mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:25 
Cytuj  
Devilek napisał(a):
Gdzie znajduja sie wyjscia z BG... Wiem ze jedno jest w The Barrens na polnocy... a gdzie reszta ? bylo by milo jakby ktos dal screena mapki z zaznaczonym obszarem albo jakies kordy byly by mile widzane.


WSG Horda - Barrens (dobrze mi sie wydaje ?)
WSG Alliance - Ashevale poludnie - niedaleko drogi do Barrens

AB Horda - miasto w Arathi
AB Alliance - Refuge Point w Arathi

AV
jedziesz droga do alterac, mijasz po prawej Tarren Mill kawalek pod gorke i teraz wybor. W lewo wejscie alliance, w prawo dla hordy.

Aha - i jak planujesz farmienie honoru w okolicach wejscia to sobie odpusc - 99,9% ludzi zapisuje sie w stolicach. Nie zebym nie mial juz takiego pomyslu :(

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:37 
Cytuj  
ta nikt nie chce leczyc tylko kill kill kill ...
sami rogale hunterzy itp nawet na serwach rpg...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:15 
Cytuj  
Potrzebuje guide do miningu, gdzie lvlowac itp.
Z gory thx


Posty: 3
Dołączył(a): 22.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:26 
Cytuj  
Mam kilka pytan dotyczących WoWa. Chciałabym kupić tą grę, jednak jest kilka spraw które mnie nurtuje :roll: :
1.Zamierzam kupić WoWa i WoW:Burning Crusade. Czy będę musiała płacić abonament tylko za WoWa czy może on wzrośnie w związku z tym, że będę miała dodatek? Czy są jakieś opłaty za granie również w dodatek?
2.Jak kupię WoWa czy muszę odrazu kupić kartę pre-paid czy mam jakiś czas darmowej gry?
3.Dotąd grywam w GW i chciałabym aby ktoś kto grał w obie gry napisał mi jakie są znaczące różnice pomiędzy tymi dwiema grami. Np w Guild Wars wszystkie zbroje są customized i mozna je tylko zrobić u npc robiącego zbroje. Czy w WoWie można np. znaleźć i zabrać(i nosić) zbroję po pokonanym przeciwniku?
4.Czy zakładając konto muszę mieć kartę kredytową czy wystarczy mi tylko jak mam kartę pre-paid?
5.Co się stanie gdy przestanę opłacać abonament? Czy jeśli stracę możliwość grania w WoWa i znowu zapłacę abonament będę mogła grać dalej u żywając starych postaci?
6. Swego czasu widziałam, że można było kupić grę w dwóch różnych puełkach. Czy ma to wpływ na to jakimi rasami możemy grać?
7. Czy istnieje możliwośc zapłacenia (używając kart pre-paid) za np. 5 miesięcy gry z góry?
8. Czy inni gracze mogą zabić moją postać, a potem ją okraść z tego co ma przy sobie?
No to narazie tyle, proszę niech mi ktoś szybko odpisze.


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:40 
Cytuj  
1. Abonament bedzie caly czas taki sam, niezaleznie czy bedziesz gral na samej podstawce czy z dodatkiem ^^
2. Jesli kupisz nowke sztuke, zafoliowana z sklepu to masz 10 dni quest passa do wykorzystania +30 dni gry wliczona w cene gry.
3. Nie gralem w GW ;)
4. Przy zakladaniu konta o ile dobrze pamietam trzeba podac numer karty, ale jesli ktos nie posiada to mozna skorzystac z generatora fikcyjnych kodow :)
5. Jesli nie zaplacisz konto zostanie zamrozone do czasu az doladujesz je, bedziesz mogl grac starymi postaciami :)
6. Nie ma nic do rzeczy, wybierasz pudelko zaleznie od tego co ci pasi, sojusz czy horda.
7. Mozna...
8. Moze cie zabic inny gracz przeciwnej frakcji na serwerach pvp, lub innych w wyznaczonych lokacjach. Nie moze cie okrasc ^^

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:44 
Cytuj  
Cytuj:
1.Zamierzam kupić WoWa i WoW:Burning Crusade. Czy będę musiała płacić abonament tylko za WoWa czy może on wzrośnie w związku z tym, że będę miała dodatek? Czy są jakieś opłaty za granie również w dodatek?


Płacisz tyle samo ile normalnie.

Cytuj:
2.Jak kupię WoWa czy muszę odrazu kupić kartę pre-paid czy mam jakiś czas darmowej gry?


Masz jeden miesiąc darmowej gry.

Cytuj:
3.Dotąd grywam w GW i chciałabym aby ktoś kto grał w obie gry napisał mi jakie są znaczące różnice pomiędzy tymi dwiema grami. Np w Guild Wars wszystkie zbroje są customized i mozna je tylko zrobić u npc robiącego zbroje. Czy w WoWie można np. znaleźć i zabrać(i nosić) zbroję po pokonanym przeciwniku?


W GW nie grałem, ale w WoWie moby (nie playersi) dropują wiele różnych przedmiotów, w tym równierz rzeczy które można na siebie założyć.

Cytuj:
4.Czy zakładając konto muszę mieć kartę kredytową czy wystarczy mi tylko jak mam kartę pre-paid?


Wystarczy prepaid.

Cytuj:
5.Co się stanie gdy przestanę opłacać abonament? Czy jeśli stracę możliwość grania w WoWa i znowu zapłacę abonament będę mogła grać dalej u żywając starych postaci?


Nic nie tracisz, konto jest po prostu w stanie FROZEN. Po dalszym rozpoczęciu płacenia, będziesz mogła nadal grać.

Cytuj:
6. Swego czasu widziałam, że można było kupić grę w dwóch różnych puełkach. Czy ma to wpływ na to jakimi rasami możemy grać?


Pudełka różnią się tylko obrazkiem (night elfka lub orc). Zawartość jest taka sama.

Cytuj:
7. Czy istnieje możliwośc zapłacenia (używając kart pre-paid) za np. 5 miesięcy gry z góry?


Kartą pre-paid nie można niestety zapłacić za jeden miesiąc. Napewno są pre-paidy na 2 miechy, więcej nie wiem.

Cytuj:
8. Czy inni gracze mogą zabić moją postać, a potem ją okraść z tego co ma przy sobie?


Zabić mogą Cię gracze z przeciwnych frakcji w określonych miejscach, ale okraść nie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:47 
Cytuj  
BomBell napisał(a):
Mam kilka pytan dotyczących WoWa. Chciałabym kupić tą grę, jednak jest kilka spraw które mnie nurtuje :roll: :
1.Zamierzam kupić WoWa i WoW:Burning Crusade. Czy będę musiała płacić abonament tylko za WoWa czy może on wzrośnie w związku z tym, że będę miała dodatek? Czy są jakieś opłaty za granie również w dodatek?
2.Jak kupię WoWa czy muszę odrazu kupić kartę pre-paid czy mam jakiś czas darmowej gry?
3.Dotąd grywam w GW i chciałabym aby ktoś kto grał w obie gry napisał mi jakie są znaczące różnice pomiędzy tymi dwiema grami. Np w Guild Wars wszystkie zbroje są customized i mozna je tylko zrobić u npc robiącego zbroje. Czy w WoWie można np. znaleźć i zabrać(i nosić) zbroję po pokonanym przeciwniku?
4.Czy zakładając konto muszę mieć kartę kredytową czy wystarczy mi tylko jak mam kartę pre-paid?
5.Co się stanie gdy przestanę opłacać abonament? Czy jeśli stracę możliwość grania w WoWa i znowu zapłacę abonament będę mogła grać dalej u żywając starych postaci?
6. Swego czasu widziałam, że można było kupić grę w dwóch różnych puełkach. Czy ma to wpływ na to jakimi rasami możemy grać?
7. Czy istnieje możliwośc zapłacenia (używając kart pre-paid) za np. 5 miesięcy gry z góry?
8. Czy inni gracze mogą zabić moją postać, a potem ją okraść z tego co ma przy sobie?
No to narazie tyle, proszę niech mi ktoś szybko odpisze.


Ad. 1 za dodatek sie placi tyle, ile on kosztuje, abonament wciaz 12.99 za miesiac lub prepaidy
Ad. 2 mozna kombinowac z kredytowymi kartami(generator, etc) bo troche problemow jest, ja kupilem od razu prepaida i mialem 3 miesiace gry. Dokladniej - sam wow daje 1 miesiac gry gratis, ale prepaida kupilem zeby nie kombinowac z zakladaniem konta ;) niech ktos inny sie wypowie bo ja nie wprawiony w tym temacie :P
Ad. 3 Tak, mozna, ale wypadaja randomowo z roznych mobow. Pozatym, GW nie mozna porownywac do WoW bo to dwie rozne gry, i poza tym ze obie MMORPG to nic je nie laczy imo :/
Ad. 4 Prepaidy z allegro wystarczaja(ew. sklepow)
Ad. 5 konto staje sie Frozen i nie mozna grac az do oplacenia kolejnych miesiecy/miesiaca
Ad. 6 Nie, to tworzy roznice koloru pudelka ktore wkrotce byc moze postawisz na honorowym miejscu swojej kolekcji :P
Ad. 7 Raczej nie, pozatym, po co?(uznajmy ze nie wiem)
Ad. 8 Zabic - tak, na serverach typu RP albo Normal - tylko jak na to pozwolisz, a zabierac nie wolno :P tak samo rzucac przedmiotow na ziemie.

edit: no coz, musze popracowac nad refleksem. dlatego gram w wow a nie css :}


Ostatnio edytowano 22 gru 2006, 18:48 przez Sentry, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 22.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:47 
Cytuj  
Wielkie dzięki za info^^. Myślę, że z ta karta to będę musiała pokombinować bo nikt w domu raczej nie udostępni mi numeru(chociaż kto tam wie :roll: ). Fajnie, że mnie nie mogą okraść :) .

Odrazu jeszcze jedno pytanko. Jak wypadają przedmioty po zabiciu wroga(jeśli wypadają) to może mi je ktoś gwizdnąć z przed nosa nawet jeśli nie brał udziału w walce??

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:49 
Cytuj  
Nie, wyjatkiem moze byc party w ktorym ktos otwiera wroga, kasa jest dzielona po rowno dla kazdego, itemy trash, common - dla otwierajacego, itemy uncommon i w gore -> rzut kostka w party lub inaczej, zaleznie od trybu lootowania. to wszystko jest opisane w Game Manual.


Posty: 3
Dołączył(a): 22.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:53 
Cytuj  
Wielkie dzięki :) . Mam jeszcze wiele pytań, ale te były najważniejsze.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 19:28 
Cytuj  
1 miesiac nie jest darmowy tylko wliczony w cene gry, blizz sam mowi ze trzyma postacie do 6 miechow pozniej moga one zostac skasowane z acc chociaz to zalezy mojemu znajomemu skasowali a nie gral 7 miesiecy inny nie gral rowny rok i ciagle ma postacie na koncie, prepaid to karta ktora placi za 2 miesiace mozesz sobie ich kupic trzy i po kolei wpisac kody nie ma prepaida na 5 miesiecy mozna oplacic za 1 miech 3 miechy albo 6 miechow karta kredytowo i wtedy kazdy miesiac jest tanszy o iles Euro, w WoWie nie mozna zabrac niczego z ciala pokonanego gracza (playera) itemy dostaje sie z dropu mobow (potworow) i questow


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 19:42 
Cytuj  
oski napisał(a):
w WoWie nie mozna zabrac niczego z ciala pokonanego gracza (playera) itemy dostaje sie z dropu mobow (potworow) i questow


Ja tam zbieram czasem z ciał graczy kase na BG :P


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
w WoWie nie mozna zabrac niczego z ciala pokonanego gracza (playera) itemy dostaje sie z dropu mobow (potworow) i questow



Ja tam zbieram czasem z ciał graczy kase na BG



A ja kopyta krów :] .

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 08:16 
Cytuj  
tak ale kasa zabrana NIE jest zabierana z ekwipunku czyli oni jej nie traca i po ressie krowy maja swoje kopyta i moga na nich chodzic :)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 13:33 
Cytuj  
qrde nie pamietam jak to bylo. Zakladam konto korzystajac z quest passa i gdy zrobie upgard orginalnym cd-keyem to mam 40 dni played, i tu mam problem, czy odrazu po upgardzie quest passa bede mial pelne uprawnienia, do trade, chatu, aukci, mailu, max lvl itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:08 
Cytuj  
luban3k napisał(a):
qrde nie pamietam jak to bylo. Zakladam konto korzystajac z quest passa i gdy zrobie upgard orginalnym cd-keyem to mam 40 dni played, i tu mam problem, czy odrazu po upgardzie quest passa bede mial pelne uprawnienia, do trade, chatu, aukci, mailu, max lvl itp

Tak (chociaz pamietam z forum przypadek osoby, ktora miala z tym jakies problemy)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 14:58 
Cytuj  
uaktualnilem quest passa, orginalnym cd-keyem, i w grze zauwazylem ze nadal niemoge korzystac z chatu ;( 10 dni quest passa a 20 lvl to nabije w 2 dni wiec wychodzi na to ze bede 8 dni czekal z levelowniem ;( qrde dalem dupy trzeba bylo odrazu leciec z 30 dniami gry a nie lakomiec sie na te +10 ;/

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:35 
Cytuj  
Uaktywni Ci się, kiedyś robiłem podobnie tzn guest pass - zostały mi 7 dni i dokupiłem cd-key, aktywowałem i nadal nie moglem korzystać z czatu itd. Po kilku godzinach już było wszystko aktywne.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 18:07 
Cytuj  
ello !
Mozna gdzies znalezc mape z lokacjami instancji i do jakich questow sie dotycza ( kogo mozna tam znalezc itd )
chyba mam jakies zlludzenia ale wydaje mi sie ze na serwach pvp xp szybciej sie nabija niz na rp ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 18:46 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
chyba mam jakies zlludzenia ale wydaje mi sie ze na serwach pvp xp szybciej sie nabija niz na rp ...

ello!
masz zludzenia


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.