mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 10:15 
Cytuj  
Wez huragan, deadmines ma bardziej zroznicowany content i walki niz to cos. To samo z wailing caverns.

Ten boss poprostu sobie biega i nic nie robi, a tobie komp muli.

FYI, nie zaciagniesz zadnej dupy do wyra proklamujac ze lotro jest lepsze od wowa i jestes rebel. :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 10:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
nie zaciagniesz zadnej dupy do wyra proklamujac ze lotro jest lepsze od wowa i jestes rebel. :)


LOL :) dupy to strata czasu :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 10:49 
Cytuj  
a mi się LOTRO podoba, co prawda nie gralem, ale jest tak podobne do wowa, ze musi byc fajne :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 11:00 
Cytuj  
Mozna by pograc zamiast alta kolejnego robic, ale zeby odrazu sie przezucac z wowa ?
Pozatym rozwalil mnie kolo z party co stal obok bosa i wygladalo jakby jakimis kulkami w niego rzucal ;p takie to troche nie powazne bylo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 11:06 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Pozatym rozwalil mnie kolo z party co stal obok bosa i wygladalo jakby jakimis kulkami w niego rzucal ;p takie to troche nie powazne bylo.


hahaha.... fakt, rzucanie kulkami jest nie powazne.... tak samo jak rzucanie frostboltami lub inni czarami w grach mmorpg :)
Z "powaznych" gier to znam Counter-Strike'a.. tam jest tylko ostra amunicja :)


_________________



**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 11:19 
Cytuj  
Ja gram warriorem ;) dla mnie rzucanie czymkolwiek jest malo powazne ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 11:44 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Ja gram warriorem ;) dla mnie rzucanie czymkolwiek jest malo powazne ;p


I see.. to wszystko tlumaczy :) Warriorzy to prawdziwi macho :roll:


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:01 
Cytuj  
i teraz huragan, doczekałeś się ode mnie /bow

zrobiłem 70 rogalem i powoli dochodzę do wniosku, że to nic nie zmieniło. A zmieni jak wyjdzie AoC. Spierdalam z Azerothu bo śmierdzi kupooom.

/whine off.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
zrobiłem 70 rogalem i powoli dochodzę do wniosku, że to nic nie zmieniło. A zmieni jak wyjdzie AoC. Spierdalam z Azerothu bo śmierdzi kupooom.


no i slusznie Sobtainer.. w WoWie nie ma juz co robic, chyba ze ktos jest masochista :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
i teraz huragan, doczekałeś się ode mnie /bow


LOL sob nie pochylaj się, Huragan nie ma czasu na dupy :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:34 
Cytuj  
WoW pod wzgledem grywalnosci i kierunku rozwoju jest prawie taki sam jak przed rokiem. Dodatkowo ulatwili pvp. Smieszy mnie, ze niektorzy dopiero po dwoch latach zobaczyli, ze ta gra to nie cuda na kiju. Huragan potrafi formulowac tylko skrajne opinie, wiec co ma mowic. Faktem jest ze Lotr to na ta chwile gra bardzo uboga, ktora poda wzgledem kontentu blado wypada na tle konkurencji. Mozna sie nad nia bedzie zastanowic, za jakis rok. Moze wkoncu dodadza mozliwosc gry druga frakcja, bedzie faction pvp, pojawia sie najciekawsze zony w grze. Na ten moment to kolejna levelowka, ktora mozesz pograc jak lubisz swiat Tolkiena. Co do nowych gier to kazda na poczatku cieszy, odkrywasz nowy swiat, lore etc. Potem wychodzi najaw prawda. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
WoW pod wzgledem grywalnosci i kierunku rozwoju jest prawie taki sam jak przed rokiem.


not true :p
przed rokiem nowe content patche dodawały AQ40/20 i Naxx, gra szła ewidentnie w kierunku coraz trudniejszych coraz bardziej złożonych dungeonów.
teraz ograniczyli rozmiary raidow, nowy content patch chyba wiecej dodaje dla gry solo/party a nie raidów, ograniczaja żmudne farmienie potów/elxirów
widać, że Blizz chce żeby gra dawała więcej przyjemności niż stresu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
...ograniczaja żmudne farmienie potów/elxirów widać, że Blizz chce żeby gra dawała więcej przyjemności niż stresu :)


tia, 200g na jeden raid to rzeczywiscie nie duzo :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:52 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Buffchef napisał(a):
...ograniczaja żmudne farmienie potów/elxirów widać, że Blizz chce żeby gra dawała więcej przyjemności niż stresu :)


tia, 200g na jeden raid to rzeczywiscie nie duzo :roll:


a czytałeś patch notes, fragment o elixirach?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:55 
Cytuj  
ja by sie ograniczyl poki co do tego co jest, a nie co bedzie. :wink:

Zgadzam sie z przemowcami - w wow nie widac od poczatku nic nowego bo kolejne epiki i kolejne instance czy kolejne podobne do minionych questy to zadna nowosc.


_________________
Maiori Cede

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:05 
Cytuj  
Razel napisał(a):
ja by sie ograniczyl poki co do tego co jest, a nie co bedzie. :wink:

Zgadzam sie z przemowcami - w wow nie widac od poczatku nic nowego bo kolejne epiki i kolejne instance czy kolejne podobne do minionych questy to zadna nowosc.


ale czego byś oczekiwal?
w pvp masz areny
w pve heroici

to jest dodatek, a nie Nowa Wyjebana Gra (w którą będę grał do śmierci i mi się nie znudzi)
jak nie kumacie co to jest _dodatek_ to popatrzcie na dodatki do innych gier...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
i teraz huragan, doczekałeś się ode mnie /bow

zrobiłem 70 rogalem i powoli dochodzę do wniosku, że to nic nie zmieniło. A zmieni jak wyjdzie AoC. Spierdalam z Azerothu bo śmierdzi kupooom.

/whine off.


tak AoC duzo zmieni , punkciki honoru na punkciki blood money :)
gra ktora sie oglaszala pvp based a takie carebear rozwiazanie , jedynie co moze byc fajne to combat system ktory podobny mialem juz przyjemnosc testowac w spellborn :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:38 
Cytuj  
LOTRO nie mialem okazji pograc bety niemniej w WoW nadal jest co robic. Warunek by grac intensywnie w WoW to gildia chcaca grac cos nowego.
@Sob - nudzieles sie w WoWie jak bylo co i z kim grac (mam na mysli PvE)? ;)

Mnie strasznie cieszy zblizajacy sie patch - koniec z nudna farma i bedzie mozna na luzaku zalogowac sie wieczorem do gry, kupic kilka elixirow i isc na raid. Blizz musial w koncu zdecydowac sie na ten krok, bo zwyczajnie ludzie sa zmeczeni ciagla farma. A zdaje sie, ze i Huragan glownie na to narzekal.

Nie wiem coz takiego oferuje LOTRO, ze to nagle cos "ah i eh"? Ot ladniejsza grafika nieco inaczej pomyslalne dungeony i bosowie. Obawiam sie, ze cala reszta bedzie sie sprowadzala do tego samego co oferuje xx innych gier tego typu w tym WoW.

Po czesci nie rozumiem tej przepychanki LOTRO a WoW. Przeciez kazdy gra w to co lubi prawda? Jednych bawi WoW bo maja wielu znajomych, z ktorymi nadal moga grac a inni chca pograc w cos nowego bo sa znudzeni tym co oferuje WoW. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze i tak w koncu zarowno w jedna jak i druga gre przestaniemy grac bo wyjdzie cos nowszego. ;)


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 17:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Taki sobie krotki filmik z pierwszego jako tako zrobionego bossika w LOTRO, czyli quest Book 1, Chapter 11

http://www.youtube.com/watch?v=AHOCIx4KWMI

nisko levelowa instancja.. na levele 17 wystarczy.

WoW wysiada przy tym :)


Ale takich "instancji" jest bardzo duzo, szybkie akcje polaczone z eventami, oprawione filmami i prowadzi cie fabula, bardzo fajny przerywnik miedzy questami.
Z tego co widzialem to walczyliscie malo efektownie, tzn nie uzywaliscie chyba zadnych grupowych skilli i biliscie jak popadnie :)
WoW jest na tyle znany ze jak sie idzie do instancji to dokladnie wiesz co cie czeka i co masz robic tu jest ta nie pewnosc i ciekawosc.
Po paru dniach gry mialem wywalic LotRO do smieci, ale jak zaczely sie instancje/eventy, zdobywanie traitow i do tego dosc ciekawy crafting juz na 100% zegnam WoW-a, poprostu dla mnie era wowa mija.

Zreszta po co pisac jak wszystko samo sie pouklada z czasem, a kazdy niech gra w to co lubi, do WH i Conana jeszcze bardzo daleko,a informacje od devsow i przecieki z bety sa malo zachecajace, za duzo mieszaja i wydziwiaja, predzej juz mozna liczyc ze taki Aion bedzie fajniejszy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 19:16 
Cytuj  
sprobujemy....
zobaczymy....
wybierzemy ;)
zawsze mozna grac w obie gry


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.