mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 11:53 
Cytuj  
Wiadomo, że na shade of anal zawsze na plecach nie siądziesz ale to nie ma aż tak duzego wpływu na twój dps. Możesz przez te kilka sekund skupić sie na kicku etc.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 2
Dołączył(a): 2.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 12:38 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
f napisał(a):
ja mam w ten sposob rozlozone.


Jak mozna na combat sword specu zapomniec o imp S&D ?

f napisał(a):
A odnosnie, tego, ze rogal na swordach w combat co najwyzej moze powalczycz tankiem.....wybaczcie, ze sie nie zgodze


I dobrze, bo powalczyc to moze z kazdym, a jak mu pojdzie to druga rzecz :)

szkoda talanentow na beznadziejny skill, stad nie ma imp slive and dice. JA przy np. 5 pkt combo, albo wole max crit uderzyc, albo ks, w zaleznosci od tego co sie dzieje w walace. Jest tez talent ktory zebira wszystkie posiony i wali crita. Wiec nie rozumiem za bardzo jak ktos i po co wykorzystuje sad.

P.S. Zauwaz, ze pisalem tego posta nie pod build pve lub pvp. Tylko pod wszystko, taki uniwersalny,b o akurat i latam na insy i lubie skoczyc na bg jak rowniez pomeczyc horde w swiecie....

Mam inne pytanie czy ktos w ten sposob kombinowal

http://www.wowhead.com/?talent=f0xZMxy0bVzx0GoZxrfoMho
Troche jest strat, na eviscarate ale za to mamy Preparation. Warto?

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 12:57 
Cytuj  
f napisał(a):
szkoda talanentow na beznadziejny skill, stad nie ma imp slive and dice. JA przy np. 5 pkt combo


Lol pwnt, moze dlatego ze imp S'n'D pozwala miec increased speeda caly czas i jeszcze w miedzy czasie wrzucic 5pkt evis albo envenom.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:01 
Cytuj  
no bez watpienia...

ja sobie nie wyobrazam robic duzy dps w sword/fist bez snd. daggerowy spec... tez sobie nie wyobrazam szczerze..

a co do tego co URL napisal, on ma troche racji. gralem rogalem do gruula poki co i jest troche jak mowi. kidys bossy byly bardziej 'stabilne' nawet w poznym naxx. tutaj bossy lekko 'lataja' niby sa na tanku ale sie non stop odwracaja itd. nie zawsze mozna sie w 100% skupic na dpsie. ale bron boze nie mowie ze dagger jest zly. sam w daggerach biegam chociaz zwykly 30/26/5 build- jakos najlepiej mi pasuje. szczerze to uwazam ze 41 assasination BEDZIE bardzo oplacalne ale dla rogali z lepszym gearem. chodzi mi glownie o %crit. troche maly dps wychodzi z mut wlasnie przez to ze maly crit. probowalem tez envenom builda z shievem non stop i jest crapowy na maxa. lepiej mut budowac punkty (3 punkty jak critniesz) najwyzej od czasu do czasu shiev i envenom. ladny dps wychodzii
tyle ode mnie


_________________
Obrazek

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 16:35 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
a co do tego co URL napisal, on ma troche racji.


urc nastepnym razem 8) Dzieki za małe poparcie. po pierwsze nie poweidzialem ze ze dagery sie nie nadaja do pve po prostu jest troche trudniej a ja zawsze staram sie byc nr1 na dmglist co na dzien dzisiejszy nie zawsze mi wychodzi
Po 2 to jest topic robaka i jak zawsze on musi miec racje (pewnie zaraz nas zjedzie z gory na dol)

co do Snd nie wiem jaki bym robil build pod Pve ale zawsze daje 3punkty

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 16:38 
Cytuj  
URC napisał(a):
Dzieki za małe poparcie. po pierwsze nie poweidzialem ze ze dagery sie nie nadaja do pve po prostu jest troche trudniej


w czym daggery sa trudniejsze od fistow/swordow?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 17:08 
Cytuj  
positioning.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 21:33 
Cytuj  
czy mi sie wydaje czy ktos nie czyta co ludzie pisza...


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:05 
Cytuj  
mam takie pytanie
robie mutilate pvp/pve build i nie wiem, gdzie wrzucic 3 punkty, czy do imp gouge czy do 5 mod dociagnac, co sie bardziej oplaca ?

o, i zna ktos jakies mody, co np. przeliczaja rating na procenty przy itemach ?
i taki dla rogue co pokazuje jak sie konczy cooldown, np kidney shot cooldown finished napis na srodku ekranu
widzialem takie gdzies na jakis screenach


Ostatnio edytowano 5 mar 2007, 10:14 przez Mart, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:13 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
no bez watpienia...

ja sobie nie wyobrazam robic duzy dps w sword/fist bez snd. daggerowy spec... tez sobie nie wyobrazam szczerze..

a co do tego co URL napisal, on ma troche racji. gralem rogalem do gruula poki co i jest troche jak mowi. kidys bossy byly bardziej 'stabilne' nawet w poznym naxx. tutaj bossy lekko 'lataja' niby sa na tanku ale sie non stop odwracaja itd. nie zawsze mozna sie w 100% skupic na dpsie. ale bron boze nie mowie ze dagger jest zly. sam w daggerach biegam chociaz zwykly 30/26/5 build- jakos najlepiej mi pasuje. szczerze to uwazam ze 41 assasination BEDZIE bardzo oplacalne ale dla rogali z lepszym gearem. chodzi mi glownie o %crit. troche maly dps wychodzi z mut wlasnie przez to ze maly crit. probowalem tez envenom builda z shievem non stop i jest crapowy na maxa. lepiej mut budowac punkty (3 punkty jak critniesz) najwyzej od czasu do czasu shiev i envenom. ladny dps wychodzii
tyle ode mnie


bo build pod shiva nie jest do bicia nim non stop ...
i nie jest do bicia bronia 2.0+ ;P
nawet 1.8 juz nie jest tak super, najlepiej tak 1.5 miec bron, wtedy nabicie 5 cp to praktycznie 5 sek bez przerw (tylko global cooldowny)
wtedy wali sie np s&d (ja najczesniej stukam s&d na 3 cp przy zwyklych mobach typu karazhan, 5 cp raczej tylko na bosach), po czym stukam sobie synisterki i w polowie nabijania cp do 5 stukam raz shiva zeby poison na 100% nie spadl (chyba ze potency ladnie procuje, to nie trza shiva uzywac do podtrzymania poisona :>)

jak dla mnie glownym problemem mutilate jest bardzo niski poziom % na krytyke, stad nie planuje sie w to bawic przez dluuugi czas (positioning da sie scierpiec jakos jeszcze)

//edit
@up: rating buster - pokazuje % przy ratingach


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 19:17 
Cytuj  
Co myślicie o tym http://www.wowhead.com/?talent=ihxZMhEzrVzx0Gotx0x ?

A moze mam pakowac w mutilate?


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 23:47 
Cytuj  
a do czego to ma byc build? :roll:

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 07:07 
Cytuj  
Do PvE


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 09:02 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Do PvE

jak do PvE to nawet nie myśl o sublety.
no i bez imp SnD też myśleć nie ma co.
http://www.wowhead.com/?talent=fhe0oeZGMEzMVzx0hot <- klasyk chyba, jezeli lubi się envenom. ew. z Vile Poisons można w Murder przenieść :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 09:12 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Kazen napisał(a):
Do PvE

jak do PvE to nawet nie myśl o sublety.
no i bez imp SnD też myśleć nie ma co.
http://www.wowhead.com/?talent=fhe0oeZGMEzMVzx0hot <- klasyk chyba, jezeli lubi się envenom. ew. z Vile Poisons można w Murder przenieść :P


a po co imp evi ??
jak ktos robi builda pod envenom to 5/5 vile poisons MUSI byc

gauge: w pve ten skill nie dziala (rajdy), wiec po co brac wydluzona wersje niedzialjacego skila ??

jak koniecznie z kickiem to raczej takie cos (pod envenom):

http://www.wowhead.com/?talent=f0eboyZMGEzMVzx0hot


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 09:24 
Cytuj  
robus nie jestem debilem wiem jak i kiedy i z jaka bronia sie shieva uzywa. ale prawda jest taka, ze on i tak kosztuje 30-40 energii, robi !@#$owy dmg i prawde mowiac po prostu zmniejsza dpsa. wiadomo, ze w mut potrzebujesz 2 wonle daggery ale probowalem daggerem za badge of justice shievowac (1.3 speed nei widzialem szybszego- lepszego). i po prostu mam z tym mniejszy dps. dodatkowa aplikacja poisona.. nie opyla sie imo bo i tak deadly wchodzi szybko a trzeba miec pointy na snd jeszcze i tak.
sumujac: dla mnie shiev build to kicha, mut poki co tez chociaz widze dla niego przyszlosc, 30/26/5 badz 15/41/5 poki co jest imo najlepsze dla rogala
edit: non stop o dagger rogalu mowie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 09:35 
Cytuj  
mi tam nie zaniza jakos masakrycznie dpsu, ale przyznam ze czekam na fajne daggery i wracam do builda na backstaba, czy wlasciwie przechodze (15/41/5)

shiv jest fajny, fajne kryty z envenoma (naprawde evi sie chowa), ale wlasnie pozostaje wrazenie ze duzo dpsu sie traci na tym specjalu (za slabo bije, powinien bic tak o 50% mocniej - tak zeby kryty byly o 30% slabsze niz synisterowe)
jest co prawda szybka generacja cp, ale to nie wystarczy zeby byc na poziomie dmg builda backstabowego


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:30 
Cytuj  
Który build dla dagger rogala jest lepszy?
http://www.wowhead.com/?talent=ihecoxMsVzZhZEMcc0rRz
czy
http://www.wowhead.com/?talent=f0ecoxZhZEMcc0GRcbst

Wiem, że są lepsze, ale chcę wybrać spośród tych dwóch.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:17 
Cytuj  
Drugi. Głównie dlatego, że ten pierwszy to jakaś jest totalna porażka jest :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:20 
Cytuj  
Ten drugi build jest lepszy.

Ja mam jeszcze pytanko... Dlaczego ludzie tak chwala mutilate? Jak ja to mialem to zadawalem lepszy dmg z backstabem :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.