mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 10:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Priest niesamowicie kruchy ? :D. Ok, to sie pośmialiśmy, a teraz napisz coś na serio... W pvp trzeba disc priesta okładać chyba godzine meele klasą żeby zdechł.


Nie nie. Ten z tarcza to sie Paladyn nazywa, musialo ci sie pomylic. PvP = Arena 5vs5, BG 10vs10 15vs15 a nie duel pod IF. Nie wazne jest to czy Rogue ze slabym gearem jest w stanie outdpsnac heal Priesta (po to sa stuny tak BTW :>), wazne jest to ze jak sie na Priesta rzuca 4 typa w epikach to powinien miec on jakakolwiek mozliwosc przezycia. Disc Priest? Spellsteal, purge, dispell. Priestem da sie grac w PvP (tak robielm to) do czasu jak sie nietrafi na dobry team. Wtedy giniesz w 2 sekundy i zadnego shielda nie rzucisz bo masz caly czas CC.

BTW Priest nie ma Instant heala i nigdy nie mial. PoM nie jest instant healem, a teraz jeszcze dorzuca mu cooldown. OK moze i CD na tym spellu jest potrzebny ale 10sek to za duzo, 5-6 byloby ok. Natomiast w zamian powinno sie pojawic cos co by pomoglo Priestowi przezyc.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:11 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
wazne jest to ze jak sie na Priesta rzuca 4 typa w epikach to powinien miec on jakakolwiek mozliwosc przezycia.


:lol:

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:21 
Cytuj  
ArteC - Gram shamim i też jak 4 alies na mnie idzie nie żyję w ciągu paru sek. Też chcę buffa aby przeżyć coś takiego ! Skoro ty chcesz to ja także powinienem dostać! A co :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:26 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
wazne jest to ze jak sie na Priesta rzuca 4 typa w epikach to powinien miec on jakakolwiek mozliwosc przezycia.



Gram warkiem też chce takie cos , nie no stary dałeś czadu.

Aha i jeszcze "I.W.I.N. Button" pls.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:30 
Cytuj  
Ja mialem, ale niestety byl "broken" :/

;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:41 
Cytuj  
Tez miałem komentować to zdanie z 4os epic ale wiedziałem, że mnie wyręczycie :P Ja tez poproszę o takiego skilla, może być nawet vs 3os.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 11:54 
Cytuj  
Cytuj:
Priests

* The base healing percent from "Vampiric Embrace" has been reduced to 15% from 20%. In addition, this ability can no longer get critical heals.
* "Silent Resolve" no longer reduces threat generated by Shadow spells.
* Prayer of Mending now has a 10 second cooldown.
* Mass Dispel will now target immunity effects first.
* Circle of Healing mana cost reduced by 25%. (Source)
* The effectiveness of "Fade: Rank 7" has been increased by approximately 25%.
* The damage absorption of "Power Word: Shield" added by the caster's bonus healing has been increased to 20%.


płakali, płakali i wypłakali :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 12:25 
Cytuj  
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


buff? serio? jaka szkoda ze juz tysiące priestów rzuciły się z mostu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 12:49 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


buff? serio? jaka szkoda ze juz tysiące priestów rzuciły się z mostu :)

Ale przyjdą imba shamani i loladynki i powskrzeszaja chłopaków - nie takie rzeczy się widziało w WoW-ie ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 12:52 
Cytuj  
eee shamani tez juz zaczynaja skakac z mostu bo maja nefowac WF (robimy za duzy DPS) :)

zostaja paladyni...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 13:08 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...

a to ciekawe... zwłaszcza to :"Silent Resolve" no longer reduces threat generated by Shadow spells ;The base healing percent from "Vampiric Embrace" has been reduced to 15% from 20%. In addition, this ability can no longer get critical heals.

pewnie kazdy lock rolnie priesta...

BTW dlaczego nie mamy combat ress ???

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 13:13 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
BTW dlaczego nie mamy combat ress ???


Dlaczego druid nie ma normalnego ress???


Ja siem ciesze z tego "buffa" mialem juz dość shadow-magów którzy twierdzili ze nie muszą leczyc tanka na bossie bo "przeciez Mind Flay leczy"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 14:42 
Cytuj  
Farin napisał(a):
ArteC - Gram shamim i też jak 4 alies na mnie idzie nie żyję w ciągu paru sek. Też chcę buffa aby przeżyć coś takiego ! Skoro ty chcesz to ja także powinienem dostać! A co :P


Dobra nie bede tutaj dyskutowal o Shamanach bo tez potrzebujecie pomocy. Ale nie rozumiem z czego tu sie smiac? Tworzenie klasy ktora z zalozenia ma ginac w 2 sekundy mija sie z celem. Bo niby inni healerzy i inne klasy nie maj defensywnych skillow? Babel, Bear Form to niby do czego sluza?

Shadowclaw napisał(a):
Gram warkiem też chce takie cos , nie no stary dałeś czadu.


Przepraszam od kiedy warrior nie nosi plate? Na prawde przyrownujesz teraz przezywalnosc Warriora do przezywalnosci Priesta? Tak BTW twoj skill nazywa sie Shield Wall i jest na 30 min cooldownie. Popatrz w skille. Wiem, ze dlugi cooldown i ze wolisz uzyc Recka itp, ale MASZ TAKIE COS. I nikt ci go nie spellstealnie.

I co jest dziwnego w tym co napisalem bo nie rozumem? Prawie kazda klasa ma mozliwosc o ktorej napisalem. Mag ma blinka+Ice Armor+Blazzing Speed+Frost Nova. Lock ma Soullinka. Paladyn ma babla. Druid ma bear form. Rogue ma vanish i sprint. Warrior ma shield walla (dobra wiem, nie PvP spell) i moze i tylko to, ale Warrior z zalozenia jest tanking klasa. Warrior z zalozenia ma brac na siebie hity a nie przed nimi uciekac. Priest z zalozenia ma leczyc Warriora ktory dostaje hity co jest w tej chwili nie wykonalne.

Pisalbym dalej ale prezentujecie calkowity brak zrozumienia kwestii, wiec nawet nie bede probowal.

Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


Ok przesledzmy.

* The base healing percent from "Vampiric Embrace" has been reduced to 15% from 20%. In addition, this ability can no longer get critical heals.

Nerf shadow. Holy = bez mian.

* "Silent Resolve" no longer reduces threat generated by Shadow spells.

Nerf shadow. Holy = bez mian.

* Prayer of Mending now has a 10 second cooldown.

Duzy nerf PvP Holy Priestow, lekki nerf PvE. Jedyna mozliwosc pozwalajaca przezyc troche na BG przestaje dzialac.

* Mass Dispel will now target immunity effects first.

To jest bardziej fix niz cokolwiek innego. Zreszta... kto uzywa tego czaru?

* Circle of Healing mana cost reduced by 25%. (Source)

Nadal gorszy od PoHa i kompletna strata talentow. Nie jest to buff holy Priestow bo nikt nie ma tego talentu i nadal nie bedzie mial.

* The effectiveness of "Fade: Rank 7" has been increased by approximately 25%.

Ok... meh, nic nie zmiania tak na prawde.

* The damage absorption of "Power Word: Shield" added by the caster's bonus healing has been increased to 20%.

Jedyna zmiana ktora mozemy nazwac "buffem"... ale tylko nazwac, nadal smiesznie maly scaling.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:02 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Yaroos napisał(a):
BTW dlaczego nie mamy combat ress ???


Dlaczego druid nie ma normalnego ress???

Ja siem ciesze z tego "buffa" mialem juz dość shadow-magów którzy twierdzili ze nie muszą leczyc tanka na bossie bo "przeciez Mind Flay leczy"

druid =hybryda a nie : no 1 -tank , no 1 heal , no 1 MELEE DPS.

Dlaczego znajac 1 czy 2 łosi nie leczacych tanka oceniasz cala spoleczność ??

Czy ja widzac warka ktory sie obraza i wychodzi z inst. bo nie dostal resa w trakcie walki mowie ze warriorzy to kretyni ?.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:03 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


Ok przesledzmy.
[...]

Spyke raczej miał na myśli buff w stosunku do shadow priestów - ja tak to odebrałem i tak to ma sens:)
Jak jeden traci to drugi nawet nic nie zmieniając zyskuje, nie? :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:07 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
blinka+Ice Armor+Blazzing Speed+Frost Nova

co to za combo jest? Czy moze sa to pojedyncze skille ratujace zycie magowi (kazdy z osobna), jezeli juz to wymienilbys ice blocka moze, bo to zasluguje na wzmianke najbardziej.


Ostatnio edytowano 2 mar 2007, 15:10 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:08 
Cytuj  
@ArteC

Ok czyli mogę przeżyć 10 sec raz na 30 min tak ? a jak shield wall ma mi pomóc przeciwko 4 gostkom w epikach bijących mnie naraz ?

Pozatym 4 w epikach nie oznacza 4 klas melee , i co mi tu da rec jesli to bedzie np 4 lockow i jak tu ma mi pomóc plate? hmm teraz ty wykazujesz niezrozumienie kwestii o których piszesz.

EOT.


@Yaroos


Nie mówię tu o jednym czy 2 priestach tylko o 80% priestów z którymi byłem w instancjach na naszym serwie.

Druid hybryda ok , a wiesz że każda klasa jest specyficzna i ma skille czyniące ją przydatna np w rajdzie ? Ergo combat ress druta .

Może jeszcze byś chciał dostać innerviate i wtedy można by wogóle nie brać drutów do rajdu?

No sorx ale troszke przesadzasz.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:17 
Cytuj  
pooma napisał(a):
ArteC napisał(a):
Spyke napisał(a):
Mnie tam sie to podoba,według mnie jest to raczej lekki buff holy priestow...


Ok przesledzmy.
[...]

Spyke raczej miał na myśli buff w stosunku do shadow priestów - ja tak to odebrałem i tak to ma sens:)
Jak jeden traci to drugi nawet nic nie zmieniając zyskuje, nie? :P

Pan jesteś ...;) poczekamy na "buff " innych klas .

pyt :Co na arenie bedzie robil priest ?
odp :zajmował miejsce...
ShadowClaw - 80% to nie wszyscy :)
ale jeszcze troszke pogrzebia przy Priescie a pomazysz o leczeniu MF (
i tak bedzie teraz mniejsze o 25% )


Ostatnio edytowano 2 mar 2007, 15:39 przez Yaroos, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 15:35 
Cytuj  
shahray napisał(a):
ArteC napisał(a):
blinka+Ice Armor+Blazzing Speed+Frost Nova

co to za combo jest? Czy moze sa to pojedyncze skille ratujace zycie magowi (kazdy z osobna), jezeli juz to wymienilbys ice blocka moze, bo to zasluguje na wzmianke najbardziej.


Chodzilo mi o pojedyncze. Oczywiscie mozna uzywac tego w combo. A o Ice Blocku cos zapomnialem :).

Shadowclaw napisał(a):
Ok czyli mogę przeżyć 10 sec raz na 30 min tak?


Ehh no nie do konca. Roznica pomiedzy graniem Priestem a Warriorem w PvP jest taka, ze najpierw powinno sie zabic healera. Tak po prostu jest. Warrior oczywiscie tez zginie jak na nim siadzie 4 gostkow. Ale mi nie chodzilo o to, ze ja chce wygrac z 4 typami na raz. Chcial bym tylko miec mozliwosc (moze raz na ilestam czasu) cos na to zadzialac. Wiekszosc klas ma taka mozliwosc. Ja nie mam. Ja rozumiem, ze jako healer bede w centrum uwagi druzyny przeciwnej. Tylko, ze powinienem miec mozliwosc taki atak w jakis sposob wytrzymac dluzej niz przez 2 sekundy. Po prostu dlatego ze spedzanie 75% czasu w PvP na cmentarzu nie jest ciekawe i nie daje mi "funu" z czegos co jednak nadal jest gra i sluzy wlasnie do czerpania "funu". I ja nie twierdze tutaj, ze Priest powinien przezywac kazdy zmasowany atak druzyny przeciwnej i byc niezniszczalny. Ja po prostu chce miec jakas mozliwosc kontry, zamiast czekania az mi sie GY doladuje.
Ktos kiedys na forum Priestowym zapostowal bardzo ciekawy temat w ktorym bylo porownanie sily bazowej klas dps i klas heal. Patrzac na bazowy heal i bazowy dps ze skillow mozna dojsc do wniosku, ze poczatkowe ratio jest 3:1 dla heala. Tzn standardowy heal jest za 3x tyle HPkow za standardowy DPS. Jako, ze daje to duza przewage healerom, to klasy DPS dostaly wiele skilli "kontr" do tych heali. I wszystko bylo w miare zbalansowane do czasu jak Blizz zaczal masowo wprowadzac gear +heal i +dmg, ktorego przelicznik jest znacznie bardziej korzystny dla DPSu w stosunku do poczatkowego 3:1. Teraz mamy cos bardziej jak 2:1, a klasy DPS nadal maja wszystkie kontry. Priesci po prostu chca dostac jakas ciekawa kontre na DPS. Blizzard probowal to zrobic z Pain Suppresion, ktore gdyby nie bylo dispellowane bylo by nawet calkiem rozsadnym skillem. Nie mowie tu o i WiN buttonach tylko o skillach ktorych dobre uzycie moze dac z 3-4 sek dodatkowego zycia. Dispell Magic jest jedyna "ala" kontra Priesta bo w sumie zawsze mozna zdazyc tego Trinketa czy PoMa sciagnac z Maga. Tylko ze teraz Mag dostal Dispell Magic v2.0, nazwany Spellsteal. Spellsteal, przyklad czaru kontry. Cloak of Shadows - przyklad skilla kontry. Cyklon - przyklad czaru kontry. PoM - przyklad czaru kontry, ale tylko do patcha bo nadanie cooldownu eliminuje ten czar z tej kategorii.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.