mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 15:14 
Cytuj  
jest mozliwosc zmiany sposobu przesylki z poczty polskiej na kurier w gram.pl? :roll: to bylo dawno i nieprawda... :wink:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 15:19 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
jest mozliwosc zmiany sposobu przesylki z poczty polskiej na kurier w gram.pl? :roll:


ZZZ - Zadzwonić, zapytać i załatwić


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 18:29 
Cytuj  
Ultima kicks ass, tresc listu od nich :

NOCNA PREMIERA WORLD OF WARCAFT BURNING CRUSADE

WTOREK, 16 STYCZNIA, GODZ. 00.01


Miło nam poinformować, że specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną, nocną premierę gry World of Warcraft Burning Crusade (PC)

Swój egzemplarz będziecie mogli odebrać Państwo minutę po północy w nocy z poniedziałku na wtorek w naszym sklepie przy ul. Chłodnej 35/37 paw. 7

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Moze sie wybiore :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 19:32 
Cytuj  
:o

OP zmień pan nazwę topa!


_________________
you are already dead

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 19:53 
Cytuj  
No to powodzenia w bieganiu do Ultimy, ja wole byc wtedy w Wowie na evencie otwarcia portalu. W bardziej cywilizowanych krajach bedzie mozna dostac swoj egzemplarz juz 15.
A Ultima i tak dała dupy totalnie wiec nazwa topicu powinna zostac

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 20:01 
Cytuj  
arisel napisał(a):
ja wole byc wtedy w Wowie na evencie otwarcia portalu. W bardziej cywilizowanych krajach bedzie mozna dostac swoj egzemplarz juz 15.
A Ultima i tak dała dupy totalnie wiec nazwa topicu powinna zostac

Moze w bardziej cywilizowanych kraj dostaniesz 15, natomiats w polsce nocna premiera gry to nowosc, przynajmnije ja o niczym takim nie slyszalem. Paczki ida do firm kurierskich 15, co implikuje ze u graczey beda pojawiac sie 16 od rana. Akcja ultimy daje mozliwosc bycia pierwszym zanim strona padnie od prob wbicia klucza. Ja sie pewnie nie rusze bo srednio mnie wogole tbc podnieca, ale akcja jak najbardziej in plus dla firmy.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 20:15 
Cytuj  
arisel napisał(a):
No to powodzenia w bieganiu do Ultimy, ja wole byc wtedy w Wowie na evencie otwarcia portalu. W bardziej cywilizowanych krajach bedzie mozna dostac swoj egzemplarz juz 15.
A Ultima i tak dała dupy totalnie wiec nazwa topicu powinna zostac

Zawsze bedzie takiemu zle



zawsze....


_________________
Obrazek

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 21:30 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
arisel napisał(a):
No to powodzenia w bieganiu do Ultimy, ja wole byc wtedy w Wowie na evencie otwarcia portalu. W bardziej cywilizowanych krajach bedzie mozna dostac swoj egzemplarz juz 15.
A Ultima i tak dała dupy totalnie wiec nazwa topicu powinna zostac

Zawsze bedzie takiemu zle


Akcje może i pochwalam, ale sorry to co odpierdoliła Ultima to jest żenada. Totalny brak szacunku dla nich, wiem że ani ja ani kilku innych moich znajomych już nigdy tam nic nie kupi.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 21:51 
Cytuj  
lol wielka mi nowatorska akcja, postawili w bunkrze faceta, który był winny tego całego zamieszania i penwie za karę będzie siedział aż tam do godzin porannych. Nadgodzin mu nie policzą podobnie jak mi nie zrekompensują anulowania zamówień, których u nich podjąłem. Poważna firma, po takiej akcji stara się odzyskać straconych klientów, a nie wciskać im jeszcze obłudne kłamstwa.

Z resztą ta cała ta ich "promocja" ma się nijak do podobnych eventów za naszą zachodnią granicą, chociażby to zapowiedziane w Anglii, gdzie prócz spotkania z twórcami, jakiś fetyszowych przebieranek (może będą też jakieś contesty) będzie można zakupić różnej maści itemiki z gry.

Więc proszę nie wciskajcie mi tu kitu.
Empik, podobnie jak kilka innych punktów sprzedaży może mieć tą gierkę jeszcze 15, wystarczy pójść, albo łatwiej drynnąć i zapisać się na listę a przy sprzyjających wiatrach o 24:00 przy kawce można już dawno smażyć cdiki w romach, gdy w Warszawie będą się dopiero o nie zabijać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 23:27 
Cytuj  
A ja właśnie dostałem maila po delikatynym objechaniu ultimy (raczej ostrej korespodencji) ze jednak mam mozliwosc zamowienia po starej cenie. Szkoda, zamowilem juz gdzie indziej.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 23:29 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Z resztą ta cała ta ich "promocja" ma się nijak do podobnych eventów za naszą zachodnią granicą, chociażby to zapowiedziane w Anglii, gdzie prócz spotkania z twórcami, jakiś fetyszowych przebieranek (może będą też jakieś contesty) będzie można zakupić różnej maści itemiki z gry.

Nasz kraj to nie USA czy nawet Anglia, wiec .... Ale przebrac sie zawsze mozesz, wpadnij z kolegami w przebraniu to zorganizuje wam contest hehe.
Ja tylko doceniam, ze jakiejs firmie chce sie robic taki heppening z powodu gry w tym kraju. Co do Ultimy to kupilem tam pare rzeczy i nie mam zastrzezen. Pare osob, ktore nie dostana gry (Ultima to nie oficjalny wydawca w Polsce) nie zmieni mojego zdania.


Posty: 1
Dołączył(a): 12.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 00:23 
Cytuj  
Witam,

bardzo rzadko komentuję/wypowiadam się na forach, ale ponieważ zostałem wywołany do tablicy po nazwisku (bo Wróblewski, to właśnie ja) pozwolę sobie na parę słów komentarza.

Przede wszystkim - chcialbym podziękowac osobom, które mimo faktycznych zgrzytów co do premiery dały nam szansę i do końca wierzyły, że nam się uda.
Bardzo łatwo powiedzieć "ULTiMA dała dupy" - przecież to takie proste - zebrać zamówienia, zakupić towar, pooszukiwać ludzi na 20zł a potem śmiać się z nich w żywe oczy i spijać śmietankę licząc gruby szmal.

Tak naprawdę to nad premierą TBC pracowaliśmy od listopada - mając doświadczenia z premiery WOW (także te przykre - bo premiera ta wiele nas nauczyła) staraliśmy się zamówić ten produkt w wielu miejscach aby podczas premiery produkt mógł dostać każdy z naszych Klientów.
Grę zamówiliśmy na długo przed premierą w kilku krajach Europy spodziewając się ( i akurat w tym aspekcie się nie myląć), że w przypadku polskiego dystrybutora z dostawami nie będzie łatwo.

Broń Boże nie zwalam winy na CDP - jasnym jest że mając ograniczoną liczbę kopii gry w pierwszej kolejności obsłużymy "Swoich" a dopiero potem resztę. Zal osobiście mam tylko o to, że o premierze, cenie i ilości ktorą dostaniemy dowiedzieliśmy się tak jak wszyscy 16 Stycznia.


Podniesienie ceny o którym była tu mowa, związane było - z ceną zakup tego produktu właśnie w CDP - możliwości były dwie - zakupić i sprzedawać w takiej cenie jak oni albo nie realizoważ zamówień. Jasnym dla nas było, że podniesienie ceny spotka się z różnymi reakcjami - sama akcja i odzew udowodniła jednak że było warto. Oczywiście nie brakowało opinni że złodzieje naciągacze, że to specjalnie - czytając jednak jeden z postów komentujących naszą akcję nocnego czuwania z TBC:) (arisiel) pozostało mi tylko zacytować komentarz "motopompy": Zawsze bedzie takiemu zle. Arisel - to nie jest przytyk do Ciebie - ale nigdy nie damy rady dogodzić każdemu.
Jedna istotna uwaga - w cywilizowanych krajach, gdyby ktoś sprzedał TBS 15 Stycznia (nie mówię o wysyłce tylko o sprzedaży w sklepie) to zapłacił by taką karę, że by mu się odechcialo następnym razem takich zabaw. BLizzard bardzo poważnie podchodzi do spraw premiery i nie jest prawdą, że wszędzie będą na prawo i lewo sprzedawać to dzień przed premierą. Z tego co się orientuję możliwość otrzymania od Vivendi tego towaru przed premierą wiązało się podpsianiem "lojalki" - nas też to pośrednio nie ominęło

Sprawa maili.
Mail, który otrzymały osoby które nie załapały się w pierwszej turze mówił o tym, że możemy nie mieć tego produktu, na premierę, że mamy pewną partię towaru od CDP w wyższej cenie, że spodziewamy się jeszcze informacji o nowej dostawie, ale nie jest to nic pewnego.
WSZYSCY, którzy mieli wątpliwości i zapytali mailowo, kiedy może być następna dostawa dostali maila z informacją, że wieści spodziewamy się w piątek po południu albo w poniedziałek. Info przyszło w piątek więc WSZYSCY, którzy zgłosili swój akces maila dostali - maile wysyłałem nawet do osób, które zamówienie z powodu nieznenej daty dostawy anulowały (Nawet nie zdajecie sobie sprawy na jaką ilość maili odpowiedziałem i jaką ilość maili wysłałem w ciągu ostatnich trzech dni)

Chciałbym zauważyć, że maila o dostępnosći (mówię o mailu z 9.11)wysłaliśmy tak szybko, jak szybko pojawiła się informacja o premierze CDP oraz ilościach jakie dostaniemy.
Z naszego punktu widzienia było to najlepsze i najuczciwsze zachowanie jakie mogliśmy zrobić - oczywiście mogliśmy dać znać wcześniej, pytanie tylko o czym mielibyśmy napisać, że "nic nie wiemy..?"
Fakt faktem udało się będziemy mieli jeszcze jedną dostawę, która pozwoli zrealizować wszystkie zamówienia. Cena jednak pozostanie na poziomie 149.9zl.

NOC Z TBC

pomysł pojawił się dzisiaj spontanicznie, zaraz po tym jak okazało się, że będziemy w stanie zrealizować wszystkie zamówieia ( w tajemnicy powiem, że zostanie trochę wolnych egzemparzy (przynajmniej tak się sprawa miała jeszcze pół godziny temu, kiedy takowe egzemplarze były:)

Cytat "lol wielka mi nowatorska akcja, postawili w bunkrze faceta, który był winny tego całego zamieszania i penwie za karę będzie siedział aż tam do godzin porannych. Nadgodzin mu nie policzą podobnie jak mi nie zrekompensują anulowania zamówień, których u nich podjąłem. Poważna firma, po takiej akcji stara się odzyskać straconych klientów, a nie wciskać im jeszcze obłudne kłamstwa.

No tym facetem będę ja - sam sie zgłosiłem i nie będę tam za karę. Nadgodzin mi nie liczą - pewne rzeczy robi się z przyjemności albo dla kogoś - nie zawsze dla pieniędzy. Nikt Ci nie kazał anulować zamówień - gdzie w tym nasza wina. I nie do końca rozumiem co z tymi kłamstwami..



Z resztą ta cała ta ich "promocja" ma się nijak do podobnych eventów za naszą zachodnią granicą, chociażby to zapowiedziane w Anglii, gdzie prócz spotkania z twórcami, jakiś fetyszowych przebieranek (może będą też jakieś contesty) będzie można zakupić różnej maści itemiki z gry.

Oczywiście, że ma się nijak - na początku powiedziałem, że my też się cały czas uczymy - my też chcielibyśmy, żeby odbywały się takie akcje - spotkania, itemiki, zabawa, ale zauważ, że nasz dystrybutor potraktował niewątpliwie największą premierę tego roku trochę po macoszemu.
Nie mamy możliwości zapraszać w "polskim" imieniu twórców gry itp - od tego jest dystrybutor i my możemy, za ich zgodą do takiej akcji się włączyć. Pamiętajmy też (gorzka prawda), że polski rynek gier nie umywa się do brytyjskiego (niestety)

Więc proszę nie wciskajcie mi tu kitu.
Empik, podobnie jak kilka innych punktów sprzedaży może mieć tą gierkę jeszcze 15, wystarczy pójść, albo łatwiej drynnąć i zapisać się na listę a przy sprzyjających wiatrach o 24:00 przy kawce można już dawno smażyć cdiki w romach, gdy w Warszawie będą się dopiero o nie zabijać.


Tak jak napisałem - nie wierzę, że Empik czy ktokolwiek inny świadomie sprzedawać będzie grę przed północą

O północy zapraszam wszystkich, niespodzianek żadnych niestety nie będzie, ale dołożymy wszelkich starań, aby każdy dostał swój własny egzemplarz gry a ja będę najwyżej lekko niewyspany 1 - nie pierwszy i nie ostatni raz przecież

Sorki że długo i że niektórym przynudziłem, chciałbym, żebyście wiedzieli, że to nie takie proste - sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, szczególnie przy tak dużej i trudnej premierze. Kilka osób z Ultimy poczułoby się pewnie głupio, że ich praca może być aż tak negatywnie oceniania - nigdy nie obędzie się bez mniejszych czy większych błędów, ale nie ma w tym niczyjej złej woli

Mam nadzieję, że nic się już nie wydarzy (koszmar w postaci skradzionej dostawy itp:) i z niektórymi spotkam się 16 o północy

Pozostałym życzę dobrej zabawy z nowym dodatkiem,

pozdrawiam
Adam Wróblewski
ULTiMA.PL

ps- nie będę się już wypowiadał, ale pewnie przeczytam jeszcze wasze komentarze..:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 00:52 
Cytuj  
fajnie, że się wypowiedziałeś, ciśnienie niektórym może spadnie i dowiedzieliśmy się ciekawych informacji


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 00:57 
Cytuj  
sam nie gram w wow ale tak sobie od czasu do czasu czytam tutaj topiki, i widzisz wroo wy staracie sie zrobic ze swojej strony wszystko aby klient byl zadowolony a ci i tak beda jeczec.

A z ta nocna sprzedaza imo dobry pomysl, nie slyszalem zeby ktos w polsce takie cus organizowal, chyba ze to byl harry poter.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nasz kraj to nie USA czy nawet Anglia, wiec ....


Jasne, najłatwiej ustawić się dupą do świata i gębę wykrzywidź w geście rozpaczy. Na odchodne zaiplikować jeszcze oczyszczającą formułkę: "bo to polska właśnie" i śmiało zrównać kroku z tymi wszystkimi, którym happeningi w Polsce kojarzą się z zorganizowaną za "5 dwunasta" margetingową akcją sprzedaży dodatkowych pudełek produktu. :wtf: Śmiechu warte.
Sorry Tor-Bled-Nam,ale ja takie happeningi mam codziennie wieczorem, wybierajac sie po piwo na stacje shella- jest kasa, jest towar,
dobranoc.


Posty: 5
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:59 
Cytuj  
nvm ;s


_________________
Xaravander <Unity>, lvl 70 mage, Jaedenar EU


Ostatnio edytowano 13 sty 2007, 02:36 przez Xaravander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:59 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nasz kraj to nie USA czy nawet Anglia, wiec ....


Jasne, najłatwiej ustawić się dupą do świata i gębę wykrzywidź w geście rozpaczy. Na odchodne zaiplikować jeszcze oczyszczającą formułkę: "bo to polska właśnie" i śmiało zrównać kroku z tymi wszystkimi, którym happeningi w Polsce kojarzą się z zorganizowaną za "5 dwunasta" margetingową akcją sprzedaży dodatkowych pudełek produktu. :wtf: Śmiechu warte.
Sorry Tor-Bled-Nam,ale ja takie happeningi mam codziennie wieczorem, wybierajac sie po piwo na stacje shella- jest kasa, jest towar,
dobranoc.


śmiechu warty to jesteś ty


Posty: 5
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 02:02 
Cytuj  
A ja mam jeszcze pytanie do pana Wronskiego. Dlaczego nadajecie paczki 16 i 17 a nie 15 jak wszystkie inne sklepy? Kurierzy i tak dostarczaja na nastepny dzien wiec nikt nie dostanie za szybko.


_________________
Xaravander <Unity>, lvl 70 mage, Jaedenar EU

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 02:08 
Cytuj  
Myron napisał(a):
śmiechu warty to jesteś ty


czy czasem w Twojej ksywce pod "y", nie powinna być inna literka ?
:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 04:02 
Cytuj  
wroo napisał(a):
NOC Z TBC

pomysł pojawił się dzisiaj spontanicznie, zaraz po tym jak okazało się, że będziemy w stanie zrealizować wszystkie zamówieia ( w tajemnicy powiem, że zostanie trochę wolnych egzemparzy (przynajmniej tak się sprawa miała jeszcze pół godziny temu, kiedy takowe egzemplarze były:)


fajny pomysl, no to wpadne do was o polnocy :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.