mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 17:12 
Cytuj  
wciaz domagam sie odp. od osob uzywajacych nature's grasp - warte to talent pointu? :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 17:37 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
h34t napisał(a):
Dobry build pod feral ?
http://www.wowhead.com/?talent=zzZxGMsfroeuioVxhz

Warto brać Primal Tenacity ? Czy może lepiej te 3 talenty walnąć w Thick Hide czy gdzieś tam ?

http://www.wowhead.com/?talent=zZxGGscrRtzioVxIz to chyba najpowszechniejszy feral build. 3pkt w thick hide to wg mnie must have dla tanka, co do primal tenacity, to jesli poswiecenie intesity nam nie przeszkadza,to jest to jak najbardziej dobry wybor :)
apropo tego 1pkt w nature's grasp - naprawde sadzicie,ze "warto"? tzn, czy podczas spierdalania jest to takie niezastapione?:)

h34t => Identyczny build jak mój :D. Mam go juz jakis czas i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

RufeN => "chyba najpowszechniejszy feral build"? Dobrze, ze dodałeś to "chyba" :). Brak Shredding Attacks praktycznie uniemozliwia dpsowanie w PvE, w PvP tez sobie nie wyobrazam gry bez tego talentu. Głupotą jest rowniez branie Nuturning Instinct. Nie dosc, ze talent jest naprawde słaby to w dodatku w powyzszym buildzie został wzięty kosztem o wiele lepszych .


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 19:20 
Cytuj  
" Brak Shredding Attacks praktycznie uniemozliwia dpsowanie w PvE, w PvP tez sobie nie wyobrazam gry bez tego talentu."

Czegoś nie czaje ale nawet z talentem 2/2 shreding attack kosztuje 48energy i musze być z tyłu celu czyli albo użyje jako openera albo użyje go po pounce. Tymczasem mangle kosztuje mnie 40energy, mogę bić nim z każdej strony a co najważniejsze w opisie zdolności (dymek który mi się wyświetla) wynika mi że mangle zadaje co najmniej podobne obrażenia. Bo jakoś nie widze komba pounce-mangle-shred. Tak więc robię pve bez shreda i mobki padają taśmowo. Jeśli coś przeaczam proszę o info :wtf:

a co do Naturing Instinct to jeśli zdarza Ci się healować w instach (wiadomo cza mieć gear) to jednak się przydaje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 19:32 
Cytuj  
"DPS w PvE" to nie bicie mobkow gdzies tam na polu kukurydzy :P. Nie mylmy pojecia zwyklego gridnu mobow z biciem w instancjach. Shred na Manglu w PvE bije DUZO wiecej niz samo Mangle. Ten talent jest imo podstawą.

Btw. z 2/2 Shred kosztuje 42.

PS.

Lu napisał(a):
a co do Naturing Instinct to jeśli zdarza Ci się healować w instach (wiadomo cza mieć gear) to jednak się przydaje

Osobiscie w sprzęcie resto mam 89 siły (i obstawiam, ze nie jestem wyjątkiem :P), co daje niecałe 45 do heala więcej ^^. CHYBA jednak nie ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
Bo jakoś nie widze komba pounce-mangle-shred

To kombo ktorym zwykle tluke moby i jakos zawsze wyrabiam z czasem i energia, a jak dobrze pojdzie to po nim jest 5 punktow combo.

Co do Naturing Instinct, to uwazam podobnie jak Bierzgal ze to strata punktow.



Cytuj:
apropo tego 1pkt w nature's grasp - naprawde sadzicie,ze "warto"? tzn, czy podczas spierdalania jest to takie niezastapione?


Ja osobiscie uzywam i od czasu do czasu sie przydaje.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 23:05 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
wciaz domagam sie odp. od osob uzywajacych nature's grasp - warte to talent pointu? :wink:

Hmm mysle ze srednio, nadaje sie jedynie against mele tyle ze na rogala srednio gdyz jak dostaje korzenie automatycznie sprzedaje Ci stuna wiec niewiele zrobisz mwoie z praktyki ja tak mialem na pala to srednio skutkuje jedynie warrior moze byc w miare uzyteczne


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:56 
Cytuj  
Bierzgal & inni :
thx za info o shredzie 8)
ale do instancji ganiam albo jako tank albo healer

Yaruu:
co do komba pounce-mangle-shred do grindu to dalej mam wątpliwości : musisz w końcu zajść mobka od tyłu w stealchu - to zajmuje troche czasu więc mam wrażenie że moze walka trwa krócej ale zajęcie pozycji startowej zajmuje więcej czasu. I że uzyjesz tego shred na mobka tylko raz w trakcie walki. Dorobiłem się wreszcie (62lvl) omen of clarity i manglem jakoś tak spamuje mobki - wczoraj kotem nawet dosyć luźno ubiłem warka na 63 lvl (bez maim, rootów i żadnego leczenia).

kwestia buildu :
IMO Furror i natural shapeshifter to super talenty z których korzystałbym extremalnie żadko i suma sumarum punkty w nich sa marnotrastwem. Wbiłem sie w Improved Mark of The Wild (+35% do buffa!!!) dzięki czemu nieźle bostuje party w których biore udział kolejne punkty puszczę w intensity

jelsi ktoś by chciał skomentować (coś doradzić) mój build będe wdzięczny
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


Ostatnio edytowano 21 mar 2007, 09:23 przez Lu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 09:04 
Cytuj  
Lu napisał(a):
co do komba pounce-mangle-shred do grindu to dalej mam wątpliwości : musisz w końcu zajść mobka od tyłu w stealchu

Nie musisz, Pounce działa z kazdej strony. Fakt, faktem tym combem nie bije sie mobkow, ale w pvp juz sie przydaje o wiele bardziej.

PS. Co do Graspa, 1 punkt (nie wiecej) warto dać. To tylko 1 pkt a potrafi czasami uratowac skore.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:07 
Cytuj  
Lu napisał(a):
a co do Naturing Instinct to jeśli zdarza Ci się healować w instach (wiadomo cza mieć gear) to jednak się przydaje :)


jak wierzysz w mit ze w secie typu moonglade bedzie mogl i dpsowac i leczyc, to byc moze

drood musi miec kilka zestawow ciuchow i tyle, a w healing gear tez mam kolo 80-90 str ;)

co do pounce w pve, te pare sekund jak mob jest stunned daje ci oszczednosci na hp tanka rzedu 2k-3k

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:32 
Cytuj  
Co do NI to olewam totalnie, albo rybki albo akwarium. Feral nie jest healerem i odwrotnie. Sam gram teraz głównie single PvE i zupełnie mi tego talentu nie brakuje. Podobnie Shredding Attacks zupełnie zbędne przy tego typu grze. Ogólnie nie używam praktycznie Shred'a, jest zdecydowanie 'za drogi' jak na swój dmg. Combo typu pounce + mangle + rake to moje podstawowe otwarcie. Być może przy SA shred zaczął by być faktycznie użyteczny, ale ja wolę te 2 pkt talentu przydzielić na coś innego. Jak do tej pory w kotku 2 moby o 2-3 lev wyższe nie robią na mnie większego wrażenia. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:00 
Cytuj  
Cytuj:
... Fakt, faktem tym combem nie bije sie mobkow ...


Na casterow dziala doskonale ...

a swoja droga Bierzgal jak ty inicjujesz walke?

Cytuj:
jelsi ktoś by chciał skomentować (coś doradzić) mój build będe wdzięczny
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

Podziwiam, zero punktow w Furor, dla mnie nie do przyjecia jesli uprawia sie troche pvp - nawet na nizszym lvl'u (ale to tylko moja opinia) :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:25 
Cytuj  
Yaruu => Dla mnie kazda klasa to zupelnie inna para kaloszy. Ostatnio jednak na większość okazji upodobałem sobie mniej wiecej taką sekwencję...

Pounce => Mangle/Shred => Maim => Bear form => Mangle => Bash (lub odwrotnie - Bash => Mangle - raczej to drugie)=> Cat form => Mangle/Shred => Maim. Jak niczego sie nie popsuje to mozna komus zdjac od 7k do 8k hp na samym stunie.

Z warkami np. troche inaczej. Pounce => Mangle => Rip => Moonfire => Bear form => dobić. Zanim sie skapnie co sie z nim dzieje ma ok 50% hp mniej (o ile nie zresistują Pouncer'a ffs :/ Nerf orc warriors). W razie resistu to bash w misiu, cyclone i restealth.

Z magiem dosyc typowo. Tiger's fury => Ravage => Mangle/Shred (w tym momencie 99% magow popelnia zawsze ten sam błąd = Blink) => Charge => Bash => Shred => Ferocious bite/Maim (+ kolejny shred jesli to drugie).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:40 
Cytuj  
Chodzilo mi raczej o bicie mobkow, bo w pvp duzo zalezy na kogo trafisz i czasami trzeba wykazac sie duza inwencja tworcza :), ale wielkie dzieki za uwagi. :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:44 
Cytuj  
Yaruu napisał(a):
Chodzilo mi raczej o bicie mobkow, bo w pvp duzo zalezy na kogo trafisz i czasami trzeba wykazac sie duza inwencja tworcza :), ale wielkie dzieki za uwagi. :)


grind ? mangle, rake spam, maim jak to caster i rzuca heala

opener - ja zazwyczaj z pounce (mniej dmg bierzesz na klate - bo jak wejda 3-4 crity to ze stuna nie zdazy mob wyjsc)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:46 
Cytuj  
Mobkow :P? Nawet nie wchodze w stealth :P. Po prostu pull Faery fire, 2-3X Mangle, Ferocious Bite, kolejny mob.Co jak co, do typowo bezmyslnego grindu nie trzeba jakichs specjalnie wyszukanych metod.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:07 
Cytuj  
Bierzgal :
Bierzgal napisał(a):
Z magiem dosyc typowo. Tiger's fury => Ravage => Mangle/Shred (w tym momencie 99% magow popelnia zawsze ten sam błąd = Blink) => Charge => Bash => Shred => Ferocious bite/Maim (+ kolejny shred jesli to drugie).


po pierwsze :
chyba gramy na tym samym serwie (Burning Legion) postaram się Cię znaleźć :)

po drugie :
ten mag stoi nadal tyłem 2sec od ataku ?
i w te 2 sec jesteś wstanie wydac 142 punkty energi (ravage=60 + mangle=40 + shred=42) - chyba tylko jeśli omen of clarity zadziała ?
energia po tigers fury (mi) się odnawia na 100 akurat pod koniec tegoż tigers fury więc mi jakoś podchodzenie mobów/graczy w stelchu z odpalonym tigers fury niebardzo działało

po trzecie :
hehe ja też juz mobki tłuke samym manglem bo po prostu szybciej idzie chociaż monotonne się to robi czasem

_________________________________

Yaruu :
BG na razie zostawiłem całkiem - kiedyś na 29/39/49 lvl sporo się grało ale rewardy teraz są beznadziejne w stosunku do giru z TBC mam 3k honoru i nie wiem co z nim zrobić więc trzymam na lepsze (70lvl) czasy

gelerth :
no generalnie napisałeś rzeczy które albo pisałem wcześniej a co do stunów oszczędzających HP tanka to rzecz oczywista - ale ja zastanawiam się nad shredem a nie pouncem czy maim :wtf:
no i nie rozumiem co Ci daje rake spam ? używasz kilku leveli rake i one sie sumują czy jak - sry ale nie rozumiem :oops:

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 20:56 
Cytuj  
Lu napisał(a):
no i nie rozumiem co Ci daje rake spam ? używasz kilku leveli rake i one sie sumują czy jak - sry ale nie rozumiem :oops:


nabija combo points pod rip, jest najtańsze w użyciu ?

poza tym to było mangle/rake spam, a nie samo rake

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 03:53 
Cytuj  
Lu => Pisząc "Mangle/Shred" nie miałem na myśli Mangle i Shred tylko Mangle LUB Shred ;).
Co do Tiger's fury to warto uzyc prosto przed tickiem energii. Wtedy działa as intended.

Jakby co to pisz ingame na /w.

PS. Rake jest prawie całkowicie nieopłacalny. Według mnie czysta strata energii + g...o a nie damage. No chyba, ze komus sie naprawdę nudzi i juz MUSI uzyc jakiegos innego skilla niz Mangle :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 04:50 
Cytuj  
Bierzgal idź spać :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 08:49 
Cytuj  
No-lify świata łączcie się :D. Dzięki bogu za wolne czwartki ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.