mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 23:42 
Cytuj  
ding 69 :) , juz sie nie moge doczekac az dingne 70 i respecne znowu na prot , w holy/retri druid w feral przecina sie przezemnie jak przez mokry papier , bez shielda jednak czuje sie jak bez reki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 08:45 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ding 69 :) , juz sie nie moge doczekac az dingne 70 i respecne znowu na prot , w holy/retri druid w feral przecina sie przezemnie jak przez mokry papier , bez shielda jednak czuje sie jak bez reki


Dobrze Ci sie tak gra? Przecież spadek DPSu musi być straszliwy przy 1h.

No i jak walczyć z casterami?

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 09:13 
Cytuj  
Dwutlenek healem walczyc, healem :D, ja robie tak ze spamuje heal na siebie az dla maga mana sie skonczy :) ale i tak zawsze mnie nukuja, chcesz z magiem walczyc, to retri wystarczy

Peace

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 09:29 
Cytuj  
A taki build:
http://www.wowhead.com/?talent=aZxG0hbI0xZVbxtrohVho

Do solo pve oraz tankowania. Nada się?

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 11:46 
Cytuj  
Ja dałbym coś takiego jeśli koniecznie chcesz mieć retrib tak jak masz http://www.wowhead.com/?talent=aZVhuI0czxZVbxtRohVho


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 12:52 
Cytuj  
pve gra sie fajnie w holy , ale w pvp bieda niestety


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 12:53 
Cytuj  
a takie jeszcze jedno pytanko. jutro dobije 60 wiec cyas na pvp gdyz tbc niemam... cyz warto farmic full Grand Marshal set cyz moye lepiej Knight Lieutant. Chyba wezme jednak Knighta gdyz moze niedlugo zlapie TBC i to bedzie marnotrawstwo honoru jednak. Co wy o tym sadzicie?


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 13:06 
Cytuj  
sadze ze honor najlepiej zostawic na 70 level, zaluje ze tego nie zrobilem chociaz magiem i tak juz nie gram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo bylo zbyt latwo? ..


łatwo ze względu na maga? nie,

po 2 latach srałem już tą klasą.


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:51 
Cytuj  
tranc3 napisał(a):
a takie jeszcze jedno pytanko. jutro dobije 60 wiec cyas na pvp gdyz tbc niemam... cyz warto farmic full Grand Marshal set cyz moye lepiej Knight Lieutant. Chyba wezme jednak Knighta gdyz moze niedlugo zlapie TBC i to bedzie marnotrawstwo honoru jednak. Co wy o tym sadzicie?


Moim zdaniem marnowanie czasu. Porownywalne rzeczy _duzo_ latwiej zdobedziesz z zadan w tbc. A pozatym czy bedzie to takie przyjemne? Czy jest na tyle 60 ze bedziesz mial z kim farmic honor?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 08:05 
Cytuj  
uprzedzam że post dotyczy pala lvl 28 :P

chciałbym się upewnić że pod Seal Of Command najlepszy jest poprostu bardzo wolny 2h.

nie widziałem nigdy pala z Corpsemakerem ale wydaje się idealny - zgadza się ? http://www.thottbot.com/?i=7786

mam zamiar nauczyć się skilla i zrobić jakiś na nim enchant ale chciałbym mieć pewność że to jest git


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 10:00 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Seal of Command :-]

Zawsze mnie rozbrajała ta definicja proca z Seal of Command "procuje 7 razy na minute"... Co to w ogóle znaczy, od kiedy się liczy tą minute, kiedy się resetuje ten 'zegar'... itd, i tym podobne bzdury...

Otóż SoC jest procem który się skaluje wg prędkości broni w oparciu o przesławne 7 hit / minute.

Jeśli chcesz wyliczyć szansę na proc swojej broni to przemnóż jej szybkość przez 11.67

Przykładowo dla broni 3.5 speed, szansa na proc wynosi:

3.5 x 11.67 = 40.85 %

Wszystko i tak sprowadza się do tego, że przeważnie SoC faktycznie procuje 7 razy na minutę, ale tak przynajmniej wiadomo jak to wyliczyć procentowo :P

Na szczęście lub nie na szczęście (zależy kto jakiego ma speeda na broni) dmg proca się już nie skaluje więc im wolniejsza broń tym lepiej. To już pewnie każdy wiedział, tylko potwierdzam :)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 10:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chciałbym mieć pewność że to jest git


Jest git!

Od siebie dodam, ze teraz wlasciwie juz nie liczy sie speed broni tylko jej dmg. No ale najczesciej jest to od siebie zalezne tj. wolne bronie maja wiekszy dmg niz te szybkie.


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 12:05 
Cytuj  
Problem z wolna bronia jest taki ze jest wolna. Jak bedzie miss pary czy dodge to czekasz 100 lat na kolejny swing, do tego sam soc moze byc missniety..

Pobawilem sie troche tym syfem wczoraj jak grindowalem safari, i rzeczywiscie czasem jak procnie to 4 cyfrowe liczby lataja po ekranie, ale czasem nie procnie cala walke.

Statystycznie sor pewnie ma wiekszy dps ale jest mniej efektowny.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 13:04 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Problem z wolna bronia jest taki ze jest wolna. Jak bedzie miss pary czy dodge to czekasz 100 lat na kolejny swing, do tego sam soc moze byc missniety.

no własnie o to mi chodzi, Dwutlenek sam siebie cytuje, ale ja wiem jak to działa.

chodzi o to że przy lvlowaniu zwykle wale moby o 1,2 lub 3 lvl wyższe a to oznacza mase "nie trafień". :har:

no nic, dzieki za opinie. axa i tak mam to popróbuje, ale bez enchantów


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 15:08 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Problem z wolna bronia jest taki ze jest wolna. Jak bedzie miss pary czy dodge to czekasz 100 lat na kolejny swing, do tego sam soc moze byc missniety..

Pobawilem sie troche tym syfem wczoraj jak grindowalem safari, i rzeczywiscie czasem jak procnie to 4 cyfrowe liczby lataja po ekranie, ale czasem nie procnie cala walke.

Statystycznie sor pewnie ma wiekszy dps ale jest mniej efektowny.


Ja zdecydowanie wole SoC. To pewnie wszystko jest kwestia gustu.
Przy odpowiednim gearze i doborze sealow, blessow nie zauważasz missów.
Ja praktycznie odpalam Judgement of Command i Crusader Strike jak tylko konczą się c/d i zupełnie nie muszę się martwić o manę. Więc missy mnie tak nie bolą bo ilość ataków jakie wykonuje bronią 3.6 przypomina walkę znacznie szybszą bronią.

Dodatkowo Crusader Strike może odpalić Seal of Command, natomiast nie odpala Seal of Right...

Kolejną zaletą SoCa której większość ludzi nie zauważa jest fakt, że "biały" miss zupełnie nie wpływa na ilość odpaleń SoCa w ciągu minuty.
Przykładowo jak missujesz z SOR to tracisz i 'biały' hit i SoRa. Natomiast jak misujesz z SoCem to nie ma to wielkiego znaczenia ponieważ on i tak się odpali 7 razy na minutę.

SoR i SoC są porównywalne ale głównie w dwóch przypadkach.
SoR + judgement of Crusader, sporo [+dmg] gearu i szybki 2hander. Byłbym nawet skłonny powiedzieć, że przy takim doborze sprzetu SoR będzie znacznie efektywniejszy.
Jeżeli natomiast ktoś preferuje taktykę z SoC, to potrzebuje więcej warrior gearu (dla dużego AP i critów) oraz jakiś solidny mana regen. W moim przypadku jest to Judgement of Wisdom na starcie + Blessing of Wisdom non - stop.

Wszelkie inne układy sprzetu redukują DPS. Przewaga [+dmg, int] gearu zmniejsza sumaryczny DPS SoCa, natomiast braki w [int i +dmg] negatywnie wpływają na SoR.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 17:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Dodatkowo Crusader Strike może odpalić Seal of Command


Jestes to w stanie udowodnic? Bo o ile wiem to nie jest prawda.


Pewnie, że nie jestem w stanie udowodnic :-]

Kilka razy zdarzało mi się zacząc atak od crusader strika i w tym samym momencie odpalał seal of command. W quest logu były 3 obrazenia wiec równie dobrze mógł to być proc od zwykłego hita.

To zresztą jest nieważne. SoC odpala 7 razy na minute i czy odbywa sie to z Crusadera czy ze zwykłego hita, nie ma znaczenia.
Nie potrzebnie uzywałem tego jako argumentu, poniosło mnei ;-]

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 08:53 
Cytuj  
CS nie może odpalić SoC, procuje SoL, SoJ, SoW, SoV i chyba SoR.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:53 
Cytuj  
Jak dokładnie działą Reckoning? Bo nie mogę sobie poradzić ze zrozumieniem tooltipa :P

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:23 
Cytuj  
1. Jak mob Cie trafi, masz 10% szansy na odpalenie.
2. Przez 8 sec każdy atak jaki zadasz bronią, zadaje dodatkowy atak (4 ładunki).
3. Musisz mieć broń na tyle szybką, żeby w ciągu 8 sec zadać 4 ciosy (Flurry Axe spisuje się znakomicie)
4. Jesli masz na sobie SoR to procuje on z każdym bonusowym atakiem (jak i każdy inny seal).
5. Genialne, o ile masz na sobie 3+ moby, albo bije ciE rogal, dual wield warek.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.