mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:11 
Cytuj  
JA mysle ze tym z Rank 14 sie du.. poprzewracalo. Nie macie juz wiekszych problemow jak to ze ja "zapier i mam"a on zacznie pozniej bedzie gral po 1h dziennie itez bedzie mial.
Jestem prezesem banku zapier.. 3h dziennie i mam za dzien tyle ile ty zamiesiac. Pewnie tez by Cie to bolalo ;). Ew. zaczlem pracowac w tej samej firmie co ty ale na lepszym stanowisku i tez mam lepiej.
Pff kto wam kazal farmowac jak wiedzieliscie ze wraz z BC rangi pojda do kosza.

Dajcie sobie na luz to tylko gra. Jak wam sie nie podoba mozecie przestac grac, nawet lepiej bedzie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 21:58 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
ehhe dzieki xD
bc tez mial byc (najwczesniej) przed swietami xD


To pewne info. Blue zapowiedzial, ze patch da graczom zajecie na swieta, wiec wniosek oczywisty.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 23:18 
Cytuj  
ta tylko ostatnio przesuneli premierke i dlatego pytalem ;p

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:16 
Cytuj  
Co do nowej formy Honoru to bardzo mi się podoba. Z dwóch przyczyn.
Po pierwsze prawdziwi szaleńcy, którzy przesiadują w BG całymi dniami, nadal mogą to robić i będą mieli sprzet duzo szybciej.
Po drugie taki szaraczek jak ja, też sobie wyfarmuje co trzeba.
Poświęcając temu tyle czasu ile uznam za znośne dla zdrowia psychicznego... mojego i mojej żony.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 11:32 
Cytuj  
Obecny system jest przeznaczony dla no-life playerow, przyszly system bedzie przeznaczony dla wszystkich :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 11:35 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ma byc przed swietami.

Ma byc krotko przed premiera BC, czyli niekoniecznie przed swietami. Po eyonixie postnal drugi dev (tseric bodajze), ktory stwierdzil ze to nie bedzie standardowy content patch.

edit: dokladny cytat
Cytuj:
Ok, one more time with feeling...

What it seems that people are expecting is another content patch that is independant of the expansion. More specifically, a lot of folks seem to be looking for a free content patch, should they choose not to purchase the expansion.

This is not happening. Therefore, the EU CM is correct in saying there will be no 1.13. We will not be patching the original version of WoW any further.

What we are doing is upgrading the game client to 2.0. This is what happens in an expansion.

The patch 2.0 is going to prepare for the expansion. We will release more specifics about what is in that at a later time. For now, consider it as the patch that allows players who don't have the expansion to keep playing with players who do. If we were to fully upgrade to expansion, players who did not get the expansion on release day would be shafted until such a time as they upgraded. We do not want this, so we have a prepatory patch which will bridge between the two versions of WoW.

Therefore, patch 2.0 will be released shortly prior to the release of expansion boxes. There will be no patch 1.13.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 paź 2006, 11:38 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 11:37 
Cytuj  
2tlenek w polowe masz racje - 11-12 ranga to nie zaden problem lecz 14 to tak xD
acha btw ile bedzie tokenow za win??

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 11:45 
Cytuj  
czyli wychodza z zalozenia - kup dodatek - bedziesz mial latwy stuff R14?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 paź 2006, 12:03 przez redlum, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 12:00 
Cytuj  
redlum napisał(a):
czyli wychodza z zalozenia - kup dodatek - bedziesz mial latwy staff R14?


dokładnie, który jest od 6 miesięcy crapem :).


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
redlum napisał(a):
czyli wychodza z zalozenia - kup dodatek - bedziesz mial latwy staff R14?


dokładnie, który jest od 6 miesięcy crapem :).


No nie wiem...dla części klas, pvp14(13)>t2

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 14:20 
Cytuj  
nom, tak wlasnie jest, dopiero t3 bije na glowe 14r gear

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 15:28 
Cytuj  
T3 to zbroja + ring, R14 to bronie... więc pewnie ilosciowo pierwsze przewyższa drugie...
Jesli spojrzysz na miejsce gdzie dropia tokeny na t3 to zauwaz ze bronie stamtąd >> bronie za marshala i warlorda, ba juz bronie z Nefa są lepsze niz te za rangę
To fakt że Blizz niewiele robil do tej pory by nagrody za PvP dotrzymywały kroku tym z PvE. I bardzo proszę bez narzekan że sprzet za range mogą farmować no social no skill kids- to już było wałkowane po stokroć.
Radujmy się, że wkońcu dysproporcja została dostrzeżona i każdy bedzie mógł robic co lubi najbardziej.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:37 
Cytuj  
Dokladnie i nie ma co plakac... Gra ma byc dla wszystkich a nie tylko dla uzaleznionych nolifow. Kazdy powinien miec rowne szanse zdobyc taki sam item grajac nawet 1h tygodniowo, a jak mial to zdobyc grajac rzadko?? Nawet nie ma czasu na rajdy pochodzic z gildia...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:48 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Dokladnie i nie ma co plakac... Gra ma byc dla wszystkich a nie tylko dla uzaleznionych nolifow. Kazdy powinien miec rowne szanse zdobyc taki sam item grajac nawet 1h tygodniowo, a jak mial to zdobyc grajac rzadko?? Nawet nie ma czasu na rajdy pochodzic z gildia...

Tak jak w zyciu. Nasze zaangazowanie w coś przekłada sie na osiągnięcia w danej dziedzinie i na to co mamy. Jesli na cos nie poswiecasz wystarczająecj ilosci czasu to w pewnym sensie "nie nalezy" ci sie za to nic. Ci ktorzy zrobili rangi 13-14 w pewnym sensie "zapracowali" na to. Czy to skillem czy po prostu poswięcenbiem swojego czasu i RL ale jednak.
Mnie osobiscie łatwiejszy dostęp do tego gearu sie nie podoba. Stanie sie jeszcze bardziej pospolity i przeciętny. Wszystko sprowadza sie do zawisci i poglądu "skoro on ma to ja tez powinienem'. W tym rzecz, ze nie...


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:57 
Cytuj  
Ale zauwaz ze ten ekwipunek i tak by sie stal pospolity, bo blue itemy na 70 level bede lepsze od 14 rangowej broni. Pozatym wchodza areny na ktorych i tak beda o niebo lepepsze przedmioty, niz za 14 range. Pozatym nie mozsz przedklda Rl na gre... Widzisz to jest tylko gra i kazdy ma prawo do dostepnych itemow jakie sa w grze, jedni szybciej drudzy wolniej, ale dostep musi byc dla kazdego... Po to jest ta gra, a powiedzmy sobie szczerze ranga 14 byla tylko dla nolifow, bo grajac 2h dziennie nie bylo takiej mozliwosci zeby ta range zdobyc


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:07 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Dokladnie i nie ma co plakac... Gra ma byc dla wszystkich a nie tylko dla uzaleznionych nolifow. Kazdy powinien miec rowne szanse zdobyc taki sam item grajac nawet 1h tygodniowo, a jak mial to zdobyc grajac rzadko?? Nawet nie ma czasu na rajdy pochodzic z gildia...

Tak jak w zyciu. Nasze zaangazowanie w coś przekłada sie na osiągnięcia w danej dziedzinie i na to co mamy. Jesli na cos nie poswiecasz wystarczająecj ilosci czasu to w pewnym sensie "nie nalezy" ci sie za to nic. Ci ktorzy zrobili rangi 13-14 w pewnym sensie "zapracowali" na to. Czy to skillem czy po prostu poswięcenbiem swojego czasu i RL ale jednak.
Mnie osobiscie łatwiejszy dostęp do tego gearu sie nie podoba. Stanie sie jeszcze bardziej pospolity i przeciętny. Wszystko sprowadza sie do zawisci i poglądu "skoro on ma to ja tez powinienem'. W tym rzecz, ze nie...

Nie bede mowil co myśle o Rank 14 bo juz wiele razy o tym byllo mowiane i koncowy wnis\osek byl zawsze jednakowy ;]
Łatwiejszy dostep do itemkow == wiecej funu, wiecej zabawy, wiec tego co najwazniejsze. Wiecej roznych szans jak jakis koles z mega-gearem wjedzie mi na plecay (tudziez ja to zrobie :D), bo sprzetowo bedzie podobny.
Jak sie nie podoba zmień gre. Jak z gry robisz prace to lepiej przestan grac ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jak sie nie podoba zmień gre. Jak z gry robisz prace to lepiej przestan grac ;]

A gdzie ja to napisałem? Uwielbiam jak ludzie wyciagają jakies kosmiczne wnioski nie wiadomo skąd byle tylko w jakikolwiek sposob "wzmocnic" swoją argumentacje w poście :P. Porownanie ktorego uzyłem miało na celu "zobrazowanie" pewnego punktu widzenia. Jesli ktos tego nierozumie i bierze to zbyt doslownie to trudno. Na dzien dzisiejszy rank 14 nie znaczy absolutnie nic. Przyczynila sie do tego banda lam i "farmerow honoru", ktorzy więcej afkowali niz grali. Znam jednak pare osob, ktore naprawde zasluzyly na miano Grand Marshala i ich mi wlasnie szkoda gdyz im sie w pewnym sensie nalezą. Nie wiem jak innych, ale mnie drazni troche jak wchodze do IF i widze, ze juz prawie kazdy ma taki sam gear. Teraz przynajmniej sprzet za range jest jakims odstpępstwem dla oka (niezaleznie kto go nosi). Zapowiadaną zmianą Blizzard zabije nawet to :P. Mimo, iz to tylko gra to jednak jak w absolutnie kazdej dziedzinie trzeba cos od siebie dac by cos w niej osiagnac (taka juz zasada kazdej gry, niekoniecznie komputerowej).

PS. A skoro to tylko gra to skąd tyle emocji w postach na tym forum hmm ;)?


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Dokladnie i nie ma co plakac... Gra ma byc dla wszystkich a nie tylko dla uzaleznionych nolifow. Kazdy powinien miec rowne szanse zdobyc taki sam item grajac nawet 1h tygodniowo, a jak mial to zdobyc grajac rzadko?? Nawet nie ma czasu na rajdy pochodzic z gildia...

Tak jak w zyciu. Nasze zaangazowanie w coś przekłada sie na osiągnięcia w danej dziedzinie i na to co mamy. Jesli na cos nie poswiecasz wystarczająecj ilosci czasu to w pewnym sensie "nie nalezy" ci sie za to nic. Ci ktorzy zrobili rangi 13-14 w pewnym sensie "zapracowali" na to. Czy to skillem czy po prostu poswięcenbiem swojego czasu i RL ale jednak.
Mnie osobiscie łatwiejszy dostęp do tego gearu sie nie podoba. Stanie sie jeszcze bardziej pospolity i przeciętny. Wszystko sprowadza sie do zawisci i poglądu "skoro on ma to ja tez powinienem'. W tym rzecz, ze nie...

Nie bede mowil co myśle o Rank 14 bo juz wiele razy o tym byllo mowiane i koncowy wnis\osek byl zawsze jednakowy ;]
Łatwiejszy dostep do itemkow == wiecej funu, wiecej zabawy, wiec tego co najwazniejsze. Wiecej roznych szans jak jakis koles z mega-gearem wjedzie mi na plecay (tudziez ja to zrobie :D), bo sprzetowo bedzie podobny.
Jak sie nie podoba zmień gre. Jak z gry robisz prace to lepiej przestan grac ;]


Co nie zmienia IMO faktu, że powinny być dalej jakieś bardziej uber itemy dla no life ;) Aha. Sam jestem casualem, żeby nie było...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:53 
Cytuj  
I beda uber itemy ale dla tych graczy co maja skilla nie dla tych co siedza 12h przy wowie, jezeli masz skilla i jako taki sprzet na arenie szybko wyfarmisz imba sprzecior


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:47 
Cytuj  
Przeciez w WoWie gear>skill, wiec na arenie rzadzic beda nolife'y, ktorzy zdobyli juz najlepsze dostepne do tej pory epixy. To oni dostana rewardy z areny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.