mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:15 
Cytuj  
Destro jest trudny, szczegolnie jak masz impa :) Poza tym obecnie po nerfie CC, dodaniu wojom 15% na resist seduce, BM 41pts talencie u hunterow, seduce nie jest juz tak mocny. Jak juz czegos uzywac, to fela, bo zdejmuje stun pala i da sie jakos przezyc jak sie ma DC na cd :) Ja latam od patcha z impem, bo tylko tak daje rade przezyc ataki t3 rogow i palasiow w bablu - no i do tego jest imba fun :)

Bidderdoo, ofc, zle przeczytalem. Przepraszam.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:29 
Cytuj  
Dla mnie SL lock to koszmar. Warlocka z Felhunterem, Impem czy Wampem jeszcze stuknę tak 50 na 50. Natomiast SL to szok. Ma skubaniec spory boost do spell dmg z talentów, boost do def z Soullinka... trudny przeciwnik nawet jak gra bez skilla.

P.S.
Co myslicie o takim buildzie:
http://www.wowhead.com/?talent-bc=IqMrVMbtZbxczIiz0xs
do biegania z felhunterem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 16:28 
Cytuj  
No proszę :) to ja jednak jestem większa lama niż myślałem;)
Zabicie rogala to dla mnie nadal problem (potrafią mnie utrzymać w stun locku do 10% hp) a później (jeżeli DC jest na cd) to nie mam jak się od niego "oderwać". Zresztą coraz częściej widzę nad głowami przeciwników napis "resist" po fear, co nie ułatwia:)

O hunterze już pisałem - zazwyczaj nie jestem w stanie znaleźć się dostatecznie blisko kolesia żeby cokolwiek mu zrobić.

No ale nic będę więcej ćwiczył:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 17:31 
Cytuj  
Dwutlenek, wydaje mi sie, ze ten build nie zamiata - bedziesz mial problem z rogami, wojami nawet tez z full r14. Nie ma czym leczyc fela wtedy, a jego hp spada kosmicznie szybko przy SLu vs melee/hunter. Ja w tej chwili nie umiem juz grac bez shadowfury - destro jak dla mnie nie ma konkurencji - nie ma healera, kt. nadazy leczyc twoj dmg - Backlash >> nightfall, syphon w zasadzie zadaje smieszny dmg, co najwyzej mozna uzywac na rogach zeby nie vanishowali. IMO jak SL, to do felguarda juz, bo intercept dziala jak shadowfury ( stun ratuje czesto tylek ), z drugiej strony na tym intercepcie sa czeste resisty ( przynajmniej ja tak mialem ). Bazowanie na dotach vs mage tez jest ryzykowne, bo elemental *2 + IB *2 moze zabolec. A robic spec po to, by ownowac jedna, dwie klasy, kiedy na glebokim destro mozna ownowac wszystko przy odrobinie wprawy, to chyba marny pomysl :)

Moim zdaniem przynajmniej do czasu BC, jedyny efektywny w pvp build, to cisniecie max burst dps, bo dotami moze i przeciwnika zjesz, ale watpliwe, bys zrobil to odpowiednio szybko :). Poza tym te bonusy do dmg z demo sa marne w stosunku do ruin/35pts destro talent. Wydaje mi sie rowniez, ze o niebo wazniejsze od imp drainlife jest 10% zmniejszenie resista na aff spells ( bez tego DC potrafi naprawde irytujaco czesto resistowac :).

Ale kazdy gra jak lubi, ja juz od destro nie odejde, mimo ze kiedys lubilem troszke pobawic sie mixem aff(do syphon)/destro.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 17:44 
Cytuj  
Ja sie chyba tu nigdy nie wypowiadalem hmm Otoz gram obecnie na buildzie http://www.wowhead.com/?talent-bc=IV0bZZxE0trGtAuVo i... i no nic nigdy nie mialem problemu w walkach a tym bardziej teraz nie mam. Build dla tych ktorzy uwielbiaja moc ognistej obstrukcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 18:49 
Cytuj  
Dwutlenek-->jeżeli chodzi o pójście w Demonology to polecałbym bardziej coś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent-bc=IA0MZbxczIizzxst
Ja na tym buildzie z takim sprzętem http://wow.allakhazam.com/profile.html?2071919 wymiatam praktycznie wszystkich. Jedynie rogal z cloak of shadows któremu uda się mnie zaskoczyć i ma naprawde mocny sprzęt jest mnie w stanie solo zabić. Jeżeli go zobaczę z daleka i puszczę felguarda na niego przed jego stelthem to pet i tak go wykrywa i atakuje. Ogólnie falguard i soul link wymiata, gra się łatwo komfortowo i niezwykle efektywnie, w walce o bunkry wielokrotnie zabijam na AV po 2-3 osoby walczące tylko przeciwko mnie i w dodatku wzajemnie się usiłujące leczyć.
Wystarczają mi dwa doty + pet by ubić większość przeciwników, drainowanie życia zamiast shadow boltów też bardzo pomaga w długich walkach przeciwko kilku przeciwnikom naraz. Zabicie maga solo nawet w T3 czy huntera lub shadow priesta jest banalne. Efektywnie mam z petem 7400hp + 1400 cukierek + death coil + drain live, jak gram tym lockiem czuję się jak jakiś czołg, któremu coś się czasem omsknie pod gąsienicę :D Poza tym na battlegroundach mogę się nie koncentrować na pojedynczych przeciwnikach, tylko starać się osłabić całe nacierające grupki, pet i partnerzy dobijają szybko zdychające resztki wroga. Przeżywalność z feguardem i soulinkiem jest naprawdę potężna. Będąc destro czułem się bardziej magiem niż lockiem, takie glass canon o olbrzymim jebięciu, ale niestety ściśle ukierunkowanym.


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 19:09 
Cytuj  
Siedzialem ostatnio troche na arenach ,mam warlocka demology z felguardem w teamie gralem z plalem (healbocik:) Mam grand marshala a wiec grajac ze swoimi itemami oczywiscie wygralismy wszystkie areny okolo 30 gier . Po umieszczeniu calego setu epickiego w plecaku majac 3500hp wygralismy 18 gier na 20, zjechal nas jedynie inny lock z tier 3 +healbot . Gdzie tu balans? :p Blizz musi nerfnac dmg warlocka bo w BC mozna sie spodziewac teamy 4 warlocki demology + pala ,nie do zajebania team.

Ja mam zamiar grac druidem w BC ale jak Blizz nie nrfnie jeszcze locka to wroce znow do niego :< Demonic Knowledge p[owinno byc usuniete ,co za kretyn wpadl na pomysl zeby jeszcze bufnac dmg locka :D ostatnia zamiana tez jest wesola SL daje 5 % dmg zamiast 3 % .

Co do destrucion to fajny jest na BG ale jak kazda wygrana ma byc na wage zlota to wybieramy SL z felguardem :) najbardziej wszechstronny build dobry do PVE i PVP ,grinduje sie tez dobrze

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 19:28 
Cytuj  
Daje 5% zamiast 3% dmg ale traci 10% dmg reduction. TBH wole stara wersje.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 20:57 
Cytuj  
Wszystko jest pieknie tak dlugo, jak pet nie jest w banishu. Na ogol starczy DC + banish i SL lock sklada sie jak dziecko. Jak ktos nie ma dobrych itemow a chce wymiatac, idzie w SL, jak ktos nie ma skilla albo nie chce mu sie zwyczajnie meczyc i ma dobry stuff, tez idzie w SL i fela i wymiata - tylko gdzie tu fun ? Chyba zaden, skoro lockowie sami chca sie nerfnac, lol. SL lock vs destro lock, o ile nie ma resista na banishu SL lock jest bez szans. I nie, to nie theorycraft - to jedyny znany mi sposob na zlozenie locka SL z Fel guardem - na felhuntera jeszcze nie znalazlem sposobu :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 21:24 
Cytuj  
kite lol


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:22 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Wszystko jest pieknie tak dlugo, jak pet nie jest w banishu. Na ogol starczy DC + banish i SL lock sklada sie jak dziecko. Jak ktos nie ma dobrych itemow a chce wymiatac, idzie w SL, jak ktos nie ma skilla albo nie chce mu sie zwyczajnie meczyc i ma dobry stuff, tez idzie w SL i fela i wymiata - tylko gdzie tu fun ? Chyba zaden, skoro lockowie sami chca sie nerfnac, lol. SL lock vs destro lock, o ile nie ma resista na banishu SL lock jest bez szans. I nie, to nie theorycraft - to jedyny znany mi sposob na zlozenie locka SL z Fel guardem - na felhuntera jeszcze nie znalazlem sposobu :)

Peace

No to jest ciagle teorycraft. Biegam z felguardem obecnie i jakos destro lockowie nie skladaja mnie non stop jak dziecko. Intercept , cor, coa i spam fear. Zaczym wyjdziesz zes stuna od fela bieasz jak dziecko z tikajacymi dotami plus chopy, chop, chop od peta. W razie awarii jest deathcoil. nawet jak cos w pewnym momencie pojdzie nie tak to i tak juz nie przezyjesz tej walki nawet jak ja padne. Oczywiscie zadarzylo mi sie dostac po dupie jak za duzo resistow mialem. Zgodze sie w jednym, fel to easy mode.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:09 
Cytuj  
Fel to jeden z demonow któremu bardzo łatwo można dać banish, jak sie wszystko ładnie rozegra w czasie z seduce, fear etc to można takiego SL/fel locka rozłożyć ze strata 10-30% będąc destro. Jeden banish i taki lock traci 41pkt w demo praktycznie - fakt nie zawsze to łatwo rzucić jak fel juz siedzi na nas i czasami jest resist ale w większości przypadków wychodzi i taki fel loczek składa się aż milo, a potem przez 30sek nie wyłazi z ciała tylko przegląda combat log, żeby sprawdzić co i jak go ubiło.

edit:

bah, nie czytałem co napisał Demandread zanim napisałem swoje ale widze ze podobnie opisał.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam, Twoje doty zadaja kosmicznie smieszny dmg, Felguard lapie banisha bardzo latwo z CoS. W momencie jak nie masz peta, naprawde jestes bezbronny. Z demo lockami na felguardzie dostaje po tylku tylko jak mam kosmiczny niefart z banishami. Jako UD mam WotF i jak widze, ze zalaczasz pierwszy fear to odpalam raciala. DC jedynie przedluza walke o pare sekund. Do tej pory jako destro jeszcze ani razu nie dostalem tylku od demo locka w 2v2, a mase takich "skillzorow" juz napotkalismy. Po banishu na pecie wiekszosci zalacza sie panika. Dps demo locka jest naprawde smiesznie niski, no chyba, ze masz ok +600, wtedy w sumie niewazne jaki masz build. A co do DoTow, kt. mnie zjedza po twojej smierci - juz pisalem, chodzi o to, zeby ubic wroga zanim samemu sie padnie - na arenie Twoje doty nic mi nie zrobia jak padasz, bo gra sie konczy. Poza tym na moim drugim locku, kt. mam na SL, zasypiam - zero funu i gra nudna strasznie. Ani nie ma jakichs mega duzych cyferek z dpsu, ani nie ma jakiegos spamu dotow - po prostu stoisz, odpalasz 3-4 czary i czekasz az wrog padnie. Nuuuudaaaaa...

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:28 
Cytuj  
Jeszcze się daje czwartego dota - /dance, żeby przeciwnika dobić.
Z chęcią bym zrobił filmik mój destro vs fel lock ale komp mi nie wydala jak odpalam fraps'a, jutro może skocze po ge 7600gt to powinno być lepiej.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:38 
Cytuj  
Sek w tym, ze walke z demo lockiem zaczynasz od 3 sek stuna, a potem biegasz na fear. Nie tak prosto zbanishowac. Moze ty radzisz sobie dobrze z demo lockami, moi destro przeciwnicy raczej srednio opierali sie tej strategii.
Czy doty w demo sa takie biedne? Dzieki bonusowi z dk tikaja lepiej niz w destro. Mowie caly czas o walkach 1v1. Wotf daje ci 5s, z czego 3 biegasz na dc, a jedna stracisz na czas rakcji. Moj sprze jest raczej sredni, +350 w demonology. Fajnie by bylo sie poduelowac moglibysmy sprawdzic co lepiej dziala. :] Czy felguard jest nudny? Hehe, jak dla mnie nie. Na innym buildzie nie udawalo mi sie pokonac samemu par warrior+mage, czy inny nieleczacy sie sklad. :)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 00:25 
Cytuj  
Robiłem locka do 42 lvl i stwierdziłem że aż tak łatwą klasą niechce grać, poprostu można być no skillem a i tak jesli nie zaatakuje Cię jakis warrior z immute na fear to all leża. Tylko trzeba pomyśleć :).

IMO lock to easy mode wow-a :).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 00:32 
Cytuj  
Araye napisał(a):
...
IMO lock to easy mode wow-a :).

Easy mod 1v1. Ale ta gra opiera sie group pvp.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 05:20 
Cytuj  
Z lockami to jest jak z dziecmi ino dziecko lubi sie wyrzywac na slabszych,mlodszych ciagnac dziewczynke za wlosy tymi sposobami dowartosciowuje sie ze jest THE best , granie demo lockiem dziala na tej samej zasadzie, tylko ze dorosli(ci normalni) nie czuja radochy z pobicia kogos slabszego tylko wola walke fair play, ja nigdy za biednymi magami nie biegam zawsze wole stoczyc ciezka walke z loldynem(bombel+inne CD) i hunterm niz po prostu zabic maga.

btw rogale strasznie ownuja teraz,atm mam builda full aff co ja takiemu hujkowi mam zrobic jak juz mu rzuce wszykie doty a on odpali sobie Clock of shadow :har: z paladynem to samo :roll:

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 11:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Easy mod 1v1. Ale ta gra opiera sie group pvp.


Niby tak, ale np. w WSG czy AB jeden lock moze bronic flagi przed 2-3 przeciwnikami jak ma jakis senowny gear. Ogolnie poprostu lock z felguardem to juz wogle przegiecie, warrior nie przezyje samego fel-a a co dopiero fela z lockiem. Rogal zabije locka jesli go utrzyma w stun-locku, ale z suka to niemozliwe. Hunter spox, jedyna klasa ktora moze walczyc z lockiem. Sam przed rewampem bilem T2/T3 locki teraz juz nie wiem jak hunter sobie radzi.

Poprostu mnie nie bawila klasa ktora nic tylko doty, fear i uciekac, mozna puscic peta. Za latwo sie gralo jaka inna klasa na 35 lvl zabijesz 40 elite ja to zrobilem i tylko mane stracilem ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 11:35 
Cytuj  
Ja bym tak nie mitologizowal tej postaci. Lockiem zabijesz dwoch naraz pod warunkiem, ze przeciwnicy zupelnie nie potrafia grac w pvp. Dobry warek ze sprzetem pod pvp jest straszny, immune na fear i mortal crit za 2k robi swoje. Holy priesta tez ciezko zlozyc. Dzis rogue dostali mocnego bufa i sa wkoncu wymagajacym przeciwnikiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.