mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:13 
Cytuj  
Spokojnie sobie lykniesz questy i to nie tak malo.Napewno na poczatku uda ci sie zdobyc imba chest, szybki offhand i mieczyk z ladnym dps'em


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:35 
Cytuj  
to spoko.

:lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:39 
Cytuj  
z tego co ja pamietam (zawsze mialem rogali w ally i z paladynami bawilem sie tylko w duelach), to walka byla dluga i lekka - stealth->wpierdol->stealth->wpierdol. wrzucalem na nich slowing i deadly poison, dawalem sie spokojnie leczyc, czekalem az im sie mana skonczy i wtedy totalny NUKE ;)
tylko od takich koxow jak Snake z TFem wpierdol dostawalem zawsze ostry bedac bez szans ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 22:02 
Cytuj  
@up dawac sie leczyc palladynom czekac az im sie mana skonczy ?:D lol przeciez palladyn rzuca jeden heal i ma full hp :D dojebie ci stunta i papa ;p a ty chcesz czekac az mu sie mana skonczy :D:D:D:DDDDDD


@sobtainer

na palladynow wogole jak i ogolnie moim zdaniem oczywiscie ; ) najlepszy jest hemo build nie wiem jakimi prawami sie to teraz rzadzi bo nie gram od czasu wyjscia dodatku ... wiec tak przedewszystkim ( oczywiscie pisze pod hemo na ktorym cp zbiera sie w kosmicznie szybki sposob ) na palkach zajebiscie skuteczny jest expose armor jak i na drutach shamach i wogole na kazdym : ) wiec zapakowac takiemu delikwetowi 5cp expose na dziendobry gouge restealth ?;p pakujesz 5pkt i dzialasz hemo build opiera sie glownie na finisherach fajnie jak bys mial death raya :) ( przynajmniej fajnie bylo na lvl60) 5cp death ray +cb evi
nie mozesz zapominac o roznorodnych kombinacjach np jezeli masz "cd" na bandarzu zawsze mozesz vanish sap food ....
raz duelowalem sie z full t2 palladynem przez ok 8-9minut bez uzywania zadnego bandarza(skonczyly sie ;) ) uzywajac wlasnie techniki restealth sap food :) a moge zapewnic ze moj gear byl ze 100 razy gorszy : )
p.s. nie mozna zapomniec o imp sapie bez tego talentu automatyczne jedzenie nie jest mozliwe po zadaniu sapa

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 22:10 
Cytuj  
ja tam mowie jak robilem kiedys, nie wiem jak wyglada zabawa z paladynem majacym 10k hp ;)

edit: trzeba tez pamietac, ze wtedy talenty paladynskie (szczegolnie te pod zadawanie dmg) wygladaly inaczej ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 07:07 
Cytuj  
Bluzgajcie plujcie , l2p ,u nood ect

itp ale jak ja moge pokazac swojego skilla jak w walce z dobry rogalem przebiega mniej wiecej w ten sposob

100%> ragal atatakuje
spam instant fear
80%>spam instant fear
50%>spam instant fear
20%>spam instant fear
0%......................

nie daj boze uda si sie fear rzucic walne pare dotow deatho coil itp ale(buahahhahah zeby fear sie utrzymal bo wiekszoc ma trintek/wotf)
a tu cloak of shadow (upss nie ma juz dotow ) i znowu

80%>spam instant fear
50%>spam instant fear
20%>spam instant fear
0%......................

nie daj boze ze uda mi sie odbiec,to dostane deadly trow z silencem/blinda
.

/ :roll:
:P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 08:10 
Cytuj  
zawsze gralem po stronie ally wiec z palkami nie mialem duzo do czynienia, ale ...

Mam kumpla paladyna, teraz jest holy niestety, ale wczesniej byl retri, smial sie rogalom w twarz i poniewieral ich jak szmaty. Nawet nie musial sie leczyc w walce z rogalem. Walka konczyla sie przewaznie po jakis 10-15 sek i byla mocno jednostronna. Jak gralismy BGsy to rogale tylko na poczatku go probowaly, po jednej probie omijali go szerokim lukiem i to bez wyjatku, od najwiekszego szmaciarza po super mastahow. Kolo po prostu wgniatal rogali w ziemie. Jako bron mial 2h legendary macke z ragny.

Obecnie palkowie na arenach to w wiekszosci holy, wiec bicie ich jest proste.

//edit
@ kkk20 - a slyszales o Cloak of Shadows ?? dziala tez na feara ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 08:39 
Cytuj  
kick jest lepszy na fear, warlock probujacy zlapac feara = dead warlock. wogole kto pozwolil warlockowi wyjsc ze stuna?

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:22 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
kick jest lepszy na fear, warlock probujacy zlapac feara = dead warlock. wogole kto pozwolil warlockowi wyjsc ze stuna?


tylko glupi warlock rzuca feara po wyjsciu ze stuna, z reguly pierwszym zakleciem jakie leci jest noobcoil ,a na to nie dziala ani kick ani trinket ani WotF
a jak juz wleci noobcoil to pozniej idzie sobie fearek spokojnie i reszta syfu ..............


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:33 
Cytuj  
dobry warlock nie puszcza noobcoila zaraz po stunie, bo zaraz po stunie to sie ma cloak of shadow, i 99% lockow jeszcze tego nie opanowalo ;c

a, i reroll undead :lol:

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
dobry warlock nie puszcza noobcoila zaraz po stunie, bo zaraz po stunie to sie ma cloak of shadow, i 99% lockow jeszcze tego nie opanowalo ;c

a, i reroll undead :lol:


Taaa, strasznie mnie nęci chęć zrobienia pvp movie, w którym przez powiedzmy 10 min resistuje iwincoile :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 09:54 
Cytuj  
Moze na wstepie zaznacze, ze poswiecilem walce z b.mocnym retri palkiem sporo czasu na levelu 60.

Najpierw do Rufena:
Co do twojej metody, no to ogolnie tak to wyglada, ale mniemam, ze nie walczyles z elitka palkowa. Na 60 levelu z b.mocnym palkiem walka wygladala tak, ze moje walki trwaly srednio po 3-4 minuty i jak palkowi udalo sie raz mnie zestunowac mogl mnie zabic w 75% przypadkwo na swoim jednym stunie, ba.. jesli wrzucil jajko, mogl mnie zabic w okolo 25% przypadkow, czyli w kazdym momencie walki, czy to na blindzie, czyna stunie, czy majac 1hp, mogl po prostu walnac jajo i sprobowac "crit hepyns". Tak wiec paldzio, ktory mial trinket z PvP, mogl wygrac w momencie, bo nie zdazylem szybko zareagowac na jego uzycie trinketu sciagajacego stun (a wcale tak latwo nie jest wcisnac sie miedzy remove stun a stun palka). No i warto dodac na koniec, ze mialem b.dobry sprzet na 60, ale palek tez mial jeden z najlepszych. Srednio moj stosunek duelow wynosil okolo 1:4 (for paladyn).

Do 2540:
Tak dawac sie palka leczyc i czekac az im sie mana skonczy, to b.dobry sposob of couse na retri palkow, a Ty zapewne piszesz o heal botach i sie smiejesz.

Robus a ja mam kumpal co jak wchodzi na areny, to wszyscy je opuszczaja, bo tak instantowo wszystko zabija. Zmierzam do tego, ze nic mnei tak nie wnerwia jak jakies pieprzenie o anonimowych mastahach. Ja duelowalem sie z b.dobrym retri palkiem z mojej gildii- Kexo. Przegrywal niekiedy ze mna, Mitsuro z FoD i Elwe z Pride, reszte klepal, chyba, ze byli jacys imba rogue ktorzy walczyli tylko w obronie wlasnej ;).

Reasumujac palek jest do pojechania przez rogue, ale to jedyna klasa, nad ktora rogue nie ma nigdy calkowitej kontroli. W walce z nim na levelu 60 1 blad mogl kosztowac, zycie, teraz dzieki wiekszej ilosci hp, cloak of shadow dzialajacym na stuny i nie mozliwosci zbicia hp'ow tak, zeby goniac za rogue dalo sie go niukowac mlotkiem, jest duzo prosciej i moj stosunek z 1:4 rogue vs palek, zmienil sie na 4:1. Mozliwe, ze to wina tego, ze dobrzy palkowie ktorych znam, musza dozbierac sprzet typowo na dmg, wtedy wszystko moze wrocic do sytuacji takiej jak na 60.

Tyle odemnie, troche na retri palkow zjadlem zeby, siedzac pozna noca i duelujac sie po 2-3h.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 10:25 
Cytuj  
I jeszcze jedna sprawa co do buildow. Ktos tam slusznie zauwazyl, ze te budujace szybko cp, mialy duzo wieksza racje bytu. Ja walczylem z retri na klasycznym 21/8/22, pozniej po paczach zrobilo sie z tego 21/3/27, W/w rogue mieli odpowiednio buildy: hemo oraz SF i faktycznie im duzo lepiej szlo z palkiem niz ze mna, podczas gdy ja mialem 1:4 oni mieli chyba jakos 2:2. Mysle, ze te wnioski, ktore opisalem, sa dosc trafne bo nie opieraja sie na jakis zobaczonych gdzies duelach, tylko na b.duzej liczbie dueli, a wiadomo, ze z wiekszej liczby danych mozna wyciagnac lepsze wnioski.
Rogue wg mnie jest o tyle fajny, ze da sie zniszczyc wszystko, pozostaje tylko kwestia stopnia trudnosci kazdej klasy, jedne nie wymagaja zbyt wielu i toleruja bledy, inne natomiast (tak jak wlasnie palek na 60) nie tolerowaly ani jednego potkniecia. Wklad jaki trzeba dac od siebie zeby z kims wygrac niekiedy jest b.duzy, a przegrane najczesciej wynikaja z potkniec. Gram an 70 duzo mniej aren niz na 60, w powodu zwiazane z PvE, duzo moich znajomych, z ktorymi gralem PvP, teraz skupilo sie badzo na rajdowaniu.
Ok tyle odemnie, troche n/t palkow napialem :).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 11:02 
Cytuj  
no i powiedz mi czy to co napisales rozni sie jakos zbytnio od tego co ja napisalem ??

roznica jest taka ze ty straciles kupe czasu na duele pod if, a ja patrzalemn co sie dzieje na bg i jak rogale omijaja palka z naszego teamu

roznica niewielka, efekt podobny - poniewieranie rogala przez palka

ps. dla mnie te nicki ktore podales sa tak samo anonimowe jak kazdy inny, nigdy nie spotkalem typow i na pewno nie spotkam, wiec jaki sens wymieniac jakies nicki wogole ???????


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 15:57 
Cytuj  
ja z kolei część tych paladynów kojarzę, dużo osób tutaj gra/grało na Burning Legion czy Maghteridonie, więc może im te nicki coś mowią. Po co najeżdzasz na gościa, który się napocił i opisał wszystko dużo konkretniej od ciebie?


Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 23:23 
Cytuj  
Kupiłem sobie shadowblade'a. I mam zamiar trochę po pvpować. Mam pytanie jaki build lepiej sie sprawdzi(mój lvl 49)

http://www.wowhead.com/?talent=ihecox0oZZVMIch

http://www.wowhead.com/?talent=f0gcoxZhZVMjch0o

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:45 
Cytuj  
Jedyny problem jaki ktos sprawia mojemu rogalowi, to dobry SL lock, Feral Druid (po patchu jeszcze nie probowalem), BM Hunter, i resto shammy reszte poki co wtrzacham na sniadanko jak male buleczki:P

I zaden pala (a duelowalem sie z kazdym mozliwym buildem u pala) nie jest w stanie nawet mi zagrozic.

Moj build pisalem wyzej wiec nie bede sie rozpisywal...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 09:49 
Cytuj  
Pimek napisał(a):
Kupiłem sobie shadowblade'a. I mam zamiar trochę po pvpować. Mam pytanie jaki build lepiej sie sprawdzi(mój lvl 49)

http://www.wowhead.com/?talent=ihecox0oZZVMIch

http://www.wowhead.com/?talent=f0gcoxZhZVMjch0o

ja bym bral http://www.wowhead.com/?talent=ihecoxMoizZhZV cos takiego.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 17:28 
Cytuj  
Hej.

Kiedyś używałem addona - StunWatch, ale do jakiegoś czasu nie jest on aktualizowany. Polećcie mi proszę coś co działa podobnie.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 17:31 
Cytuj  
http://wowace.com/wiki/FuBar_RogueTimerFu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.