mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 09:30 
Cytuj  
dlatego używam wolnego miecza z elite q w Ghostlands zamiast polearma z q pala na lvl 20

czy SoC za 200 na lvl 20 nie jest imba :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 11:19 
Cytuj  
SoR jest bardziej wydajny ze wzgledu na skalowalny dmg z 2h i proc na kazdym swingu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 11:23 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
SoR jest bardziej wydajny ze wzgledu na skalowalny dmg z 2h i proc na kazdym swingu


To względne jest.

Z SoRem trzeba uzywać Judgement of Crusader, ja natomiast używam Seal of Command wraz z Judgement of Wisdom, dzieki temu mana mi sie nie konczy i wale judgementy bez zadnych oporow.

SoR jest świetny przy holy buildzie jak masz szybkiego 2h i sporo +spell dmg. Przy buildzie Retri SoR jest moim zdaniem gorszy.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 11:32 
Cytuj  
Uzywanie SoR w retri buildzie jest dla mnie głupotą i marnotrastwem "dpsu". Co do uzywania seal of wisdom na mobie, zgodze sie odnawia mane, ale zakladajac Seal of Crusader otrzymujesz 3 do crita (z talentow). W moim przypadku mana tak szybko sie nie konczy, poniewaz mobek jest nukowany i przy tym trace malo many. Zawsze mozesz poprosic maga o wode lub kupic o vendora i problem z mana masz z glowy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 11:44 
Cytuj  
ja nie lubie procentowek a SoC mnie denerwowal bo musialem sie healowac co chwila :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 12:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dopadam paladyna to mam 5 sekund okładania i spierdalam bo albo bop ma albo bąbel. I of corz spam /lol na kolesia.

Tak jak na ciebie robia w real life?



A do porownywania sealow :
JA teraz w moim bardzo bardzo holy buildzie nie mam ani soca ani imp sor i gdy bije s sor'em jedyne co mnie wkurza to to ze nie ma zwiekszonego dmg judgementa podczas stunu.

A gdy chcialem oszczedzac mane uzywalem judge of the crusader i potem rank 1 soc.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Ostatnio edytowano 1 mar 2007, 13:12 przez koornik, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:07 
Cytuj  
Ja proponuje jednakowoz zrobic testy na 100 swingach i zobaczyc ktory seal zadaje wiecej dps.

Nie zapominajmy ze soc mozna sparowac albo dodgnac, nie mowiac juz o tym ze potrafi missnac :)

Jedyne co ratuje soc to tak naprawde crit. Ale zeby dawal rade, to soc musialby miec 50% szansy na proc. Mam retri build i nigdy nie uzywac soca poza judgmentami bo poprostu jest do dupy. Pol walki na white hitach i 3 sparowane soc'y to nie dla mnie. Z sorem zadaje sie bardzo ladny i staly dmg.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:14 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja proponuje jednakowoz zrobic testy na 100 swingach i zobaczyc ktory seal zadaje wiecej dps.

Nie zapominajmy ze soc mozna sparowac albo dodgnac, nie mowiac juz o tym ze potrafi missnac :)

Jedyne co ratuje soc to tak naprawde crit. Ale zeby dawal rade, to soc musialby miec 50% szansy na proc. Mam retri build i nigdy nie uzywac soca poza judgmentami bo poprostu jest do dupy. Pol walki na white hitach i 3 sparowane soc'y to nie dla mnie. Z sorem zadaje sie bardzo ladny i staly dmg.


SoR też można parować, też może miss wyskoczyć itd. Nie zauważasz tego, bo SoR daje ci jednorazowe niskie obrażenia w porównaniu z SoC. Grając retri z 2h zółwiem w łapach SoC mi się niebo lepiej sprawdzał niż SoR, który dla odmiany dużo lepiej mi się sprawdza z 1h szybkim scyzorykiem :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:58 
Cytuj  
Musicie miec strasznego pecha co do procowania SoCa ;/ kiedy ostatnio porownywalem to z SoRem wyszlo ze z SoCem zadaje prawie 60% wiecej dmg na 10min non stop fight...moze dzisiaj potestuje znowu i wkleje ss.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:02 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Nestor napisał(a):
Ja proponuje jednakowoz zrobic testy na 100 swingach i zobaczyc ktory seal zadaje wiecej dps.

Nie zapominajmy ze soc mozna sparowac albo dodgnac, nie mowiac juz o tym ze potrafi missnac :)

Jedyne co ratuje soc to tak naprawde crit. Ale zeby dawal rade, to soc musialby miec 50% szansy na proc. Mam retri build i nigdy nie uzywac soca poza judgmentami bo poprostu jest do dupy. Pol walki na white hitach i 3 sparowane soc'y to nie dla mnie. Z sorem zadaje sie bardzo ladny i staly dmg.


SoR też można parować, też może miss wyskoczyć itd. Nie zauważasz tego, bo SoR daje ci jednorazowe niskie obrażenia w porównaniu z SoC. Grając retri z 2h zółwiem w łapach SoC mi się niebo lepiej sprawdzał niż SoR, który dla odmiany dużo lepiej mi się sprawdza z 1h szybkim scyzorykiem :wink:


<mom joke>

Chyba ze u was da sie sora parowac, bo mi sie nie zdarzylo jeszcze przez 65 leveli, nawet go nie resistuja. W chwili obecnej sor zadaje u mnie wiekszy dmg niz honed voidaxe..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:06 
Cytuj  
Ależ da się parować wszędzie. Przecież ci nie wejdzie dam z SoR jeżeli przeciwnik paruje/doguje albo nie trafiasz. Czyli każdy miss twojej broni to miss SoR :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:31 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ależ da się parować wszędzie. Przecież ci nie wejdzie dam z SoR jeżeli przeciwnik paruje/doguje albo nie trafiasz. Czyli każdy miss twojej broni to miss SoR :wink:


Super, ale SoC da sie sparowac nawet jak trafisz bronia i procnie..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:35 
Cytuj  
Masz rację. Dla tego to jest dodatkowy atak a SoR jest tylko dodatkiem do podstawowego ataku.

Edit:
Zaznaczę jeszcze, że to o czym piszę i co widziałem było poniżej 40 leva. Do tego jest jeszcze kwestia różnicy poziomów między paladynem a mobkiem. Na mobkach o 4+ lev wyższych faktycznie lepiej nawet z 2H jechać z SoR. Poniżej tej różnicy widziałem nawet bez dokładnego liczenia DPS znaczącą przewagę SoC przy wolnym 2H. Powiedział bym nawet, że różnica była zauważalna 'gołym okiem' 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:59 
Cytuj  
To wez jakis mod to statystyki, jak recap czy cos i zobacz jak bedzie ci szlo.

Na 65 robie cos kolo 300-320 z 2handera i ponad 350 z sora. Na humanoidach nawet nie probuje soca bo ci z bronia paruja co drugi cios.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:22 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
To wez jakis mod to statystyki, jak recap czy cos i zobacz jak bedzie ci szlo.

Na 65 robie cos kolo 300-320 z 2handera i ponad 350 z sora. Na humanoidach nawet nie probuje soca bo ci z bronia paruja co drugi cios.


Teraz tego nie sprawdzę bo zamaniło mi się być pionierem dziwnych buildow i docelowo jadę na 0/25/36 i nie mam jeszcze w tym zestawieniu SoC. Zwracam jednak uwagę na to o czym pisałem, czyli ograniczenie doświadczeń do 40 leva. Być może w endgame jest znacząca różnica w tym temacie. Ja to co widziałem to opisałem, co do reszty nie mam podstaw się wypowiadać :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 00:42 
Cytuj  
Na 40 levelu, a wlasciwie do 60 najlepiej sie jedzie w prot buildzie.

Bierzesz 10 mobow na siebie, zabijasz wszystkie i idziesz dalej. W pvp tez jest ok jak trafisz kogos z reckoninga to nawet zgliszcza nie zostaja.

0/25/36 to jeden z najdziwniejszych pomyslow tbh. Bez holy shield i weapon experise, bez crusader strike, ni w * ni w oko.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 09:13 
Cytuj  
krótkie noobiarskie pytanie - czy retri build przed 40 to jedyna słuszna droga ? prot odpada ?


_________________
psn


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 09:50 
Cytuj  
desh ja jechalem i jade od 10 lvla ciagle w retri (z malymi przerwami gdy sie bawilem buildami). W prot jestes chlopcem do bicia przez casterow. Strasznie od\czuwalem brack repetence aby zlapac uciekajacego castera, a no i z retri mam dosyc fajny dmg. Btw nooby pytanie jak zwiekszyc szanse na crita mojego paladyna??


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 10:12 
Cytuj  
Ja lvluje od 30 ktoregos poziomu na procie i lvluje mi sie o wiele lepiej i latwiej niz retri. Mozna zabic kilka mobkow naraz bez zbednego stresu, na retri jak na mnie czasem z 3 mobki siedzialy to juz niekiedy byl problem.
Czasem jak juz nie moge na wowa patrzec to ide sobie grindowac jakies mobki melee, biore 3-4 naraz, odpalam 'seal of light', alt+tab i czytam sobie onet, po chwili przelaczam, lecze sie jesli potrzeba, poprawiam seal i znow robie cos innego. Problemem sa casterzy w pvp, faktycznie ciezko zabic. Za to jeszcze nie przegralem duelu z warkiem i rogalem, nawet jak mieli o 2 lvle wyzej.

tranc3 napisał(a):
Btw nooby pytanie jak zwiekszyc szanse na crita mojego paladyna??


Pewnie tak jak innych klas - odpowiednie talenty i odpowiedni sprzet :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 13:18 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Na 40 levelu, a wlasciwie do 60 najlepiej sie jedzie w prot buildzie.

Bierzesz 10 mobow na siebie, zabijasz wszystkie i idziesz dalej. W pvp tez jest ok jak trafisz kogos z reckoninga to nawet zgliszcza nie zostaja.

0/25/36 to jeden z najdziwniejszych pomyslow tbh. Bez holy shield i weapon experise, bez crusader strike, ni w * ni w oko.


Jak pisałem testuję narazie ten build, ale masz rację tracę w nim sporo z koncowych talentów obu drzewek. Tylko wydaje mi się, że połączenie Reckoning z Imp SoC, Conviction, Vengeance, Sanctified Crusader i Precision wyrówna mi conajmniej nieposiadanie tych koncowych talentów. A kilka jeszcze w tym buildzie zmniejszających wyciek many i zwiększających moje zdolności defensywne poprawi słabą przeżywalność Retri. No cóż zobaczymy. Jak 2 lata temu robiłem druta na feral/crit to też się kumple w głowy drapali i patrzyli na mnie z politowaniem :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.