mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 04:11 
Cytuj  
wroo napisał(a):
Mail, który otrzymały osoby które nie załapały się w pierwszej turze mówił o tym, że możemy nie mieć tego produktu, na premierę,


Jakie "możemy" ? Wyraźnie daliście do zrozumienia że już TBC nie posiadacie...

mejl z ultimy napisał(a):
mimo kilku źródeł dostaw informujemy, że dostawa, którą otrzymamy w dniu premiery nie wystarczy, aby zrealizować Państwa zamówienie.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 13:06 
Cytuj  
Ja tam zamowilem TBC dawno, cierpliwie czekalem, dostalem pierwszego maila (realizacja zamowienia 16/17). Zadzwonilem do Ultimy i bardzo uprzejma pani powiedziala, ze 16 stycznia od 11:00 moge odebrac sobie swoj egzemplarz. No i ok. Dalej dostalem maila, ze jest "event" o 12:01 w nocy i prosza o zwrotny mail. Maila wyslalem i w poniedzialek z wielka qrde checia przejade pol Warszawy (kabaty ftw!:)), zeby odebrac swoj egzemplarz.
W jedna strone bedzie to metro+autobus, w druga juz chyba bez nocnego sie nie obejdzie :)
Dodatkowy bonus jest taki, ze spotka sie tam innych WoW maniakow (Caern Morghen na bank pojawi sie zorganizowana grupa heh:) i podczas kolejkowania obgada sie zapewne nowe talenty, profesje, dungeony etc. Osobiscie nie mam na co narzekac i jesli Ultima do konca wywiaze sie ze wszystkich obietnic zawartych w mailach, bede wiecej niz usatysfakcjonowany.


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 14:24 
Cytuj  
kaer napisał(a):
Ja tam zamowilem TBC dawno, cierpliwie czekalem, dostalem pierwszego maila (realizacja zamowienia 16/17). Zadzwonilem do Ultimy i bardzo uprzejma pani powiedziala, ze 16 stycznia od 11:00 moge odebrac sobie swoj egzemplarz. No i ok. Dalej dostalem maila, ze jest "event" o 12:01 w nocy i prosza o zwrotny mail. Maila wyslalem i w poniedzialek z wielka qrde checia przejade pol Warszawy (kabaty ftw!:)), zeby odebrac swoj egzemplarz.
W jedna strone bedzie to metro+autobus, w druga juz chyba bez nocnego sie nie obejdzie :)
Dodatkowy bonus jest taki, ze spotka sie tam innych WoW maniakow (Caern Morghen na bank pojawi sie zorganizowana grupa heh:) i podczas kolejkowania obgada sie zapewne nowe talenty, profesje, dungeony etc. Osobiscie nie mam na co narzekac i jesli Ultima do konca wywiaze sie ze wszystkich obietnic zawartych w mailach, bede wiecej niz usatysfakcjonowany.


hehe ciekawe, czy w stylu amerykanskich premier pojawi sie jakas ekipa z kamera, ktora kupi BC, po czym rozwali ja mlotkiem na oczach "WoW maniakow" :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 14:54 
Cytuj  
niefektywne , imo lepiej podrzec na oczach ludzi cdkey


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 15:24 
Cytuj  
Jednya rzecz, ktora interesuje mnie naprawdę to na jakich zasadach firma Ultima rozdzielala gry? Z tego co wyczytalem na forum nie byla to kolejnosc zamowien ...

T.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 15:48 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hehe ciekawe, czy w stylu amerykanskich premier pojawi sie jakas ekipa z kamera, ktora kupi BC, po czym rozwali ja mlotkiem na oczach "WoW maniakow" :P


Albo spalą EK :lol:

Dobrze widzieć Panie Wróblewski że są ludzie którzy dbają o swoich klientów - nie musiał Pan nic tu pisać a jednak napisał Pan


_________________
O.o

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 16:12 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):

Dobrze widzieć Panie Wróblewski że są ludzie którzy dbają o swoich klientów - nie musiał Pan nic tu pisać a jednak napisał Pan



Proponuje, żebyś po zapłaceniu za pudełko, zrobił mu jeszcze loda w dowód sympatii dla idei wolnego rynku i walki z konkurencją.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 16:30 
Cytuj  
Wszystko byloby pieknie, gdyby Ultima w ofercie napisala: "Dostepnosc: W dniu premiery lub pozniej w razie wyczerpania partii; Cena: 129zl, cena moze ulec zmianie".

Zamiast tego jeszcze w styczniu bylo info, ze dostepnosc w dniu premiery, a cena 129. I o to sie jedynie rozbija i m.in. dlatego ja zrezygnowalem z zamowienia.

Po drodze dostalem taki mail:
Adam Wróblewski napisał(a):
Witamy!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony grą World of Warcraft: The Burning Crusade (PC), mimo kilku źródeł dostaw informujemy, że dostawa, którą otrzymamy w dniu premiery nie wystarczy, aby zrealizować Państwa zamówienie.

Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom co do terminu realizacji zamówień przedpremierowych, mamy dla Państwa propozycję zakupu gry w dniach 16 lub 17 stycznia w cenie 149,9zł.[...]

I jak to brzmi ? Nie mamy gry, ale jak doplacisz, to gra bedzie. Nie oceniam, ja bez plucia sie zwyczajnie zrezygnowalem z zamowienia, korzystajac z prawa konsumenta, ale nie dziwie sie osobom, dla kt. ta gra znaczy duzo wiecej niz dla mnie i ktore zareagowaly tak, jak zareagowaly. Nigdzie nie bylo w Panstwa ofercie mowy o zmianie ceny, a potem nagle jak krolik z kapelusza, w cenie wyskakuje 14tka zamiast 12tki. Pomijam fakt, ze mimo podniesienia ceny, nie zapewnialiscie Panstwo nadania przesylki w dniu premiery ( czego dowiedziec sie mozna bylo po stracie czasu na wymiane kolejnych maili ). Pachnie jednak brakiem profesjonalizmu i zdolnosci zwyklej antycypacji. Wiecej do Ultimy juz pewnie nie wstapie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 17:09 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Brodaty napisał(a):

Dobrze widzieć Panie Wróblewski że są ludzie którzy dbają o swoich klientów - nie musiał Pan nic tu pisać a jednak napisał Pan



Proponuje, żebyś po zapłaceniu za pudełko, zrobił mu jeszcze loda w dowód sympatii dla idei wolnego rynku i walki z konkurencją.


QFT. Weź idź jebnij łbem o ścianę błaźnie. Głupiś jak but ot co. Skąd ty się wogóle wziąłeś? Wkurwiasz się bo masz problem z zamówieniem z ultimy?

QFT again, str. 1 wątku:
MoPs napisał(a):
ultima.pl napisał(a):
"Oczywiście mogą Państwo oczekiwać na kolejną dostawę, która pozwoli na zrealizowanie zamówienia po starej, niższej cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby ta realizacja nastąpiła jak najszybciej, zaznaczamy jednak, że nie mamy niestety wpływu na to, kiedy to nastąpi."

pierwszy i ostatni kontakt z tą "firmą", głupocie i niekompetencji mówimy nie :har:


I zapewne zakupiłem swoją kopię TBC w ultimie lol.
Wyjdź.


_________________
O.o

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 17:25 
Cytuj  
CCS, nie musisz zamawiać, specjalnie dla Ciebie Pan Wróblewski wystawi dodatkowe pudełka.


Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 17:39 
Cytuj  
A dla mnie to wszystko dziwne, gdzie tu profesjonalizm skoro o wszystkim dowiadujemy sie w ostatniej chwilli, jesli byscie chcieli byc profesjonalni i dbac o klienta napewno wczesniej byscie sie dowiedzieli co z dostawa.
Po 2 jesli dostawa nie bylo potwierdzona co do ceny oraz ilosci, dlaczego na stronie mozna bylo zamowic (ponad potwierdzona ilosc egzemplarzy) ? np. na gram.pl nie dalo sie zamowic po pewnym czasie gdy pewnie im sie skonczyly, mi to smierdzi naciaganiem ala "napiszemy ze juz nie ma a Oni beda brali drozej bo i tak chca grac, a niektorzy nawet miesiac poczekaja i kupia u nas..."
Po 3. system rozsylania to jakies lotto jest ? numerki losujecie ? widze ze data nie ma znaczenia, a co do platnosci z gory i zwiazanym z tym pierwszenstwem ani slowa nie bylo. Jak ludzie beda chcieli miec Lotto to sobie pojde kuponik kupic zamiast zamawiac gre.

Jak dla mnie Ultima jest totalnie spalona, myslalem ze sa cos warci ale nic tylko zal, z innymi grami ktore u was zamawialem byly inne problemy :)

z uszanowanie dziekuje za uslugi

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 17:53 
Cytuj  
Sz. P. Wróblewski.

To już moje kolejne zamówienie w Ultimie, jak narazie nie mam zastrzeżeń. W dodatku namówiłem kilku moich znajomych do tego, aby zostali klientami Ultimy (gdzie program lojalnościowy?!). Niektórzy ludzie plują na Ultime, ja tego robił nei będe, gdyż sam pracuje w sektorze usług i wiem ,że czasem człwoiek robi wszystko co w jego mocy, a mimo to nie jest w stanie przewidzieć pewnych rzeczy i nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Jedyne na co bardzo licze w tym momencie, to wczesna data wysyłki. Mam nadzieje, ze nie zaczniecie wysyłać paczek 16 i 17, ale że zaciśniecie zęby i kurierzy zjawią się w naszych domach w dzień światowej premiery. Jesli nie, to chyba faktem będzie sformułowanie, które już tutaj padło, że najlepiej zamawiać u polskiego dystrybutora. Dlatego może zarezerwujcie sobie kolejną noc bezsenności, którą poświęcicie na pakowanie gier i rozsyłanie jej do klientów, którzy chca mieć pudełko w dzień premiery a mimo wszystko postanowili nie odwoływać zamówienia licząc na to, że ktośw tam w Ultimie "nie spi, zeby grać mógł ktoś".

Pozdrawiam.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 18:06 
Cytuj  
nemroth napisał(a):
A dla mnie to wszystko dziwne, gdzie tu profesjonalizm skoro o wszystkim dowiadujemy sie w ostatniej chwilli, jesli byscie chcieli byc profesjonalni i dbac o klienta napewno wczesniej byscie sie dowiedzieli co z dostawa.
Po 2 jesli dostawa nie bylo potwierdzona co do ceny oraz ilosci, dlaczego na stronie mozna bylo zamowic (ponad potwierdzona ilosc egzemplarzy) ? np. na gram.pl nie dalo sie zamowic po pewnym czasie gdy pewnie im sie skonczyly, mi to smierdzi naciaganiem ala "napiszemy ze juz nie ma a Oni beda brali drozej bo i tak chca grac, a niektorzy nawet miesiac poczekaja i kupia u nas..."
Po 3. system rozsylania to jakies lotto jest ? numerki losujecie ? widze ze data nie ma znaczenia, a co do platnosci z gory i zwiazanym z tym pierwszenstwem ani slowa nie bylo. Jak ludzie beda chcieli miec Lotto to sobie pojde kuponik kupic zamiast zamawiac gre.

Jak dla mnie Ultima jest totalnie spalona, myslalem ze sa cos warci ale nic tylko zal, z innymi grami ktore u was zamawialem byly inne problemy :)

z uszanowanie dziekuje za uslugi


ktos by chociaz swoim main acc pisal takie rzeczy. (no chyba,ze to konkurencja) :]

co do tego "brania drozej", to co Was wszystkich pokrecilo, skoro nawet sam dystrybutor sugeruje cene detaliczna w kwocie 149,90 PLN - zrodlo: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Arr8 czesto sie okazuje,ze w dniu premiery cos jest drozsze, niz spekulowalo sie przez lata, wiec :wtf:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 18:09 
Cytuj  
raczej chodzilo mi o to ze nie maja ale jak doplacisz to magicznie sie jakis znajdzie egzemplarz dla Ciebie, jescze powinno dodac opcje ze za doplata wczesniej wysla... a dokladniej o to ze jak cos zamawiasz, to podpisuje sie umowe dokladnie na ilosc oraz cene, watpie zeby Pan Wroblewski pojechal do szefostwa CDP i powiedzal "hey macie TBC jeszcze ? o to fajnie przyslijcie ile tam bedzie, kiedy checie i za ile"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.