mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 15:32 
Cytuj  
Robal -skoro jestes doswiadczonym holy priestem w pvp to zapraszam na topic priestow i prosze o rady:
holypriest vs shaman , lock , paladyn, mag -deep frost , rogal.
holy priest na BG( pug i premade ) ; arenach 2v2 , 5v5.
jak efektywnie leczyc zachowujac balans ofensywny.
i nie pisze tego z jakas złosliwoscia tylko szczerze prosze o rade.
jesli ktos inny bezie laskaw sie wypowieziec - bede wdzieczny.

AVE

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 15:56 
Cytuj  
cypis - lepszy 12s god mode niz 15 sec "death mode" ;
aha a co za chainheal ma priest ?

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 16:32 
Cytuj  
Yaroos jesteś goopi.

Jasne, że priest ma wiekszy wachlarz skilli leczących i spirit of redemption (imba bg skill) i megaoverpowered stun resista ALE pala ma aury, plate, shield, hammer of justice, repentance i freedom więc też nie jest tak źle.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 16:37 
Cytuj  
Nie znam sie na priestach ale imo ten skill co limituje ilosc critow jakie możesz dostać jest całkiem spoko ;)

Pozdrawiam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 17:02 
Cytuj  
Właśnie na tym polega problem, nie jesteś w rzeczywistości nie potrafisz docenić własnej klasy bo nie znasz np priesta. Masz umiejętności na które nie zwracasz uwagi, a które są bardzo użyteczne, oraz sam charakter klasy. Priest jest bardziej kruchy przez co atakuje się go chętniej niż paladyna. Postaram się zwrócić uwagę na pewne sprawy.
CC
Priest - mam feara i na tym się moje cc kończy(nie rozpatrujemy shadow choć wiele tu nie zmienia blackout i mind flay) na ten CC jest wiele kontr, undeadzi mają, trinkety są, rogale mają CoS,i warriorzy mają swoje umiejętności na to(ii tu jest problem bo warrior może mnie zniszczyć a ja na niego nie mogę użyć feara bo ma tą głupią kontrę)

Paladyn - masz do spowalniania bodaj Seal of Justice, co się przydaje, masz HoJ który nie jest aż tak kontrowany jak fear, bo na stun jest tylko trinket albo dispel(no tu niestety na arenie dispell to nie problem). Shield paladyna jest też zawsze efektem psychologicznym w porównaniu do priestowego, bo zawsze cię wrogowie zostawią jak masz to na sobie. To zawsze lepsze niż 1 sekunda na heal u priesta.

Jednak prawdziwą umiejętnością ratującą tyłek według mnie oczywiście zwłaszcza w leczeniu jest Blessing of Freedom. U priestów to mnie zawsze bolało że nie mogłem uciec (dlatego tez leveluje druida ). Problem counterspelli też dotyczy priestów(przypominam).

Priestowy chainheal to prayer of mending który jest ogółem fajowy, ale podobnie jak shield i renew może zostać zdispellowany(niby, ale nie zdarza się często żeby ktoś ze mnie ściągał renew)



Dlaczego nerfują paladynów??!!

Problem ten wywodzi się przede wszystkim z Pve(imo ofkoz) Paladyn zdolny jest do długotrwałego leczenia, były mity o paladynach trzymających się z ok 50-70% many przez całe walki z bossami(na niektórych filmikach to widać) dodatkowo dostajecie manę za każdym razem kiedy ktoś was leczy - miodzio, tylko obrywać! I w tym samym czasie jesteście w stanie leczyć bardzo dużo obrażeń co sprawia, że hybryda mająca 1 drzewko do leczenia, jedno do tankowania i jedno do burst dpsu podczas gdy priest teoretycznie ma 1 do healingu, 1 do regeneracji i przeżywalności i 1 do dps i priest z natury jest niby healerem, co nie potwierdza się w tbc gdzie może dojść do tego, że priest z uwagi na heal mniej efektywny będzie przechodził na shadow(teoretycznie wbrew swojej naturze), wydaje mi się także, że chcą osiągnąć to, że na raidach pojawią się paladyni nie tylko holy, tylko prot a może nawet ret(!)


Podsumowując whine less, play more i - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!

PS Brawo przeczytałeś do końca xD[/b]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:03 
Cytuj  
Paladyni cry babies :((
Prawda jest taka, ze paladyni sa aktualnie najlepsza klasa do raid healingu. I wydaje sie to dosc nie fair w stosunku do priestow, ktorzy powinni byc main healerami.
Blizzard chce teraz to naprawic, ale robi to nieudolnie. Nerfuje paladynow, zamiast buffnac priestow :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:07 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Paladyni cry babies :((
Prawda jest taka, ze paladyni sa aktualnie najlepsza klasa do raid healingu. I wydaje sie to dosc nie fair w stosunku do priestow, ktorzy powinni byc main healerami.
Blizzard chce teraz to naprawic, ale robi to nieudolnie. Nerfuje paladynow, zamiast buffnac priestow :(

buffniesz priesta, to wszyscy inni beda jeczec. latwiej znerfowac jedna klase i ucieszyc tym wszystkie pozostale, niz buffnac jedna i wszystkich wkurzyc ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:08 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
buffniesz priesta, to wszyscy inni beda jeczec. latwiej znerfowac jedna klase i ucieszyc tym wszystkie pozostale, niz buffnac jedna i wszystkich wkurzyc ;)

tbh masz dokladnie inny tok rozumowania jak ja :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Czy ja tez moge dostac hot'y i group heale? plx. I jeszcze jakis mana regen tez bym chcial.

Nie, spierdalaj.

Cytuj:
I dps spec tez by byl spoko.

Spoko. Nie mam przeciwskazan.


Dlatego mowie, ze blizz glupio robi. Jak znerfuje paladynow to beda brani na raidy tylko dla blessingow i aur. Najmocniej tego nerfa odczuja ludzie, ktorzy healuja tylko w 10-man/arenach/5-man instance, bo ciezko bedzie ich nazwac "healerami".
Zostawiajac ich tak jak jest byloby ok, wystarczyloby priesta buffnac, bo od dluzszego czasu na healing effective w raidach jest na niskich pozycjach ;\ Jedyne miejsca gdzie moze sie popisac healingiem to 5-man i 10-many, gdzie paladyni/druidzi maja za malo buffow, zeby efektywnie leczyc :(

ps; nie chce mi sie poprawiac powtorzen, ktorych chyba sporo narobilem w tym poscie :(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:19 
Cytuj  
Zostaw Mirtula, on nie ma ręki, prawej.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Stary, paladyn ma jeden typ heala.

Wiem.

I co to zmienia? Chcesz roznorodnosci? Rollnij priesta. Jak nie, to idz supportowac raid aurami i blessami - bo od tego paladyn mial byc. A wyszlo sporo wiecej.\

Nie rozumiem czemu traktujesz mnie jakbym popieral nerf paladyna ;\

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:07 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
Dracos napisał(a):
Z tego co pamietam to chyba bylo tak ze podczas silence mozna bylo wlaczyc Divine shield a tylko w momencie kiedy counter spellem bylo sie lapanym podczas castowania jakiegos holly spella to wtey nie mozna bylo uzyc ;) No ale moglo sie cos zmienic wiec glowy za to nie daje :)


To dobrze bo byś ją stracił.

ermm nie nie stracilby. Z silence mozna wlaczyc divine shield. nie mozna wtedy kiedy dostanie sie podczas castowania pummel kick earth shock countersepell spell lock etc.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:11 
Cytuj  
Tylko, że rozmowa dotyczyła chyba sytuacji, że dostajesz tego kicka, pummela etc. podczas castowania.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:20 
Cytuj  
silence to nie counterspell for all i care.
Cytuj:
juz prosze Pana podaje :Blessing of Protection ;Divine shield ,Divine Intervention ; Divine Protection, Lay of Hands...

no niezle pan sie zblaznil. Bez rozpisywania sie moge w tym imba gronie zostawic poprostu divien shieldtlumaczenie dlaczego wyrzucam reszte jest poprostu zbedne.

Wez team warrior i pala vs mage i warlock. Pala dosaje CoT warrior zgarnia troche dmg i pala tylko czeka az mag mu da cs poczas pierwszego castu. A glupi dawac divine na poczatku po to zeby ta sytuacja miala miejsce 12 sec pozniej. priest ma shield renew ktore zwiekszaja przeyzwalnosc w takiej sytuacji

"holy priest vs shaman Holy priest vs Cos tam"

Nie wiem kto to napisal ale ma to taki sens jak Prot warrior vs fire mage.
Holy priest NIE jest do duelow holy priest jest do instance discipline jest do pvp leczenia shadow jet do solo pvp (moge sie mylic ale tak mi sie wydaje)

"checie dps locka healing priesta tankowac jak warrior..."

Tak jeszce Hulajnoge gitare i kucyka.

a tak w ogole to mysle ze nerf palka jest znaczny ale ffs nie dajmy sie zwariowac jesli bedzie za ostry bliz ztego zrobi 75% mysle ze i tak pala bedzie mial spory mana efficient heal.

Mnie to w sumie nie wiele zaboli bede bral honor mana pota czesniej niz wczesniej. A na arene i tak mam za duzo many brakuje mi jej tylko kiedy po drugiej stronie tez jest pala soo....


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:51 
Cytuj  
koornik napisał(a):
discipline jest do pvp leczenia

No i caly myk polega na tym, ze do pvp trzeba jednak isc bardzie holy niz disc ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:56 
Cytuj  
Kiedys faktycznie pvp = discipline :{ . Teraz trzeba isc holy !

I ja znam holy priestow, ktorzy sie ladnie dueluja :}

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 00:02 
Cytuj  
Gram na arenie ja lock affi + priest holy i odnosze wrazenie ze paladyn z helerow sprawia najmniej problemow: dostaje fear musi uzyc banki poleczy sobie 10 sekund i tyle jego leczenia w calej walce nastepny fear a jak wyjdzie to dostaje cs od felka.
Sam kiedys uwazalem ze palek jest uber ale sie bardzo mylilem palek nie ma nic z wyjatkiem banki bez banki to imitacja czegos blizej nieokreslonego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:19 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Gram na arenie ja lock affi + priest holy i odnosze wrazenie ze paladyn z helerow sprawia najmniej problemow: dostaje fear musi uzyc banki poleczy sobie 10 sekund i tyle jego leczenia w calej walce nastepny fear a jak wyjdzie to dostaje cs od felka.
Sam kiedys uwazalem ze palek jest uber ale sie bardzo mylilem palek nie ma nic z wyjatkiem banki bez banki to imitacja czegos blizej nieokreslonego.
dzisiaj zaczynam lvlowac locka :P
mam jednego na lvl1 bo bo odpusciłem po wycastowaniu pierwszego shadowbolta, nie cierpie castingbar :har:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:45 
Cytuj  
Widze ze Proximo ma problemy z czytaniem i rozumieniem textu :P A co do nerfa to chyba paladyn to ostatnia klasa ktora powinna go dostawac.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:42 
Cytuj  
Roball napisz o jaki silence Ci, chodzi bo może rzeczywiście mam problem z czytaniem i zrozumieniem.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.