mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 01:07 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Mam pytanko o Vampiric embrace :
czy " + " od healing sie tez liczy do ilosci otrzymanego hp czy tylko " + " od dmg ?


Nawet gdyby się liczyło to dla 100 healing:
(100*0.3)/5=6 healing
Więc za 1000 healing dostawał byś bonuss 60 healing. A tak po prawdzie to nie liczy się.

Yaroos napisał(a):
i jeszcze jedno co daje "+" do spell penetration ?
zmniejsza % na resist spella czy zwieksza dmg ?


Każde 10 spell penetration sprawia że ofiara Twoich zaklęć jest w stosunku do nich o 1 poziom niżej niż bazowo.

Spyke napisał(a):
Orientuje sie ktoś może jaki % +spell dmg przypada do holy novy


Bodaj 27% dla wszystkich instant castów, podziel przez pięć bo to czar aoe który nie dość ze zadaje obrażenia to leczy.


kkkk20 napisał(a):
Shadow vs Discipline co sie lepiej sprawdza w walce powiedzmy na arenach na bg i one vs one...


Nie ma lepszych buildów, są lepsze na pewne sytuacje. Shadow to nuker co jest pomocne np w walce z druidami, disc to survivalista lepszy w walce z np magami. Do aren pvp polecam disc.

kkkk20 napisał(a):
]Drugie pytanko: w discipline drzewku jest taki talent ze poki mamy na sobie power shield to wtedy jest 50% szansy na odbicie jakiegokolwiek dmg, wiec moje pytanie jest takie czy kazdy na kazdego rzucimy power shielda odbije obrazenia (np. woj na bg) czy tylko jezeli mam shielda na sobie i ktos mnie uderzy??


Tarcza odbija połowę obrażeń z limitu absorbcji tarczy, nalicza dps dla osoby na której jest tarcza.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:27 
Cytuj  
kogo wybraliscie The Scryers czy The Aldor?


_________________
Obrazek

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:47 
Cytuj  
http://www.wowwiki.com/Comparison_of_Al ... er_rewards

Scryer dla perścienia Seer's Signet do PvP, oraz enchanty nastawione na regen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 18:59 
Cytuj  
Cytuj:
Bodaj 27% dla wszystkich instant castów, podziel przez pięć bo to czar aoe który nie dość ze zadaje obrażenia to leczy.

Instant Casty i te ponizej 1,5s dostają 43,86%.

Dla reszty to jest czast castu / 3,5 == %dmg
Dla czarów AoE
Czary AoE mogą być direct-damage lub DoT, nie mogą być mieszane. Nie traktuje się je jako oddzielnej grupy, lecz jako "nakładkę" na inne. Jeśli czar jest DoT, to jego dodatkowe obrażenia/leczenie z bonusów na itemach drastycznie się zmniejszają. Jeśli czar jest direct-damage to oblicza się bonus, jak dla direct-damage, ALE później wynik dzieli się przez 3. To samo tyczy się z wynikiem obliczania właściwego bonusa dla DoT-ów.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 12:55 
Cytuj  
chcialem sie dowiedziec jak sobie radzicie z shamanem .
pvp z shamym to dla mnie sromotny lomot 9/10 przypadkow ( kto mu dal purge ????? )

moj build to czysty shadow i ani w shadow form ani bez z shamym sobie nie radze . o ile mag/lock/warek/hunt nie sa na moim lvl zbytnim problemem ;
rogal i pala zaleznie od sytuacji to shamy jest nie do ubicia dla mnie ;(
jesli mozecie dac kilka podpowiedzi to poprosze .

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:26 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
chcialem sie dowiedziec jak sobie radzicie z shamanem .
pvp z shamym to dla mnie sromotny lomot 9/10 przypadkow ( kto mu dal purge ????? )

moj build to czysty shadow i ani w shadow form ani bez z shamym sobie nie radze . o ile mag/lock/warek/hunt nie sa na moim lvl zbytnim problemem ;
rogal i pala zaleznie od sytuacji to shamy jest nie do ubicia dla mnie ;(
jesli mozecie dac kilka podpowiedzi to poprosze .


W shadowformie raczej za duzo nie zdzialasz. No chyba, ze szybki nuke i umiejetnie rzucony silence rozwiaze sprawe. Nie wiem nie gralem duzo w shadow specu z shamanami. Opowiem jak to wyglada u mnie z pozycji holy priesta, moze na cos sie przyda. Po pierwsze szybko zniszcz wandem tremor totem. Potem fear i z 2 razy mana burn jesli Ci nie ucieknie za daleko. Ogolnie szybko niszcz totemy, paina rzucaj tylko jak nie ma na ziemi grounding totemu. Nie ma sensu rzucac renew czy shielda bo dobry shaman szybko zpurguje. Staraj sie wyleczyc zawsze do 100%, jesli walnie ci earth shocka podczas healowania rzucaj szybko mind blast. Motyw z fearem + mana burn powtorz z 1-2 razy. Jesli uda Ci sie sprowadzic shamana do low mana to twoj przeciwnik praktycznie jest juz martwy. Umiejetnie rzucony fear podczas castowania heala to klucz do sukcesu. Szybki nuke podczas fearu i modl sie zeby fear sie nie zerwal za szybko hehe ( jako shadow priest moze wlasnie najlepiej bedzie zachowac silence na ten moment, gdyby czasami przerwal sie fear szybciej i shaman zaczalby castowac heala ). Reasumujac ogolnie radze kierowac sie zasada : najpierw pozbawic shamana many, pozniej nuke. GL


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:36 
Cytuj  
ostatnio na 62 lev (shadow priest) napadl mnie 64 lev shaman - zabilem go i skonczylem ze 100% HP

zawdzeczam to temu - ze fear trzymal sie na nim jakos bardzo dlugo - dostal 2 DOTy Vampiric Embrance, mindblasta, 2x mind flay i kolejny mind blast na cricie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 18:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Ile masz totemów.
mój szaman miał 20, masz więcej ? :wink:

To chyba macie tylko totemy zbindowane :D, mi w zasiegu palców klawiatury brakło :D
nie powiedziałem że gram szamanem i że miałem zbindowane - tyle ich jest :wink:
chodzi o to że nie startuj do niego jak gra na zbindowanych totemach :lol:

Nudziło mi się raz i sprawdzałem czy da się wszystkie totemy mieć zbindowane - noi dało się nawet wsio w zasięgu ręki ustawić - tylko jak już wcześniej wspomniałem używam małą część z tego bo i tak na raz przydaje mi się tylko kilka totemów.
Każdy ma jakieś odchyły czasami :p
Teraz obliczyłem, że jak mi dojdą jeszcze te trzy nowe totemy (2 elementale i jeden co daje do spell) to nie mam jak ich zmieścić zabardzo. Będę musiał wywalić niektóre w ogóle nie używane :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 16:59 
Cytuj  
Obrazek

Mam 10% mitygacji z talentów, więc normalnie było by 4930, niemal 5000.

:wtf:

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 19:23 
Cytuj  
btw. fajne imie impka
UA wygląda na zbugowane, albo czerpie 100% z spell dmg :o
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... Affliction


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 19:29 
Cytuj  
gz dispellowania UA.

ps. UA jako dot czerpie 133% ze spell dmg, natomiast dispell ~200%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 19:43 
Cytuj  
Kazdy dot dostaje 100% +dmg jesli ma min 5 ticków. Jeśli ma wiecej to +dmg jest rownomiernie dzielony miedzy kazdy tick. Jesli mniej niz 5 tickow to kazdy tick dostaje 20%.

No, wiec nie wiem skad to zdziwienie ze dostaje 100% ? ;p

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 19:48 
Cytuj  
mylisz sie / masz stare dane.

corruption dostaje 93%
CoA 120%
SW:P 133%
UA 133 %
siphon life 100%

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 20:06 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
mylisz sie / masz stare dane.

corruption dostaje 93%
CoA 120%
SW:P 133%
UA 133 %
siphon life 100%

Mam stare dane :E

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 09:02 
Cytuj  
Ma ktos boze dobry rozklad talentow disc/holy (z przewaga disc??) chyba ze ktos zna inny dobry rozklad talentow. Z gory dziex


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 13:26 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=dxRhzhxZfxxcc0qVhV
Ostatni punkt do wyboru, circle of healing/spirit.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 15:59 
Cytuj  
Próbowałem oba rozwiazania i stwierdzam, ze lepiej ostatni punkt w spirit walnac. Przydaje sie w 5-manach. Natomiast CoH jest _kompletnie_ bezuzyteczne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 17:31 
Cytuj  
Mowilem tardzie :P


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 19:20 
Cytuj  
Re :\
Musialem sie sam przekonac.


Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 19:36 
Cytuj  
Witam wszystkich na poczatek. Mam pytanie, robie shadow priesta i chcialem pobawic sie umiejetnoscia Mind Flay - na pewnej stronie, gdzie mozna pobawic sie talentami widzalem, ze czar ten zadaje 528 dmg przez 3sec, w grze jednak zadaje on 75dmg/3sec :o Czy wyszedl jakis patch, ktory to zmienil ?

ps. jakie umiejetnosci najlepiej wybierac bedac SP ? Moze ktos dac mi jakas przykladowa rozpiske ? Mam 26lvl, nie wiem czy jest przydatna umiejetnosc blackout, shadow focus, czy uzywa sie psychic scream itp. (chodzi mi glowie o szybkie lvlowanie) z gory dzieki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.