mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:04 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Ty no Fabianek, ale o co Ci chodzi? Że gość gra po to, żeby jak najszybciej dostać zajebiste itemy? No i super, że tak gra, jego sprawa, każdy gra po coś innego, znam gościa, który po Stormwind CHODZI, a nie biega, bo przecież nie biega na codzień po Warszawie - i super, jego sprawa, jego wybór. Ty naprawdę nie grasz - chociaż troszkę - po to, żeby mieć fajniejsze przedmioty?

Fabianek ma oddzielna, najmojsza wersje gry. Z nim sie nie dyskutuje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:14 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Ty naprawdę nie grasz - chociaż troszkę - po to, żeby mieć fajniejsze przedmioty?


ja nie gram wcale w wowa :] wiec nie. a nigdy nie gralem dla itemow, bo prawda jest taka ze itemy same przychodza i nie trzeba za nimi biegac. a to ze przyjda tydzien pozniej no to co z tego, a dzieki temu mozna miec zajebista satysfakcje z pokonania przeciwnika po zacietym boju i czerapc fun z gry. bo zakladam ze jak ktos wybral bg a nie pve instancje to lubi pvp, wiec taki win powinien dawac mu wiecej satysfakcji niz wyfarmione 100 markow szybkimi 3: 0. no ale coz kazdy czlowiek jest inny :]

a jak gralem jakies bg to wolalem 1h30m WSG wygrane 3:2 / przegrane 2:3 bo to bylo cos na kiedy czlowiek musial sie skupic, wygrana dawala zajebista satysfakcje a porazka hmmm..nie wiem bo nie przegralem nigdy dlugiego bg.

farmienie 3: 0 w 5,5min to flaki z olejem. wielka filozofia: potion, mount, pickup flag, cat form dash, pickup boots, travel form, score i tak jeszcze raz bo druga flage zabiera ktos inny (inny drood, albo rogue z preparation).

kazdy gra jak lubi i zapewne roznym ludziom sprawia rozne aspekty gry przyjemnosc, jednym rajdy, wipowanie na bossach, innym gankowanie, zaciete bg, jeszcze innym jakas nutka RPG no ale grac po to aby blyszczec epicami (do tego marnej jakosci) i to sobie wziasc za cel to imho komus sie zdrowo priorytety pomylily, no ale coz jego sprawa.

@cypis quitnolem ~2-3 miechy temu wiec nie mam zadnej gry po za wersja z pudelka i pewnie gdzies sciagnieta bbete BC. ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
kazdy gra jak lubi i zapewne roznym ludziom sprawia rozne aspekty gry przyjemnosc


Cytuj:
kazdy czlowiek jest inny


Cytuj:
ale coz jego sprawa.


To po kiego ch... musisz komentować i jak zwykle sie wywyższać ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
grac po to aby blyszczec epicami (do tego marnej jakosci) i to sobie wziasc za cel to imho komus sie zdrowo priorytety pomylily, no ale coz jego sprawa.


Nie Twoja sprawa, kto ma jakie priorytety. Dla mnie kolega chodzący po Stormwind jest BARANEM tak samo jak BARANEM jest gość, który mówi rpgowo... czy wcinam się w dyskusje o RPG? Nie, bo każdy gra w to, w co lubi.


_________________
Ex-WoW junkie

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:54 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
53k w trzy dni, w sumie jakoś dziwnie się czuję widząc ludzi w full green i jednej części za r13 :)


wspolczuje


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Proximo_TEC napisał(a):
53k w trzy dni, w sumie jakoś dziwnie się czuję widząc ludzi w full green i jednej części za r13 :)

wspolczuje
no coś w tym jest, bo jakie to musi byc podejscie.
siedzieć 90% doby na BG ok, mieć w ch.. epików ok, ale to jest bliskie pogardy dla tych co podczas tych 3 dni poruch..., byli na piwie, w pracy, w szkole i jeszcze serial obejżeli.
BG=Honor, zabic pierwszy raz Ragnarosa czy Onyxie to jest coś ale farmić Honor i się wywyższać ?

porażka :wink:


_________________
psn


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:19 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Fabianek napisał(a):
grac po to aby blyszczec epicami (do tego marnej jakosci) i to sobie wziasc za cel to imho komus sie zdrowo priorytety pomylily, no ale coz jego sprawa.


Nie Twoja sprawa, kto ma jakie priorytety. Dla mnie kolega chodzący po Stormwind jest BARANEM tak samo jak BARANEM jest gość, który mówi rpgowo... czy wcinam się w dyskusje o RPG? Nie, bo każdy gra w to, w co lubi.



ogólnie gadki typu kto jest baranem czy coś jest dla noobów np set PVP czy T2 jest bez sensu. Mało tego przeważnie punkt widzenia zależy od tego kto co robi, no bo przecież gracz pvp nie powie że pvp set to syf i na odwrót. Ogólnie takie gadki śmieszą mnie. Każdy gra jak lubi to że ktoś chodzi po SW to super. Wyobraź sobie jak wszyscy by tak chodzili, czy nie było by fajnie? Czerpiesz przyjemność z rozwijania swojej postaci i starasz się by była coraz bardziej potężna spuer gadki typu że ktoś gra by błyszczeć epixami tworzą lamy które albo nie potrafią grać i nikt ich w grupie nie chce albo osoby aspołeczne które nie potrafią współżyć z innymi i również nie mogą dłużej zagościć w jakimś community czy gildii rajdowej. Co do RPG jeśli wybrałeś taki serwer to stosuj się do jego zasad.


_________________
== KATHARSIS ==
Temor - Paladyn +642 Healing
Temorr - Warlock +333 spell DMG

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:40 
Cytuj  
Nowy world of warcraft = full epic hunter pakujacy sie z flaga na mounta w wsg.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:42 
Cytuj  
@Shadhun_ , Temmor i Cubituss

forum afaik sluzy do wymiany pogladow i kazdy ma prawo do wlasnego zdania. ja swoje zdanie wyrazilem uzasadnilem, a wy krytykujecie bez podawania argumentow.

coz dla mnie kazda osoba co gra dla itemow i do tego farmuje (a nie gra) bg jest tylko eu/us wersja ludzi pracujacych dla www.wow-gold-powerleveling-gmfarming-cheap.com ktorej nie stac na uslugi profesjonalistow z w/w strony.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:46 
Cytuj  
Przesadzacie u mnie ludzi grający po 16h w premade wyciągają znacznie więcej niż te 53k. Te 53k to poświęcenie jakiś 8h (przez 3 dni) dziennie w czasie, których i tak musiałem siedzieć przy komputerze.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:48 
Cytuj  
Zgadzam się z Fabiankiem. czy muszę uzasadniąć? :)

Wolę grąć w grę i wygrać w grze duel/bg,
niż grać w wyścigi i mieć "pierwszy" purple crap...
(oczywiście nie pierwszy bo pierwszy to był Elmo :) )


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:55 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Wczoraj wieczorem widziałem magika z kijem za R14.
Ładnie świeci.
Od pacza stoi po 10-14 WSG, podczas gdy wcześniej były najwyżej 4

cienko cienko.
u nas raz widziałem AV50 :S
a WSG/AB średnio po 60-70.


Nic na to nie poradzi się, taka battle-grupa, w sumie 5 serwerów.


_________________
O.o


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:56 
Cytuj  
Fabianek nie bardzo rozumiem w którym miejscu i kogo krytykuje. Wyrażam swoją opinię i nie krytykuje innych.


_________________
== KATHARSIS ==
Temor - Paladyn +642 Healing
Temorr - Warlock +333 spell DMG

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
(oczywiście nie pierwszy bo pierwszy to był Elmo )


signed 8)

jak juz ktos wyzej napisal- itemy predzej czy pozniej przyjda (jezeli ktos chociaz w minimalnym stopniu jest zaangazowany w gre)
osobiscie odczuwam wielka satysfakcje po wygranym AB przeciwko jakies dobrej druzynie czy chociazby po wygranym duelu z dobrym graczem (moze juz mi tak po Q2 zostalo ;))

z drugiej strony nie ma co potepiac ludzi ktorzy wlozyli mnostwo czasu i pracy w zdobycie R14. Kazdy gra w sposob jaki mu najbardziej odpowiada...

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:31 
Cytuj  
Jak chodzi o honor to bez pre made zdecydowanie AV

Nawet przegrywajac mozna miec wiecej honoru niz przeciwnik. Starczy zabic wszystkich porucznikow, kapitana i spalic wszystkie wieze + miec zajete cmentarze na koniec.

Ja swoje 20 h w ktore wyfarmilem 1h epiczny spedzilem - 4-5h na AB(pre made gildiowy bez wczesniejszych doswiadczen - wiec zwykle AB trwalo ok 20 min jak wygrywalismy). Reszta to AV.

AV zwykle trwa teraz 15 min(ja czesto mam 13 minutowe choc zdarza sie 30min - raz mialem godzinne bo capowali gladby SH aliantom).
15 min - sredni honor za AV 300 (moze byc nawet ponad 400, najmniej mialem 260)
Spokojnie wyciagasz 1000 bonus honor za godzine grania + killsy za bronienie - polecam na poczatku waskie gardlo przy IB tower(dla hordy) lub IW tower (dla allych) potem FW/SP -Hut/Aid a potem teleport do bazy i przeszkadzanie :) Locki sa bogami przy tym(dot dot everywhere).

Za wczoraj 9h AV bez przerwy mialem 500killi i 3k + honoru za same kille.

Podsumowujac:
Dobry premade - AB
Solo - AV
Premade sredni, taki sobie, kiepski - kiepski honor gdzie bys nie gral.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
kazdy gra jak lubi i zapewne roznym ludziom sprawia rozne aspekty gry przyjemnosc, jednym rajdy, wipowanie na bossach, innym gankowanie, zaciete bg, jeszcze innym jakas nutka RPG no ale grac po to aby blyszczec epicami (do tego marnej jakosci) i to sobie wziasc za cel to imho komus sie zdrowo priorytety pomylily, no ale coz jego sprawa.


Byles w jednej z najlepszych gildi w europie, miales sprzet z Naxxa, wiec dla ciebie nagrody za pvp moga byc marnej jakosci epikami, ale dla tych co nie chcieli\nie byli w stanie raidowac to jest okazja wyposarzyc sie na tyle, aby moc konkurowac w pvp z tymi najlepiej ubranymi. Nie oszukujmy sie, sprzet odgrywa ogromna role w pvp.

Moze i raidowales dla przyjemnosci, ale zeby odniesc jakis sukces tez
musiales zdobyc sprzet, a wiec poswiecic czas, bo w sprzecie z ZG duzo
w Naxxie nie zdzialasz.

Caly wow to farma, tylko jedni robia to szybciej, a drudzy wolniej.

PS.
Zastanawiales sie kiedys dlaczego kazdy przyczepia sie tak do twoich
wypowiedzi? Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale moze po prostu
jestes zbyt napastliwy i uparcie twierdzisz, ze zawsze masz racje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 16:05 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Caly wow to farma, tylko jedni robia to szybciej, a drudzy wolniej.


Zacytuje od czego się ta kłótnia zaczęła:

Cytuj:
Akurat Darkomen nie chce oddawac. My go zmuszamy, jak mamy grac 3 : 2 przez 25-30 min to lepiej szybko oddac walke i zlupac 2x randomy. Ekonomia


Nie widzę niczego złego w robieniu czegoś tak samo dobrze tylko szybciej,
ale takie podejście jak powyżej to już lamerstwo :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 16:34 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie widzę niczego złego w robieniu czegoś tak samo dobrze tylko szybciej,
ale takie podejście jak powyżej to już lamerstwo


Dlatego chcialbym byc w takiej gildii jak np white rose na bl z tym Montaro czy jak mu tam. Takim na niczym nie zalezy i zawsze graja do konca, jak sie tluklismy z nimi premadem z ludzmi farmiacymi range to nasi zawsze po jakims czasie sie poddac chcieli bo gra za dlugo trwala. Szlag mnie czasem trafial, ale co poradzic, chcieli range i koniec.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 16:38 
Cytuj  
Madas napisał(a):
... dla ciebie nagrody za pvp moga byc marnej jakosci epikami,


hmm tak sie sklada ze blue 4/6 bonus i epic 2/6 (+15% speed w formach) to imho najlepszy bonus w grze pvp dla drooda. i jak freezowalem konto to nadal w moich backpackach pvp byly 4/6 blue seta.

Cytuj:
ale dla tych co nie chcieli\nie byli w stanie raidowac to jest okazja wyposarzyc sie na tyle, aby moc konkurowac w pvp z tymi najlepiej ubranymi.


ja tego nie neguje, to mi sie w wow podoba (mimo ze nie gram) ze blizz zmienil taktyke i udostepnil w miare dobry sprzet dla wszytkich. ale jak sam napisales "aby moc konkurowac w pvp" a to co napisal jeden z userow o poddawaniu walk bo sa za dlugie i lepiej przejechac randomy to nie jest konkurowanie nie zgodzisz sie?

Cytuj:
Nie oszukujmy sie, sprzet odgrywa ogromna role w pvp.


imho zgranie > skill > gear i to w tej kolejnosci, oczywiscie gear pomaga ale jest niczym jak nie ma zgrania. najlepiej oddaje to ten film:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... or+dummies

Cytuj:
Moze i raidowales dla przyjemnosci, ale zeby odniesc jakis sukces tez
musiales zdobyc sprzet, a wiec poswiecic czas, bo w sprzecie z ZG duzo
w Naxxie nie zdzialasz.


jasne, ale nigdy sie nie przejmowalem tym czy zninjuje jakis item czy nie. moj GL dobrze kiedys powiedzial oblewajac jednego z trialowcow, (wolne tlumaczenie) w ISach sie przesypuje od epicow i nikt sie o nie nie zabija wiec skoro sa dla ciebie takie istotne to nie jest to miejsce dla ciebie.

Cytuj:
Caly wow to farma, tylko jedni robia to szybciej, a drudzy wolniej.


jedni graja for fun, czymkolwiek on jest: bg, pvp, ganking, pve, orby a inni graja dla itemow, zapewne wiesz jak takich ludzi sie nazywa ;-)

Cytuj:
PS.
Zastanawiales sie kiedys dlaczego kazdy przyczepia sie tak do twoich
wypowiedzi? Kazdy ma prawo do swojego zdania, ale moze po prostu
jestes zbyt napastliwy i uparcie twierdzisz, ze zawsze masz racje.


hmm moze jestem napastliwy coz nigdy nie trawilem ludzi loot oriented.

Buffchef napisał(a):
Nie widzę niczego złego w robieniu czegoś tak samo dobrze tylko szybciej,
ale takie podejście jak powyżej to już lamerstwo :)


trafiles w samo sendo.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 16:52 
Cytuj  
Widzisz Fabianek ja swoja range 13 zrobilem w listopadzie 2005 r w MC/BWL/AQ40/Naxx spedzilem ponad 1,5 roku swojego zycia a teraz gram sobie for fun i nie musze udowadniac sobie ani komus niczego w tej grze. Kiedys mnie bawily WSG po 1,5h a teraz juz nie. Satysfakcja byla jak sie w itemach z MC wygrywalo z kolesiami z BWL. Teraz to tylko farma itemow dla alta i tyle. Mnie nie iteresuje co ty robiles jak grales ale jezeli sprawia ci przyjemnosc wyglaszanie swoich "zlotych mysli " to gg.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.