mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 09:36 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
forums.wow-europe.com tam jest macro forum :wink:
i co z tego, działanie makr zmienia się prawie przy każdym paczu
poza tym z szacunkiem ale nie ciebie pytam :wink: Vorten sprawia wrażanie osoby odbierających ze mną na podobnych falach :]


_________________
psn


Posty: 11
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 09:57 
Cytuj  
Ja mimo wszystko bardzo polecam necrosisa. Jeden mod liczy Ci shard, mozesz ustawic ile chcesz trzymac shardow, a powyzej bedzie niszczyl. Pozatym zawiera w sobie dotimera, liczy czas dotow na wszystkich celach i cooldowny. Naprawde nie wyobrazam sobie gry bez tego moda. I buttony tez calkiem przydatne. Jeden mod laczy prawie wszystko czego lock potrzebuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 10:03 
Cytuj  
fogpl napisał(a):
Ja mimo wszystko bardzo polecam necrosisa. Jeden mod liczy Ci shard, mozesz ustawic ile chcesz trzymac shardow, a powyzej bedzie niszczyl. Pozatym zawiera w sobie dotimera, liczy czas dotow na wszystkich celach i cooldowny. Naprawde nie wyobrazam sobie gry bez tego moda. I buttony tez calkiem przydatne. Jeden mod laczy prawie wszystko czego lock potrzebuje.
rozumiem - nie dziekuje (btw nie używam "buttonów").
zapytałem o 3 mody wiec prosze odpowiedzcie albo nie ale nie piszcie mi o modze którego nie chce i znam

dotimer ok ale jak wyglada hotman ?

prosze odpowiedzcie dokładnie na pytania bo inne informacje mam.
http://www.gameguidesonline.com/guides/ ... arlock.asp i inne 500 stron sciągniete z forum blizza.
jestem gdzieś w połowie .... poprostu nie zamierzam się uczyc od Was grania lockiem ale mam pare pytań wiec zadaje

DarkCandy r32806 2007-04-20 04:25:14 Tracks spell effects (DoTs, enslave, banish) for warlocks. (Fleetfoot)

eeShards r31989 2007-04-20 04:23:53 Simple warlock soul shard manager. Ace2 re-write of Soulcount. (Evil Elvis, Roobz, Derkyle)

FuBar_PetInfoFu r28015 2007-04-20 04:24:55 Displays Pet Info for Hunters and Warlocks (Jayhawk)

FuBar_WarlockTimerFu r30601 2007-04-20 04:24:37 FuBar plugin to create some candybar's for Warlocks DOTs, Curses and other events. (Ominous)

Necronomicon2 r27632 2007-04-20 04:24:54 Your one stop warlock shop. (Ammo)


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 11:36 
Cytuj  
Może mało oryginalnie, ale jeśli o stronke z macrami to zaproponuje po prostu wowwiki :) (link). Wydaje mi się, że tam zawsze będzie wszystko up to date i nie będziesz się męczył z macrami, które dawno zostały zablokowane. Później może jeszcze dorzuce jakiś link, jak na tą chwile to leży nasz gildiowy serwer gdzie miałem w poście coś niecoś wypisane.

Zresztą tbh wszystko zależy od stylu gry, osobiście aż tak bardzo nie polegam na macrach i jedyne, które namiętnie używam to to z seducem na focusie (+ofc summoning i soulstone). Jak ktoś chce to może sobie ustawić przyzywanie wszystkich demonów jednym klawiszem w zależności od modifiera, czy też jakieś grind castsequence, ale osobiście jakos nie widze w tym sensu/funu.

Co do modów to dużo nie doradze, jak już wcześniej pisałem polegam na NECB jeśli chodzi o doty (z DoTimerem już kilka razy mieliśmy problem, że timer znikał w tajemniczych okolicznościach, a czasami wiedzieć kiedy mobek wychodzi z banisha to być albo nie być). Shard counterów nie używam, bo i tak zawsze mam ich za dużo, paski mam ustawione bongosem bo i tak głównie polega się na bindach.


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:37 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Np:

/cast [pet:Succubus] Seduction

dzieki Vorten


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 14:39 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
NECB jeśli chodzi o doty
wielkie dzięki ale powiedz monitorujesz tylko jeden target czy da sie to ustawić ?

btw ten mod jest aktualny na stronie wowace ale ma cyferke 2
http://www.wowinterface.com/downloads/i ... micon.html

Necronomicon is a Necrosis lookalike. It has about all the functionality of Necrosis Lite. And the looks as well. But it's coded from scratch and only uses the excellent graphics of Necrosis. It is written with effeciency in mind and should not eat boatloads of memory.

eeshards
Obrazek


_________________
psn

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 17:52 
Cytuj  
Skoro już się szarpiemy z makrami, to ja mam pytanie, które mnie już od dłuższego czasu nurtuje:
Jak z makra rzucić czar petem na konkretny cel? Generalnie chodzi tu o "devour magic", żeby on był puszczony na mnie, a ja żebym nie tracił przy tym wrogiego celu (lub wrócił do wrogiego celu po dispel)?
Dawniej nie było problemu, ale po 2.0 'targetowanie' zostało mocno utrudnione w makrach :(

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 18:06 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Skoro już się szarpiemy z makrami, to ja mam pytanie, które mnie już od dłuższego czasu nurtuje:
Jak z makra rzucić czar petem na konkretny cel? Generalnie chodzi tu o "devour magic", żeby on był puszczony na mnie, a ja żebym nie tracił przy tym wrogiego celu (lub wrócił do wrogiego celu po dispel)?
Dawniej nie było problemu, ale po 2.0 'targetowanie' zostało mocno utrudnione w makrach :(


a nie latwiej w opcjach ustawic Self Casting? :wink:

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 18:50 
Cytuj  
Karoid napisał(a):

a nie latwiej w opcjach ustawic Self Casting? :wink:


No właśnie niebardzo (autoselfcast w UI opcjach, rozumiem), ponieważ czar ten (dispel) jest zarówno na przyjazne jak i na wrogie cele używany i zamiast mi np. SoW:P sciągnąć, to zje wrogowi choćby MarkotW

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:42 
Cytuj  
IMO sprobuj tego:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=82086318&postId=819800674&sid=1#0

P.S
Pytanko: jest jakis inny mod ktory w stylu necrosisa (dzwiekiem) powiadamia o procnieciu backslasha czy nether protection?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 23:24 
Cytuj  
Criss napisał(a):

/bow - o to właśnie mi chodziło(devour na mnie z altem). Także poprzez przypisanie alta do każdego przycisku o połowę zmniejszyłem ich ilość (np Cos oraz CoE przy alt+button)
dzieki

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 10:05 
Cytuj  
imo po 6 miechal ostrego rajdowania uwarzam ze najlepszym modem do dotow cd i enslava jest

dotimer- bardzi szybko update'ujacy sie mod w pelni konfigurowanly.

a co do proca shadow trance lub backlash'a to uzywam malego addonu znwanego

instabolt-swiece piszczy miga itp jak masz proca, latwa configuracja


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:07 
Cytuj  
mam pytanie do pro locków - nie piszcie że ja to tak a ja to tak chodzi mi o pro a pro jest jedno :P

znam ze 20 makr dla locka i teraz używam jednego (toggle pet attack) atakuje albo wraca i to mi teraz wystarcza (chodzi mi o to żeby puszczać peta zanim mob przyjdzie do mnie ale decyować czy i kiedy ma to zrobić albo go odwołać jak ma za ciężko).

utrzymanie targetu w cc wydaje się opierac wyłącznie na umiejętności używania FOCUS i zbindowania go - nie widze potrzeby używania makr do focusowania - poproawcie mnie jeżeli sie mylę.
mam zbindowane focus i czyszczenie focus (interesują mnie makra zamiast keybindów - bede wdzieczny za podanie jak to wyglada)

interesuje mnie też zasadnośc używania makr z sekwencjami dla petów - czy to jest potrzebne ? słyszałem że takie sekwensowanie powoduje ż enp taki imp wystukuje sie z many.
czy i kiedy używacie makr do petów

czy można grać pro bez makr ? (nie spotkałem jeszcze klasy którą by się nie dało grać pro na samych keybindach ale zwykle makr jest sto a wystarcza uzywanie 3-4 i 100% keybindów)


_________________
psn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:14 
Cytuj  
Zajebiscie proste pytanie - pvp czy pve ?

Peace

EDIT /3/

Ja osobiscie nie uzywalem zadnych makr, ale tez nie uzywalem aff do lvlingu - wypuszczam peta i pozwalam mu bic - jak schodza mu HPki to odbieram aggro. Jako aff ( do syphona ) i reszta demo biegalem z suka i IMO to najszybszy lvling.

Puszczasz suke, doty, wand. Aggro samo schodzi na Ciebie po chwili - suka na nastepny cel itp itd. Nie wiem czy to pr0, ale wylewelowalem 3 lockow i nie znalazlem szybszej metody.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, 13:19 przez Demandread, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:15 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zajebiscie proste pytanie - pvp czy pve ? :)

Peace
mam lvl 14 wiec pve ale docelowo bede grał pvp wiec wal smialo - łykam wszystko :D

aha ide na maxa w Affliction


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 06:58 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie wiem czy to pr0, ale wylewelowalem 3 lockow i nie znalazlem szybszej metody.

Peace
nie szukam szybkiej metody lvlowania. prosze przeczytaj o co pytam :wink:
ale dziękuje za rady :wink:

może ktoś jeszcze się wypowie - prosze dokładnie o to o co pytam :] czyli focus do cc i sekwencje dla petów

chodzi o odp np. tak uzywam sekwencji, nie nie uzywam sekwencji (ale próbowałem tego drugiego i uważam że mój wybór jest lepszy bo...)

bede wdzięczny :wink:


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 07:41 
Cytuj  
Cytuj:
utrzymanie targetu w cc wydaje się opierac wyłącznie na umiejętności używania FOCUS i zbindowania go - nie widze potrzeby używania makr do focusowania - poproawcie mnie jeżeli sie mylę.
mam zbindowane focus i czyszczenie focus (interesują mnie makra zamiast keybindów - bede wdzieczny za podanie jak to wyglada)


Albo robisz to w jednym macro, albo masz osobno tak jak ty (macro na focus/unfocus/unfocus kiedy cel jest dead + seduce z targetem na focus), imo obie metody są dobre i ciężko wymyśleć coś lepszego.

Na przykładzie makra na seduce, które podałem chyba gdzieś wcześniej:

/focus [modifier:alt] target
/cast [target=focus, pet:Succubus] Seduction
/focus [target=focus,dead]

Z altem focusuje target, późniejsze naciściecie wyśle suke lub wykasuje focus jeżeli cel jest martwy, na upartego można to rozdzielić na

Ogolne makro na focus
/focus [modifier:alt] target
/focus [target=focus,dead]

+ewentualnie różne makra dla poszczególnych petów, w tym przypadku na
/cast [target=focus, pet:Succubus] Seduction

Cytuj:
interesuje mnie też zasadnośc używania makr z sekwencjami dla petów - czy to jest potrzebne ? słyszałem że takie sekwensowanie powoduje ż enp taki imp wystukuje sie z many.
czy i kiedy używacie makr do petów


Tak ogólnie, co do makr sekwencyjnych:

- każda sytuacja jest inna i zawsze trzeba inaczej reagować, ciężko mi sobie wyobrazić makro, które byłoby przydatne w większości sytuacji tak, żeby warte było umieszczenia gdzieś na "pierwszym pasku"

- jakbym chciał naciskać jeden przycisk podczas gry to grałbym inną klasą, nie widze funu w takim stylu gry ;)

A tak na poważnie co do cast sequence dla peta to nie widze jakiegoś specjalnego zastosowania. Mogą być użyteczne w jakiś konkretnych sytuacjach na raidach, ale żeby przy grindzie/questowaniu? Jakoś tego nie widze, chyba, że podasz przykład makro, które wgniecie mnie w ziemie i wypisze je sobie nad łóżkiem ;).

Niezbyt pro wytłumaczenie ale tak to widze.

Cytuj:
czy można grać pro bez makr ? (nie spotkałem jeszcze klasy którą by się nie dało grać pro na samych keybindach ale zwykle makr jest sto a wystarcza uzywanie 3-4 i 100% keybindów)


Większość znanych mi locków tak właśnie gra, 3-4 najważniejsze makra + bindy. Nie wiem czy są pro ale znam lub widziałem w akcji większość dobrych locków z serwa i każdy zachowuje się podobnie, więc wątpie w istnienie jakiegoś tajnego zbioru uber makr dla pro graczy ;).


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 08:23 
Cytuj  
bardzo dziękuje chyba (co ja bym bez Ciebie zrobił :P )

teraz tak dla uścislenia.
generalnie nie używam dużej ilości makr bo zajmuja mi przyciski a ja gram w 100% na keybindach. bede używał 2 makr - toggle pet (wysyła i ściąga peta) i to makro na zwykły focus choć zastanawiam sie czy to ma sens bo po co mi Seduction pod klawiszem bez makra - chyba nie bede używał tego inaczej niż robi to makro natomiast z fearem jest inaczej bo makro pod chain feara jest przydatne ale feara uzywa sie też bez chaina.

pewnie coś chrzanie bo g.... sie znam ale ucze się :P

ogólnie ciesze się że nie chwalisz sekwencji bo to wydawało mi sie troche dziwne :P

co do talentów mam noobiarskie wrażenie że affliction jest dużo lepsze na wszesnych lvlach niz inne drzewka - instant coruption i imp drainy pozwalają łatwiej farmić

tyle mi włąsciwie na teraz wystarcza, jeszcze raz dzięki

EDIT
użyłem clique do makra (left klik z altem, shiftem i ctrl)

-----
MACRO ONE: Setting Focus
The following will set the current selected target as the Focus. If nothing is selected, (no target), it will clear the Focus.
-----
/focus
or
/focus target
-----
MACRO TWO: Targeting the Focus
The followiing targets the Focus, awaiting further action.
-----
/target focus
-----
or
-----
/cast [target=focus] Shackle Undead
-----

Clear Focus
To clear a set Focus from memory.
-----
/clearfocus
-----


_________________
psn

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 10:50 
Cytuj  
Szukam najlepszego builda do lvlowania 60-70 jako, że w końcu biorę sie za locka, przeczytałem ostatnie 10 stron i dalej nie wiem czy iść w full aff czy demo z tym, że jednak składniam się ku aff (demo grałem, destro grałem aff jeszcze nie i nęci by sprobować ;) )

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

coś takiego przejdzie?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:48 
Cytuj  
spoko, przejdze przejdzie imo - najbardziej mi sie podoba technika levelowania affli - dottujesz wszystkim jednego moba, drugiego trzeciego, ba nawet czwartego a potem life drain, w polaczeniu z dark pact masz praktyczny zero downtime

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.