala nam szans i sie wysmiewala ze probujemy znowu stworzyc polska gildie, nikt nie dawal nam szans, a nam sie udalo bez sporow, klutni i przyjacielskiej atmosferze ubic kilka razy juz Hakkara, osmiu bossow w MC i cieszy nas kazdy postep, planowanie co dalej, obmyslanie taktyk itd itp.
Zapewne dla wielu to śmiesznie małe osiagniecia, ale my idziemy dalej szybko i co najwazniejsze mamy z tego duuuuzo zabawy, a przeciez chyba o to chodzi ?
Jak juz wiele razy pisalem, nie bawi mnie wejscie do gildii w celu zdobycia itemkow, to juz wole inne zajecie niz meczyc sie z "obcymi" kilka godzin zeby zdobyc fioletowe itemki, tu naprawde mozna sie niezle bawic .


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 21:17 
Cytuj  
@ Retard ppl
Zdaje sobie sprawe, ze jest sporo osob, ktore nudza sie grajac w mmo,poniewaz sa aspoleczni.
Nawet nie dla tego, ze sa idiotami, nie znaja sie na grze etc tylko dlatego, iz nie maja czasu by raidowac po 15 h w tygodniu.
Dlatego takim osoba moze sie nudzic na 60 lv i rzeczywiscie levelowanie postaci moze dawac im jakas tam przyjemnosc i wrazenie spelnienia sie.
I prosze mi tu nie mowic , ze 60 lv to only nuda bo jestescie mniej niz smieszni.
Wierzcie mi, ze jesli macie dobra gildie, ventrillo, wlasne forum i checi na nowe instancie, wspolna gre to nie jest juz to tylko gra na godzinke dziennie - a staje sie stylem zycia.Nie kazdy moze sobie na to pozwolic, ale coz.
Pierwsze zabicie bossa po wielokrotnych probac < complete quest wg. Ciebie?
Przeciez mi nie powiesz, ze zwiedziles kazda instancie i wszystko sprowadza sie do farmy.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 23:25 
Cytuj  
@embe sporo ludzi na tym forum gra dla itemow, nie wytlumaczysz im ze nie robisz sie purpurowy jak widzisz epixa. wiesz im to przedluza epeen'y i dzieki temu ze maja nowy item czuja sie lepsi, wow dostarsza rozrywki dla kazdego i takich co graja dla fun'u i takich co sie dowartosciowywuja w wow a wysmiewanie z innych pokzywanie ze sa gorsi to jeden z najstarszych sposobow na dowartosciowanie sie tak wiec wiecej dystansu do takich ludzi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 23:48 
Cytuj  
jak to mowi j.clarkson:
REEELAX

kazdy robi w WoWie to co lubi [a jak nie to pora zmienic gre]
ale tymczasem... czekamy na kolejne pytania, na ktore z przyjemnoscia odpowiemy ;)


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:13 
Cytuj  
mam takie pytanko , tym razem dotyczy - tradeskills

1. zauwazylem ze wiekszosc ludzi dobiera sobie primary skills na zasadzie zbieractwo - produkcja (np skinning-leatherworking) , jezeli dobrze rozumiem to do zbieractwa trzeba postaci ktora moze podrozowac, tak na zdorwy rozsadek produkcja pewnie odbywa sie w zacziszu miast

nie lepiej zeby moja postac ktora teraz rozwijam miala obie profesje typu zbieractwo, moglaby chodzic zbierac materialy i wysylac je do postaci ktora mialaby znowu dwie profesje typu produkcja

da sie tak?
ma to sens?

2. dla rogue ktos mi tu radził
mining-engeering
znowu spotkany w grze gosciu przekonywal mnie do
skining-letherworking (czy tailoring)

jaka para profesji jest najlepsza waszym zdaniem dla rogue (moze z krotkim "dlaczego") i na czym moglbym zarobic sensownie zeby na zycie starczalo

z gory bardzo dziekuje


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:20 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
1. zauwazylem ze wiekszosc ludzi dobiera sobie primary skills na zasadzie zbieractwo - produkcja (np skinning-leatherworking) , jezeli dobrze rozumiem to do zbieractwa trzeba postaci ktora moze podrozowac, tak na zdorwy rozsadek produkcja pewnie odbywa sie w zacziszu miast

nie lepiej zeby moja postac ktora teraz rozwijam miala obie profesje typu zbieractwo, moglaby chodzic zbierac materialy i wysylac je do postaci ktora mialaby znowu dwie profesje typu produkcja

da sie tak?
ma to sens?


da sie chyba wysylac materialy poprzez boxa mailowego wiec mozna tak zrobic tylko pamietaj ze wiaze sie to z ksoztami wysylanai maili ;) no chyab ze masz znajomych ktorzy pomoga Ci to poprzerzucac

a co do drugiego to nei wiem sam mam problem jakie dobre skille mojemu wojowi


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:26 
Cytuj  
1. Da się tak i to najlepsza metoda imo. Sęk w tym, że profesje produkcyjne zawsze mają ograniczenie levelu dla okreslonych przedmiotów, tzn. musisz mieć np. 35 lvl żeby zrobić przedmiot leatherworking skill 275 (tak strzelam).
Czyli: postacią którą grasz najwięcej czyli najwięcej latasz po świecie, zbierasz surowce. Jeśli akurat tranujesz jakąś postać poniżej 60 to musisz podróżować - siłą rzeczy zawsze przypadkiem trafisz na bestie do oskórowania, jakieś przydrożne kwiatki albo żyły z rudą. A na postaci którą masz już na 60 lvl robisz sobie skills produkcyjne by używać zebranych materiałów i/lub kupnych, i/lub zarabiać na sprzedaży produktów gotowych.

2. Nie powiem, inni wiedzą lepiej


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:27 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
1. zauwazylem ze wiekszosc ludzi dobiera sobie primary skills na zasadzie zbieractwo - produkcja (np skinning-leatherworking) , jezeli dobrze rozumiem to do zbieractwa trzeba postaci ktora moze podrozowac, tak na zdorwy rozsadek produkcja pewnie odbywa sie w zacziszu miast


Da się tak. Robisz drugą postać (tzw. alta) który ma inne profesje niz main char. Koszty wysyłki można pominąć.

Co do wyboru profesji, sugeruję jednak połączenie gathering prof z jakąś jak nazwałes produkcyjną. Dobre połączenia (ze względu na zyski) na starych serwerach dają: herb/alch i herb/ench. Natomiast do 40 lvlu warto mieć skinning, żeby szybko uzbierać na mounta (jakieś 50% potworów możesz zeskinować a to dodatkowa kasa).


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:30 
Cytuj  
a nie wiedzialem o kosztach majlowania nic :( duzo to?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:32 
Cytuj  
Platinus napisał(a):

2. dla rogue ktos mi tu radził
mining-engeering

Ja radzilem ;]
Chodzi o to ze stawiasz na PvP, a dzieki engi produkujesz przedmioty ktorych 'zwykla' postac nie moze uzywac. Daje to pewnego kopa w PvP (zwlaszcza granaty z 3 sec stunem ktore mozesz w biegu rzucac)

Koszt jednego maila to chyba 20 copper, w kazdym razie grosze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:35 
Cytuj  
no to nie ma leszcza :) robie to engeenering :)

a czy da sie respectnac tradeskille?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:36 
Cytuj  
Da sie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.