mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:16 
Cytuj  
sebi napisał(a):
przeczytałem wszystkie ciekawe posty dotyczące areny ,

chciałem sie zapytać jak dla was , ale dla mnie mag + lock bedzie niszczyć na arenie 2x2.

Jezeli chodzi o 3x3 to jeszcze do tego shaman i game over.

:) :)


I proponuje tą dyskusje zakończyć na tym. Bo jak się ktoś podejmie to będzie to trwała w nieskończoność a i tak wyjdzie w praniu.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 10:47 
Cytuj  
Gracie troszke na tych arenach? Teraz do ptr ma sporo ludzi dostep, to pewnie wielu juz sie zapoznalo. Jak wrazenia?

Ja osobiscie troszke przecieram oczy ze zdumienia, jednak myslalem ze to bedzie cos ciekawszego. Na ptr wpada sie ekipa i rogrywka trwa od 10-50sekund - albo my ich albo oni nas.

Najbardziej interesuje mnie roznica miedzy ptr a dodatkiem. W ptr jest jednak za duzy dmg w stosunku do hp. Jedyna sluszna taktyka jest spike (jezeli mozna mowic o taktyce w takim pugu, lub pseudo premade). Jak narazie bardzo mocno odczuwam huntera beastmastera i paladyna. Hunter schowa sie za filarem i operuje (gram magiem). A palek z tym babelkiem to lekkie przegiecie imo w tak krotkiej walce (mass dispel bedzie bardzo przydatny).
Arena 2 na 2 to chyba jest tylko po to zeby byla, bo tam bedzie sie sprawdzala zasada papier, nozyczki.... itp. np dwoch magow z arcane buildem... (no dla mnie to bez sensu, ale na pewno wielu z was sens w tym odnajdzie :)). Przez 3dni chodzilem tam zmieniajac buildy u mojego maga. Po trzech dniach wszedlem na bg i pokochalem je ponownie. Dla mnie arena (w wydaniu ptr) = katastrofa (niestety nie mam porownania do tych z bety o ile da sie tam juz pograc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:23 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Gracie troszke na tych arenach? Teraz do ptr ma sporo ludzi dostep, to pewnie wielu juz sie zapoznalo. Jak wrazenia?

Ja osobiscie troszke przecieram oczy ze zdumienia, jednak myslalem ze to bedzie cos ciekawszego. Na ptr wpada sie ekipa i rogrywka trwa od 10-50sekund - albo my ich albo oni nas. .



te areny to gowno..... nudzi sie po 5 rozgrywkach.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
te areny to gowno..... nudzi sie po 5 rozgrywkach.


idź precz

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:33 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Gracie troszke na tych arenach? Teraz do ptr ma sporo ludzi dostep, to pewnie wielu juz sie zapoznalo. Jak wrazenia?

Ja osobiscie troszke przecieram oczy ze zdumienia, jednak myslalem ze to bedzie cos ciekawszego. Na ptr wpada sie ekipa i rogrywka trwa od 10-50sekund - albo my ich albo oni nas.

To normalne. Zeby powiedziec cos konkretnego o arenach trzeba poczekac az wszyscy zbiora nowe itemy ze stamina, bo dopiero wtedy zaczna sie prawdziwe walki. W tym momencie jest tak, ze masa ludzi ciagle nosi swoj stary gear i walki wygladaja jak wygladaja. Mi sie areny podobaja, zwlaszcza ze nie trzeba bedzie rozgrywac wiecej niz 5 gier dziennie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:34 
Cytuj  
Faktycznie są szybkie. Próbowałem kilka 2v2 i ze 2 razy 3v3, dłużej niż 1min nie walczyłem ani razu. Mówię o PTR.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 12:38 
Cytuj  
ja walczylem na PTR na arenach i jakiegos Huragana taurena shamana udalo mi sie zobaczyc nawet :)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 13:26 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Faktycznie są szybkie. Próbowałem kilka 2v2 i ze 2 razy 3v3, dłużej niż 1min nie walczyłem ani razu. Mówię o PTR.

To, ze sa szybkie na ptrach to chyba normalne, nie? :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:12 
Cytuj  
Z drugiej strony jakos nie widze mozliwosci prowadzenia dlugiej walki magiem. Arena jest malutka, a animacja evocation za bardzo rzuca sie w oczy ^^. Narobilem tych postaci przez te prawie dwa lata, znajde cos co na arenach bedzie najprzyjemniejsze (hunter juz sie pytal czy bede nim gral).
Szczegolnie ze bedzie mozna na to poswiecic 10 minut dziennie ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:47 
Cytuj  
Patrzcie ile ludzi sie dueluje pod stolicami, dlatego dla nich arena bedzie atrakcja, szybko wchodzisz, bah bah i koniec, a nie siedziec na bg pol godziny czy dluzej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:38 
Cytuj  
oski napisał(a):
ja walczylem na PTR na arenach i jakiegos Huragana taurena shamana udalo mi sie zobaczyc nawet :)


areny to porazka, za kazdym razem masz randomowy team noobow, nie mozna robic premade teamow.... walka trwa 1 minute najdluzej .... w dupe niech sobie wsadza taka sieczke. Nie mozesz opracowac zadnej taktyki bo nigdy nie wiesz z kim bedziesz gral w teamie. To juz wole outdoor PvP i nawalac aliantow w Silithus jak robia repke..... przynajmniej jakis efekt tego jest, ze potem wchodza na forum i placza ze ich Huragan gankowal, hie hie
Na arenie czuje sie jak na tasmie w fabryce srubek...... zero radochy.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:43 
Cytuj  
Editet : masz cholerna racje :(


Ostatnio edytowano 23 lis 2006, 17:46 przez koci, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:48 
Cytuj  
koci napisał(a):
Editet : masz cholerna racje :(


edited: nie mozna premadow robic i tak juz ma zostac w TBC

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
oski napisał(a):
ja walczylem na PTR na arenach i jakiegos Huragana taurena shamana udalo mi sie zobaczyc nawet :)


areny to porazka, za kazdym razem masz randomowy team noobow, nie mozna robic premade teamow.... walka trwa 1 minute najdluzej .... w dupe niech sobie wsadza taka sieczke. Nie mozesz opracowac zadnej taktyki bo nigdy nie wiesz z kim bedziesz gral w teamie. To juz wole outdoor PvP i nawalac aliantow w Silithus jak robia repke..... przynajmniej jakis efekt tego jest, ze potem wchodza na forum i placza ze ich Huragan gankowal, hie hie
Na arenie czuje sie jak na tasmie w fabryce srubek...... zero radochy.

Na ptrach w ogole aren nie powinno byc, cud ze jakos dzialaja. Poza tym wszystko co napisales to falsz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:23 
Cytuj  
Huragan, dzizus. ptr a beta to dwie rozne rzeczy to raz.

Dwa na ptrze siedza lapsy ktorzy nie maja co robic w live wowie, nie mowie ze wszyscy ale 80% ludzi nie wie w ogole o co "common" w tej grze i co wprowadzil w tym patchu oprocz aren.

Trzy, komentarze w desen "nudy na arenach" od ludzi ktorzy siedza na ptrze mnie zgniatają do ziemi bo nie macie pojęcia o czym piszecie.

Cztery, yeah idź do sili i pofarmuj sobie aliantów jak twilight teksty farmuja.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
areny to porazka, za kazdym razem masz randomowy team noobow, nie mozna robic premade teamow

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:32 
Cytuj  
Huragan OWNED once again.....

Idz lepiej krec dalej crapowate filmiki ktorymi zalewasz internet skoro material genetyczny sie nie nadaje to przynajmniej te filmy zostana po tobie i bedzie sie z czego posmiac.


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 20:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Huragan OWNED once again.....

Idz lepiej krec dalej crapowate filmiki ktorymi zalewasz internet skoro material genetyczny sie nie nadaje to przynajmniej te filmy zostana po tobie i bedzie sie z czego posmiac.


/signed

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 20:41 
Cytuj  
Cash wszytko pieknie, ladnie ale chyba troche offtopujesz ;>

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 04:42 
Cytuj  
Mi sie podoba szczegolnie styl 2vs2 bo na takich walkach sam moge rostrzygnac walke moim lockiem:D, nie musze patrzec na druga osobe ktora badz co badz zrobi jakies zamieszanie nawet nubek:-), jestem dobrej mysli;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.