mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 00:20 
Cytuj  
Witam, otoz mam kolejny problem, tym razem z transferem.
Chcialem przetransferowac postac z Mazrigos na Burning legion, obydwa to pvp serwery, na postaci wszystkie maile usuniete etc.
Kilkam na Paid character transfer, wybieram postac, przyszly server, wklepuje dane do mojej Mbankowej visy electron (nie wiem czy pasuje nawet do tego ;p), zaznaczam Visa electron, przechodze dalej.
Dostaje jednego maila:

World of Warcraft - Paid Character Transfer PENDING


MikołAj,

You have successfully submitted a request for the Paid Character Transfer service.

Here is the list of characters which will be transferred during this process:

- !@#$^% - Level 70 Undead Mage on Mazrigos - moving to Burning Legion.

This process will take up to five (5) days to complete. The character will be locked and unplayable during the transfer process. Once the process is complete, you will receive another email prompting you to sign in to finalize the transaction.

Each character transferred costs 19.99 EUR / 14,99 GBP and is a ONE WAY TRANSFER. This does not include applicable local taxes.

Please note that your card/account has NOT been charged at this time, since the transfer has not yet been finalized.

Be sure to check your email regularly for the next update so you know when the process is finalized! Keep in mind you can also view the status of your available, pending, and past transfers on the Paid Character Transfer Transactions page:
https://www.wow-europe.com/character/ch ... tatus.html

If you change your mind and do NOT want to have the above characters transferred, you will need to visit the Transactions page in order to cancel the pending transfer. This will unlock the character for play at its original location.

If you have questions or concerns about the Character Transfer procedure, we invite you to please visit the following links:
- Character Transfer FAQ:
https://www.wow-europe.com/character/ch ... r-faq.html
- Character Transfer Disclaimers:
https://www.wow-europe.com/character/pc ... small.html
- Billing & Account Services Customer Support:
http://www.wow-europe.com/en/support/

Please note that Blizzard representatives will NOT be able to accelerate the transfer process for you, but will be happy to answer any general questions you may have about the service.

We thank you for using the Paid Character Transfer service, and for playing World of Warcraft!

Klikam, potwierdzam transfer, potwierdzam 3cyfrowy kod do mojej karty ii... "Error, transfer faild, prosze sprobowac ponownie".

Po chwili dostaje kolejnego maila, tym razem:

World of Warcraft - Character SHAADOW is ready for Paid Transfer!ACTION REQUIRED


ďťżMikołaj,

Your Paid Character Transfer for the character SHAADOW on the realm MAZRIGOS has finished processing and is now ready to be finalized.

- The transfer will move this character to the Burning Legion realm. This is a ONE WAY TRANSFER!

To finalize the transfer process and complete the charge to your credit card, please sign into the Paid Character Transfer Transactions page at this link, and follow the instructions there:
http://www.wow-europe.com/character/cha ... tatus.html

Once the process is complete, and the credit card or direct debit payment is finished, each character transferred will be immediately available for play at its new location.

If you have questions or concerns about the Character Transfer procedure, we invite you to please visit the following links:
- Character Transfer FAQ:
https://www.wow-europe.com/character/pc ... small.html
- Character Transfer Disclaimers:
https://www.wow-europe.com/character/pc ... small.html
- Billing & Account Services Customer Support:
http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html

We thank you for using the Paid Character Transfer service, and for playing World of Warcraft!


Czynnosc z aktywowaniem, akceptowaniem powtarzalem z 10 razy, ciagle to samo. Moze to wina mojej karty? W tej chwili na postaci nie da sie grac, wisi sobie ladnie w blizzardowskiej sieci, a ja nie wiem co robic ;] Czytalem forum , nawet znalazlem podobny topic ale nie znalazlem odpowiedzi.

Bede wdzieczny za pomoc :) pozdrawiam


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 02:34 
Cytuj  
mam nadzieje ze jutro bedzie juz wszystko dobrze 8)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 08:37 
Cytuj  
Please contact our Account & Billing department, either through a range of free phone numbers or a webform ;-)

99% ze uslyszysz to od GMa.

Jak sie cos zjebalo to jutro pewnie naprawia, jak do wtorku bedzie wisiec to dzwon.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 09:11 
Cytuj  
Ale kaski z konta mi nie pobralo jeszcze, moze dlatego ze byla sobota :p No coz poczekamy,zobaczymy :) Ale to failed mnie martwi ;]


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 11.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 09:24 
Cytuj  
Zapewne wszystko jest ok i przenoszenie postaci trwa. Kiedyś doładowywałem ludziom konta i wiele razy wyskakiwało failed a konto doładowało i kase pobrało. Tu pisze, że kase pobierze dopiero jak transfer się już zakończy także tobie jeszcze nie pobralo.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 09:37 
Cytuj  
hmm, chyba glupio zrobilem bo scancellowalem transfer, coz, dobrze ze mi kaski nie pobralo :) Musze jednak zalatwic sobie inna karte, tak mi sie zdaje. Btw. watpie ze transfer byl w toku bo zawsze mialem mozliwosc wybrania karty/kolejnego potwierdzenia, wiecz czekalo chyba na jakas inna karte...


_________________
Obrazek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:06 
Cytuj  
ja mam podobny problem tyle ze z oplaceniem subskrybcji,
wpisalem numer (tez Visa) i wyskakuje ze nie zgadza sie CVV2, po 3 probach zablokowalo mnie na 24 godziny. moze cos im sie zj@%$$? bo nigdy nie mialem problemu z placeniem, a 2 dni temu placilem ta karta za TBC przez strone wow-europe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:06 
Cytuj  
A wszedles na status i zrobiles "finished"? Bo dopiero wtedy sprawdza kk, pobiera kase i przenosi postac. U mnie transfer trwal 3 minuty, po kliknieciu w guzik "finished" wlazlo na strone z oczekiwaniem na autoryzacje kk, pojawila sie strona "congrats" i dostalem maila z tym samym, a postac zostala przeniesiona od razu, bez czekania na cokolwiek. 2 tygodnie temu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:16 
Cytuj  
wlasnie jak Tobie pojawia sie strona z "congrats", ja widze Failed. Poza tym jak wpisalem po raz 3 raz numery z mojej karty i ver. code. to mi zablokowalo na 24h ;] moze cos z karta?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:17 
Cytuj  
Moze cos z karta, a raczej wlasnie na to bym stawial. Sprawdz inną.

X.

PS. Najsmieszniejsze jest to, ze mam blokade placenia kk za konto (za uzywanie 2 roznych kart i oplacanie nimi 2 kont, pisalem o tym w innym watku) i musze placic zdrapkami. A transfer przeszedl bez problemu ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:22 
Cytuj  
oo Xanth, wracasz na BLa ? :)


_________________



**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:28 
Cytuj  
wszyscy z rodziny maja ta sama karte co ja :) wiec nie wiem jak ten transfer zrobie :p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:29 
Cytuj  
mam taką małą sprawe. przeniosłem dwie postacie we free transferze i teraz w okienku z realm status, mam zaznaczoną (2) na serwerze gdzie ich nie ma a tam gdzie są nie ma nic - niby mała rzecz ale kiepsko się sortuje :P

to standard czy bug ?


_________________
psn

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:31 
Cytuj  
zawsze tak jest jak transferujesz :) Juz tak prawdopodobnie pozostanie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 10:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam taką małą sprawe. przeniosłem dwie postacie we free transferze i teraz w okienku z realm status, mam zaznaczoną (2) na serwerze gdzie ich nie ma a tam gdzie są nie ma nic - niby mała rzecz ale kiepsko się sortuje :P

to standard czy bug ?


Za jakis czas moze minie. Zignoruj poki co :)


_________________
Nestor#1522


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 11:15 
Cytuj  
Jesli nie pomyliłeś sie przy typie karty w 1 poście to tu jest problem:
JoJ3kz napisał(a):
wklepuje dane do mojej Mbankowej visy electron (nie wiem czy pasuje nawet do tego ;p), zaznaczam Visa electron

Jedyny Electron w Polsce jakim można płacić w sieci to ten wydawany przez Inteligo, w mBanku trzeba zamówić specjalną eKarte (koszt coś kolo 20 zł rocznie) i karta ta ma znaczek "zwyklej" Visy.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
oo Xanth, wracasz na BLa ? :)

moze bez offtopu?
jak ja swoja postac przenosilem z 2 konta zajelo to 5 dni; o , wiec mogles poczekac

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:34 
Cytuj  
priorin napisał(a):
Jesli nie pomyliłeś sie przy typie karty w 1 poście to tu jest problem:
JoJ3kz napisał(a):
wklepuje dane do mojej Mbankowej visy electron (nie wiem czy pasuje nawet do tego ;p), zaznaczam Visa electron

Jedyny Electron w Polsce jakim można płacić w sieci to ten wydawany przez Inteligo, w mBanku trzeba zamówić specjalną eKarte (koszt coś kolo 20 zł rocznie) i karta ta ma znaczek "zwyklej" Visy.


dzieki,juz zamowilem eKarte :) ale to troche potrwa zanim ja dostane.
Wtb transer postaci, place 80zl :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
oo Xanth, wracasz na BLa ? :)

Never! Wyprowadzilem ostatnia swoja postac stamtad. Gram praktycznie od zawsze na SSG (nie liczac paromiesiecznego epizodu na BLu) ;)

X.

PS. Nie doczytalem. Oczywiscie mBankowym electronem tego nie zrobisz, musisz miec ekarte lub normalna kk (moze byc w wersji electron, coraz bardziej sa popularne takie kk i opcja electron tam wlasnie wskazuje na taka karte, a nie na zwykla bankomatowke).
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kr ... egoly.html


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 13:12 
Cytuj  
CHyba wiem na czym polega problem po prostu twoja karta nie obluguje tranferow z internetu, na naprzyklad swoja nie moge placic za wowa i pisze dokladnie to samo co u ciebie jojek...

Wiec tu pojawia sie moje pytanie w jakich bankach macie konta, oplacajac jednoczesnie wowa?? Albo kto juz przenosil postac z pozytwynym skutkiem i w jakim banku ma konto:)??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.