mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 15:38 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Ja na Vek'nilashu gram, a tutaj gospodarka zawsze była zjebana ;]


Vek/horde AH ~100-120g =P
Procneło mi jak dotąd 4 z jednego transmute

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:06 
Cytuj  
BL/horda Primal Might 120-160g
Transmute 5g
Robilem 3x, 0 proc jak narazie :P


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:31 
Cytuj  
Ogólnie teraz ceny Primali spadły, to might jest po 140G :( a był po 180-200G :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 23:11 
Cytuj  
Jak zacznie sie farma raidowek to ceny zleca, dojda tez farmerzy co zaleja AH matami, wiec daje max 40g za jakies 2 miechy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 08:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Gdzie najlepiej kopie sie thorium?


Burning Steppes najlepiej, potem Eastern Plaguelands. Mozna tez w Winterspring, Silithus, Blasted Lands - w sumie to wszystkie high lvl zones w Azeroth


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
Gdzie najlepiej kopie sie thorium?


Wczoraj ekspiłem mining, z 256 doszedłem do 296.
Najpierw zrobiłem rundkę w Searing Gorge (HS w Kargath) - podbiłem do 262, niestety byłą konkurencja. Potem teleport do Gadg, potem się nalatałem jak głupi po ungoro - niestety znowu konkurencja, na dodatek tam bryłki rozwalone są w głupi sposób i jakoś wolno się respawnują. Doszedłem do 271 i stwierdziłem że pier... i przeniosłem się do Burning Steppes. Jest to moim zdaniem najlepsza zona do podnoszenia mining odkąd możesz kopać Dark Iron Ore. Kilka rundek dookoła, 296 i witajcie Outlands ponownie :-)
Właśnie w BS moim zdaniem najlepiej kopać Thorium. W bryłkach spawnuje się na zmianę Mithril, Dark Iron, duża Thorium Vein i czasem Truesilver lub Gold, dlatego trzeba zbierać wszystko.
Dla urozmaicenia warto pogankować boty lub nieszczęśników próbujących robić questy lub nie daj Boże podkradać ci bryłki.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 13:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ok moze inaczej..

Gdzie najlepiej farmowac thorium? :\


tego typu pytania zadawalo sie 1.5 roku temu :) przestan juz :)
pelno na sieci jest mapek z zaznaczonymi lokacjami thorium miedzy innymi.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mapki mam od dawna.


to po co sie pytasz ? :) Rusz swoje male gnomie dupsko tam gdzie jest thorium, zrob sobie skosne oczka i farmuj :)

Najwiecej na godzine to jest thorium w AH


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Boze, debil.


Boga nie ma :)

p.s. robaczku, ja lubie z toba dyskutowac :)


_________________



****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:10 
Cytuj  
Ja bym powiedział że farmić Thorium to też w Burning Steppes.
Tylko po co ci to Roball? Farmienie Thorium będzie paskudnie nudnym, czasochłonnym i przynoszącym słabe profity zajęciem na długie godziny. Naprawdę lepiej pofarmić AH lub cokolwiek innego imho. Chyba że masz jakiegoś pachołka co to będzie robił za ciebie :lol:


_________________
O.o

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:39 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
roball napisał(a):
Gdzie najlepiej kopie sie thorium?


Wczoraj ekspiłem mining, z 256 doszedłem do 296.
Najpierw zrobiłem rundkę w Searing Gorge (HS w Kargath) - podbiłem do 262, niestety byłą konkurencja. Potem teleport do Gadg, potem się nalatałem jak głupi po ungoro - niestety znowu konkurencja, na dodatek tam bryłki rozwalone są w głupi sposób i jakoś wolno się respawnują. Doszedłem do 271 i stwierdziłem że pier... i przeniosłem się do Burning Steppes. Jest to moim zdaniem najlepsza zona do podnoszenia mining odkąd możesz kopać Dark Iron Ore. Kilka rundek dookoła, 296 i witajcie Outlands ponownie :-)
Właśnie w BS moim zdaniem najlepiej kopać Thorium. W bryłkach spawnuje się na zmianę Mithril, Dark Iron, duża Thorium Vein i czasem Truesilver lub Gold, dlatego trzeba zbierać wszystko.
Dla urozmaicenia warto pogankować boty lub nieszczęśników próbujących robić questy lub nie daj Boże podkradać ci bryłki.


Ja po zrobieniui 2 rundek w searing gorge i burning steppes znalazłem jakieś 5 veinów -_-' Mi najlepiej się farmiło w ungoro - są 2 miejsca gdzie są większe zbiorowiska :
-jaskinia z małpami na północy
-jaskinia robali na południu
Logowałem się co godzine i chodziłem to obu tych lokacji i skill podniósł mi się dość szybko, na fire plume ridge czy jak to sie tam nazywa spotykałem też czasami rich thoriumy.
Nie jest to miejce w którym sie wyfarmi ogromne ilości, ale jest przyzwoicie jak tylko nie ma innych farmerów ;)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 12:46 
Cytuj  
Chodzi o to, że w Burning Steppes Thorium spawnuje się na zmianę z innymi rudami w tych samych grudkach. Faktycznie w jednej rundzie można znaleźć mniej niż 5 grudek Thorium, ale jak pozbierasz wszystkie inne grudki to jest szansa na spawn Thorium, dzięki czemu nie trzeba się wylogowywać i czekać na spawny, trzeba tylko jeździć w kółko i wszystko zbierać co się zobaczy.


_________________
O.o

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 20:19 
Cytuj  
Mam pytanie. Ktoś wie może skąd wziąc przepisy na transmute poszczególnych primali w inne? Nie chodzi mi o tworzenie primal might tylko o zamianę np primal fire na primal earth. Z góry dziękuję za odpowiedzi typu "idź na AH, sprzedaj jedno kup drugie" Na to już sam wpadłem, ale nie po to mam alchemika, żeby kupować...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 22:04 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Mam pytanie. Ktoś wie może skąd wziąc przepisy na transmute poszczególnych primali w inne? Nie chodzi mi o tworzenie primal might tylko o zamianę np primal fire na primal earth. Z góry dziękuję za odpowiedzi typu "idź na AH, sprzedaj jedno kup drugie" Na to już sam wpadłem, ale nie po to mam alchemika, żeby kupować...

Wydaje mi sie, ze za repe mozesz kupic u roznych frakcji.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:33 
Cytuj  
tak, za repa. ;>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 00:30 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Mam pytanie. Ktoś wie może skąd wziąc przepisy na transmute poszczególnych primali w inne? Nie chodzi mi o tworzenie primal might tylko o zamianę np primal fire na primal earth. Z góry dziękuję za odpowiedzi typu "idź na AH, sprzedaj jedno kup drugie" Na to już sam wpadłem, ale nie po to mam alchemika, żeby kupować...


A tu masz ladna liste ktory rep na ktore transmute potrzebujesz:

http://www.wowhead.com/?search=recipe%3 ... ute+primal


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 09:21 
Cytuj  
Heh. Dobilem z BS'em do 307.
Nie wiem co jest z ta profesja ale levelowanie jej na szybko jest mocno z d... Fakt ze mialem sporo matsow, ale jedno moge powiedziec. Jak nie masz odpowiednich recow to na poziomie 200+, a szczegolnie 250+ zaczynaja sie powazne schody. Dlatego polecam przyszlym kowalom kampowac AH w poszukiwaniu dobrych recow na ten poziom (rozne czesaci thorium armoru sa na wage zlota).

No i trzeba miec kuuupe matsow. Na 280+ szedl mi stack thorium na 1pkt BS'a...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 09:53 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Heh. Dobilem z BS'em do 307.
Nie wiem co jest z ta profesja ale levelowanie jej na szybko jest mocno z d... Fakt ze mialem sporo matsow, ale jedno moge powiedziec. Jak nie masz odpowiednich recow to na poziomie 200+, a szczegolnie 250+ zaczynaja sie powazne schody. Dlatego polecam przyszlym kowalom kampowac AH w poszukiwaniu dobrych recow na ten poziom (rozne czesaci thorium armoru sa na wage zlota).

No i trzeba miec kuuupe matsow. Na 280+ szedl mi stack thorium na 1pkt BS'a...
tip, zainteresuj się Thorium Brotherhood w tanaris :P bedziesz zachwycony - tanie zielone recepty na 230+ o ile pamietam.

zrobiłem BS do 300 w 2 dni za 300g, mam axesmith 354


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 11:03 
Cytuj  
Tip: dla mnie za pozno. Ale moze komus sie przyda. :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:18 
Cytuj  
a ja powiem tyle: discovery w alchemii to najbardziej zjebany pomysl w tradeskilach


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.