mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 14:49 
Cytuj  
Cubi, slyszalem ze pol nocy na tym smoku wipowaliscie na Darksorrow :P :lol:


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 18:09 
Cytuj  
Pierwsze 5 osobowe dungeony są bardzo proste. Chyba Blizowi chodziło o to, żebyś mógł tam pójść z PUGiem w crapowatym sprzecie i feral druidem jako healerem i nie wipnął. Hellfire Ramparts robimy już tylko w 4 ze względu na większy exp.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 04:17 
Cytuj  
No ja mam takie wrażanie. Dzisiaj tylko 4 wipy na smoczku były.
Ale itemki piękne lecą. :>
Jestem dopiero po ramparts i BF, jutro pewnie w Zang coś zaliczę. =]


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 11:45 
Cytuj  
ee. BF, pierwsze wyjscie, sadzac po buffach zajelo nam 45 min

Zero zagrozenia, jeden wipe na zlym pullu (komnata z 2 guardami na drzwiach jednym roamujacym warlockiem i 3 cycami z boku)

tankowalem druidem - 10100 hp na buffach, 13k armoru, 30% dodge.

farma od wejscia do konca. cholerny easy mode :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:32 
Cytuj  
Ramparts - po tym jak doszlismy po 1 wipe ze trzeba nukowac bossa az zdechnie przed smokiem, a potem jak przy Onyxii tankowac go dupa do casterow, wszystko poszlo gladko. Bf, bez zaciecia, Slave Pens takze. Teraz czas na Underborg czy ajkos tak. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:40 
Cytuj  
A mnie bawi jak ludzie sie chwala, ze robia gladko poczatkowe instance w t3 :). Wszystkie te instance sa zaprojektowane tak, zeby dalo sie je robic w greenach z poczatkowych questow. Rownie dobrze moglibyscie sie chwalic, ze macie SM na farmie :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 16:02 
Cytuj  
Swoja droga to po jaka cholere robic te instancje? Dla expa? Bo raczej dropow z nich sobie nie poninjujecie (mam na mysli ludzi w epixorach).


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 16:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
A mnie bawi jak ludzie sie chwala, ze robia gladko poczatkowe instance w t3 :). Wszystkie te instance sa zaprojektowane tak, zeby dalo sie je robic w greenach z poczatkowych questow. Rownie dobrze moglibyscie sie chwalic, ze macie SM na farmie :wink:


nie mam t3. wszystkie graty wygarnalem w tbc juz =]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 16:26 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Swoja droga to po jaka cholere robic te instancje? Dla expa? Bo raczej dropow z nich sobie nie poninjujecie (mam na mysli ludzi w epixorach).

Exp Exp Exp i ExP.
Dropy sobie wyciagam +dmg itemki, ale ja priest jestem, to sie nie licze. I wogole itemki w tbc > r13 stuff.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 16:39 
Cytuj  
Pierwsze wrażenia niezłe :)

O ile HFC Ramparts w miarę łatwy, to CR Underbog dał nam popalić.

Trash wyczyściło się bez problemów, ale walka z pierwszym bossem wyglądała tak:

1.Normalna rozgrywka, tank+dps+heal. Gigant popuje muchomora. Wipe.
2.Postawiamy niszczyć muchomory. tank+dps+heal. Muchomory okazują się mieć gazilion hp. Wipe.
3.Postanawiamy odciągać bossa od muchomorów. tank+dps+heal. Wszystko idzie dobrze dopóki boss nie zarzuca na siebie roota. Mój crazy dps healuje go do 3/4. OOM. Wipe.
4. Priest i Tank muszą już spadać :)

Ale wiadomo, to był nasz pierwszy raz, narazie leweluję w instance pobawię się jak dingne 64.


Cytuj:
I wogole itemki w tbc > r13 stuff.


Jako rogue, wymieniłem narazie tylko chesta i buty. Już prawie 64. HWL Bludgeon i Razor jeszcze trochę pociągną :)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 17:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Swoja droga to po jaka cholere robic te instancje? Dla expa? Bo raczej dropow z nich sobie nie poninjujecie (mam na mysli ludzi w epixorach).


Np. tier 3 palka jest dobry wylacznie do leczenia, a w instancjach dropuja itemki +spell dmg i str. Podobnie z itemkami dla priestow i druidow. Warriorzy tez moga sobie skompletowac niezly DPS gear jesli maja tylko itemki do tankowania.

Dodatkowym powodem jest calkiem niezly exp jaki tam sie zdobywa (szczegolnie sympatyczne dla prot warriorow i klas z healing spec bo solo sobie raczej nie pogrinduja).

Nie mowiac juz o tym, ze nowe instancje sa poprostu ladne i ciekawe. Mi osobiscie sprawia radosc przedzieranie sie przez nie i odkrywania nowych miejsc, bossow itd.

Aha i jako enchanter traktuje je jako zrodlo materialow do levelowania skilla.


Edit: literowki.. sorry za duzo nauki ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 18:16 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Swoja droga to po jaka cholere robic te instancje? Dla expa? Bo raczej dropow z nich sobie nie poninjujecie (mam na mysli ludzi w epixorach).


A wlasnie Zychoo, robi się instancje nie tylko dla expa, nie tylko dla dropow ;-) I nie po to zeby pozniej miec zloty znak zapytania ;-) Robi sie to wszystko zeby tam wejsc, zwiedzic, ewentualnie zlapac jakies dropy (albo i nie) a potem wyjsc i miec nowe wrazenia na karku ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 18:27 
Cytuj  
Czytajac wczesniej strategie, ogladajac filmiki i robiac to w 35 minut?
No waii. O tym myslalem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 01:24 
Cytuj  
@up

Yep to tutaj się zgodzę, co więcej troche się zdziwiłem, że sądziłem iż myślisz w ten drugi sposób ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 08:26 
Cytuj  
Ta i trzeba mieć porobione repy by móc uzyskać dostęp do heroic mode and so on.Ja osobiscie skonczyłem juz The Slave pens i The underbog.
The Slave pens : Dużo trudniejsze imo od the underbog,trzeba wyważonej grupy.The underbog jest prosty w porównaniu do poprzednika i do zrobienia w schematycznie stworzonej grupy.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 08:34 
Cytuj  
możecie mi powiedzieć jak to teraz po BC jest z lockiem i miejscem dla niego w party do instance ? Ciężko czy biorą chętnie w miejsce magow/rogali czy innych dps ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 09:06 
Cytuj  
h34t napisał(a):
możecie mi powiedzieć jak to teraz po BC jest z lockiem i miejscem dla niego w party do instance ? Ciężko czy biorą chętnie w miejsce magow/rogali czy innych dps ?


Zalezy, ciagle widze lfm mage na chacie, dlaczego? W wieluuu wypadkach bez dobrego CC jest zajebiscie trudno....Jakos nie przypominam sobie aby bylo lfm warlock.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:05 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
The Slave pens : Dużo trudniejsze imo od the underbog,trzeba wyważonej grupy.


jak wywazonej ? feral druid, arms warrior, 2 hunterow i pala jako healer. Wyważona ? :D

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:10 
Cytuj  
Jak do tej pory z instancow w ktorych bylem do gustu najbardziej mi przypadl Mana Tomb oraz Old Hillsbrand w Caverns of Time.
W Mana Tomb, trudne mobki, wymagany jest cc, jako ze pule sa po 3-4 mobki zazwyczaj gdzie jeden z nich drainuje mane jak szalony, same walki z bosami swietnie trudne i wymagaja uwagi:)
Odnosnie Old Hillsbrand i uwolnienie Thralla, to filmik nie oddal w polowie emocji jakie ja przezywalem uwalniajac szefa hordziakow:) Swietny exp i wysmienity story line:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:48 
Cytuj  
Domin napisał(a):
h34t napisał(a):
możecie mi powiedzieć jak to teraz po BC jest z lockiem i miejscem dla niego w party do instance ? Ciężko czy biorą chętnie w miejsce magow/rogali czy innych dps ?


Zalezy, ciagle widze lfm mage na chacie, dlaczego? W wieluuu wypadkach bez dobrego CC jest zajebiscie trudno....Jakos nie przypominam sobie aby bylo lfm warlock.

Czemu? mi w BF lock bardziej pomógł niż mag, szczegolnie pod koniec.:> Banish jednego felguarda, enslave drugiego, zabijamy warlocka, potem tego co z banisha a na koniec z enslave ;>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.