mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:33 
 
nestor, najpierw wklejasz jakis dziwne rzeczy z irc potem usuwasz wtf?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:36 
 
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Polaczek :>


a ty kto ? Zydek, ktory chce zarobic na naiwnych ? :)


Co nie zmienia faktu ze dalej jestes polaczkiem ktory sam przegapil okazje do interesu a teraz za wszelka cene usiluje przeszkodzic komu innemu, mimo ze nie masz pojecia o calym procesie a stoi za toba tylko zawisc.

@AE: nie wiem o czym mowisz ;-)

Ps. Ide spac, jak wstane wieczorem to mam nadzieje ze bedzie lektura do nadrobienia tutaj, licze na ciebie Huragą :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:46 
 
No to gdzie kupić TBC? :P
Zamówiłem w gram, teraz w gacie sram
Czy dojdzie na czas, czy w dupie mają nas

Kraków pozdrawia gram.pl i z niecierpliwością czeka na TBC, wpisujcie miasta które czekają na TBC :P

Plebejusz Bro/Gwi


_________________
O.o

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:50 
 
Jakoś tak Onetem zajechało :D

PS. Kraków pierd......eee....pozdrawia gram.pl :D


_________________
Gzzzt

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:54 
 
Nestor napisał(a):
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Polaczek :>


a ty kto ? Zydek, ktory chce zarobic na naiwnych ? :)


Co nie zmienia faktu ze dalej jestes polaczkiem ktory sam przegapil okazje do interesu a teraz za wszelka cene usiluje przeszkodzic komu innemu, mimo ze nie masz pojecia o calym procesie a stoi za toba tylko zawisc.

@AE: nie wiem o czym mowisz ;-)

Ps. Ide spac, jak wstane wieczorem to mam nadzieje ze bedzie lektura do nadrobienia tutaj, licze na ciebie Huragą :)


Aaaaa rozumieeem to znaczy, ze ta wielka zawisc polaczkowata ( akurat w tym kontekscie ) to jest uczciwosc i dzialanie na rzecz potencjalnych oszukanych nabywcow. No to taak Huragan Jestes wielkim Polaczkiem, zlym i okrutnym plus ZAWISTNYM badz nawet i frajerem nie dajacym sie wzbogacic innym sumiennym sprzedawcom a fee. Te forum naprawde uczy, prawdziwym Polakiem jest terra zwesternizowany "kapitalista" nie liczacy sie z innymi. Polak powinien byc stereotypem Zyda a bedzie wlasciwie postepowal.

Huragan nie przegap nastepnej okazji azeby ...kogos oszuka...ZROBIC INTERES uhh i jak pomysle jeszcze, ze sam nie skorzystales a innym nie pozwolasz...no normalnie ZAWiSTNY polaczkowaty pies ogrodnika...

Jestem pod wielkim wrazeniem...

Zawistny i szczesliwy
Pozdrawiam
Polaczek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:08 
 
Zmartwie cię Siegfried nie jesteś polaczkiem, jesteś kretynem.

Jestem pewien że będzie można zagrać w TBC bez korzystania płyt w pudełku, bardzo dobrze że są ludzie jak Roball dzięki którym będzie można dostać kluczyki bez martwienia kiedy przyślą nam płytki z syfiastego gram.pl bądź ultimy.


_________________
kek ?

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:14 
 
Całkowicie zgadzam się z roballem i szczerze mówiąc byłbym skłonny dać więcej niż dodatkowe 10zł za możliwość grania w dzień premiery, jeżeli rzeczywiście nie potrzeba by było nic innego niż klucz z pudełka (+odpowiednia wersja wowa na dysku).

Zupełnie nie kumam podejścia Huragana, który twierdzi, że zepsuł biznes roballowi (BTW jeśli parę dodatkowych PLN za samą fatygę nazywasz biznesem to gg).

A wracając do tematu to zrobię pewnie tak, że zamówię z kilku źródeł, może którekolwiek z nich dostarczy w dzień premiery :D. Oprócz tego oczywiście wycieczka do sklepu(ów).

Edit:
Literówki


_________________
Gzzzt


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 14:17 przez Morge, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:14 
 
Teraz najlepiej byc Polakiem mieszkajacym w Walii (jak roball) niz polaczkiem tutaj w Polsce :)

ROTFL :)


_________________



**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:25 
 
BcN napisał(a):
Zmartwie cię Siegfried nie jesteś polaczkiem, jesteś kretynem.

Jestem pewien że będzie można zagrać w TBC bez korzystania płyt w pudełku, bardzo dobrze że są ludzie jak Roball dzięki którym będzie można dostać kluczyki bez martwienia kiedy przyślą nam płytki z syfiastego gram.pl bądź ultimy.


Jaki agresywny. Nie martwie sie ( a powinienem? - ehee ) :)

Roball: nie odnioslem sie do Twojej wypowiedzi a tego tam, jak mu... Nestora, ktory to akurat poruszyl kwestie "interesu" oraz moralnosci. CO do samego cd-keya i TBC to nie mam pojecia dlatego w tej materii sie nie wypowiadalem i nie bede wypowiadal, niech robia to osoby kompetentne. Jezeli chciales kogos wesprzec i z tymi cd-keyami jest tak jak mowicie to chwala Tobie i tym ktorzy beda mieli zabawe w dzien premiery. Prawda jednak jest, ze z mojej wypowiedzi moglo wynikac, iz Jestes oszustem bo gloryfikowalem Huragana piszac iz pragnal ustrzec przed oszustwem i za to przepraszam bo faktycznie akurat konkretny "przyklad" podalem i moglem przez to "skrzywdzic" kilka osob ktore chcialy u Ciebie zalatwic cd-key.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:02 
 
Huragan napisał(a):
Teraz najlepiej byc Polakiem mieszkajacym w Walii (jak roball) niz polaczkiem tutaj w Polsce :)

ROTFL :)
Od kiedy stanie na zmywaku jest wyznacznikiem kto jest tym lepszym :roll:

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:04 
 
Powodzenia z graniem przez pierwsze pare dni od premiery :).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:06 
 
m1sza napisał(a):
Powodzenia z graniem przez pierwsze pare dni od premiery :).
dzięki, zrobić ci jakies fotki żebyś mógł poogadać ? :wink:


_________________
psn

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:07 
 
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
Teraz najlepiej byc Polakiem mieszkajacym w Walii (jak roball) niz polaczkiem tutaj w Polsce :)

ROTFL :)
Od kiedy stanie na zmywaku jest wyznacznikiem kto jest tym lepszym :roll:


Afaik to roball studiuje tam.


_________________
kek ?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:20 
 
BcN napisał(a):
Afaik to roball studiuje tam.


bo go w polszy nie chcieli :(


;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:22 
 
Desh może na stadionie będą mieli ciepłe nówki TBC :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:27 
 
DirectC napisał(a):
Desh może na stadionie będą mieli ciepłe nówki TBC :]
no proste, ale Ty zajmujesz kolejke - młodszy jesteś :P


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:29 
 
Deshroom napisał(a):
DirectC napisał(a):
Desh może na stadionie będą mieli ciepłe nówki TBC :]
no proste, ale Ty zajmujesz kolejke - młodszy jesteś :P
ale mam bóle w krzyżu :oops:

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:54 
 
a ja spokojnie polazlem sobie do GameStop i zamowilem sobie na 16 stycznia mam odbior...mysle ze po pracy kolo 17:00 bede juz w domku z ciepla, pachnaca,namietna i podniecajaca paczuszka z TBC :o :lol: 8) :wtf: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:57 
 
Ale o co te spory wiadomo ze kazdy by chcial zagrac w dniu premiery, ale jak zagram dzien albo dwa pozniej swiat mi sie na leb nie zawali... po prostu 16 pojde raniutko do empiku z nadzieja ze bedzie TBC.

Jezeli nie bedzie trudno zyje sie dalej, mam cudowna zone dzidzusia w drodze a wow to tylko taki relaks, jak go nie ebdzie to plakal tez nie bede:-)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:14 
 
Eeeeh ... na 4 godziny czlowiek z forum zejdzie a tu taki piekny flame mnie ominal :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.