mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 14:36 
Cytuj  
Ehh, byłem w instancji z tym samym palem co kiedyś i się chłopak zrekompensował ; ) Nawet mi było trudno go pobić w tricie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 20:32 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
do tego podoba mi się myśl, że mój paladyn będzie lepszym healerem od shammiego


Twój paladyn będzie lepszym (czyt. wydajniejszym) healerem od priesta.


zalezy , w point - point healingu jednego targetu napewno lepszy z uwagi na zwrot many za crit heale i niski mana cost flash of light , kiepski spike dmg healer z uwagi na brak hot i low cooldown shield i reactive heal (prayer of mending) , bo ciezko bedzie mu offsetowac spike od nondispell dotow . Beznadziejny aoe healer z uwagi na brak mocnego aoe healingu,
wszedzie tam gdzie bedzie mocny aoe dmg w regularnych interval mozesz powiedziec grupie - bandazujcie sie albo zdychajcie , to co priest healnie w 3 sek ty bedziesz potrzebowac 10.5 s holy light (2.5 s na opener dla grace of light i 8 s dla pozostalych targetow ) albo 7.5 flash of light . Genialny last man standing healer z uwagi na LoH , wlasne shieldy i bop , ale i tak to klasa pomyslana by utrzymywac 1 target + ogromna przezywalnosc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 03:45 
Cytuj  
Trafilesz w sedno roball. ogolnie walka palkiem vs mag jest raczej nerwowa. Glupi blad i cie nie ma.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 09:33 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Glupi blad i cie nie ma.
każda walka jest taka a a jak masz couterspela to sie możesz wyluzować bo niby co masz robić przez te 10 sekund :wink:


_________________
psn

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 11:26 
Cytuj  
Taa CS to typowy pala killer ;/ Jedyne chyba co mozna zrobic to uzyc jakiejs zabawki engi no ale kto w tych anty-engi czasach ma ta profesje ;s
No i jesli jest to walka poza arena to przewaznie lykniecie hp pota starczy zeby dotrwac do konca csa, czasem tez proboje bandazowac(zawsze to te +500hp^^).

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:03 
Cytuj  
jak trzeba sie vs mag healnac bez babla to ja zwykle uciekam poza jego range. Jesli dobiegnie zeby dac csa to nie wjebie mi all instantow bo bede za daleko, czasem blinknie wtedy dostaje stuna i wtedy sie healuje, czasem poprostu ude sie wtedy HL rzucic.

Rowniez przydatna porada to rzucac BoF zanim sie zaczniesz healowac. inaczej po cs dosajesz instant nove zebys sienie ruszal i do tego wiecej dmg od frost odpowiednim buildem. Bof naprawde pozwala przezyc counerspela :P


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 08:41 
Cytuj  
Powiem tak: kiedyś tam wcześniej z kimś dyskutowałem na temat wyższości SoC nad SoR. Totalnie nie miałem racji i przyznaję się do błędu. Wczoraj miałem około 2h farmy na yeti w Feral Scar bodajże. Przy SoC DPS trzymał się w widełkach 54 - 200 z czego najczęściej zamykał się w granicach 85 - 95. Bardzo sporadycznie doskakiwałem do 160, raz 201 (przy seryjnych critach i ze zwykłego hita i z SoC). Przy SoR natomiast miałem DPS 85 - 160. To 160 oczywiście było max kilka razy, ale za to w większości walk widziałem jakieś 95 - 107 DPS'a. Innymi słowy poprostu SoC jest totalnie przereklamowany :wink:

Edit:
Dla SoC widzę tylko jedną nadzieję na przeskoczenie SoR - ustawienie sprzętu na crit. Jako, że SoR nie crituje (chodzi mi o to, że nawet jeżeli jest crit hita to SoR zostaje stałe) SoC może go wtedy przeskoczyć. Do tego połączenie HoJ i po nim JoC przy posiadaniu Fanaticism też powinno ładnie zwiększyć różnicę pomiędzy SoC a SoR...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Ostatnio edytowano 30 mar 2007, 08:57 przez Gefaran, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 08:49 
Cytuj  
Też miałem takie wrażenie. SoC jest fajny, jak wejdzie crit z broni, procnie SoC i wejdzie crit z SoC-a. To wtedy faktycznie jest świetnie. Ale to chyba taki urok retri builda - jak procnie, to jest potęga, jak nie procnie (ewentualnie miss, parry, dodge) to jest dupa. Dlatego wolę reckoning builda. Może i niższy, ale stały i pewny dps.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 16:51 
Cytuj  
Mam do Was pytanko, czy lepszy do lvlowania jest build pod SoC czy recko? Mam male watpliwosci ze wzgledu na to iz nie wiem, ktory lepszy jest przy lvloniu poprzez robienie q. Slyszalem iz recko jest slabe przeciw jednemu oponentowi ale takowej pewnosci nie mam. I przy tym buildzie uzywa sie glownie righteous seala?

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 18:18 
Cytuj  
Jak dla mnie SoC jest stworzony wlasnie z mysla o sprzecie +crit/melee dps.Wtedy Sor odpada w dps.Inaczej to tak jak by isc w build shockadina z gearem +melee;]

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:00 
Cytuj  
Witam.
Mam prośbę o mała podpowiedź.
Czy talent Aura Mastery zwiększa tylko zasięg aur czy też zwiększa zasięg leczenia ?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:03 
Cytuj  
tylko zasieg aur, heal spelle maja bazowo 40yd range


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:04 
Cytuj  
tmat napisał(a):
Witam.
Mam prośbę o mała podpowiedź.
Czy talent Aura Mastery zwiększa tylko zasięg aur czy też zwiększa zasięg leczenia ?

Napisane jest, że zwiększa zasięg aur. Nic o leczeniu tam nie ma więc... 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:10 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
tmat napisał(a):
Witam.
Mam prośbę o mała podpowiedź.
Czy talent Aura Mastery zwiększa tylko zasięg aur czy też zwiększa zasięg leczenia ?

Napisane jest, że zwiększa zasięg aur. Nic o leczeniu tam nie ma więc... 8)


Wiem, wiem ale zawsze można mieć nadzieje że ktoś wie coś więcej. A jeżeli to "więcej" miałoby jeszcze brzmieć bardziej optymistycznie to już pełnia szczęścia :) .
Tak czy inaczej dzięki za szybka odpowiedź.


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:10 
Cytuj  
koornik napisał(a):
jak trzeba sie vs mag healnac bez babla to ja zwykle uciekam poza jego range.


Pokombinuj z fake healami :).Przydatny myk przeciwko magom


_________________
Sob kocha konie :( .

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 15:16 
Cytuj  
ta kombinuje i z magiem i z shamanem ale troche sie glupio czuje jak przestane castowac a on wcale mi csa nie walnie :P


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 15:18 
Cytuj  
Cholera, jakaś mania z paladynami, sam zacząłem sexy biatch elfkę levelować z rozpaczy, że nie mam czasu na Karazhan (a wyjątkowo jak na siebie trafiłem do takiej gildii, w której Kara się kończy raz w tygodniu). Ciekawy wątek, jak zwykle Desh służy pomocą :)

Ogólnie myślałem, myślałem, myślałem i wymyślałem ;), że rację ma pani rekordzistka świata w levelowaniu, czyli Joasia, i w myśl myśli Joasi kicham na build, gear i w ogóle wszystko, skupiając się za to na tym, co pisze w swoim poradniku :) No dobra, wziąłem póki co retri, bo +8% do moving speeda rządzi :)


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 17:38 
Cytuj  
fakt bardzo sie przydaje do lev 40 , no i nie daj sie omamic pro retri buildami . Inwestuj w reckoning i dobry one hander


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 10:54 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Ogólnie myślałem, myślałem, myślałem i wymyślałem ;), że rację ma pani rekordzistka świata w levelowaniu, czyli Joasia, i w myśl myśli Joasi kicham na build, gear i w ogóle wszystko, skupiając się za to na tym, co pisze w swoim poradniku :) No dobra, wziąłem póki co retri, bo +8% do moving speeda rządzi :)

Absolutnie 1000% poparcia dla tej mysli! Zadziwiajace ile czasu zajmuja ludzia trade skile, sprawdzanie ah, myslenie nad buildami a w sumie gowno to daje. Jedyna czesc zbroji o ktora ja dbalem podczas levelowania do bron i sprowadzalo sie to do wysepienia od mojego kumpla warka runu po instane tylko do bosa ktory wlasnie jakas dobra blue bron dropi.

A co do buildu to ja nigdy nie bylem prot i jestem z tego dumny :P


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:31 
Cytuj  
roball napisał(a):
koornik napisał(a):
A co do buildu to ja nigdy nie bylem prot i jestem z tego dumny :P


Twoja strata..


Obrazek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.