mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 11:08 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
savegery fajny ale mongoose miecie ;P

a co do tanka 2h to dosc czesto robilem tak instancje z tym ze party to byli sami znajomi w dobrych itemach i to przyspieszalo przejscie instancu a nie zwalanialo priest w uber itemach nie potrzebuje pic many prawie a jak musial to zazwyczaj shaman helowal w tym momencie party sie caly czas przesuwalo na przod a priest sobie pil jak skonczyl to do nas dobiegl

ja do tej pory sie uchowalem z 2h gdyz do instow zawsze chodze z moja lepsza polowka, ktora tez gra warriorem + znajomy dobry rogue + 2 inne osoby

na trash mobach 2 warriorow z 2h + rogue z dobrym sprzetem sprawdza sie bardzo dobrze, moby padaja jak muchy

na bossach bijemy na zmiane, jak mi zycie schodzi blisko 0 to ona przejmuje, ja wrzucam bandaze, jak jej zejdzie zycie to ja przejmuje itd, no i zawsze to dwa razy mozna zapuscic retaliation jak boss ciezszy (na zmiane of course)

w outlandach niestety trzeba bedzie zastapic moj ulubiony 2h tarcza i mieczem...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 11:09 
Cytuj  
Damien napisał(a):
problem w tym ze w BC przykladowo do 5-man instancji grupy toleruja warriorow tylko jako tankow

co oznacza ze warrior z 2h nie ma szans na normalne group PVE


znajdz sobie stala grupe znajomych i szanse na pve beda.
od poczatku BC gram jako fury dps i jakos wszystko jest ok, instancje codziennie ze swoja grupa i 3x w tygodniu Karahzan.

Ludzie ktorzy uwazaja ze dps warek jest niepotrzebny nie sluchaj, wazne jest to zeby grac tak jak sie lubi, z niewolnika nie ma pracownika.
Tank ktory jest zmuszony do tego zeby byc prot to dupa nie tank, dobry tank to tank z powolania :) zreszta co to za przyjemnosc z gry jak sie jest do czegos zmuszanym, to juz lepiej reroll albo przestac grac :)
Co do wydajnosci fury warkow, sami developerzy blizza napisali ze w zalozeniu fury ma miec "rogue like dps" i tak tez to wyglada w praktyce, jak jestem z rogalem w raidzie to albo mamy taki sam wynik albo lekkie wachania raz on pierwszy raz ja (oczywiscie jak mamy porownywalny sprzet), sa miejsca/mobki gdzie fury przebija wszystkich (np mobki przed curatorem i sam curator, w tej walce zawsze jestem pierwszy na egometrze).


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:36 
Cytuj  
uhaha ale się dyskusja zrobiła :)

dla jasności : zapytałem o tanka z 2H w PUGu – nie mam nic do grupy zgranych znajomych którzy w 5 warków z 2H robią sami instancję bandażując się po drodze i przekazując agro ;) grałem też z tankami którzy z dwurakiem w PUGU świetnie tankowali i nie miałem problemu lecząc ich (znaczy nie umierali od trzeciego ciosu walcząc z trzema mobami ) – pozdrowienia dla klanu FURIE .

geneza pytania jest taka że i tankuje (mis 11k armouru i 9k HP) i hiluje (+1k HP na sekundę przez 30-40sec) w outlandzie Rampart i BS bez problemów
I dostaje PADAKI jak ktoś na wyższym levelu tankuje NIEUMIEJĘTNIE dwurakiem – pół biedy, że cza takiego leczyć NONSTOP a potem popijać mannę – ale goście nie trzymają agro i podsyłają mi agronautów co mnie irytuje BO TRACĘ CZAS.

A jak powiedział Chruszczow – mamy wódkę i kawior, mamy ludzi i sprzęt – jedyne czego nie mamy Towarzysze to CZAS.

Tak więc drogi Warriorze – jeśli grasz na Burning Legion i słyszysz że hiler to feralny droot o ksywie Lunixidades a Twoje zadanie w PUGU to tankowanie to odłóż dwuraka, weź tarczę i trzymaj agro 

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:54 
Cytuj  
w tym miejscu chce tylko zasygnalizowac i zwrocic uwage czytajacym healerom, ze Wy rowniez macie co nieco do zadzialania aby to aggro trzymalo sie tanka - nie raz i nie dwa bywalem w sytuacji gdy tuz po pull trash packa gdy jeszcze dobrze nie zaczelem bic majac 95% HP dostaje bombe od healera - no nie ma bata 2 z 3 mobow juz na takim nadgorliwcu siedza i bynajmniej nie ma co tutaj zwalac winny na nieumiejetnego tanka.


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:54 
Cytuj  
...and stfu :D

to do posta lu, tzn do przesłania w nim zawartym

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:11 
Cytuj  
Damien napisał(a):
problem w tym ze w BC przykladowo do 5-man instancji grupy toleruja warriorow tylko jako tankow

co oznacza ze warrior z 2h nie ma szans na normalne group PVE


kiedys bylem w ramparts z 2 warkami : furry spec , 2 jako tank ( chyba arms spec) ;do tego pala i shaman .
nie zdalo egzaminu niestety.
Dla mnie jako healera warek to podstawa party- jakos nie lubie droodow leczyc. Dla mnie warek z tarcza> drood w misku - jesli warek ma oczywiscie jakiejkolwiek pojecie o trzymaniu aggro.
ale 2 warkow w 5man to przesada.
Warek ma szanse w group pve a zwlaszcza teraz jak zwiekszyli aggro.
Dla mnie idealne 3 osobowy zestaw do q:warek,lock ,priest.

Razel - wierz mi ze silent resolve dziala pizdowato , imho ,po to zeby bylo wiecej powodow by brac palka - w hordzie- do inst .30% mniejszy threat to cos.
zadazalo sie ze zaczynalem leczyc warka przy jakis 60-65% hp i wlazil crit z gh/fh-o co przy jakis 26% szansy na crit - mob na mnie .musialem znikac... :P

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:16 
Cytuj  
Fakt , przez weekend robiłem Underbog/Slave pens raz z priestem raz z palkiem jako hilerem w party , O niebo lepiej mi sie grało z palkiem , zero aggro , szybkie heale , nawet jak mob na nim siadł nie padał po 2 s , z klechą to co rusz jakiś mobek do niego leciał a mam defiance.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:28 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Fakt , przez weekend robiłem Underbog/Slave pens raz z priestem raz z palkiem jako hilerem w party , O niebo lepiej mi sie grało z palkiem , zero aggro , szybkie heale , nawet jak mob na nim siadł nie padał po 2 s , z klechą to co rusz jakiś mobek do niego leciał a mam defiance.


raczej pally wypiera rogala z 5man niz priesta.
Tu uwaga do palkow chcacych/majacyhc zamiar tankowac w inst. :
zapomnijcie :)
tank z 2h ? oczywiscie ale w zgranej grupie gdzie kazdy wie co robic - nie w pug-u.
btw
mial ktos taka sytuacje ze tank zrobil na pierwszych 3 pulach wiekszy dps niz hunter ? ja mialem !!! najpierw polecialy rotlfe, lol,i oamjafakingady a potem hunt z party. Dla złosliwcow - hunt nie byl afk...

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:40 
Cytuj  
To ze nie byl afk nie znaczy ze nie byl noobem :> A z fury dw tankami sie fajnie gra (guild runs ftw) przynajmniej jakies wyzwanie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:40 
Cytuj  
Wy mowicie o rapach i innych heroic? Bo chyba nie o normal??

Co do huntow to powiem tylko, ze znam takich jak w przykladzie, ale znam tez takich co w Khara ida leb w leb z magami i lokami. Tyle ze sa swietnie przygotowani i umieja wykorzystac umiejetnosci swojej klasy.

Pala wypiera rogala? Nie kapuje. W jakim sensie? Retri pala to najsmieszniejsza postac jaka moze byc. Do pvp to on sie moze i nadaje, ale napewno nie do dps'u. Nie wiem jakiej klasy sprzet trzebaby bylo miec zeby _colokwiek_ z tego bylo.

A co do tankujacych palkow to wcale nie jest to takie smieszne. Pala moze spokojnie tankowac, tyle ze slabo jest z plate z defem i spell dmg, wiec w sumie to nie za bardzo maja mozliwosc zebrac dobre graty do tego typu zabawy, a wiadomo, ze z samym armorem to sobie mozna tankowac w BRD :P Zreszta jest to tez imo wada feral druidow. Maja w uj hp i armoru, ale co z tego jak dostaja bomby takie ze hoho.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:47 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A co do tankujacych palkow to wcale nie jest to takie smieszne. Pala moze spokojnie tankowac, tyle ze slabo jest z plate z defem i spell dmg, wiec w sumie to nie za bardzo maja mozliwosc zebrac dobre graty do tego typu zabawy, a wiadomo, ze z samym armorem to sobie mozna tankowac w BRD :P


kompletnie sie nie znam na paladynach dlatego pytam - a po co tankujacemu paladynowi wymaksowany spell dmg? Akurat znam jednego tankujacego paladyna (wytankowal juz curatora teraz mierzy sie z princem) i generalnie zbiera dokladnie ten sam sprzet do tankowania co warrior. Z trzymaniem aggro nie ma problemow.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:48 
Cytuj  
No nie wiem Yaroos , wiem że miałem holy palka w teamie i poprostu miałem easy mode w instancu :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:00 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No nie wiem Yaroos , wiem że miałem holy palka w teamie i poprostu miałem easy mode w instancu :)


no dobra wszystko zalezy jak kto gra,buildu, sprzetu. A to jest powod do whinow priestow.wydajnosc leczenia , koszt many , szansa na crit jest zajefajna.
Ja wole warka na tanku niz palka,drooda ot, co.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:01 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
kiedys bylem w ramparts z 2 warkami : furry spec , 2 jako tank ( chyba arms spec) ;do tego pala i shaman .
nie zdalo egzaminu niestety.

to dziwnie jakos grali :)
na poczatku bc gralismy w skladzie: arms warek jako tank, fury dw jako dps, priest, mag, warlock - i szlo ok, potem zamienilo sie warka na tanka-ferala (warek przestal grac) i tez bylo ok,
teraz znowu tankiem jest warek prot i jest jeszcze lepiej, nigdy nie zdazylo nam sie narzekac na brak dps/healu czy cos takiego :)
udane instance raczej nie zalezy od skladu klasowego ale raczej od skilla graczy (oczywiscie za zachowaniem podstawowych zasad, musi byc tank, heal,dps :D ).
Co do gadania na temat healingu, slave pens heroic idzie zrobic z holy palkiem jako healerem, nie byla to blyskawica ale dalo sie zrobic bez wiekszych zgrzytow :)


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:06 
Cytuj  
Razel napisał(a):
KromeR napisał(a):
A co do tankujacych palkow to wcale nie jest to takie smieszne. Pala moze spokojnie tankowac, tyle ze slabo jest z plate z defem i spell dmg, wiec w sumie to nie za bardzo maja mozliwosc zebrac dobre graty do tego typu zabawy, a wiadomo, ze z samym armorem to sobie mozna tankowac w BRD :P


kompletnie sie nie znam na paladynach dlatego pytam - a po co tankujacemu paladynowi wymaksowany spell dmg? Akurat znam jednego tankujacego paladyna (wytankowal juz curatora teraz mierzy sie z princem) i generalnie zbiera dokladnie ten sam sprzet do tankowania co warrior. Z trzymaniem aggro nie ma problemow.


A ja sie tez nie znam, ale slyszalem ze tankuja m.in. poprzez dmg ze spelli. Zreszta widzialem takie graty z questow.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:12 
Cytuj  
Palkiem się tankuje całkiem spoko: Imp Righteous Fury, Holy Shield, Reckoning, Bless of Sanctuary. Jest tylko problem z pullem, bo nie ma żadnej range wpn.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:18 
Cytuj  
Kiedys nie trawilem shadow priestow i feral druidow ale od jakiegos czasu cenie ich na heroicach. Ulubione party: paladyn (holy), mag, lock/hunt/mag, shadow priest/dru feral i ja. Malo ktory heroic sprawia jakiekolwiek problemy (z tych co gramy) a i dps jest zacny. Podstawa to gra ze znajomymi w mniej wiecej stalym skladzie... No i nie ma co ukrywac - umiejetnosc gry swoja postacia by wciagnac z niej 101% to zawsze bedzie klucz do sukcesu.

Z aggro nie ma problemow, cc jest jaki byc powinien, shadow priest/dru feral wiedza kiedy ewentualnie trzeba podleczyc by nie bylo wpadki, a dps jest naprawde mocny.

A co do tankowania z 2h to szkoda sie wypowiadac - ja kocham Shield Slam critujacy za przeszlo 1k. ;)


_________________
Tank z powolania...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 16:57 
Cytuj  
Razel :
nie ustąpię Ci ze względu na wiek bo pewnie jestem od Ciebie starszy :wink:
ale przyznam, że hiler leczący tanka któremu nic nie jest prosi się o baty
ale wracając do tematu

IMO dobry tank musi po pulu zrobić dwie rzeczy na raz :
1. trzymać agro na sobie (i ściągać ze szmaciarzy :wink: )
2. nie dać się zabić w 3 sec
no i wcześniej jeszcze musi jedną rzecz dobrze zrobić - pull 8)

Nikt mnie nie przekona że wbieganie z 2H w grupę mobów i pulowanie w ten sposób patrolu który jest niedaleko to jakaś finezja : taki tank w 4 sec jest DEAD a ludzie z nim grający tracą czas. Takich tanków przebijaja tylko Supertanki - goście którzy robią wyżej opisaną akcję wbiegajac za róg (do jakiegoś pomieszczenia pełnego mobów) tak że tracisz do niego line of sight:lol:

Kromer : bo drooty to mają przerąbane - do wszystkiego musżą mieć spec gear czyli w sumie 3 zestawy - jak coś robicie z drootem w PUG to ustalcie co ma robić a potem skontrolujcie sprzęt
mnie osobiście poważnie podirytowął droot który w banalnej instancji leczył jakby chciał a nie mógł - jak się okazało próbował leczyć w stufie dla grindu kota (str, agi, stam) :lol: - ciołki rozrzucone są satystycznie po przedstawicielach każdej klasy równomiernie :]

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 17:58 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Zreszta jest to tez imo wada feral druidow. Maja w uj hp i armoru, ale co z tego jak dostaja bomby takie ze hoho.


skad te bomby ? :D


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 20:36 
Cytuj  
Witam wszystkich.

Moj post chacial bym zatytulowac "Tankiem byc".

Chcial bym was zapytac co uwazacie teraz o tankowaniu i rozlozeniu talentow . Wiem ze byl kiedys taki post ale to bylo gdy wszyscy mielismy jeszcze 60lvl
czyli 10 talentow miej.

Chcial bym wasze zdanie na temat dobrego bilda poznac i wogule na ten temat troche wiecej poczytac.

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich Gim.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.